Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 11:29   #1581
Quote:
Behati kaže: Pogledaj post
pregledavam galeriju rinoplastike na stranici od poliklinike Bagatin i nema baš nijednog manjeg s laganim spustom po hrptu (prčastog), svi su dosta ravni - nema nosića.

http://www.poliklinikabagatin.hr/Est...Korekcija-nosa

Zanima me postoji li razlog, javna tajna, mišljenje, iskustvo... Kakve noseve radi Bagatin?
Meni se ovo sviđa jer nos ostaje isti, a odstranjene su mane.. hrbat nije diran i pacijenti nisu izgubili svoj identitet
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:03   #1582
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Meni se ovo sviđa jer nos ostaje isti, a odstranjene su mane.. hrbat nije diran i pacijenti nisu izgubili svoj identitet
ja sam isto sklonija tome, da se na postojećem nosu odstrane mane..a opet neki želi sasvim drugačiji oblik i veličinu ..
čini mi se da je to osnovna razlika i odluka koju netko prije operacije treba donijeti..
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:58   #1583
Jel alfica skinila kalup
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:08   #1584
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Jel alfica skinila kalup
I mene zanima
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:12   #1585
Bila na konzultacijama kod Glumicica. Konzultacije trajale svega 10 min. Dosla sam sa sto pitanja i 10 slika , na kraju ga nisam nista pitala niti sam slike pokazivala.
Covjek zna sta govori cita mi misli sta treba napraviti tak da za suvisnim pitanjima nije bilo potrebe
Meni se svidio. Izgleda kao profesionalac i siguran u svoj rad.
Operacija dogovorena u 12 mj jer nema prije termina ako bude zvat ce me.

Eh da vidjela sam u cekaoni prekrasna dva nosa - cure dosle na kontrolu i to mi je jos vise ulijevalo nadu da ne grijesim po pitanju kirurga.

Sretno alfici cekamo svi skidanje kalupa.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:16   #1586
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Bila na konzultacijama kod Glumicica. Konzultacije trajale svega 10 min. Dosla sam sa sto pitanja i 10 slika , na kraju ga nisam nista pitala niti sam slike pokazivala.
Covjek zna sta govori cita mi misli sta treba napraviti tak da za suvisnim pitanjima nije bilo potrebe
Meni se svidio. Izgleda kao profesionalac i siguran u svoj rad.
Operacija dogovorena u 12 mj jer nema prije termina ako bude zvat ce me.

Eh da vidjela sam u cekaoni prekrasna dva nosa - cure dosle na kontrolu i to mi je jos vise ulijevalo nadu da ne grijesim po pitanju kirurga.

Sretno alfici cekamo svi skidanje kalupa.
Super, sretno blago vam se svima sta ste izabrale normalne kirurge
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:23   #1587
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Super, sretno blago vam se svima sta ste izabrale normalne kirurge
Hvala puno...nadam se da jesmo😀
Mislim da si i ti po pitanju revizije...barem ga svi hvale.
Meni je Zambelli isto bio na pameti al ipak je odluka pala na Glumicica.

Vidjet cemo sve😀
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:26   #1588
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Hvala puno...nadam se da jesmo😀
Mislim da si i ti po pitanju revizije...barem ga svi hvale.
Meni je Zambelli isto bio na pameti al ipak je odluka pala na Glumicica.

Vidjet cemo sve😀
Sigurna sam u zambellija, imamo identicnu viziju bez da sam progovorila, pustila sam prvo njega da cujem da ne bi opet pala na lazna obecanja samo je teze kad je to revizija da mi je primarnu radio sad bi sigurno bila sretna osoba. Vjerujem da ces biti zadovoljna, intuicija rijetko kad grijesi meni je za toncica bila losa intuicija ali sam ju ignorirala, greska.
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:28   #1589
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Hvala puno...nadam se da jesmo😀
Mislim da si i ti po pitanju revizije...barem ga svi hvale.
Meni je Zambelli isto bio na pameti al ipak je odluka pala na Glumicica.

Vidjet cemo sve😀
I meni je Zambelli bio opcija, ali ipak mi je nekako Glumičić prvi izbor. Iako planiram na operaciju iza nove godine zbog obaveza a i vidim da je bukiran do 12.mjeseca.
No vjerujem po pročitanom da je Zambelli također genijalac u svom poslu i da će sandalye napokon biti sretna ishodom! Želim ti puno sreće i ne mogu vjerovati kakvi se sve ljudi nazivaju plastičnim kirurzima, nakon tvog iskustva sa tončićem ne želim se ni približiti toj poliklinici!!
NRB, baš mi je drago što si zadovoljna i želim ti puno sreće!
Da, svi čekamo alficu da javi i držimo fige
Marony is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:02   #1590
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Jos da napomenem, meni je Zambelli rekao da je kod mene sve bilo idealno, razmak izmedu ociju da je idealan po svim mjerilima i da opcenito nista ne bi dirao sta se tice kostanog dijelo nego eventualno suzio vrh i da se to moze samo otvorenom tehnikom. I sad toncic kao jedan "estet" napravi sve obrnuto. Izlomi mi idealnu kost i to asimetricno, a vrh zatvorenom tehnikom "suzi" tako da sad vise nije ravan nego loptast. Eh...



