Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 20:24   #5921
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
ja sam dobio pismenu obavijest čak 2x da će mi doći spojiti prekjučer od 12 do 15 sati, ali do danas se nitko nije javio zašto nisu došli i kad će doći.
na ulici sam zaustavio u dva navrata ljude iz Tcom-a kad sam ih vidio u službenim autima i rekli su da imaju velikih problema i da su u kašnjenju, ali ništa detaljnije
srećom, da BTnet u međuvremenu radi kako treba pa mi ne predstavlja veliki problem što kasne, ali je izrazito neprofesionalno ne javiti se uopće da će kasniti
ni danas nisu došli, ali bar su javili da imaju problema s centralom (to je ono što se nalazi ispod dvorane srednje škole). uglavnom, lik reče da su od 600 priključaka koje su trebali spojili samo 90 i da će s obzirom na zastoj raditi na ukapčanju i vikendom ako srede stvar s centralom. ne zna koliko će potrajati jer im to radi netko vanjski
nažalost, BTnet mi više ne radi pa se nadam da će biti brzo
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 08:52   #5922
http://cloud.tapatalk.com/s/57d3adc2...600261470.png?


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
lars82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 10:13   #5923
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
ni danas nisu došli, ali bar su javili da imaju problema s centralom (to je ono što se nalazi ispod dvorane srednje škole). uglavnom, lik reče da su od 600 priključaka koje su trebali spojili samo 90 i da će s obzirom na zastoj raditi na ukapčanju i vikendom ako srede stvar s centralom. ne zna koliko će potrajati jer im to radi netko vanjski
nažalost, BTnet mi više ne radi pa se nadam da će biti brzo
održali su riječ - došli u nedjelju popodne i sve spojili
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 17:24   #5924
Pozdrav,

Danas u poslijepodnevnim satima kod područnog vrtića pronađena papiga tigrica..
Molim javite se na pm.
Marin 2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:23   #5925
Evo danas se cuo s deckom iz tcom sto nam je slagao ugovor i kaze 19.09 u 8 ujutro dolaze tehnicar spojiti te nakon toga nazovem bt net da ih pitam koja je procedura s njihovom opremom,zadnjim racun itd te mi ova na besplatnom telefonu kaze da ona uopce ne vidi da ja odlazim od njih ??? Kakva firma😂😂
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:23   #5926
jutros po naselju hoda kontrolor iz Zagrebparkinga. kaže da je do ponedjeljka tu da ga ljudi vide, a ne da kažnjava. od ponedjeljka bi krenula naplata u punom smislu riječi
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:04   #5927
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
jutros po naselju hoda kontrolor iz Zagrebparkinga. kaže da je do ponedjeljka tu da ga ljudi vide, a ne da kažnjava. od ponedjeljka bi krenula naplata u punom smislu riječi
Ne vidjeh njega, no vidio sam ostavljenu kaznu na jednom vozilu kod srednje škole.

A što se tiče pitanja na svačijim usnama oko bazena:


''Nakon nezakonitih odluka na skupštini koje smo donijeli 31.8., sada se prekomjernim granatiranjem govori o školi u Jelkovcu. Ja razmišljam o Jelkovcu kad ćemo do konca godine otvoriti bazen i dvoranu, a oko kapacitiranosti dobit ćete pisano izvješće. Partizanski sistem Boško Buha bit će praksa do izbora", kaže Bandić.


Izvor: http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...ru/920931.aspx
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:49   #5928
Počelo je ljepljenje dnevnih karti po kvartu. Jutros je većina auta imala kaznu pod brisačem.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:54   #5929
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Počelo je ljepljenje dnevnih karti po kvartu. Jutros je većina auta imala kaznu pod brisačem.
Upravo ih gledam kako pišu kaznu na Ljudevita Posavskog. Ali ako parkirate na nogostupu, Rimski put, onda nikome ništa. Nema kazne jer to nije parking
Smia - B8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 21:56   #5930
Pozdrav,
Imam jedno pitanjce ako netko zna info.
Recimi sa se radi o 4clanoj obitelji, i kroz par godina se djeca odsele.
Ostaju u stanu roditelji koji su stan dobili kao 4 clana obitelj. Da li oni ostaju u tom stanu ili dolazi do nekih promjena?
master_dju is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 18:38   #5931
Quote:
master_dju kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam jedno pitanjce ako netko zna info.
Recimi sa se radi o 4clanoj obitelji, i kroz par godina se djeca odsele.
Ostaju u stanu roditelji koji su stan dobili kao 4 clana obitelj. Da li oni ostaju u tom stanu ili dolazi do nekih promjena?

