Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2014., 21:10   #21
Puno losega pisalo se o starom, ipak imam feeling da ce Nissan ovaj puta pripazit na to, upravo zato jer je konkurencija sad puno veca pa nemaju vise taj luksuz da imaju auto koji je u klasi za sebe.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 21:17   #22
Quote:
proffy kaže: Pogledaj post
Japanac proizveden u Britaniji. To nije japanac. Posjedujem Qashqaija, onog prvog, bio među prvim kupcima uopće, od svega najbolji je motor, koji je Renaultov. Završna obrada žali bože. U Tiguana kad sjedneš bar osjetiš kvalitetu
Imaš neki dokaz da posjeduješ Qashqai ili si ovdje došao s onom pričom da oblatiš Nissan, a potajno si fan Volkswagena, reci nam.
Rentiranrentan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 21:48   #23
a kaj bi ti?
policijski memorandum da svatko kome se taj auto zgadil stvarno i jest vlasnik tog abortusa?

mogu i ja potvrditi: najbolji dio kaškaja je dci motor. sve ostalo je ispdoprosječno, loše izvedeno i dozlaboga neugledno.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 22:35   #24
@Rentiranrentan Bez uvrede, meni se čini da si ti jako veliki fan brenda NQ što je OK, ali pogledaj malo konkurenciju i vidjet ćeš da NQ više nije tako cool kao što je prilikom prvog pojavljivanja. Ostali igrači su stvarno jako puno napravili u tom segmentu automobila.
marlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:53   #25
Quote:
marlan kaže: Pogledaj post
@Rentiranrentan Bez uvrede, meni se čini da si ti jako veliki fan brenda NQ što je OK, ali pogledaj malo konkurenciju i vidjet ćeš da NQ više nije tako cool kao što je prilikom prvog pojavljivanja. Ostali igrači su stvarno jako puno napravili u tom segmentu automobila.
Nisam fan NQ, samo ga se pretjerano blati. Napravili da, ali po kojoj cijeni. A pogle sad ovaj novi NQ, pa vidi ti ovo čudo. Na slici se osjeti strast u dizajnu i visoki kvalitet u materijalima i izradi. I još dobar dCi motor. Po nekoj početnoj cijeni od 16-17k eura. Kud može bolje.
Rentiranrentan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:12   #26
Quote:
Rentiranrentan kaže: Pogledaj post
Nisam fan NQ, samo ga se pretjerano blati. Napravili da, ali po kojoj cijeni. A pogle sad ovaj novi NQ, pa vidi ti ovo čudo. Na slici se osjeti strast u dizajnu i visoki kvalitet u materijalima i izradi. I još dobar dCi motor. Po nekoj početnoj cijeni od 16-17k eura. Kud može bolje.
Kako ga ti možeš srat to je nevjerojatno. Ovakve prosere ne pročitaš ni u nekim potplaćenim auto novinana.
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:22   #27
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a kaj bi ti?
policijski memorandum da svatko kome se taj auto zgadil stvarno i jest vlasnik tog abortusa?

mogu i ja potvrditi: najbolji dio kaškaja je dci motor. sve ostalo je ispdoprosječno, loše izvedeno i dozlaboga neugledno.
točno tako! Najbolji dio auta je Renaultov dci motor. Imam QQ pa znam šta pričam.. Materijali u unutrašnjosti i nisu tako nekvalitetni koliko je završna obrada užasna. Al stvarno užasna. milijun zvukova unutra, sve nešt škripi, cvrči :/
Melior is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:29   #28
Quote:
Rentiranrentan kaže: Pogledaj post
Nisam fan NQ, samo ga se pretjerano blati. Napravili da, ali po kojoj cijeni. A pogle sad ovaj novi NQ, pa vidi ti ovo čudo. Na slici se osjeti strast u dizajnu i visoki kvalitet u materijalima i izradi. I još dobar dCi motor. Po nekoj početnoj cijeni od 16-17k eura. Kud može bolje.
isto su pisali i za ovog starog QQ, isto piše i za novog.
i stari je super izgledal na slikama, prvo razočaranje pogled kroz staklo, drugo u vožnji za volanom.

nebi pričekal da uživo vidiš auto prije nego počneš bacat karamele pred njega?
Quote:
Melior kaže: Pogledaj post
točno tako! Najbolji dio auta je Renaultov dci motor. Imam QQ pa znam šta pričam.. Materijali u unutrašnjosti i nisu tako nekvalitetni koliko je završna obrada užasna. Al stvarno užasna. milijun zvukova unutra, sve nešt škripi, cvrči :/
nemoj me krivo shvatiti, nije meni taj auto baš najgora kanta.
ima puno gorjih a ovo nije tak loše.

ali sigurno nije neko čudo, nije bil ni kad je izašel nov, a pogotovo za tu cijenu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:34   #29
Quote:
Rentiranrentan kaže: Pogledaj post
Istina prva generacija, pogotovo prije redizajna je imala nekih problema ponajviše zbog nešto niže kvalitete izrade.

Ali redizajn je sve probleme riješio i Qashqai je postao savršen gradski terenac. Puno iznad precijenjenog VW Tiguana. Ipak Japanac je to. U njega ne treba sumnjati.

Kolika euforija vlada u Nissanu zbog novog Qashqaija pokazuje i ova fotka uposlenika koji su feštali danima nakon što je prvi Qashqai nove generacije izašao s proizvodne trake.



