Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 20:08   #1
Gdje je ključ za otvaranje (super single) žena +30? :D

E ovak.. svojedobno, prije nekih 10 god bio sam fakinčić za žene. Ono lako mi je bilo steći njihovu pažnju, izvuć ih van, lijepo se nasmijat i zabavit s njima itd. I bilo im je super sa mnom i meni z njima. Najteža mi je bila pis of kejk. Kratko i jasno, you get the point.

Potom, imao sam (ozbiljnu) curu od 25-29, umalo sam se i oženio, ali to je puklo. Nakon tog "pucanja" upao sam u neki job s kojim sam se bavio 5 godina od jutra do mraka literarno. Ukratko.. 5 godina se nisam baš družio s curama da "imamo nešto" jer jednostavno nisam imao vremena za posvetit se nekome. Samo hard work. Kad su se i pojavile neke iskrice s nekom slučajno, odmah sam to gasio jer.. eto nisam imao vremena i živaca za ljubav (okej tu sam se jednom jaaako zahebo, jer sam glumatao da sam nezainteresiran za curu koja mi se stvarno sviđala i ja njoj... sorry Ane).

I sad je to prošlo i idem si ja nać neku solo curu (+30) i odjednom.. nejasnoća ko pljeve. Postavljam ovaj topik jer.. eto mic po mic upoznajem cure koje su solo u 30-ima. Ali clean singles. Znači nemaju (bivšeg) muža, nemaju djece, nemaju dečka, ničega. Toliko čiste da profuraš s njima i eto.. možda se ljubav rodi

Jel se meni čini ili ne, ali zar to nije doslovce nemoguće osvojit? Bilo da si zabavan do boli, fin, džentlmen, dvorska luda, Džejms Bond, teška ozbača, intelektualac, bauštelac, vlasnik Britiš tobaccoa, nitko i ništa to sve pada u vodu. I mislim da se tu radi o samostalnim ženama (nisam siguran to me inače ne zanima kad je ljubav u pitanju) koje su donekle simpa & sexy.

Ne kažem.. mogu te primjetit, možeš im zapet za oko ali uć onako u njih kako spada, dotać im dušu.. kao da nema šanse! Malo ih zezaš, bježe ko vrag od svete vode. Ozbiljan si - nevalja. Fin si - muljaš. Iskren si - dosadan si.

Jesam li u pravu. I ako jesam.. zna li itko zašto je to tako???

Nota za SS+30 žene: Kaj ćemo solirat do penzije?


*********
ps: posebno su welkam odgovori SS (super single) žena +30 koje su (naravno) solo lol.. Jesu li to razočaranja, izdaje, ti skačeš-ja ne skačem folovi ili što već?

Upozorenje: Post nije generalizacija. Al ak se ovak nastavi mogao bi postati haha..

Hvala
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:15   #2
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
upao sam u neki job s kojim sam se bavio 5 godina od jutra do mraka literarno.
Isuse, pa ti si pisac, književnik.

Onda si sigurno rječit. Žene ti to vole. Samo se bojim da se na književnosti nisi baš obogatio. E, to ne vole.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:31   #3
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Isuse, pa ti si pisac, književnik.

Onda si sigurno rječit. Žene ti to vole. Samo se bojim da se na književnosti nisi baš obogatio. E, to ne vole.
Ma vole p...pek (autor misli na glas). Pa ostavila si ljubavni smajlić, vidiš da vole

Ili je nebitno kakav sam bitno da imam novaca? Yeah right.. ne puše to žene. Ne pušim to ni ja. :P Novac nije ljubav.

ps: Pod literarno sam mislio na "doslovno, doslovce" ustvari. Sori amerikanizam ALi opet.. nisam daleko od literarnog u struci, čak što(više) JAKO blizu

Umm evo jedan ključ, još je ostalo (samo) 9 lokota za otključat


Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Fora tema!

Rado bih ti dala odgovore koje tražiš, ali iako sam single žena +30, ne znam zbilja zašto nailaziš na probleme na koje nailaziš.

