Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 18:51   #1
Grad Zadar mi oduzima zemlju za gradnju ceste

Postovanje imam par pitanja???

1. Što se zakona tiće jel moze grad Zadar oduzeti privatno zemljište za izgradnje ceste u Samom gradu. Kvart Stanovi. Cesta je vec ucrtana prije 30 godina.

2. Nude nam jako nisku cjenu smješnu za otkup. Jel se mora prihvatiti ponuda koji su nam dali, ispod tržisne vrijednosti.

3. Jel se moze tražiti naknada za renoviranje kuce od buke prasine,zato sto ce cešta prolaziti odma kraj kuce udaljenost 60 cm.

Molim vas sve sto znate sto bi se moglo traziti i izvuc od njih dajete mi ideje,grad Zadar mi oduzima zadnje dvoriste oko 300 kvadrata. Da li ce odvetnik sto pomoč ili će samo od mene izvuć novce.
ahamar29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 19:43   #2
netrebate nista prihvatiti i mozete ako zelite prodavati reci svoju cijenu na koju oni mogu ili nemoraju pristati.
ako se radi o drzavnom interesu onda je druga prica. bilo bi bolje da ste pitanje postavili na forumu za pravo. o kojoj se ulici radi ako se smije znati?
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 19:58   #3
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
netrebate nista prihvatiti i mozete ako zelite prodavati reci svoju cijenu na koju oni mogu ili nemoraju pristati.
ako se radi o drzavnom interesu onda je druga prica. bilo bi bolje da ste pitanje postavili na forumu za pravo. o kojoj se ulici radi ako se smije znati?
Hrvoja custica kod plinare. dajte mi link da stavim tamo pitanje Hvala
ahamar29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.