Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 15:14   #41
Ja tek idem na preglede. Sumnja se u kronični prostatitis! Imam 40god. i smetnje osječam već par godina a tek sad sam se odlučil otić dr-u kad više nemrem zdurat. Po čitanju postova sam skužil na znakove koje prije nisam uočaval. Hladno more i mokre kupaće npr.. Poz svima i držmo se!
DV69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 18:33   #42
Pzdrav!
Čitam i vidim da ima prostatitisa koliko hoćeš. Imam 35 godina i mislim da imam probleme zadnjih 7 godina. Glavni razlog mojih problema je sport skijanj prosječno 90 - 100 dana godišnje , podvodni ribolov i bicikla. Neznam što je gore za prostatitis. Svake godine me jednom stisne da otiđem urologu i dobijem antibijotik, kao izlječim se. Čim mi bude bolje udari sve po starom i tako se to vuče godinama. Sport mi je strašno važan tu se praznim. Sada nakon zadnjih problema olučio sam to riješiti do kraja. Nekoliko puta sam radio bris uretre , kontrolu ejakulata i urina bakterije nisu izolirane nikad. Prije nekoliko godina prostata mi je bila malo povećana, a sada je normalna. Na zadnjem pregledu sam bio prije mjesec dana. Zanimaju me prirodni načini lješenj pa neka traju i duže, dali netko ima neki savjet.
baz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:27   #43
Da li neko zna što znači ova dijagnoza Prostatitis ch. exacerbata Ad.prostatae incip
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 18:39   #44
je li neko pokusavo sa ovim suproprost cepicima, uzimam ciprol vec 10 dana i nista ne pomaze,

http://bosnic.com/index.asp?story=Os...=78&SID=828053
__________________
sve je to sranje.....
carpfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 20:40   #45
Ako meni pomaže možda će i drugima.Travar Lesinger mi je preporučio češnjak sa peršinom ,nasjeckati ih,te staviti u jogurt da se može pojesti.Poslije Ciprola sad uzimam Nolicin,Prostabiol i Vrbovicu.Sad je jako dobro.E,da ,češnjak može rušiti tlak pa ko je tlakaš neka pripazi
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 14:45   #46
Pozdrav svima, zanima me da li je netko pokušao sa termoterapijom, čini mi se da je dobro pa bi pokušao...sve što nisu antibiotici treba pokušati ak ne pomogne onda kreću radikalne mjere...

hvala na odgovoru!!!

http://www.urocentar.hr/trmt.htm
yagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:15   #47
Pozdrav svima!
Ne znam gdje bi se smjestio u sve ovo!
Uglavnom prosle godine sam zbog sumnje na prostatitis uradio sve one testove na spolne bolcesti,UZ prostate,naravno pregled kod urologa ,spermiogram i nalazi su bili uredni!
Medutim sad zbog nekih probavnih smetnji i povremene tupe boli u zavrsnom djelu debelog crijeva sam otisao do doktorice opce prakse napravio KKS,CRP i urin!Ona sumnja na hemeroide ili fisuru,taj pregled jos nisam obavio moram se narucit sljedeci tjedan na rebro!
Uglavnom urin bas nije sjajan,a krvna slika i CRP su ok!

Kaze sljedece "mikroskopski pregled sedimenta"

-leukociti 3 ref inter. za dorasle 0-2
-eritrociti 3 0-2
-stanice plocastog epitela 1/+ odrasli 0-1
-sluz 2/++ odrasli 0

To mi sad vise upucuje na upalu mjehura ,bubrega ili slicnog nego na stolicu,al eto i sa njom imam problema,ko sto sma rekao imam osjecaj probadanja bas u tom djelu crijeva oko prostate!!

Takoder primjetio sam u par navrata tupu bol u ledima smjestenu vise sa lijeve strane!

Nisma uopce pameta dal da gubim vrijeme kod proktologa ili da idem kod urologa!
maxsung is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 10:39   #48
Pozdrav svima,

I mene zanima da li je netko pokušao sa termoterapijom? ......... u urocentru

Da li netko zna za iskustva iz Santos klinike u Moskvi? Ako je možda netko bio tamo ili poznaje nekog tko je prošao njihov tretman.

Da li je netko bio na tretmanu kod Dr Fedrica Guercini-a? On inekcijom direktno u prostatu uštrca antibiotik.