Može biti da je do njihove prošlosti, tj. ožiljaka koje je ona na njima ostavila. Pa im treba vremena da puste nekog novog u svoj život.
Pa da jesu ožiljici, ali ne dopuštaju da zarastu. I ne puštaju nikoga u život sunce im nji'ovo žensko lol

Uostalom nekak sam pod dojmom da ona(j) koja je solo do 30+.. i ne može odsolirati s nekim.. negdje haha. Zato i jest solo.

Mislim do 30-e je sigurno bilo "ponuda i prilika" ko šrota..



Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ne kužim. Ako si prije bio otrov za žene : cerek: zašto sada nisi? To su iste te žene kod kojih je prije prolazila spika, zašto bi sada odjednom prestala prolaziti? Jedino, po meni, sada očekuju da je spika ipak nešto sofisticiranija, ali pretpostavljam da si i ti odrastao sa svoje strane kako su one sa svoje pa spika i jest sofisticiranija.
Godine prijatelju, godine

ps: nije to toliko do spike.. prije mislim da je "nerealni idealizam" žene prema muškarcu posrijedi, a siguran sam ponekad i obrnuto. Osjećaji su tu neki u igri, ne znam, evo pokušavam skužit..

Npr evo vidiš Perzerfonu.. država rikava, a ona oče da si pun love lol Dobro ovo je šala na Perzerfonu, baš je simpa, samo da se vrati s Olimpa hehe

Zadnje uređivanje Psih : 21.04.2012. at 20:41.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:37   #4
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post

Mislim do 30-e je sigurno bilo "ponuda i prilika" ko šrota..
Nemam još trideset, ali vjerujem dok dođem do tamo, a nisam daleko pilići budu ostali gladni od svog tog "šrota".
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:57   #5
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
ps: Pod literarno sam mislio na "doslovno, doslovce" ustvari.
Znam, očito je bilo. Igra riječima, dobro mi je poslužilo da kažem da su rječiti i pismeni muškarci ženama zanimljivi.
Quote:
Npr evo vidiš Perzerfonu.. država rikava, a ona oče da si pun love lol Dobro ovo je šala na Perzerfonu, baš je simpa, samo da se vrati s Olimpa hehe
Nisam govorila o sebi, nego o ženama općenito. Zapravo, govorila sam o jadnom stanju kulture i književnosti u ovoj državi u kojoj se sigurno od pisanja ne može živjeti. Prvi si spomenuo državu!
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:00   #6
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Pa nisu baš iste. Ove preko trideset ne bi se više ljubile u parkiću nego bi se udavale i tako.
Mislio sam na to da se radi o istoj "berbi" kao i prije (manje-više), nisam mislio da imaju iste želje i očekivanja, bilo bi vrlo neprirodno da imaju.

Quote:
ps: nije to toliko do spike.. prije mislim da je "nerealni idealizam" žene prema muškarcu posrijedi, a siguran sam ponekad i obrnuto. Osjećaji su tu neki u igri, ne znam, evo pokušavam skužit..
Na što točno misliš kad ovo kažeš?

Quote:
Npr evo vidiš Perzerfonu.. država rikava, a ona oče da si pun love lol Dobro ovo je šala na Perzerfonu, baš je simpa, samo da se vrati s Olimpa hehe
Nisam znao da nam je Perzerfona materijalno selektivna.

Usput, tek sam nedavno čitajući knjigu imena "Greek Mythology" saznao odakle zapravo taj nick potječe, imao sam "Aha!" trenutak. Kao i za "himen".
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:12   #7
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Nisam znao da nam je Perzerfona materijalno selektivna.
Pusti, ne zna ni on. Samo provocira i testira.
Quote:
Usput, tek sam nedavno čitajući knjigu imena "Greek Mythology" saznao odakle zapravo taj nick potječe, imao sam "Aha!" trenutak. Kao i za "himen".
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:25   #8
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Pa da jesu ožiljici, ali ne dopuštaju da zarastu. I ne puštaju nikoga u život sunce im nji'ovo žensko lol

Uostalom nekak sam pod dojmom da ona(j) koja je solo do 30+.. i ne može odsolirati s nekim.. negdje haha. Zato i jest solo.