Tako nešto napraviti i uvjeravati te kako je napravio dobar posao...Strašno! Žao mi je sto si kroz to sve morala proći Sreća pa se to može ispraviti, samo pozitivno dalje I da, slažem se da uvijek treba vjerovati svojoj intuiciji, ona nikad ne prevari, bolje odustati ili potražiti drugog kirurga čim osjetite da nešto nije u redu ili ne osjećate potpuno povjerenje.
Marony is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:28   #1591
Evo me napokon
Profil je super vec sada i u tom pogledu sam super zadovoljna, al od naprid nisam
Kad mi je skinilo kalup i kad sam se vidila od naprid skoro mi doslo plakat. Od naprid se cijele nosnice vide, famozni svinjski nos, samo ja nemam toliko mini nosnice pa da to ne upada toliko u oko.
Prvi pogled je definitivno sok i razocarenje, al vec sad par sati kasnije dolazim sebi i mislim da uopce nece bit los
Sta se vise gledam nije toliko svinjast kao sto mi se na prvu ucinilo pa sve i da ostane ovako, nije toliko lose
Kad otecenost padne past ce malo i taj famozni vrh pa ce nosic bit taman kako treba (bar se nadam da ce tako bit s obzirom na sva iskustva s youtube i foruma)
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:48   #1592
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Evo me napokon
Profil je super vec sada i u tom pogledu sam super zadovoljna, al od naprid nisam
Kad mi je skinilo kalup i kad sam se vidila od naprid skoro mi doslo plakat. Od naprid se cijele nosnice vide, famozni svinjski nos, samo ja nemam toliko mini nosnice pa da to ne upada toliko u oko.
Prvi pogled je definitivno sok i razocarenje, al vec sad par sati kasnije dolazim sebi i mislim da uopce nece bit los
Sta se vise gledam nije toliko svinjast kao sto mi se na prvu ucinilo pa sve i da ostane ovako, nije toliko lose
Kad otecenost padne past ce malo i taj famozni vrh pa ce nosic bit taman kako treba (bar se nadam da ce tako bit s obzirom na sva iskustva s youtube i foruma)
vrh će sigurno pasti vremenom jel ti udubljen ili ravan? jel ti promjena od naprid u losijem smislu samo zbog vrha ili ti se ne sviđa i koštani dio?
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:26   #1593
Nosic je iz profila lijepo ravan, bez udubina, tocno sta sam trazila
Od naprid je sok jer oduvijek mrzim svoje nosnice i one su najveci razlog mog odlaska pod noz, a sad ih opet vidim u pogledu od naprijed i to skoro cijele. Moja prva reakcija je bila da parim michael jackson
Tek je prvi dan da bih mogla procijenit jel samo vrh kriv, i zalijepilo mi je odmah flastere pa ti ne znam tocno odgovorit. Ovako na prvu mislim da je samo do vrha koji bi se trebao malo spustit, pa ce se automatski nosnice manje vidiit u pogledu od naprijed i onda ce bit dobar bolja verzija mog starog nosa :klap:
Jedino cu jos vidit hocu li radit suzenje nosnica sta smo dogovorili da cemo odradit u drugoj turi ako bude za tim potrebe, al to tek kad nosic dodje sebi
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:35   #1594
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Nosic je iz profila lijepo ravan, bez udubina, tocno sta sam trazila
Od naprid je sok jer oduvijek mrzim svoje nosnice i one su najveci razlog mog odlaska pod noz, a sad ih opet vidim u pogledu od naprijed i to skoro cijele. Moja prva reakcija je bila da parim michael jackson
Tek je prvi dan da bih mogla procijenit jel samo vrh kriv, i zalijepilo mi je odmah flastere pa ti ne znam tocno odgovorit. Ovako na prvu mislim da je samo do vrha koji bi se trebao malo spustit, pa ce se automatski nosnice manje vidiit u pogledu od naprijed i onda ce bit dobar bolja verzija mog starog nosa :klap:
Jedino cu jos vidit hocu li radit suzenje nosnica sta smo dogovorili da cemo odradit u drugoj turi ako bude za tim potrebe, al to tek kad nosic dodje sebi
ajde super, najvaznije je da je ravan bit ce sve ok, daj vremenu
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:07   #1595
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Nosic je iz profila lijepo ravan, bez udubina, tocno sta sam trazila
Od naprid je sok jer oduvijek mrzim svoje nosnice i one su najveci razlog mog odlaska pod noz, a sad ih opet vidim u pogledu od naprijed i to skoro cijele. Moja prva reakcija je bila da parim michael jackson
Tek je prvi dan da bih mogla procijenit jel samo vrh kriv, i zalijepilo mi je odmah flastere pa ti ne znam tocno odgovorit. Ovako na prvu mislim da je samo do vrha koji bi se trebao malo spustit, pa ce se automatski nosnice manje vidiit u pogledu od naprijed i onda ce bit dobar bolja verzija mog starog nosa :klap:
Jedino cu jos vidit hocu li radit suzenje nosnica sta smo dogovorili da cemo odradit u drugoj turi ako bude za tim potrebe, al to tek kad nosic dodje sebi
Nadam se da budes u konacnici zadovoljna...i meni je danas rekao da ce ga malo podici na kaj sam rekla da to jedino ne jer ne zelim bit svinja🐖🐷rekao je da ne brinem da nebudem 🐷🐽
Moje nosnice su ko tunel i mislim da fakat nisu za pokazivanje tak da te kuzim ...al ja isto po citanju vidim da se svima spusti vrh nosa .
Obavjestavaj nas kaj se događa😂