Ukoliko netko ima takva iskustva bilo bi lijepo da ih podijeli sa nama, što se tiče samih tretmana, cijena i naravno rezultata!
zabrinut70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 22:52   #49
Pozdrav svima,

Uprvo se izvinjavam jer ne znam dobro Hrvatski jer nisam iz Hrvatske ali bi volio pomoći ljudima jer i sam imam prostatitis ali sam siguran, da ču ga izljičiti u roku od kojeg mjeseca. Sam sam puno tražio na internetu po svim mogučim forumima pogotovo američkima. I tamo ljudi ne znaju kako to izlječiti. Ljudi su govorili kako su bili kot i po 10 urologa ali lijeka nema. Činjenica je, da zapadna medicina ne zna pozdraviti prostatitisa. To priznaju i američki urolozi. Zaboravio sam ime ali jedan poznati američki urolog je rekao, da je prostatitis enigma zapadne medicine. Antibiotici pozdrave 10% ljudi sa prostatitisom mali postotak.Nisam odustao. Nakon puno traženja na internetu došao sam do prvog velikog otkrića. Našao sam knjigu poznatog američkog odvjetnika koji je imao prostatitis, povečanu prostatu i raka prostate i čovjek se izlječio( ima preko 70 godina i čovjek ima još spolne odnose). Čak neki američki doktori preporučuju ovu knjigu( neki doktori su pozdravili sami prostatitis sa ovom knjigom) i mnogo ljudi se tako pozdravilo po cijelom svijetu. Knjigu se može kupiti u obliki e-booka ovdje:

http://www.prostatitis60daycure.com/

ili ovdje:

http://www.mercola.com/forms/prostatitis.htm

Kupio sam je i knjiga je doista izvrsna sa puno informacija i puno dokaza zašto to tako funkcionira od mnogo stručnjaka. upotrijebio sam neke metode iz knjige ali ne sve jer je komplicirano tako zdravit. Opet bi morao posjetiti neke doktore i zato sam se odlučio još tražit po internetu. Ovu knjigu preporučujem svakome sa prostatitisom.

Još nisam odustao i došao do sljedečeg velikog otkriča. Otkrio sam, da je kineska medicina najbolja na svijetu kod prostatitisa i, da i pozdravi prostatitis. Profesor Wang iz Kine ima familjarnu tradiciju već 300 godina kod zdravljenja prostatitisa. 5.000.000 pacienata je bilo ovako ozdravljenih. Način zdravljenja je prirodan, ljekovi nevjerojatni. Profesor je i vodeći urolog u Kini. Na njihovoj stranici ljepo objašnjava kako funkcioniraju njegovi ljekovi i zašto antibiotici ne funkcioniraju. Za ih kontaktirat imate na stranici 2 mailova. Odgovara vam dr. Patty, profesorov asistent. Čovjek mi je stručno sve objasnio preko maila i zato sam se odlučio kupiti njihove ljekove. Kupio sam njihove ljekove i sutra počinjem zdravljenje. Ljekovi su jako skupi 300 eura me je došao jedan set ljekova za prostatitis. Ali nisam imao izbora ili živjeti sa prostatitsom do kraja života ili baciti ovih 300 eura i ne iči na jedan godišnji. Ako ovako razmislim i ako me ovo izlječi je to malo para a internetna stranica je ova:

http://www.chinamedcure.com/

Nakon jednog mjeseca vam poručujem kako djeluju ljekovi. Pozdrav svima!
Care1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 22:59   #50
Zaboravio sam dodat kako mnogi zapadni pacijenti idu u Kinu se zdravit. Imate i druge klinike tamo koje zdrave prostatitis Ovdje su njihove stranice:

http://www.prostatitischina.com/

http://www.prostatitis3d-cure.com/clinic.html
Care1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 10:14   #51
Quote:
Care1 kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam dodat kako mnogi zapadni pacijenti idu u Kinu se zdravit. Imate i druge klinike tamo koje zdrave prostatitis Ovdje su njihove stranice:

http://www.prostatitischina.com/

http://www.prostatitis3d-cure.com/clinic.html
jesi li ti taj Kinez koji reklamira svoj lijek po 300 eura.
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:49   #52
Ja nisam nikakav kinez. Ja sam slovenac sa djelomičnim korijenama u Hrvatskoj. Lječio sam se od prostatitisa 2 godine. Uzimao sam ciprobay 500 mg sa nikakvim efektom. Bio sam kod 4 urologa. Jedan mi je čak rekao, da imam prostatitis u glavi a mene prostata boljela za po***t. Antibiotici su čak stvari pogoršali. Zbog njegovog uzimanja dobio sam seboroički dermatitis. Bio sam kod par dermatologa koji nisu imali pojma o tome. Rekli su mi stvar je kronična ne može se je ozdravit. Počeo sam tražit po internetu i našao zanimljive stvari. Bio sam na puno američkih foruma. Tamo su ljudi rekli isto. Bili kod puno dermatologa platili gomilu love za ništa. Nakon puno provedenog vrjemena na internetu sam izlječio dermatitis. Počeo sam uzimat omega 3,vitamin msm i turmeric sa dobrim rezultatima. Htio sam i nešto nabavit za stavit na kožu. Otkrio sam, da ima puno dermatoloških linija koje mogu potpuno ozdravit seboroički dermatitis. Odlučio sam se kupiti stvari od linije dr. kremer koji sa mineralima i vitaminima iz mrtvog mora potpuno ozdravi dermatitis:

http://www.jericho-skincare.com/drkremer.html

Ovo mi je do kraja izlječilo dermatitis tako, da nisam kupovao od drugih linija.

Postao sam jako skeptičan do zapadne medicine nakon toga. Pogotovo zato jer sam se sam izlječio bez ikakvog znanja na području medicine a da doktori ne znaju puno o tim stvarima mi se čini jako strašno!

Nakon toga sam mislio možda se može i prostatitis ozdraviti i počeo tražiti. Kako rekoh kupio sam knjigu od dr. Larry Clappa( on nije kinez ako nisi shvatio nego amerikanac). Mnogi doktori ju preporučuju ljudima sa prostatitisom:
Dokazi:
http://www.prostatitis60daycure.com/testimonials.html

Još sam nastavio sa traženjem zbog razloga gore spomenutih. I našao ovu stranicu:

http://www.chinamedcure.com/

Kao što sam rekao. Ljekove sam dobio. Ako me izlječe saznat čete nakon jednog mjeseca. Ako me to ozdravi ste urolozi kod mene izgubili svu kredibilnost i ne vjerujem vam više ništa. Činjenica jeste, da farmacevtski lobi ne želi nači ljeka za kroničke bolesti kao što je prostatitis. Njima je u interesu, da lakšaju simptome i da prodaju što više antibiotika i tako sebi pune đepove. Ljudi sa prostatitisom dobivaju svakih par mjeseci antibiotike i to je jasno farmacevtski industriji biznis jer ima puno ljudi sa prostatitisom i tako oni služe. A sumnjam, da se farmacevtski šefovi lječe sa ljekovima koje mi obična raja dobivamo. On dobiju sve najbolje.
Care1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:53   #53
A ko je ovaj kinez bi htio saznat. Pokaži mi ovu stranicu, da vidim ko je ovaj!
Care1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 08:33   #54
Možda nekome pomogne Prostatitis i med, ne vidim da neko spominje, a čuo sam da su rezultati jako dobri..
Marinkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 15:44   #55
Sve sam probao.
60 dana pio ciprofloxacin. svasta prirodno probao. mislim da malo toga postoji sto nisam progutao itd.
popio bih sad i Čarli, da znam da pomaze.....
potrosio sam u 10 godina sigurno barem 20 tisuca kuna...
Nije mi nista pomoglo. Bilo bi mira cak duze vrijeme, pa opet. Pola godine.
Da ne kazem da nisam nikad pusio,pio, zdrav zivot, prehrana mediteranska, sport. nikakvi rizicni sportovi.
prostatitis bakterijski sam dobio spolnim odnosom. nisam odmah znao niti tretirao.
trenutno uzimam ionsko srebro i d-manozu.
boli me k. jel pomaze il ne pomaze i jel otrovno i ocul postat ko strumf il necu.
unistava mi zivot ova bolest. stalno sam umoran...plus tegobe. ne mogu nista. dodje mi da se upucam.
perhannson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:51   #56
Antibiotici ne djeluju protuupalno!, osim Sumameda. Djeluju protiv infekcije!
Nolicin nije dobar izbor za infekcije prostate jer se koncentirira u urinu, a u tkiva slabo prodire.
Za liječenje prostatitisa pokazao se najboljim ciprofloksacin i to u trajanju 3 tjedna za akutni, 6 tjedana za kronični prostatitis, i to je danas preporuka svih stručnih društava. u slučaju dokazane infekcije klamidijom daje se ofloksacin.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:44   #57
Da li je uspelo?