Mislim do 30-e je sigurno bilo "ponuda i prilika" ko šrota..
Da, ima onih koji teško puštaju ožiljcima da zarastu. I boje se novih.
Zato sam ti i u ranijem postu napisala da je ženama važno da se osjećaju sigurno. Kad se osjećaju tako, onda lako otvaraju svoje rane i zaboravljaju na strah.

I ja ne bih radila takve generalizacije. Zasigurno ima onih (i muškaraca i žena) koji su s razlogom solo. No, u velikom broju slučajeva ipak je riječ o osobama koje mogu pružiti dosta drugoj osobi, ali nisu pronašli onu s kojom bi uistinu kliknuli.


Quote:
indian kaže: Pogledaj post
pa nemaš zapravo suprotan, već imaš isti problem
jedino što je on muško, ti žena.
i očito ste oboje dovoljno otvoreni da dozvolite nekome da se približi, ali teško nailazi i suprotna strana takva
a ima je sigurno.
Ne, suprotan je u smislu da sam ja žena iz naslova koja nije takva kakvom ju on opisuje.
A ovo drugo što si napisala jest ono što sam i ja napisala u som postu. I samo iz tog razloga sam i istaknula svoj problem. Kako bih naglasila da ima i drugačijih slučajeva. Samo ih treba pronaći.



Quote:
a ova teorija mi isto već na uši ide (ništa osobno Velia), nisi niti prva koja si je napisala.

to je ono kada netko vuče neke "traume" (namjerno navodnici) od prije, pa ih prenose na sve nove ljude u svome životu i nemaju snage tu neku novu osobu pogledati svježim očima. (stvarno imam dojam da se već ponavljam ovuda sa svojim teorijama).
linija manjeg otpora? šta ja znam, ne razumijem ja to
Može to tebi ići na uši, ali činjenica jest da sve ono što nam se događa kroz život nas formira, a o načinu na koji se nosimo sa time, ovisi i kako će to utjecati i u kojoj mjeri na nas. Neke ljudi neuspjesi jako pogode i ostave na njima traga. Nije to ništa čemu se treba čuditi. Psiholozi na tome zarađuju pare.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:37   #9
Sam kažeš da si nekad bio player,pa napravio pauzu.
Sada godinama kasnije hoćeš natrag u igru.

Sad ću malo laprdat hipotetski
Možda pod samonametnutom teretu nadolazećih godina odašilješ nesvjesno signal da si zagorio . I isto se tako možda to na drugoj strani tumači "Joooj mala štab ja tebe drnča" umjesto, ne znam recimo" you and me on a bed of roses like here's no tomorrow"
Kuiš,lost in translation .

Isto sam na jednom tvojem drugom topicu naletio da di je dejt propao jer se cura napizdila na tebe jer si na jedno konkretno pitanje okolišao u stilu 12godišnjaka.Msilim ono ,cura te ,u nedostatku kraće baražne paljbe komplimenata s tvoje strane" direkt pita jeli ti lijepa a ti kreneš o postotku regeneriranog PVCa u vrućebrizganim noćnim posudama porijeklom iz Ekvatorijalne Gvineje ,vodafak dud
To vjerojatno nije bilo "fuck me fork" trik pitanje,tako da je okolišanje bilo nepotrebno.Pogotovo što si rekao da ti je cura bila lijepa.
Reality check dude : misli nisu obiteljska srebrnina koje treba čuvati u najtamnijem podrumu i vaditi van samo za vremena najcrnje krize.

Dakle pusti centar za zapaženje koji put s lanca možda se iznenadiš.

