Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2007., 17:27   #81
Meni moja kuma organizira djevojačku, tako da ništa ne znam, ali imam neke osnovane sumnje da bi mogao biti tulum u stanu! Bit će nas oko 8!Nadam se i striper , ali tko zna! što se tiče love, ponudila sam se da ja snosim troškove za hranu i cugu, meni lova nije pretjerani problem, , nekako mi je, šta ja znam, i cure će se istrošiti za obleku i davat će lovu kao darove, iako su se nudile da plaćaju same, ali ja sam inzistirala.

Ali generalni plan je napit se i pjevat cijelu noć pa tour d Zagreb taxijem, nemam pojma gdje. Dogovorile smo se dva tjedna prije da bude tako da sve alkoholne pare do svadbe ispare , i da eventualne, tko zna kakve, posljedice budu nevidljive!!!A i da stignemo prepričat djevojačku najmanje 20 puta!
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:31   #82
Ja ne želim djevojačku! I to sam otvoreno rekla. Bilo kakav takav pokušaj i ja nestajem Ne sviđa mi se to jer je u mom slučaju to forsiranje, ako cijeli život imam isto miješano društvo, ne vidim razloga da sad tu jednu večer idemo nešto drukčije raditi. Bo!
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 18:36   #83
ja isto tako nekako mislim ko 5ra. nekako mi je to više muka nego gušt. uz to su mi sve moje drage frendice studenti pa niti jedna nema ni vremena ni novaca za neki party, osim ako ne idemo samo van al to mi je bzvz. to mogu i ovak. i onda još su neke u Rijeci, neke ovdje, neke u ZG...pa busom amo tamo, jer nemam ih kamo smjestit...

dragi će imati momačku, al njegovi svi frendovi rade a i UK je i to industrija sama za sebe, tako da im je i izbor ogroman. on jedino zna da idu na karting i kasnije nekamo...tko zna kamo će mi ga odvest.

nda...ali znam jednog dečka u UK koji je s dragom organizirao mješani party. ona ima najboljeg frenda dečka, on najbolju frendicu i nisu htjeli odvajati se. zato su zajedno organizirali party kojemu je tema bila Jamajka i svi su došli prikladno obučeni, imali su bongose i svašta i bilo im je super.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 20:42   #84
iva11, ima na uglu Petrinjske i Boskoviceve ( na lijevoj strani ako ides od glavnog prema trgu ) tisak koji radi vizitke i sl. a u izlogu imaju i plakat za tisak na majice pa se zaleti ak ti je usput.
renci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:07   #85
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post

nda...ali znam jednog dečka u UK koji je s dragom organizirao mješani party. ona ima najboljeg frenda dečka, on najbolju frendicu i nisu htjeli odvajati se. zato su zajedno organizirali party kojemu je tema bila Jamajka i svi su došli prikladno obučeni, imali su bongose i svašta i bilo im je super.
Pa da, tako nekako smo i mi mislili, bez ovog s Jamajkom Da se nađemo s cijelim društvom, roštiljamo i tako to. I onda to opet svi skupa ponovimo na vjenčanju. Ili da ih onda nikoga ni ne zovemo? Kao, imali ste feštu, dosta vam je
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:31   #86
Ja cu izgleda imat 2 djevojacke.. Jednu poc. 7. u Njemackoj a jednu par dana prije vjencanja (valjda cetvrtak).. Organizirat ce moja vjencana kuma i moja druga kuma kojoj sam bila ja vjencana (a ona ce biti krsna nasoj djeci ) uglavnom sam im rekla da ne zelim nikakve igrice ili neki kostim oblacit, tipa zavjesa na glavi, kuta i tako to. Ja bi najradje isla jedan dan u neki wellness-centar i da tamo sve skupa uzivamo.. Ali sumnjam da su me poslusale
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:36   #87
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Ja cu izgleda imat 2 djevojacke.. Jednu poc. 7. u Njemackoj a jednu par dana prije vjencanja (valjda cetvrtak).. Organizirat ce moja vjencana kuma i moja druga kuma kojoj sam bila ja vjencana (a ona ce biti krsna nasoj djeci ) uglavnom sam im rekla da ne zelim nikakve igrice ili neki kostim oblacit, tipa zavjesa na glavi, kuta i tako to. Ja bi najradje isla jedan dan u neki wellness-centar i da tamo sve skupa uzivamo.. Ali sumnjam da su me poslusale
ovo sa wellnessom ti je super

