Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 01:52   #81
http://www.vecernji.hr/zagreb/kupili...-clanak-259714
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:20   #82

stvarno žalosno,jer ti eko busevi nisu uopče loša ideja,pa ovi na diesel spaljuju 60-80 litara na sat vožnje i to u oblacima crnog dima....pa pomnoži to s 18 sati koliko je radni dan pa dvadesetak ili i više autobusa po gradu.....strava zagađenje....a samo zato jer se debili ni su mogli dogovoriti....

pa ja bi im dao prijedlog nek se dogovore s postoječom punionom i nek uvedu nočnu smjenu samo za njih napuniti,dok ne sagrade novu,jer ako busevi budu 5g stajili,oni će istruliti
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:28   #83
Za vozila iz uvoza za LPG iCNG važi propis da sve mora biti homologirano po minimalnoj euro normi.Potreban je račun,carinska dekl.prometni dokumenti, iz kojih je vidljivo da je vozilo u svojoj zemlji bilo reg.na plin.Ne mora u RH biti ovl. zastupnik nego sve što je homologirano u EU ,zadovoljava i naše propise.Veći je problem što to tamo ima veću cijenu i problem održavanja jer jedan dio opreme nije kompatibilan opremi kod nas.Proizvođači opreme slušaju naručioca i rade opremu koja štiti uvoz te opreme iz drugih država,što znači jedno banalno punjenje kod nas i u Germany nisu identična nego se mora koristiti adapter.Punjenje CNG se nikako i ni pod kojim uvjetima ne može obavljati u vlastitom aranžmanu jer, objasnio je Miroslav radi se o vrlo visokim i opasnim tlakovima "opasnim po zdravlje"punioca i okoline,tj.posljedice bi mogle biti razorne po cijeli kvart.Ako poznajemo tehnologiju ukapljivanja (-163 ?*C tekući dušik) i omjer cca 600:1 onda će vam biti jasnije zašto ne.Metan je vrlo opasan plin!
streličarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:21   #84
pumpe postoje, samo su skupe.
i imaju sve certifikate što znači da su sigurne za korištenje.

te pumpe ne nabijaju metan na 200 bara, nego manje. ne stane toliko goriva kao kod pravih pumpi, ali za svakodnevno punjenje doma u garaži, sasvim u redu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 17:40   #85
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pumpe postoje, samo su skupe.
i imaju sve certifikate što znači da su sigurne za korištenje.

te pumpe ne nabijaju metan na 200 bara, nego manje. ne stane toliko goriva kao kod pravih pumpi, ali za svakodnevno punjenje doma u garaži, sasvim u redu.
Moguće da takve pumpe postoje, no u RH ne smijete pipnuti plinsku instalaciju bez odobrenja distributera a dobiti ćete ga nikada,baš me zanima ima li tko u RH da to radi.
streličarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 19:29   #86
ako to instalira ina ,tj proplin,mislim na punionice i ako je postojao neki uguvor da se one naprave ,a nisu napravljene ,a novi autobusi zbog toga trunu i propadaju,nekoga bi trebalo malo po sudu provuči... jer logika proplina je jasna ,imaš lpg koji ti skupo prodajemo i njega troši,ako hoćeš a s gradnjom pumpi za metan koji je enormno jeftin će mo zajebavati ,jer nam se to ne isplati....zamisli kad bi se raja vozila na metan po 2kn litra ili još manje i to još kod kuče punili preko normalne gradske mreže i svoje pumpe,kao recimo u njemačkoj....mogao bi proplin ključ u bravu stavit što se tiče lpga
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 20:01   #87
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
ako to instalira ina ,tj proplin,mislim na punionice i ako je postojao neki uguvor da se one naprave ,a nisu napravljene ,a novi autobusi zbog toga trunu i propadaju,nekoga bi trebalo malo po sudu provuči... jer logika proplina je jasna ,imaš lpg koji ti skupo prodajemo i njega troši,ako hoćeš a s gradnjom pumpi za metan koji je enormno jeftin će mo zajebavati ,jer nam se to ne isplati....zamisli kad bi se raja vozila na metan po 2kn litra ili još manje i to još kod kuče punili preko normalne gradske mreže i svoje pumpe,kao recimo u njemačkoj....mogao bi proplin ključ u bravu stavit što se tiče lpga
Punjenje CNG doma u garaži????
streličarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 20:07   #88
Quote:
streličarstvo kaže: Pogledaj post
Moguće da takve pumpe postoje, no u RH ne smijete pipnuti plinsku instalaciju bez odobrenja distributera a dobiti ćete ga nikada,baš me zanima ima li tko u RH da to radi.
molim? di ti živiš? di pobireš te informacije?

