Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2015., 16:47   #9741
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Sumnjaj ti do preksutra, prošli vikend na Trgu ostavljeno, u subotu predvečer. Nasred Trga, kod sata.

Pa ne mislim da nema ni jedno, ali sam nekako sigurna da ih nema kao kod mene u kVartu gdje sam ja jedna od rijetkih "cudaka" jer skupljam za svojim psom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 24.01.2015., 17:00   #9742
Ok, ja ih možda više uočavam, ali svaki put naletim bar na jedno, i to nasred asfalta budući da nema baš trave. Da, ok, manje nego u kvartu, ali većina ljudi na Trgu i po Ilici i ne šeće sa psima šetnje radi, kao u kvartu.
Frendovi koji žive u centru za šetnju idu drugamo, a ako se nađu na Trgu obično znači da su poveli psa na nešto svoje.
Ms_Manners is offline  
Old 24.01.2015., 17:58   #9743
ooooo, po ulicama u centru ima itekako govanaca, doduše prevladavaju oni mali drekeci znate, oni što ne smrde jer su mali i u njih ne ugaziš

juventa, moja voli i liznit i uvaljat se, voli se uvaljat i u crkotinu ali nju neće liznit...

Radije bi da mi se uvalja pet puta u crkotinu, samo da ne ide u ljudsko govno koje mi je vrh vrhova najgadljivije stvari.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Old 24.01.2015., 18:28   #9744
Pozdrav svima,

Ne se čuditi. Centrom Zga prođe dnevno puno, puno više ljudi nego Knežijom ili Dugavama. Dovoljno je da samo njih troje, petero, od par desetina tisuća ne pokupi za dlakavcem kojeg je stislo baš u špici... I dobiješ ta govanca. Ne branim ih, samo kažem da se to ne može izbjeći.

Btw, danas u svakom dućanu možeš uzeti vrećicu više i pokupiti za psom. Nikad, nikad lakše. Nekad su se papirnate i sve ostale drangulije iz džepova koristile da se "poklončić" makne s ulice.

Nego kad smo već kod neprimjerenih...
Crufts, kontroverzan, obožavan i osporavan... Meni drag agility:
https://www.youtube.com/watch?v=gTH0pXZQ5I4
OregicaO is offline  
Old 24.01.2015., 19:19   #9745
Branimirova ulica, onaj zeleni pojas između pješačke staze i kolnika, od Branimirove tržnice do hotela Arcotel, dreka koliko hoćete. Isto tako po parku na Krešimirovom trgu. A bome bude i na asfaltu.

Jednu večer u tom parku na onoj velikoj livadi igraju se psi i jedan se pokenja. Gazda u mraku pokušava pronaći i pokupiti, a jedan stariji gospodin mu govori da zašto se muči i traži, da nema veze
Coco_Nut is online now  
Old 25.01.2015., 00:28   #9746
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako ti štene može nestati? Kako ga netko uopće može samog ostaviti u dvorištu? Pa znamo u kakvo vrijeme živimo, da ne idem onom (pa brat brata vara).

Do sada sam imala 5 pasa, računam baš svoja 4 jer sam bila premala dok smo imali NJO, tako da nisam vodila brigu o njemu. Ostala 4 su mi došli kao štenci od oko 3mj (svi u različito vrijeme) i nikada, ali baš nikada ih nismo ostavljali same na dvorištu dok nisu malo porasli, valjda do 7-8mj, upravo iz razloga da ih netko ne ukrade, iako su prije bila malo drugačija vremena, i susjed je pazio na susjeda, svi su sve znali, ipak nismo htjeli riskirati.

Znam da je ružno za reći, ali ljudi su si stvarno sami krivi što im je štene nestalo. Samo se nadam da je malac dobro i da ga nisu uzeli za nekakve gluposti.
ma što se tih bisera tiće, u roku par dana su nabavili novo, onda se od nekud pojavilo to staro i onda su si bili hepi sa dva.
Nadam se smao da i to drugo nije samo spavalo na dvorištu -.-
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Old 25.01.2015., 23:13   #9747
Moje zlato pametno je naučilo tko je glavni batler u obitelji.
Tako kad kakica ne spuzne s dlake više ne pokušava sam otresti, nego lijepo dođe k meni, naprči se i bulji.
Ljubav mala
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..

Zadnje uređivanje juventa : 26.01.2015. at 00:25.
juventa is offline  
Old 25.01.2015., 23:42   #9748
Hehe
AndrejX is offline  
Old 26.01.2015., 09:44   #9749
Quote:
juventa kaže: Pogledaj post
Moje zlato pametno je naučilo tko je glavni batler u obitelji.
Tako kad kakica ne spuzne s dlake više ne pokušava sam otresti, nego lijepo dođe k meni, naprči se i bulji.
Ljubav mala
A slatkica pametna.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 28.01.2015., 09:13   #9750
Sud Medi zabranio lajanje

Glavno da se naše sudstvo bavi ovakvim stvarima...
charmed84 is offline  
Old 28.01.2015., 09:51   #9751
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Sud Medi zabranio lajanje

Glavno da se naše sudstvo bavi ovakvim stvarima...
hahaha pročitala sam tu vijest jutros u novinama, pa sam pohitala ovamo da linkam ali vidim da si bila brža.
Ne znam da li mi je više smiješno ili tužno da se sudstvo bavi takvim bedastoćama uz sve one "konkretnije" koje neće biti rješene još godinama...
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 28.01.2015., 10:03   #9752
stvar je u tome što se Medo vjerojatno šeta jednom godišnje i u dvorištu mu je dosadno pa laje i kad vjetar puše i kad list pada s grane i slično..
Baš se pitam što bi vi da vam po noći neprestano laje pas.

