Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 20:28   #821
Po svemu sudeći 2020 negdje u Hrvatskoj ili okolici
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:40   #822
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Po svemu sudeći 2020 negdje u Hrvatskoj ili okolici
mda...
prvi i jedini na kojem sam bia odrza se tamo prije 6-7 godina kod Mira... damn, I'm getting too old for this shit... vrime je za pric na baterije
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:45   #823
To ti je ajmo reć zadnji pravi skup. KAsnije je održana još neka tuga gdje smo se skupili ispred PCZ-a, pozdravili plinka koji je radio i otišli na kavu negdje oko Samobora. Nas jedno 4, od toga dvojica nezagrepčana. Bio je još jedan pokušaj gdje je ekipa počela dramiti doslovno par sati prije skupa po forumu zahvaljujući ćemu je na skup koji je opet trebao biti kod Miroslava došao sam Cordobac iz Koprivnice. Nakon tog debakla više nikome nije palo na pamet ni pokušati organizirati nešto.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:00   #824
da, sicam se da je bilo neke price, pa se onda sve svelo na to kako neki ne zele u Mira, bla, bla, iako je meni tamo bilo stvarno ok, i sto se tice prostora, parkinga, itd. jbga, po meni steta da se stvari uvik moraju iskomplicirat...
osobno bi najradje okupia dezurne strucnjake za plin i napravia tribinu o tome, svako da se malo pripremi na neku temicu i onda prezentira, uz pitanja, di, sta, kud i kako... s obzirom da to ionako nikad nije bilo za siroku publicu vec entuzijaste, ne vidim problema da se neke "tajne" majstora kuhinje podijele...

a ono, steta... volia bi u praksi vidit moderne sustave, s obzirom na sada dominantne sustave s direktnim ubrizgavanjem benzina... malo razglabat o tvornicim LPG sustavima, gdje je LPG u startu zamisljen kao dio auta s kazaljkama, tipkama u samom autu, npr. Opel ili Hyundai i10 LPG (koji u nas uopce nije u ponudi, vec tek vani). Mislim da je kod i10 i motor modificiran pa se koriste prednosti vece kompresije (veci oktanski broj plina). Uglavnom, sto tema bi se moglo razglabat, rado bi vidia i koji eksperiment... dream on, sto bi se reklo...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:01   #825
evo ne zalazim baš na pdf plin,pošto jelde nemam plin u svojoj truloj dvoliternoj grobini

čitam malo ovu temu,fino vama bome
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.