Cure koje su bile danas u cekaoni nisu izgledale svinjasto al mislim da je njima proslo neko vrijeme od operacije tak da bude to splasnulo.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:09   #1596
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Nadam se da budes u konacnici zadovoljna...i meni je danas rekao da ce ga malo podici na kaj sam rekla da to jedino ne jer ne zelim bit svinja🐖🐷rekao je da ne brinem da nebudem 🐷🐽
Moje nosnice su ko tunel i mislim da fakat nisu za pokazivanje tak da te kuzim ...al ja isto po citanju vidim da se svima spusti vrh nosa .
Obavjestavaj nas kaj se događa😂

Cure koje su bile danas u cekaoni nisu izgledale svinjasto al mislim da je njima proslo neko vrijeme od operacije tak da bude to splasnulo.
blago se vama, a meni smeta šta više nije podignut ka prije i ne vide se nosnice lol. zambelli će mi ga ponovno podić, tako je rekao, i da necu izgledat svinjski
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:12   #1597
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Evo me napokon
Profil je super vec sada i u tom pogledu sam super zadovoljna, al od naprid nisam
Kad mi je skinilo kalup i kad sam se vidila od naprid skoro mi doslo plakat. Od naprid se cijele nosnice vide, famozni svinjski nos, samo ja nemam toliko mini nosnice pa da to ne upada toliko u oko.
Prvi pogled je definitivno sok i razocarenje, al vec sad par sati kasnije dolazim sebi i mislim da uopce nece bit los
Sta se vise gledam nije toliko svinjast kao sto mi se na prvu ucinilo pa sve i da ostane ovako, nije toliko lose
Kad otecenost padne past ce malo i taj famozni vrh pa ce nosic bit taman kako treba (bar se nadam da ce tako bit s obzirom na sva iskustva s youtube i foruma)
hehe sjećam se svog svinjskog nosa a sad kada gledam nema toga više.Ma cijeli dan čekam da se javiš i da čujem rezultate Biti će to sve okej
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:36   #1598
Hvala cure na podrsci, najbolje ste
I ja mislim da ce bit ok, mozda cak prodjem i bez suzavanja nosnica, vidit cu kad sve splasne
Sljedeca kontrola je za 2mj a do tada cu i ja izgledat kao te iz cekaonice
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:58   #1599
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Hvala cure na podrsci, najbolje ste
I ja mislim da ce bit ok, mozda cak prodjem i bez suzavanja nosnica, vidit cu kad sve splasne
Sljedeca kontrola je za 2mj a do tada cu i ja izgledat kao te iz cekaonice
Hoces sigurno...svi drzimo fige😀 i ova cura kaj je gore pitala za koscati dio znam tocno na kaj misli je bio savrsen ovim curama...onak divan nos...ja sam buljila ko zesca seljanka..u tom trenutku sam se pitala kaj nisam prije 15 godina otisla tamo...al ja sam rekla Glumicicu da sam cekala da stekne puno prakse😂😂😂
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:07   #1600
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Hvala cure na podrsci, najbolje ste
I ja mislim da ce bit ok, mozda cak prodjem i bez suzavanja nosnica, vidit cu kad sve splasne
Sljedeca kontrola je za 2mj a do tada cu i ja izgledat kao te iz cekaonice
Super za novi nos!
Ako si vec danas zadovoljna, za 2 mj. ces biti prezadovoljna!!
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.