Nije skroz vjerojatno da će ti istu večer priuštiti "Tour of the holiest of the holiest" ali to ti nije ni cilj jeli tako? Nego slijedeći date pa možda slijedeći i kad ih tako nanižeš više pa pogledaš unatrag vidiš niz onda možda možeš počet razmišljati o tome kao o nečemu što liči vezi.




Disclaimer
Autor se u potpunosti ograđuje od gorenapisanog sadržaja kao ozbiljnog i upotrebljivog ,u pitanju je više autorova auto terapija koja se sastoji od pisanja o stvarima o kojima isti nema ni najblaže veze.
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 14:59   #10
Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Sad ću malo laprdat hipotetski
Možda pod samonametnutom teretu nadolazećih godina odašilješ nesvjesno signal da si zagorio . I isto se tako možda to na drugoj strani tumači "Joooj mala štab ja tebe drnča" umjesto, ne znam recimo" you and me on a bed of roses like here's no tomorrow"
Kuiš,lost in translation .

Isto sam na jednom tvojem drugom topicu naletio da di je dejt propao jer se cura napizdila na tebe jer si na jedno konkretno pitanje okolišao u stilu 12godišnjaka.Msilim ono ,cura te ,u nedostatku kraće baražne paljbe komplimenata s tvoje strane" direkt pita jeli ti lijepa a ti kreneš o postotku regeneriranog PVCa u vrućebrizganim noćnim posudama porijeklom iz Ekvatorijalne Gvineje ,vodafak dud
To vjerojatno nije bilo "fuck me fork" trik pitanje,tako da je okolišanje bilo nepotrebno.Pogotovo što si rekao da ti je cura bila lijepa.
Reality check dude : misli nisu obiteljska srebrnina koje treba čuvati u najtamnijem podrumu i vaditi van samo za vremena najcrnje krize.

Dakle pusti centar za zapaženje koji put s lanca možda se iznenadiš.

Nije skroz vjerojatno da će ti istu večer priuštiti "Tour of the holiest of the holiest" ali to ti nije ni cilj jeli tako? Nego slijedeći date pa možda slijedeći i kad ih tako nanižeš više pa pogledaš unatrag vidiš niz onda možda možeš počet razmišljati o tome kao o nečemu što liči vezi.

Disclaimer
Autor se u potpunosti ograđuje od gorenapisanog sadržaja kao ozbiljnog i upotrebljivog ,u pitanju je više autorova auto terapija koja se sastoji od pisanja o stvarima o kojima isti nema ni najblaže veze.
Nemam pojma tko je Prdimahovina, ali hebote, kako divno. I funny.

I istinito.

Kako si, autoru, zanemario ovakav odgovor? Ja bih u tvom slučaju ovako nešto čitala stalno, za zapamtit.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:40   #11
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
ps: Pod literarno sam mislio na "doslovno, doslovce" ustvari. Sori amerikanizam ALi opet.. nisam daleko od literarnog u struci, čak što(više) JAKO blizu

Ahh što učini od čovjeka stresna problematika ove teme!
Nije to ni amerikanizam, niti anglicizam, već stres na djelu

Literarno u struci, to uistinu privlači žene. Još ako si vičan pisanju soneta, kud ćeš bolje... sumnjam da današnje žene ne padaju na romantiku! Onako, sad kad dođu topliji dani, otpjevaš joj pjesmicu pod prozorom (naravno, to će biti uglazbljeni sonet koji si sam sastavio ) i rezultat bi trebao biti pozitivan. Barem za stvaranje početnog entuzijazma, a dalje je na tebi koliko i kako ćeš animirati damu.


E i ne zezam se.
Dama, ukoliko je ostvarena na svim područjima, itekako ima ponuda. I moraš se nekako istaknuti iz mase mnogobrojnih koji bi ju htjeli počastiti svojim društvom. Kako je rekla Perzefona, pjesnički duh je itekako plus. I definitivno ga treba istaknuti pri osvajanju.