Pa sve zavisi u kakvom ste stanu, jel u najmu ili socijalnom, ako je javni najam nebitno koliko ima članova,koliko će ih biti i ostati, doseliti ili odesliti, sve dok onaj na komu je stan plaća najamninu može biti u tom stanu, ako netko nedaj Bože umre tko je bio predao zahtjev za stan i bio nositelj na listi, onda stan se prebacuje na nekog od ukućana, mogao je netko tko je bio sam dobiti petosoban stan, to nije bio uvjet koliko imaš članova da toliki stan moraš birati,.

Ako je socijalni stan to morate vidjeti u socijalnom,.
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:23   #5932
Quote:
sesvetćan kaže: Pogledaj post
ako je javni najam nebitno koliko ima članova,koliko će ih biti i ostati, doseliti ili odesliti, ... to nije bio uvjet koliko imaš članova da toliki stan moraš birati,
.
ma da, a kak ti onda zadovoljiš uvjet za koji moraš imati min 30% prosječne zagrebačke plaće po članu?

Lažiraš broj članova naniže?
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:27   #5933
u tijeku je natječaj za javni najam
http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/...ni%20najam.pdf
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:50   #5934
Quote:
master_dju kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam jedno pitanjce ako netko zna info.
Recimi sa se radi o 4clanoj obitelji, i kroz par godina se djeca odsele.
Ostaju u stanu roditelji koji su stan dobili kao 4 clana obitelj. Da li oni ostaju u tom stanu ili dolazi do nekih promjena?
Misim da ti je to jedna beskonacna siva zona. Trebalo bi detaljno procitati ugovor koji ste potpisali o najmu, ali vrlo vjerojatno pise da oni mogu raskinuti ugovor ako se neki od uvjeta promjene. U praksi sumnjam da ce to ici raditi prije steka ugovora, moguce je i da ce ga dalje obnoviti nekim automatizmom.

Iskreno mislim da se vecina tih stvari radi na Ho-ruk, pa ti ugovori imaju hrpu supljih strana koje se onda u hodu nekako petljaju i muljaju. Recimo znam za slucaj da jednoj socijalnoj obitelji nisu dali da prijave dijete na tu adrresu koje se rodilo u tom stanu za vrijeme najma - "jer to dijete nije navedeno u ugovoru u najmu, i da sto oni znaju koliko ce se njih nakotiti"
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:55   #5935
imate pravilnik i čitajte, koliko kvadrata ide po članu i koliko je dozvoljeno odstupanje, tako će i postupiti

naravno da im je problem ako se pojave prekobrojni pa im skrše dozvoljenu kvadraturu po članu
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:13   #5936
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
imate pravilnik i čitajte, koliko kvadrata ide po članu i koliko je dozvoljeno odstupanje, tako će i postupiti

naravno da im je problem ako se pojave prekobrojni pa im skrše dozvoljenu kvadraturu po članu
naravno, koji bi pisac pravilnika mogao pretpostaviti da bi obitelj mogla dobiti dijete dok zivi u stanu. Vjerojatno bi ga bilo najbolje odmah zagutiti da im ne krsi tako vjesto i promisljeno smisljen pravilnik.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 13:01   #5937
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
ma da, a kak ti onda zadovoljiš uvjet za koji moraš imati min 30% prosječne zagrebačke plaće po članu?