izgleda da cu i ja morat dvije djevojacke pretrpiti ustvari jednu cu sigurno jer ce to ujedno biti i oprostajna za moje cure iz njemacke. a za ovo u hr neznam jos-mozda nesto spontano. nikako neke namjestaljke (magg zavjesa na glavi )
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:52   #88
ma joj meni je to grozno.. kad se sjetim sta smo napravili sa jednom frendicom... ona se udavala za marokanca (ona portugalka) i mi joj obukli neki "tepih" i stavili mrezu na glavu, nacrtali joj ruke.. ma grozno.. al ja nisam sudjelovala na tome, samo sam bila tamo... ja sam se toga uvijek makla jer mi je to grozno... al ove neke moje frendice daljne se sprdaju na to, njima super... dok ne dodju na red i one
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:39   #89
ajme stvarno grozno!

ja neću imati djevojačku..možda bih sa kumom otišla na koji nad negdje..magg ideja ti je suuuper!
mislim, svako takvo okupljanje bi bilo isforsirano, i samo zato što "se to tako radi"...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:46   #90
Ja cu svoje cure odvesti u neki wellnes centar na cijeli dan. Mozda u Tuhelj. Zelim da se opustimo prije svadbe i prisjetimo ludih i nezaboravnih dozivljaja
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:50   #91
Quote:
Delphine kaže: Pogledaj post
Ja cu svoje cure odvesti u neki wellnes centar na cijeli dan. Mozda u Tuhelj. Zelim da se opustimo prije svadbe i prisjetimo ludih i nezaboravnih dozivljaja
to + lijepa vecera i kus' bolje
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:56   #92
Zna li iko koliko kosta 1 dan u nekom wellness centru po osobi? Ja bi ba onako kao prije djeve iz beverly hillsa (one serije)
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:04   #93
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Zna li iko koliko kosta 1 dan u nekom wellness centru po osobi? Ja bi ba onako kao prije djeve iz beverly hillsa (one serije)
Mislim da bi za jednu osobu bilo oko 50 ojrića, uključujući masažu, saunu, kupanje, ev. solarij...Uvijek imaš i nekih akcija, tipa 3 za 2 i tako...Trebalo bi malo prelistati ponudu agencija, npr. adratica.net.
skupa je to zabava...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:05   #94
Da budem iskrena, nekako nisam raspoložena za djevojačku. Barem sad. Ja bih isto najrađe neki roštilj na vikendici po danu, malo se svi okupimo i napričamo i tako...
Ali moje cure ne žele ni čuti za to, tako da mi negine. Pa s obzirom da imam neki prostor gdje možemo biti, mislila sam pripremit neku klopu, cuge- koječega jer ukusi su različiti i karaoke. Karaoke sve volimo i uvijek se dobro zabavimo, pa kužim da će biti ok. Kuma i jedna prijateljica zagovaraju da kažem svima da dođu maskirani, a tema bi bili pjevači/pjevačice.
Meni glupo malo ostale daviti još i sa kostimima, ali vidjet ću kako narod diše, pa ću onda odlučiti.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:05   #95
ajme, nije malo... al ovdje ti je wellness day najmanje 150/200 eura sa tim sto si ti sad navela..... ili ona 100 eura al masaza ekstra i tako to..


newbiee, ovo mi isto dobro zvuci.... rostilj doma i karaoke... ili neka klopa... super... to bi se i meni svidjelo... i sto se mene tice, odmah cijelo drustvo.. i moje i njegovo pa svi skupa...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:12   #96
magg,skupa ti je to zabavica sa wellnessom za "djevojacku"...znas da ja radim u tamo da bi ti kazala al to je
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:16   #97
a bas mene briga, ja taj dan ne placam zezam se... skupo je za sve nas.. drugo da nas je dvije tri al kad nas ima citavo cudo.... mozda karaoke negdje vani...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:18   #98
pa brijem da je to nekak bolja ideja....bas ste me zaintrigirali za rostiljcic i takav provod
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:22   #99
Ma roštilj je odličan! Sve ležerno, svi opušteni,ma uživancija....
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:25   #100
daaa.. upalis par baklji (mama bi me ubila da joj unistim travu koju taman obnovljava :rofl) i rostilj.. ma milina.. gitara.. pjevamo svi...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.