Kažeš da imaš dojam da je posrijedi 'nerealni idealizam' žena spram muškaraca. Možeš li malo elaborirati? Jer ako se to nerealno idealiziranje odnosi na ovo:

Quote:
Jel se meni čini ili ne, ali zar to nije doslovce nemoguće osvojit? Bilo da si zabavan do boli, fin, džentlmen, dvorska luda, Džejms Bond, teška ozbača, intelektualac, bauštelac, vlasnik Britiš tobaccoa, nitko i ništa to sve pada u vodu.
.......... a potom opet kažeš,

Quote:
ali uć onako u njih kako spada, dotać im dušu.. kao da nema šanse!
stremljenje ka nerealnom idealu super mužjaka je štit koji će ih i dalje držati u čahuri. Jer čak i kad idealni ispliva tu negdje (ti u ovom slučaju), opet im nije dovoljno dobro.

I iskreno, ne znam koliko si u pravu šta se tiče nerealnog idealizma. Nemam dojam da žene žele super junaka u stilu likova iz bajki ili akcijskih filmova..... već prije, nekoga tko je samo običan čovjek, ali genuine - kad smo već kod anglicizama, a i ne nalazim termin u hrvatskom jeziku koji bi mi točno odgovarao.

Budi genuine - ona koja treba shvatit, shvatit će.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:56   #12
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Dama, ukoliko je ostvarena na svim područjima, itekako ima ponuda. I moraš se nekako istaknuti iz mase mnogobrojnih koji bi ju htjeli počastiti svojim društvom.
Ovaj... ne.
Kao prvo, nije ostvarena na svim područjima, jer nema partnera.

Kao drugo, pritišće ju biološki sat, ili ona misli da ju pritišće. Ona se grčevito želi udati, pa čak i kad žile reže da dokaže suprotno. I zbog te je grčevitosti sputana, nervozna i nesigurna. Udavače su davež. Nemaju gomile udvarača.

Kao treće, zanimljivih, pametnih i dobrih muškaraca općenito je jako malo, ako oduzmemo zauzete, usuđujem se reći da ih nema.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:01   #13
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Kao treće, zanimljivih, pametnih i dobrih muškaraca općenito je jako malo, ako oduzmemo zauzete, usuđujem se reći da ih nema.
Hrabre riječi.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:05   #14
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Kao treće, zanimljivih, pametnih i dobrih muškaraca općenito je jako malo, ako oduzmemo zauzete, usuđujem se reći da ih nema.
I još k tome žene o kojima govori Psih uglavnom puno bolje znaju što žele od onih 10 godina mlađih koje je uspješno bario prije 10 godina. Nije im dovoljno da je on simpatičan i zabavan, kriteriji s godinama rastu jer bolje poznaju sebe i puno bolje znaju kakvog partnera žele, a kakvog ne žele.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:05   #15
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Kao treće, zanimljivih, pametnih i dobrih muškaraca općenito je jako malo, ako oduzmemo zauzete, usuđujem se reći da ih nema.
ja se bas i ne bih slozila
uzmemo li u obzir da se dobna granica za stupanje u sakrament pomice

krem la kreme bi trebao po toj logici biti i dalje single
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:25   #16
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ovaj... ne.
Kao prvo, nije ostvarena na svim područjima, jer nema partnera.

Kao drugo, pritišće ju biološki sat, ili ona misli da ju pritišće. Ona se grčevito želi udati, pa čak i kad žile reže da dokaže suprotno. I zbog te je grčevitosti sputana, nervozna i nesigurna. Udavače su davež. Nemaju gomile udvarača.

Kao treće, zanimljivih, pametnih i dobrih muškaraca općenito je jako malo, ako oduzmemo zauzete, usuđujem se reći da ih nema.
Ma jok, da zauzeti vrijede što, vrijedili bi tima s kojima su zauzeti.