Lažiraš broj članova naniže?
Prosjek su tražili samo kod dodjele stana.
Kod obnove ugovora nitko ništa nije pitao...
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 15:05   #5938
jel netko uspješno prebacio fiksnu na HT?
ja ne mogu nikako do oznake stana, već sam nekoliko puta slao i svaki put nije ispravna oznaka.

zvao sam holding, oni nemaju nikakve posebne oznake...kako doći do toga??
frajer1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 23:26   #5939
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
ma da, a kak ti onda zadovoljiš uvjet za koji moraš imati min 30% prosječne zagrebačke plaće po članu?

Lažiraš broj članova naniže?
Kake veze pobogu ima prosječna plaća i broj ukućana sa postavljenim pitanjem, upit je bio što se dogodio ako je netko već uselio u STAN sa djecom te ako djeca odu iz stana a ostane manje članova,.

Čitajte ljudi, zato je potrebna samo osnovna škola a ne laprdati bezveze i ispadati idiot nepismeni,.

Kad smo kod pravilnika, tko se drži pravilnika, pa da su se držali pravilnika oni koji su ga napisali iz Holdinga ne bi ljudi u prezadnjem natječaju pobrali četverosobne stanove iako su pisali dvosobne i trosobne, iako imaju manji broj članova nego što piše u pravilniku da se broj članova određuje veličina stana, nego su rekli biraj koji ti se sviđa, samo uzimaj da ga iznajme,.

Navidm primjer, u pravilniku piše da četverosobni stan može dobiti petočlana i šestočlana obitelj, koliko vidimo iz priloženog na listama, samci su dobijali četverosobne stanove iako su pisali dvosobne i trosobne ili jednosobne, znači, pravilo samo piše a ne služi ničemu iz prostog razloga jer se stanovi nisu mogli iznajmiti nikome pa su iz holdinga shvatili da od pravilnika nema ništa,.

Znači, možeš se SAM prijaviti i izabrati petosobni stan, pitanje je da li imaš dovoljnu plaću, ili dovoljan broj bodova na listi pa da te zapadne taj stan,.
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 09:54   #5940
Quote:
sesvetćan kaže: Pogledaj post
Kake veze pobogu ima prosječna plaća i broj ukućana sa postavljenim pitanjem, upit je bio što se dogodio ako je netko već uselio u STAN sa djecom te ako djeca odu iz stana a ostane manje članova,.
Ništa. Prijaviš tko živi u stanu. Ovaj oblik najma nema vezanu kvadraturu uz broj stanara niti su se dijelili po tom kriteriju. To se odnosi na socijalni najam.

Quote:
sesvetćan kaže: Pogledaj post
Kad smo kod pravilnika, tko se drži pravilnika, pa da su se držali pravilnika oni koji su ga napisali iz Holdinga ne bi ljudi u prezadnjem natječaju pobrali četverosobne stanove iako su pisali dvosobne i trosobne, iako imaju manji broj članova nego što piše u pravilniku da se broj članova određuje veličina stana, nego su rekli biraj koji ti se sviđa, samo uzimaj da ga iznajme,.

Navidm primjer, u pravilniku piše da četverosobni stan može dobiti petočlana i šestočlana obitelj, koliko vidimo iz priloženog na listama, samci su dobijali četverosobne stanove iako su pisali dvosobne i trosobne ili jednosobne, znači, pravilo samo piše a ne služi ničemu iz prostog razloga jer se stanovi nisu mogli iznajmiti nikome pa su iz holdinga shvatili da od pravilnika nema ništa,.

Znači, možeš se SAM prijaviti i izabrati petosobni stan, pitanje je da li imaš dovoljnu plaću, ili dovoljan broj bodova na listi pa da te zapadne taj stan,.
Velike stanove su dijelili svima koji su ih htjeli jer malih stanova u kvartu nema tj možda je 10% stanova koji su išli u najam garsonjera, jednosobnih, malih dvosobnih a da nisu već prodani ili podijeljeni. A interesa za male je bili puno. To ti je sva filozofija...
Prednost u odabiru imaju oni sa najviše bodova.
Prosjek plaće je bio uvjet da uopće možeš na listu i nema veze sa pravom na neku kvadraturu.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.