Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 08:51   #61
Jedino kakav je to kolega koji je presutio dosta bitnu informaciju...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:24   #62
Nek se skine,s unutarnje strane mora imat neku BMW oznaku koju ima svaki originalni dio

A ja sam prolazio sa razbijenim vjetrobranom,s trulim rubnjacima,s oprugom koja ispada(da,dobro si pročitao) s šupljim loncem,raspadnutim manzetnama,s nepostojećom ručnom...

I onda,dodjem sa drugim,novijim,potpuno ispravnim autom i krenu problemi

Za Corsu c mi je frajer ove godine prigovorio za desnu stražnju maglenku,kao ne radi ti
Onda je bilo,izvini care,to ti nije maglenka nego mačje oko,zaviri se malo bolje i vidit ces da nema ni grlo,a kamoli žarulju,lijeva ima,i radi

Za Insigniu me napao sto mi je Malo slomljen okvir za tablicu,bilo kod Heinzelove
Ništa,odem do starog skinem s njegovog i vratim se...prodje

Sve ovisi na koga naletiš

Isto tako je bio problem i sa Suzukijev,nije mu jasno zašto mu je pobjegao s valjka,rekoh pogon na sve,on ne vjeruje...ok imaš kanal i pogledaj...pa izlazi i govori,isusek mili pa ovo je ćetri puta ćetri,ovo za brege


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:30   #63
Pa di si to isal na tehnicki? Kod postara pored bmw a?
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:46   #64
Za koji slučaj pitaš? Suzuki i Insignia su bile u istoj stanici,kod Heinzelove,tamo je Škoda čini mi se


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:29   #65
Hej, meni su od Dacije dovezene iz salona napravili cijelu dramaturgiju i pregled od sat i pola (ne računam papirologiju) jer je imala tvornićku plinsku instalaciju.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:31   #66
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Lepi, pojma nemam. Račun nemaš, eventualno da ti ovlašteni servis da neku potvrdu da je to m branik.
Ako je na otpadu postoji račun. Ako je orginalni dio postoji negdje nekakvi kataloški, homologizacijski ili sl broj na njemu. Kao što rekoše, skini pa vidi.
Ili vrati original
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:21   #67
Koliko je lak bitan na tehničkom?

Auto je dugo stajao vani i sad treba limariju sredit i polakirat, dobili smo ponude od limara i lakirera i cifre nisu male. E sad mene zanima slijedeće, kako bi se ta investicija prolongirala: Mora li se auto kompletno prelakirati da bi prošao tehnički? Može li se srediti limarija (i sve drugo što treba) i zakitati, zaštititi, pripremiti za lakiranje, a da prođe tehnički, naravno ako je ispravan. Pa da se vozi takav neko vrijeme i onda na lakiranje.
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:22   #68
Nesmije bit hrđe u značajnm količinama a na nosivim elementima nimalo. Lak je tu nebitan.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:13   #69
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nesmije bit hrđe u značajnm količinama a na nosivim elementima nimalo. Lak je tu nebitan.
Poceli su srat za hrdu uzasno, starom su na teretnom kombiju srali jer ima po haubi tragove od kamencica, al kao bio je milostiv pa ga je pustio. Kreten.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:35   #70
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nesmije bit hrđe u značajnm količinama a na nosivim elementima nimalo. Lak je tu nebitan.
Iz prve ruke znam covjeka kojeg nisu pustili zbog matirane haube, oguljen mu bio lak.
Poceli su picajzlati do besvjesti
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:53   #71
Kod kojih vi kretena idete na TP?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:17   #72
Kad živiš u malom mjestu kao što je Senj, nemaš puno izbora.

Isto ti je i malo zapadnije, puno ljudi iz Crikvenice ide na TP u Rijeku samo da izbjegne genijalce koji vedre i oblače kako im se digne
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:51   #73
Ako mogu kome pomoći sa svojim primjerom.

Na mom starom poliću je hauba bila skroz matirana, lak se sav skinuo, ali na mjestima ga je ipak bilo pa je to izgledalo dosta šareno. Naletio na genijalca koji mi je 10min dramio oko toga, da treba bit sve po jusu, da auto mora biti iste boje svagdje, jer inače imaju kamere pa snime, pa da me nikako ne može pustiti, da je farbanje haube sto ojra bla bla...na kraju kad sam već mislio da će me slat na popravni kao zažmirio na haubu ali mi je našao neke druge kerefeke pa sam opet trebao doć na popravni. Od tada više ne idem k njima.

Na jednom drugom autu, imao sam trulkasti prag u dužini 2-3-4 cm i to sam morao zakitat, ne i lakirati. Bilo je ok na TP, iako su mi za taj posao onomad uzeli popriličnu svotu novca pa i kod njih ne idem više na popravke.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:55   #74
Može li automobil ne proći tehnički ako ima ljetne gume sa starijim DOT brojem?

Dubina šare je dobra i gume nisu oštećene ili sl. a DOT je 2010 ali kupljene i montirane su 2011
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:25   #75
Bez problema i sa starijima.
Samo drugo pitanje je jesu li sigurne, to vjerojatno nisu.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:27   #76
zašto nebi bile sigurne ako nisu poderane?
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:34   #77
Jer su stare i plastične?
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:35   #78
znači svake 2 godine nove guma...iako nije potrošeno i 1 mm ripne? da to gledaju na tehničkom na cesti bi bilo 40% manje vozila.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:40   #79
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Poceli su srat za hrdu uzasno, starom su na teretnom kombiju srali jer ima po haubi tragove od kamencica, al kao bio je milostiv pa ga je pustio. Kreten.
Prošle godine me upozorio na pregledu da moram zaštiti pod i valjda je to upisao, pa sam dao zaštiti pod, idem na tehnički za koji dan, sad ne smije prigovoriti
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:42   #80
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
znači svake 2 godine nove guma...iako nije potrošeno i 1 mm ripne? da to gledaju na tehničkom na cesti bi bilo 40% manje vozila.
Ne triba svako 2, al 7 godina je već malo previše. Pusti to šta ne gledaju, obrati pažnju malo na vlastitu sigurnost, a i sigurnost drugih.
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.