Ja uopće ne sumnjam da će ovaj model oboriti sve moguće rekorde i da će prestići i Opela koji iz dana u dan pokazuje da ide stramputicom loše politike.
Čuj ovu idiotariju uz sve gluposti koje si do sad napisao Zaposelnici su feštali danima jer su sklepali prve primjerke druge generacije kaškajia ,znajući da su ovaj puta pritegnuli sve šarafe,stavili sve plastike na dosjede i nisu ništa sfušali pa eto janjac i odojak se okreću na proizvodnoj traci,a malvazija teče iz robota u lakirnici...

Za koga ti radiš.Koliko si para dobio da pišeš ovakve bljezgarije,prejadno
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:37   #30
Quote:
Rentiranrentan kaže: Pogledaj post
Opel je najjači u Hrvatskoj, koliko su samo Astri i Corsi prodali u zadnjih 10 godina, to je čudo jedno. Kad bi se to moglo nadmašiti to bi bilo fenomenalno. Za Nissan naravno. Jer jedna dobro opremljena Opel Astra je cjenovno u rangu sa solidno opremljenim Nissanom Qashqaijem i zato mislim da će se dobro prodavati.

Bolji od Tiguana 100 posto. Dovoljno je reći Japanac, sve ostalo je suvišno.
On je Japanac kao i ti i ja i 99% ovog foruma. On je kurac od japanca to je jedino. Renaultova tehnika,Japanska značka,engleska proizvodnja,ako je to odlika pravog Japanca onda se slažem s tobom. Ako nije,a znam da nije onda je to još jedan kurac od ovce. Nešto kao što je Seat španjolac
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 21:52   #31
Društvo, mislim da nas ovaj zafrkava. Ajm out of dis.
marlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 22:07   #32
jesi li ti normalan? to japanac? pa u njemu nema ni j od japana,to je renaultov paradni poluproizvod za tetkice da mogu bez kočenja naletit na rinzol u gradu i to je sve,danas on nema šanse nikakve...konkurencije ima kolko hoćeš,dam se kladit da je samo Duster jeftinije napravljen od njega...a on veze nema sa Japanom,niti mi je ikad bilo jasno zašto se jedan eminentni proizvođač kao što je Nissan udruzio sa Renaultom...

prva kašika je bila ubi bođe,pogotovo unutra,otvori od klime kao u Daciji,ma daj molim te... i to sto je on auto godine tu i tamo je ja mislim samo plaćena reklama od strane Renaulta...

i nemoj to uspoređivat s Opelom,Opel je nekad bio najjači u prodaji...ali SAMO u hrvatskoj...i HRVATSKA kao zasebno tržište je nebitno,kako Opelu,tako i Nissanu,hrvatska prodaja od par tisuća komada godišnje im niš neznači,nego eto,uvoze se reda radi
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 22:45   #33
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
jesi li ti normalan? to japanac? pa u njemu nema ni j od japana,to je renaultov paradni poluproizvod za tetkice da mogu bez kočenja naletit na rinzol u gradu i to je sve,danas on nema šanse nikakve...konkurencije ima kolko hoćeš,dam se kladit da je samo Duster jeftinije napravljen od njega...a on veze nema sa Japanom,niti mi je ikad bilo jasno zašto se jedan eminentni proizvođač kao što je Nissan udruzio sa Renaultom...
U priči oko Qashqaia zapravo je Nissanov dio poluproizvod, sa Renaultovim (motor) sve štima.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 11:05   #34
Poluproizvod a prodavao se odlično, liste čekanja su bile i do godinu dana koliko je bio tražen.
No ne znam čemu se spominje Qashqai 1 kad je ovo tema o Q2
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 14:08   #35
a jeste se našli hvaliti francuski motor.. koliko tih dci-a pređe 250-300.000km bez ijednog kvara?
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 14:14   #36
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Poluproizvod a prodavao se odlično, liste čekanja su bile i do godinu dana koliko je bio tražen.
No ne znam čemu se spominje Qashqai 1 kad je ovo tema o Q2
Napokon jedan pametan komentar.

I da je NQ prve generacije bio tako loš, što 100 posto nije, nisu fer ove predrasude na temi o NQ druge generacije.
Rentiranrentan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 14:30   #37
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
a jeste se našli hvaliti francuski motor.. koliko tih dci-a pređe 250-300.000km bez ijednog kvara?
Evo ti ga u novoj A klasi.
Sigurno je francusko smeće, zar ne?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 09:27   #38
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Evo ti ga u novoj A klasi.
Sigurno je francusko smeće, zar ne?
ako 95% primjeraka ne mogu preći nekih 200.000km bez kvara onda je poluproizvod francuski ili tko god ga je projektirao i napravio.
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 09:57   #39
Quote:
Rentiranrentan kaže: Pogledaj post
Imaš neki dokaz da posjeduješ Qashqai ili si ovdje došao s onom pričom da oblatiš Nissan, a potajno si fan Volkswagena, reci nam.
Šta ti trebam uslikat prometnu kao dokazni materijal? Briga me za tvoje mišljenje ionako, ak ti se toliko sviđa prodam ti ga, nije puno ni prošao kilometara.
proffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 10:05   #40
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
ako 95% primjeraka ne mogu preći nekih 200.000km bez kvara onda je poluproizvod francuski ili tko god ga je projektirao i napravio.
To je neki statistički podatak?
Evo imaš hrpu forumaša koji voze dci motore bilo u Renaultu, bilo u Nissanu, bilo u Daciji, ili nekom drugom automobilu i ne vidim da se pretjerano bune.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.