službena vozila proplina (punto) su prerađena na pogon metanom. i imaju odgovarajuću naljepnicu na šoferšajbi. legalna i atestirana.
insatalacija za LPG nije ista instalaciji za metan. LPG instalacija se ne prerađuje, ali se obje daju atestirati kod nas.

da kupim instalaciju, ista se može ugraditi kod nas i atestirati. poslije toga, tko te pita gdje puniš? punil na radničkoj ili doma iz instalacije gradski plin, nitko ne provjerava, a nije ni zabranjeno.
priključak u garaži, atestirana pumpa i toči brale.

da mi netko sad ponudi ljetovanje na jadranu, ja nebi znal ni izmisliti otkud tebi takve izmišljotine. i to ne samo ovdje. malo- malo pa iskrsneš s nekom izjavom na razini malog djeteta.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:40   #89
Vidim da ste "prisvojili"forum pa tko nije s vama protiv vas je ,naravno da ima i drugačijih mišljenja ali što ćeš,odoh ja !!!!!!!
streličarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 13:00   #90
ne, nego trebamo tebi dati da i dalje lupaš gluposti....jelda?

nisi nikad bio u zagrebu? nisi vidio autobuse na metan?
http://www.vecernji.hr/zagreb/kupili...-clanak-259714

voze već barem dvije godine, i ti jučer bubneš da to nemože, nesmije, ilegalno, zatvor.....

bio je i ovdje jedan dečko sa alfom na metan. živio je blizu plinare u radničkoj pa mu nije bio problem puniti i svaki dan ako treba. i isplativije od vožnje na LPG, ali što kad nema pumpi?
evo i njegovog posta sa prve stranice ove iste teme
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
meni moj auto, ponekad, ako ne prođe puno vremena, pali odmah na plin ( CNG landirenzo )
jel to normalno ?
kad je jako hladno, prebaci odmah na plin, jedino, ak je bas -10 °C, koda malo voziš kroz tjesto prvih 300-400 metara
i meni je jednom došla frendica u posjetu iz italije, ima zafiru na metan. otišli na pumpu u radničku, natočili, sve 5.

ali sam se zajebo. pa taj auto uopće ne postoji. ni pumpa ne postoji valjda, jer ti neznaš za nju
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 13:35   #91
Quote:
streličarstvo kaže: Pogledaj post
Za vozila iz uvoza za LPG iCNG važi propis da sve mora biti homologirano po minimalnoj euro normi.Potreban je račun,carinska dekl.prometni dokumenti, iz kojih je vidljivo da je vozilo u svojoj zemlji bilo reg.na plin.Ne mora u RH biti ovl. zastupnik nego sve što je homologirano u EU ,zadovoljava i naše propise.Veći je problem što to tamo ima veću cijenu i problem održavanja jer jedan dio opreme nije kompatibilan opremi kod nas.Proizvođači opreme slušaju naručioca i rade opremu koja štiti uvoz te opreme iz drugih država,što znači jedno banalno punjenje kod nas i u Germany nisu identična nego se mora koristiti adapter.Punjenje CNG se nikako i ni pod kojim uvjetima ne može obavljati u vlastitom aranžmanu jer, objasnio je Miroslav radi se o vrlo visokim i opasnim tlakovima "opasnim po zdravlje"punioca i okoline,tj.posljedice bi mogle biti razorne po cijeli kvart.Ako poznajemo tehnologiju ukapljivanja (-163 ?*C tekući dušik) i omjer cca 600:1 onda će vam biti jasnije zašto ne.Metan je vrlo opasan plin!
Sori, ovo (z)boldano nisam skužio. Može malo pojašjenja?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:44   #92
Nakon posljednjih poskupljenja, evo da malo oživimo temu.
Zna li netko o čemu se ovdje radi?
Nova pumpa ili se radi o plinu koji sad uzimaju za autobuse?