Slažem se, btw, s onim da kriteriji porastu u tridesetima. Nekako dođu na onu sve ili ništa.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:37   #17
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Literarno u struci, to uistinu privlači žene. Još ako si vičan pisanju soneta, kud ćeš bolje... sumnjam da današnje žene ne padaju na romantiku! Onako, sad kad dođu topliji dani, otpjevaš joj pjesmicu pod prozorom (naravno, to će biti uglazbljeni sonet koji si sam sastavio ) i rezultat bi trebao biti pozitivan. Barem za stvaranje početnog entuzijazma, a dalje je na tebi koliko i kako ćeš animirati damu.
Umm.. nije li ovo ipak sve malo faaaaaaaar-fetched? Uostalom no dice Miss (of the) Meadows - I cant play a guitar

S playbackom sumnjam da bi pale na guz

Ne stvarno ovo je malo too much.. ajde da je prosim onda može.. al da joj budem simpa... rolleyes..


Quote:
E i ne zezam se.
Dama, ukoliko je ostvarena na svim područjima, itekako ima ponuda. I moraš se nekako istaknuti iz mase mnogobrojnih koji bi ju htjeli počastiti svojim društvom. Kako je rekla Perzefona, pjesnički duh je itekako plus. I definitivno ga treba istaknuti pri osvajanju.
Ovo razabiranje (iz seta ponuda moje kakti simpatije) mi je inače turn off. Ne hićem se na takve, al stvarno. Nije moj stil.

U ljubavi se ne trebam samo pokazat/dokazat ja već.. i ona. What do you say about that Miss Meadows?

ps: Viš vraga.. možda sam zato i (ja) toliko dugo solo. Nije se našla "nerealno idealna".


Quote:
Kažeš da imaš dojam da je posrijedi 'nerealni idealizam' žena spram muškaraca. Možeš li malo elaborirati? Jer ako se to nerealno idealiziranje odnosi na ovo:

.......... a potom opet kažeš,

stremljenje ka nerealnom idealu super mužjaka je štit koji će ih i dalje držati u čahuri. Jer čak i kad idealni ispliva tu negdje (ti u ovom slučaju), opet im nije dovoljno dobro.
Pod "nerealnim idealizmom" mislim da žena (koja je zahtjevna) očekuje UVIJEK idealan pokret od svog udvarača. Mislim.. mislim da je to nemoguće. I ako ga ne dobije kaže.. "e ovaj MFer nije za mene".

A inače ne bavim se raščlanjivanjem pojma mužjaka kad je žena u pitanju. Gledam je u oči i.. ne stignem puno gruntat o tome. Potom malo vrat, naušnice na ušima.. i spustim pogled dolje i ugledam kragne zimskoga kaputa koji skriva dva velika ratnika spremna prvo na pucnjavu, a potom na instantnu predaju nakon što ih opkoliš sa dva velika zahvata haha

So much sonetski.


Quote:
Budi genuine - ona koja treba shvatit, shvatit će.
Iskreno, mislim da takve zamaskirane u svoje projekcije iz filma "Its like heaven" ne vide niš, a kamoli genuine lol... ok šala, al mala :P

Igrao sam na tu kartu.. pušiona je nakon 28-e. Briju si u glavi nešto tipa "ah već sam pala na to jednom, not any more" : )


Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Isto sam na jednom tvojem drugom topicu naletio da di je dejt propao jer se cura napizdila na tebe jer si na jedno konkretno pitanje okolišao u stilu 12godišnjaka..
Youre good. Istina ovaj topik je procesor te teme..

I slažem se malo sam djetinjast u ljubavi. Volim nasmijat curu zezat je, gledat njenje reakcije na neka mala izenađenja, zločestoće. Dejt (ipak) nije poslovni sastanak.

Ne znam zakaj bi duhovitost, zločestoća smetala ženama na kavi. Pa to cure vole OMG. I guess enivej..

ps: nisam mislio na (baš) sexy zločestoće, prije na Pulp Fiction style.


Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Kad ćopiš cajta?!! : eek :

Već vidim, ovo mi je dovoljno da zaključim da ćeš me podređivati drugim stvarima i da ću dolaziti na red tek kad ćopiš cajta. :t uzni:
Hey, hold your horses Miss! Vi cure to volite.. slowly lol. Prebrzi dečki su boring

Quote:
:tik tak tik tak tik tak:

Sljedeći!

:cerek :
:rofl :
Je super je cura. Odjednom mi se guraju satovi hahaha
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 22.04.2012. at 12:55.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:18   #18
Fora tema!

Rado bih ti dala odgovore koje tražiš, ali iako sam single žena +30, ne znam zbilja zašto nailaziš na probleme na koje nailaziš.
Može biti da je do njihove prošlosti, tj. ožiljaka koje je ona na njima ostavila. Pa im treba vremena da puste nekog novog u svoj život.

Osobno imam skroz suprotan problem. Odnosno, ja se otvaram, a muškarci su ti koji se zatvaraju; ne znaju bi li, ne bi li; preplaše se svake naznake malo veće bliskosti i sl.

Tako da bih mogla reći da vjerujem da ima žena koje su +30, a koje traže što i ti. Te se nadam da ćeš naići na takvu i da ćete kliknuti.

Bojim se da nema pravila tj. ključa.
Ali ono što uvijek i kod svake žene "pali" jest osjećaj sigurnosti i povjerenja. Ako uspiješ dokazati joj da je uz tebe sigurna, velike su šanse da će se opustiti u svakom pogledu uz tebe. A onda sve ide lako!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:47   #19
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Osobno imam skroz suprotan problem. Odnosno, ja se otvaram, a muškarci su ti koji se zatvaraju; ne znaju bi li, ne bi li; preplaše se svake naznake malo veće bliskosti i sl.
pa nemaš zapravo suprotan, već imaš isti problem
jedino što je on muško, ti žena.
i očito ste oboje dovoljno otvoreni da dozvolite nekome da se približi, ali teško nailazi i suprotna strana takva
a ima je sigurno.

Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Može biti da je do njihove prošlosti, tj. ožiljaka koje je ona na njima ostavila. Pa im treba vremena da puste nekog novog u svoj život.
a ova teorija mi isto već na uši ide (ništa osobno Velia), nisi niti prva koja si je napisala.

to je ono kada netko vuče neke "traume" (namjerno navodnici) od prije, pa ih prenose na sve nove ljude u svome životu i nemaju snage tu neku novu osobu pogledati svježim očima. (stvarno imam dojam da se već ponavljam ovuda sa svojim teorijama).
linija manjeg otpora? šta ja znam, ne razumijem ja to
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:10   #20
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
a ova teorija mi isto već na uši ide (ništa osobno Velia), nisi niti prva koja si je napisala.

linija manjeg otpora? šta ja znam, ne razumijem ja to
Da ovo je pušiona.. "vjerovati ožiljcima, ili sreći u dvoje" pitanje je sad?

Slažem se da je ovo self-low-blow.. zrele i samostalne žene bi trebale nać mak na konac s "lošim osobnim iskustvima iz prošlosti, koja im vjeru u novu ljubav ne daju"...

Povrijeđenost u prošlosti je loša valuta za soleraj u budućnosti. Tu se nebi trebalo predavat i reć svi su džubrad, ili ja ne vrijedim itd...





Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Nemam još trideset, ali vjerujem dok dođem do tamo, a nisam daleko pilići budu ostali gladni od svog tog "šrota".
10/4.. mogu pomaknuti granicu na 28.

Btw post godine haha



Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Znam, očito je bilo. Igra riječima, dobro mi je poslužilo da kažem da su rječiti i pismeni muškarci ženama zanimljivi.
Blush

Quote:
Nisam govorila o sebi, nego o ženama općenito. Zapravo, govorila sam o jadnom stanju kulture i književnosti u ovoj državi u kojoj se sigurno od pisanja ne može živjeti. Prvi si spomenuo državu!
Igra riječima, oprosti mi Naravno, ali ovaj topik nema veze s financijama, riječ je o osamostaljenim individuama.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.