Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 09:30   #201
Thumbs up

Hvala, car si, sve mi mogu riješiti za dva dana i cijena je 95 kn.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 19.02.2013. at 17:11. Reason: Q
markkral is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 10:50   #202
Pozdrav

jel zna netko gdje bi mogla kupiti daljinski za focus ili strong risiver ..pas mi ga popapao neki dan ..a da je u dućanu a ne prek njuškala ..može bit i onaj neki univerzalni da lovi ..
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 11:29   #203
popapao?!? pa kaj je bilo s cuckom? prešel u vječna lovišta?

univerzalnih imaš posvud, od plac elektroničkih dućančića do velikih čipoteke, hg spota, tehnomarketa i sl. raspon cijena i do 750 ili i više kn za recimo neke logitechove hebačke modele..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 11:58   #204
@sunčica:check this out :

http://www.3mzb.hr/joomla/component/...art/Itemid,26/
http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=1113
http://www.elmatis.hr/ProductDetails...roductId=43375
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 16:09   #205
Univerzalni daljinski za DVD Quadro

Naimje kupio sam univerzalni daljinski marke Selectronic i treba mi da si ga kodiram za DVD quadro. Daljinski uza sebe ima tablicu s kodovima ali ne za quadro pa sam htio pitati ima tko kakva iskustva s time ili barem code za to...
hvala
__________________
There can only be ONE
gromko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 19:43   #206
Probaj sa kodovima za lg, sanyo, grundig, beko.

Pregledaj malo pazljivije te kodove i vidit ces da dosta marki ima iste kodove pa kombiniraj.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 09:21   #207
,... ili aktiviraj automatsko pretraživanje (govorili smo već o tome na ovoj temi),... ako ne nađeš adekvatni kod javi se u Elmatis gdje imaju i nekih originalnih daljinaca za Quadro dvd playere.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 23:09   #208
univerzalni daljinski

Pozrdav..imam focus g5112 digitalni tv prijemnik..ali kako ga nisam dugo koristio izgubio sam daljibski...pa me zanima dali postoji kakav univerzalni a ne preskup pa da nemoram kupovat novi prijemnik
marko1583 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.03.2013., 11:38   #209
Pogleč post nad tvojim.
IMP 4167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 11:19   #210
Focus-a uvozi Z-el (Chipoteka) pa probaj njih nazvati.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 08:59   #211
može preporuka za best buy univerzalni,imam vivax dvd i tv obični,oba daljinska riknila :-)
nemojte neki skupi
marijo16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 22:02   #212
Daljinski se mogu i poraviti, probaj odnijeti u neki rtv-servis.

Ili ako si vican i imas lemilicu, probaj sam, prvo prelemi sve spojeve a ako imas neke stare daljince, promijeni kvarc (ona zuta kockica), bitan je broj na njemu, slova nisu, a ako nemas starih daljinskih, ima kvarcova za kupiti u chipoteci, kostaju mozda 2-3 kune komad.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:32   #213
Pozdrav.. I meni je pas izgrizao daljinski... a kako naravno ne kuzim sta trebam i gdje kupiti molim za pomoc. Znaci treba mi za Grundig 50VLE931, pa me zanima koliko bi me kostao original a kolko najjeftinije rjesenje i naravno gdje kupiti?
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:46   #214
Pogledaj ovdje.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 18:23   #215
Quote:
štrudlica kaže: Pogledaj post
Pozdrav.. I meni je pas izgrizao daljinski... ?
to je tako kad se daljinac uzima sa masnim rukama od slanine i špeka pa pas to itekako osjeti....i njam!
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 15:40   #216
Univerzalni daljinski za kućno kino xvdv313 & surround opcija

Pozdrav,
imam staro kućno kino pioneer xv dv 313, kako sam izgubia originalni daljinski uzeo sam Quadro Universal 4 daljinski za sve uređaje. Uspio sam ga programirat za pioneer kućno kino no problem je što želim aktivirati surround zvučnike na Line modu (koji je spojen na digitalni prijemnik za televiziju i na Line 2 na PS3 preko kojeg gledam filmove).. Pokušao sam doći preko tipaka daljinskog ali sve što sam uspio je podešavanje Bassa i nekih drugih nebitnih modova. Da li postoji neko drugo rješenje da pokušam aktivirati te surrounde (inače oni su namišteni tvornički da se aktiviraju samo u DVD modu ali preko tipaka iz originalnog daljinskog se i to može riješiti..) Od manuala univ. dalj. postoji samo jedan kod za Pioneer kućna kina.
Razer93 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.02.2014., 19:01   #217
Postoji top-tema, prebaci se.



ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:05   #218
Pozdrav,
imam staro kućno kino pioneer xv dv 313, kako sam izgubia originalni daljinski uzeo sam Quadro Universal 4 daljinski za sve uređaje. Uspio sam ga programirat za pioneer kućno kino no problem je što želim aktivirati surround zvučnike na Line modu (koji je spojen na digitalni prijemnik za televiziju i na Line 2 na PS3 preko kojeg gledam filmove).. Pokušao sam doći preko tipaka daljinskog ali sve što sam uspio je podešavanje Bassa i nekih drugih nebitnih modova. Da li postoji neko drugo rješenje da pokušam aktivirati te surrounde (inače oni su namišteni tvornički da se aktiviraju samo u DVD modu ali preko tipaka iz originalnog daljinskog se i to može riješiti..) Od manuala univ. dalj. postoji samo jedan kod za Pioneer kućna kina.
Razer93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 08:24   #219
Imam Panasonic Vieru GT50.

Njen daljinski (dakle, baš onaj koji dolazi s Vierom) je do sad radio besprijekorno.

Jučer upalim TV na njega. Radi.
Nakon toga dalje - ništa. Što god da pritisnem (pojačavanje/smanjivanje tona, mijenjanje kanala, Internet, Viera Tools, Menu... što god) - nula bodova.
Samo ga pali i gasi.

Kad kliknem neki od ovih drugih gumbića na samom TV-u titra zelena lampica ali reakcije nema.

Odmah da kažem, da, kupila sam baterije i danas ću ih promijeniti kad dođem doma. I moliti Boga da onda radi.

Samo me zanima, čisto informativno, postoji li mogućnost da se daljinski na neki način "zaključao"? Tj. ima li ovaj daljinski takvu nekakvu mogućnost?

Pada mi na pamet zbog toga jer:

a) takvo što se jednom dogodilo s daljinskim od Maranz receivera kojeg imam
b) imam mačku.
Garbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 10:03   #220
c) TV je riknuo ...ako ti i dalje ne radi isključi TV iz struje i ponovo uključi nakon pola minute-minutu...

ne znam da li dajinski ima "zaključavanje", ali čitam da se isto to znalo desiti ljudima koji su sjedili na daljincu...

ako imaš mob s fotićem ili fotić odvojeno, usmjeri daljinski u objetiv i pritišći tipke na njemu...ako se IR lampica sprijeda na daljnskom pali kad stisneš tipku i gledaš kroz "fotić" onda je daljnski ok...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.