Sve ovo sto je Care1 napisao do sada o nacinu lijecenja prostatitisa u Kini je jako zanimljivo. Zanima me da li je tretman uspeo, jer si napisao da si dobio trave iz Kine i da ces napisati kakav je rezultat?
Maredan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 17:51   #58
Quote:
Care1 kaže: Pogledaj post
Ja nisam nikakav kinez. Ja sam slovenac sa djelomičnim korijenama u Hrvatskoj. Lječio sam se od prostatitisa 2 godine. Uzimao sam ciprobay 500 mg sa nikakvim efektom. Bio sam kod 4 urologa. Jedan mi je čak rekao, da imam prostatitis u glavi a mene prostata boljela za po***t. Antibiotici su čak stvari pogoršali. Zbog njegovog uzimanja dobio sam seboroički dermatitis. Bio sam kod par dermatologa koji nisu imali pojma o tome. Rekli su mi stvar je kronična ne može se je ozdravit. Počeo sam tražit po internetu i našao zanimljive stvari. Bio sam na puno američkih foruma. Tamo su ljudi rekli isto. Bili kod puno dermatologa platili gomilu love za ništa. Nakon puno provedenog vrjemena na internetu sam izlječio dermatitis. Počeo sam uzimat omega 3,vitamin msm i turmeric sa dobrim rezultatima. Htio sam i nešto nabavit za stavit na kožu. Otkrio sam, da ima puno dermatoloških linija koje mogu potpuno ozdravit seboroički dermatitis. Odlučio sam se kupiti stvari od linije dr. kremer koji sa mineralima i vitaminima iz mrtvog mora potpuno ozdravi dermatitis:

http://www.jericho-skincare.com/drkremer.html

Ovo mi je do kraja izlječilo dermatitis tako, da nisam kupovao od drugih linija.

Postao sam jako skeptičan do zapadne medicine nakon toga. Pogotovo zato jer sam se sam izlječio bez ikakvog znanja na području medicine a da doktori ne znaju puno o tim stvarima mi se čini jako strašno!

Nakon toga sam mislio možda se može i prostatitis ozdraviti i počeo tražiti. Kako rekoh kupio sam knjigu od dr. Larry Clappa( on nije kinez ako nisi shvatio nego amerikanac). Mnogi doktori ju preporučuju ljudima sa prostatitisom:
Dokazi:
http://www.prostatitis60daycure.com/testimonials.html

Još sam nastavio sa traženjem zbog razloga gore spomenutih. I našao ovu stranicu:

http://www.chinamedcure.com/

Kao što sam rekao. Ljekove sam dobio. Ako me izlječe saznat čete nakon jednog mjeseca. Ako me to ozdravi ste urolozi kod mene izgubili svu kredibilnost i ne vjerujem vam više ništa. Činjenica jeste, da farmacevtski lobi ne želi nači ljeka za kroničke bolesti kao što je prostatitis. Njima je u interesu, da lakšaju simptome i da prodaju što više antibiotika i tako sebi pune đepove. Ljudi sa prostatitisom dobivaju svakih par mjeseci antibiotike i to je jasno farmacevtski industriji biznis jer ima puno ljudi sa prostatitisom i tako oni služe. A sumnjam, da se farmacevtski šefovi lječe sa ljekovima koje mi obična raja dobivamo. On dobiju sve najbolje.
Imam iste muke kao i ti,moj prijatelju,hronicni prostatitis vec 11 godina.Zaintrigirao si me pricom,tako da sam ja reagovao poslavsi Kinezima svoju dijagnozu,popunio upitnik,uplatio novac.Imam problem jer ne mogu ovde u Srbiji da podignem paket zbog nekakvih carinskih zavrzlama.Molim te reci mi da li si ti imao slicnih problema,tj.da li ti je paket sa lekovima stigao u Sloveniju ili u neku drugu zemlju.Naravno,ispricaj iskustva,s obzirom da si ti vec popio dozu,ima li kakvih pozitivnih pomaka?
desperados7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:33   #59
imam 25 god i kronični prostatitis več 5 god... znam da se mučimo svi mi koji smo na ovom forumu jer rijetki imaju sreće se izliječit...današnja medicina još nije našla lijek za ovu bolest ali mogu vam preporučit jednu terapiju,koju ja sada koristim jer sam potrošio hrpu novaca na razne lijekove koji nemaju učinka ili imaju jako malo...iz očaja sam rekao sam sebi da ču popit otrov samo da mi nešto pomogne....ukratko radi se o energiziranoj vodi,za više si pogledajte na cmt bloger....tak ak neko želi probat može,ja mislim da može samo koristit, gore nemože biti...meni je za sada dosta dobro ,nije sto posto al ima učinka, meni stvarno djeluje i smatram da se mogu do kraja izliječit samo se treba pridržavat propisane terapije...to vam je neka vrsta duhovne medicine jer treba i meditirat onda se tek postiže super učinak vode....ak bar nekome pomognem bit ću presretan,zato se i javljam jer vidim da su svi očajni,pa ko želi neka proba
Tin101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 09:41   #60
Tommy666

kod kojeg liječnika si bio, ako nije tajna?

pretpostavljam da si riješio svoje probleme
zabrinut70 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.