Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 13:11   #201
Zna li netko možda zašto na Iskonu Županijska panorama nije iz one županije u kojoj živim nego moram gledati Zagrebačku panoramu?
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:59   #202
Od prije tjedan dana prijeđoh sa Max-a na Iskon. Eto postadoh Iskonovac. Inače sam na Max-u bio od Listopada 2006 !
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 01:59   #203
Evo sad sam i ja iskonovac,nakon 41 dana su me spojili i ispoštovali ugovorom obećano uz jedan dan kašnjenja.Modem je već bio pripremljen za spajanje,znači šifra i korisničko ime.Brzina i veća od 5 mb kako mi je obećano.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 21:46   #204
ima li tko link za programiranje daljinskog od motorole
MesS_-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 22:14   #205
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Od prije tjedan dana prijeđoh sa Max-a na Iskon. Eto postadoh Iskonovac. Inače sam na Max-u bio od Listopada 2006 !
Quote:
Canesten kaže: Pogledaj post
Evo sad sam i ja iskonovac,nakon 41 dana su me spojili i ispoštovali ugovorom obećano uz jedan dan kašnjenja.Modem je već bio pripremljen za spajanje,znači šifra i korisničko ime.Brzina i veća od 5 mb kako mi je obećano.
aj pisite ista zanimljivije, sta ja sam imam od toga sto ste presli na iskon ?? pih, brzina je onakva kakva ti i treba bit i kaj sada ?? ocemo popit koju ? wtf
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 22:32   #206
Quote:
superhands kaže: Pogledaj post
aj pisite ista zanimljivije, sta ja sam imam od toga sto ste presli na iskon ?? pih, brzina je onakva kakva ti i treba bit i kaj sada ?? ocemo popit koju ? wtf


Joj tebe,pa prijeđi i ti na iskon pa će ti biti jeftinije.Prije sam plaćao 240 kuna, a sad 130.Nije to mala stvar zar ne,zamisli koliko je to piva za 90 kuna.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 16:26   #207
Evo kad sam prozvan:

- Umjesto 100 programa kod MAXTV-a od kojih gledam 20 Iskon ima 50 od kojih gledam 20.
- STB se resetira za minut u vrh glave 2.
- Odziv STB skoro trenutan.
- EPG 10 x precizniji od Maxovog, opisi emisija su doista pravi opisi. Nestvarno.
- User interface futuristički 10 x user friendly nego Maxov.
- Kontinuirano snjimanje 11 kanala koje mozes gledat u bufferu od 48 h.
- VoiP prije nego zazvoni telefon imas poruku na TV-u ako gledaš isti i broj koji te zove.
- 1500 minuta besplatno sa tuzemstvom. ako ne iskoristiš 500 minuta se prenosi u sljedeć imjesec xD
- 5 friend brojeva sa fixnom u inozemstvu, naplata razgovora po tarifi tuzemstva. xD
- Internet flat 5 MBit
- Moš gledat na PC-ju preko playera 5 programa.
- Sve skupa 280 HRK mjesečno umjesto TCom-u 400 do 450 HRK.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 17:04   #208
da samo kaj to nije 280 kn nego je uvjek 340-350 a to mi nije neka fora inace je sve ok i ja sam stvarno zadovoljan !!
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:13   #209
Quote:
superhands kaže: Pogledaj post
da samo kaj to nije 280 kn nego je uvjek 340-350 a to mi nije neka fora inace je sve ok i ja sam stvarno zadovoljan !!
Kako nabiješ toliki račun? Telefon ili?
Meni račun nije prelazio 220 kn za Iskon Trio Carnet. Bude više od 200 ako više telefoniram ili uzmem neki film iz videoteke.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:34   #210
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Ima li ga ko? Kakva su vam iskustva/komentari?
Ima problema sa slikom ! Naime povremeno se gubi djelomice ili potpuno slika na 1-2 sekunda a ponekad i do 20 sekundi. Neznam dali netko drugi ima isti problem ?
brnikoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:21   #211
ma kad si ja ujutro pogledam eastenderse, svaka mana mi nekako ne smeta !! i kada internet steka, i kad se zvuk gubi i kad telefon ne radi, i kad nece nis napravit po tom pitanju pa sada imam 3 telefona ukljucena pa svako malo jedan ne radi !! valjda to tako treba !!
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:36   #212
Problemi sa slikom

Korisnik sam usluge ISKON Trio. Ovih dana sam kupio LCD televizor. Povremeno se gubi dio slike 1/5 u gornjem djelu ekrana po visini, a ponekad se izgubi slika potpuno. Zvuk ostaje. Mislio sam da je to do televizora. Provjerio sam gledajući analogni signal putem antene, a i gledajući film sa USB stick-a . To se nije događalo. Istina to se povremeno događa, ali iritira naročito ako gledaš neki film, sportski program i td. Predpostavljam da se to događa zbog signala. Dali se to događa i vama, jer prolistao sam forum i nitko ne spominje ove probleme. Prekidi slike zanaju biti i do 20 sek, u toku 1 sata gledanja. Mislim da je to loše za provajdera koji nas navlaći na svoje usluge a saznaš za probleme tek kad uzmeš uslugu.
brnikoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 11:45   #213
Tri nova programa stigla: RTL+, Playomania i Osječka tv.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 14:01   #214
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Tri nova programa stigla: RTL+, Playomania i Osječka tv.
Osječka prenosi F1. To. Hvala iskon. Sad ne moram petljat s antenama da uhvatim NeT.
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
Igjarjuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 14:19   #215
Zasto Iskon nema onaj Viasat History koji je odlican, nego ovaj neki "H" koji ima uglavnom dinosaure i kamione na ledu.

Obozavao sam taj Viasat History dok sam imao Metronet i sad mi bas fali...
sushi elegance is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 19:14   #216
Quote:
sushi elegance kaže: Pogledaj post
Zasto Iskon nema onaj Viasat History koji je odlican, nego ovaj neki "H" koji ima uglavnom dinosaure i kamione na ledu.

Obozavao sam taj Viasat History dok sam imao Metronet i sad mi bas fali...
ja sam isto imao metronet ali samo national geographic kako si ti uspio imati i viasat history
nepoznati87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:25   #217
Quote:
nepoznati87 kaže: Pogledaj post
ja sam isto imao metronet ali samo national geographic kako si ti uspio imati i viasat history
Neam pojma. Al to je bilo prije onak dvije, tri godine, mozda su u meduvremenu maknuli.
sushi elegance is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:30   #218
Quote:
sushi elegance kaže: Pogledaj post
nego ovaj neki "H"
History Channel
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:20   #219
iritira me što prijevod na fox lifeu kasni i još ga pola nema. već je neko vrijeme tako. da li je i kod vas tako.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:32   #220
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
iritira me što prijevod na fox lifeu kasni i još ga pola nema. već je neko vrijeme tako. da li je i kod vas tako.
I meni je to zadnjih nekoliko dana.
sushi elegance is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.