Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 10:33   #1
Question Ilustratori amateri - hitno

tražim osobu koja se amaterski bavi ilustracijama za ilustriranje dječje poezije. Nisam u mogućnosti izdvojiti veliki novac, a ako netko to radi iz hobija mogao bi nešto i zaraditi. O dogovoru ovisi koliko bi pjesama bilo obuhvaćeno.
Radi se o hitnoj stvari!!!!
tpokraj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:41   #2
Quote:
tpokraj1 kaže: Pogledaj post
tražim osobu koja se amaterski bavi ilustracijama za ilustriranje dječje poezije. Nisam u mogućnosti izdvojiti veliki novac, a ako netko to radi iz hobija mogao bi nešto i zaraditi. O dogovoru ovisi koliko bi pjesama bilo obuhvaćeno.
Radi se o hitnoj stvari!!!!
Poz ja sam zainteresiran neko se bavim slikarstvom ako te zanima možešpogledati neke moje radove ..... javi se.
daniael is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 20:01   #3
re

Quote:
daniael kaže: Pogledaj post
Poz ja sam zainteresiran neko se bavim slikarstvom ako te zanima možešpogledati neke moje radove ..... javi se.
I meni je hitno potreban ilustrator...javi se
Vanja356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 19:01   #4
ja sam zainteresirana - drawayear.com
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 14:08   #5
Ja sam zainteresirana. Neki moji radovi mogu se vidjeti u mojoj galeriji na Deviantartu - http://may-g.deviantart.com/gallery/
may_g is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 23:36   #6
I ja se prijavljujem!
cybersally is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:04   #7
NIsam ilustratorica, i jako sam mlada, ali volim crtati; zanima me treba li komu mozda ilustrirati kakvu knjigu/korice/dio knjige ako je netko zainteresiran..
malesnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 17:45   #8
Pozdrav
Zainteresirana sam za poslove ilustriranja dječjih knjiga.
ako je netko zainteresiran može se javiti da pogleda moje radove koji bi uskoro trebali biti na blogu. bavim se raznim crtanjem.
Shanti_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 10:24   #9
Thumbs up :)

zainteresirana sam i imam iskustva u sličnim poslovima

javite se u inbox ...
bluepill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 14:07   #10
Ako još uvijek nije jako zamrla ova tema i ja se bavim crtanjem pa ako nekome treba nek se javi za bilo što nacrtati
JazzyArtCorner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:00   #11
Quote:
JazzyArtCorner kaže: Pogledaj post
Ako još uvijek nije jako zamrla ova tema i ja se bavim crtanjem pa ako nekome treba nek se javi za bilo što nacrtati
Pozdrav, dobro je znati, jer ću ja uskoro imati problem sa traženjem nekoga da mi ilustrira slikovnicu...
Barbicook is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2021., 18:03   #12
Meni treba profesionalni ilustrator koji će moći odraditi i prijelom u softveru i sl. pa mi se javite u inbox
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.