Moji kad laju, odem vidjeti što je. popizdila bi da mi i vlastiti psi laju cijelu noć.
Timbalandica is offline  
Old 28.01.2015., 10:32   #9753
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što se Medo vjerojatno šeta jednom godišnje i u dvorištu mu je dosadno pa laje i kad vjetar puše i kad list pada s grane i slično..
Baš se pitam što bi vi da vam po noći neprestano laje pas.

Moji kad laju, odem vidjeti što je. popizdila bi da mi i vlastiti psi laju cijelu noć.
Naravno da ne bi ostavila svog psa da mi pod prozorom laje non-stop, a da ne vidim u čemu je problem i pokušam ga rješiti. Ali, evo npr u susjedstvu pas laje stalno, jer je tako naučio, nalazi se na ćošku tako da laje na sve iz obje ulice. U početku nam je to jako smetalo i pokušali smo razgovarati sa susjedom, ali vremenom smo i sami postali imuni jer vlasnik nije ništa poduzeo pa smo se naviknuli na lavež.
Šta smo trebali možda ići na sud zbog toga? Ja isto imam zdr problema pa bih mogla tužbu potkrijepiti dokazima.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 28.01.2015., 10:41   #9754
pa eto nekome smeta više nego tebi.
iako i sama imam pse, i meni bi smetalo.
susjedova kuja laje ko mutava od 6:30 ujutro. drito nam je preko puta.
meni ide na kurac. sreća pa se vrati u kuću nakon ritualnog bezveznog lajanja.
a ovaj susjed očito da nije ništa pokušavao poduzeti da mu pas ne laje cijelu božju noć..

što da mojih 5 laje cijelu noć? ma muzika za uši..
oprostite ali moramo biti obzirni i prema drugima.

ide mi i na kurac kada susjedi slušaju glasno muziku usred noći a sredina tjedna je. vikendom nemam ništa protiv ali ajd...vikend je.

na sud sigurno ne bi išla. sreća pa sam britka na jeziku i ne bojim se nešto napravitida meni bude mir. dakako da ne bi polijevala susjedovu kuju. susjeda bi
Timbalandica is offline  
Old 28.01.2015., 10:51   #9755
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Moji kad laju, odem vidjeti što je. popizdila bi da mi i vlastiti psi laju cijelu noć.
Tako i kod nas. Bella nas svojim lajanjem doziva, odnosno ko da hoće reći "daj pogle ovu mačku/pesa kaj se mota pod balkonom". Ja izađem, pogledam i ona prestane (iako u zadnje vrijeme prestane čim kažem da je dosta).

NEVEZANO!

Jel itko vidio reklamu sa strane, PARONJA - pronađite partnera svom kućnom ljubimcu?

Citiram: "PARONJA je novi online servis koji vlasnicama pasa omogućuje da nađu mužjaka ili ženku za parenje sa svojim ljubimcem. Besplatno predajte oglas s podacima o Vašem ljubimcu, a mi ćemo ga objaviti kad Paronja bude potpuno spreman za spajanje ljubimaca. Usluga je besplatna, a oglas možete ukloniti kad god poželite!"

Pseća iskrica!
BitterSweet is offline  
Old 28.01.2015., 10:55   #9756
Živi apsurd; a svaka medalja ima dvije strane. Šteta da ne znamo stranu od navedene susjede za koju Medin vlasnik govori da je psa od početka maltretirala. Biće da je to neka osoba koja je neprestance doma pa i pas neprestance laje na nju. S druge strane; pitanje je dali Medo ide ikud van dvorišta; jer da ga netko dva puta dnevno dobro isšeta Medo bi mirno spavao u kući a ne bio "nemiran"

U svakom slučaju, opet nevino biće ispašta jer se ljudi nisu pobrinuli da bude drugačije.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 28.01.2015., 10:55   #9757
ja. sam. spičles.

ovo je bolesno.
Timbalandica is offline  
Old 28.01.2015., 10:56   #9758
Joj, vidla sam neki dan tu pseću iskricu; pomislila sam da komentiramo to ovdje ali sam odustala jerbo mi je to presik!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 28.01.2015., 11:14   #9759
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja. sam. spičles.

ovo je bolesno.
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Joj, vidla sam neki dan tu pseću iskricu; pomislila sam da komentiramo to ovdje ali sam odustala jerbo mi je to presik!!
Degutantnije od te stranice je njihova službena Fejs stranica.

Ja više stvarno nemam komentara za ovu našu državu. Kak je to sad normalno. Kak se to netko sjetio. Kak je to uopće dozvoljeno. Zašto to ne ode na sud i zabrani se?

Idem pisati Prijateljima životinja, kolko god su mi radikalni, sigurno će reagirati na ovo.
BitterSweet is offline  
Old 28.01.2015., 11:18   #9760
ja sam morala šerati na fejs tu bolesnoću. idem i prijaviti.
Timbalandica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.