http://www.tenderi.hr/ausschreibunge...8-001f29e7574e
mario1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:46   #93
http://www.kukuriku.org/plan21/pitan...avni-prijevoz/
mario1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:27   #94
Ima u Lučkom firma SCHEIDT&BACHMANN-TUBS koja proizvodi sve moguće istakačke agregate pa i male punionice (garažne) za CNG.
Nisam doduše pitao za cijenu ali koga interesira može naći na internetu.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:13   #95
Pozdrav Ekipa....
Grdo sam zagrizao za taj CNG, ali i dalje nema informacija gdje se može ugraditi CNG instalacija, koja je cijena i da li postoje servisi za nj.
Ako itko ima kakvu informaciju, volio bih da podjeli.
Hvala
lp
gojko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:37   #96
http://www.brc.it/public/TA01Z017I-3_2010_en.pdf
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 23:04   #97
Quote:
gojko88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav Ekipa....
Grdo sam zagrizao za taj CNG, ali i dalje nema informacija gdje se može ugraditi CNG instalacija, koja je cijena i da li postoje servisi za nj.
Ako itko ima kakvu informaciju, volio bih da podjeli.
Hvala
lp
Moram priznati da sam se i ja zainteresirao, no i brzo ohladio nakon najave poskuoljenja CNG-a, situacija je takva da će se za koju godinu izjednačiti cijene svih energenata. Kad se uzme u obzir da punionica za CNG skoro da i nema, mislim da ovaj pogon nema tako skoru primjenu u budučnosti. Šteta.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 10:20   #98
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Sori, ovo (z)boldano nisam skužio. Može malo pojašjenja?
CNG se isto može ukapljiti (prtvoriti u tekuće stanje) samo pod određenim uvjetima a to su upravo tih -163 stupnjeva.Jedan od uvjeta da se postigne takav minus je i tekući dušik kojim se onda u tu svrhu i koristi.
LNG terminali su postrojenja koja prihvačaju CNG u tekućem stanju i postepenim zagrijavanjem ponovno pretvaraju CNG u plinovito stanje i tada ga cijevovodima plasiraju potrošačima.
To se tako radi u područjima gdje nema glavne plinske mreže cjevovoda do određenog područja.
Upravo se to hoće napraviti na otoku Krku gdje bi se brodovima dopremao plin u tekućem stanju (izbjegnut je skupi cjevovod od izvora do Krka) pa potom cijevima dalje u EU i HR.
Ukaplivanjem CNG-a dobije se i 600 puta manji volumen pa ga je lakše transportirati do određenog mjesta za prihvat.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 16:05   #99
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam se i ja zainteresirao, no i brzo ohladio nakon najave poskuoljenja CNG-a, situacija je takva da će se za koju godinu izjednačiti cijene svih energenata. Kad se uzme u obzir da punionica za CNG skoro da i nema, mislim da ovaj pogon nema tako skoru primjenu u budučnosti. Šteta.
Di si pročitao to o poskupljenju CNG-a ?
"Za koju godinu" je relativan pojam, rekao bu to za 5-6 godina, stari moj ti dobru lovu uštediš u tom periodu...
gojko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 16:35   #100
Quote:
gojko88 kaže: Pogledaj post
Di si pročitao to o poskupljenju CNG-a ?
"Za koju godinu" je relativan pojam, rekao bu to za 5-6 godina, stari moj ti dobru lovu uštediš u tom periodu...
Ne čitaš novine...vrlo brzo ide cijena gore, ne znam koliko, trenutno je 2,8kn/m3. To je nenormalno niska cijena, navodno je u Sloveniji iznad 6 kuna, kod nas idila neće dugo potrajati.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.