Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 20:27   #61
Quote:
queen_bee kaže: Pogledaj post
Čula sam negdje da se isplati ići tamo u shopping, jer su navodno cijene smješno niske, Zara ima svoj outlet i sl.
Dali je netko možda bio tamo? Kakva su iskustva.
Idem na more kroz Neum, pa da svratim ako ima nečeg zanimljivog
kako smijesno niske? mozda nama koji zivimo u inostranstvu, a njima dolje koji zive, vjeruj da nisu
ja idem dosta puta u BiH, neke cijene su cak vece nego ovdje u Slo al vecinom su cijene slicne kao i ovdje.

U Tuzli ima najboljih stvari...

bas kad si vec spomenula niske cijene...
ako udjes u trgovine sa obucom, naci ces iste cijene...cipele od 40, 50 km, kao i ovdje ili cak i vise ...
radije mi se isplati u Trst nego dole ako vec gledamo po cijenama
__________________
Kako je čudan i glup čovjek. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:30   #62
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Valjda prek puta Slavonskog Broda.
da!!! odmah na drugoj strani
__________________
Kako je čudan i glup čovjek. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 23:49   #63
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Cure je li bila koja od vas u "Zari" u Bosanskom Brodu? Kakva je ponuda?
iz osijeka sam i isto me zanima kakva je ponuda i jel se isplati ići uopce ako netko ima iskustva i saznanja?
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 00:34   #64
sto se te zare tice, ja sve sto sam kupila tamo (a rijetko kad se sta nadje, zivjela sam preko puta azel france-a pa sam isla skoro svaki drugi-treci dan), imalo je FELER. inace za azel france se prica da je roba sa felerom. DA, SVE JE ZARA, i nadje se po majica il dvije al to je uglavnom to. kad sam prvi put usla u pravu zaru u zg doslo mi da zaplacem.

inace, sutra navecer moram svakako do dobrinje pa cu vam svratit da vas izvijestim ima li sta i sta to ima...mada cisto sumnjam!

e, da...za djecu se svasta nadje!
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 16:52   #65
Quote:
IVANA_99 kaže: Pogledaj post
iz osijeka sam i isto me zanima kakva je ponuda i jel se isplati ići uopce ako netko ima iskustva i saznanja?
isplati se ponekad,ne možeš znati dok ne dođeš,nekad ima svašta,a nekad ništa,sve ovisi o sreći!
treba otići,dva puta tjedno dobivaju nove stvari...
i to kad ima šta zanimljivo,brzo se razgrabi,treba odmah kupovati,kad nešta vidiš,ne možeš očekivati da ćeš to vidjeti drugi put,pa makar to bilo sutradan.....
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 09:35   #66
Quote:
LUKSY77 kaže: Pogledaj post
isplati se ponekad,ne možeš znati dok ne dođeš,nekad ima svašta,a nekad ništa,sve ovisi o sreći!
treba otići,dva puta tjedno dobivaju nove stvari...
i to kad ima šta zanimljivo,brzo se razgrabi,treba odmah kupovati,kad nešta vidiš,ne možeš očekivati da ćeš to vidjeti drugi put,pa makar to bilo sutradan.....
tako znaci, hvala ti....evo u subotu idem, ali vidjela sam da je netko napisao da dobivaju robu cetvrtkom tako da možda i izvisim....šmrc
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 09:38   #67
Quote:
IVANA_99 kaže: Pogledaj post
tako znaci, hvala ti....evo u subotu idem, ali vidjela sam da je netko napisao da dobivaju robu cetvrtkom tako da možda i izvisim....šmrc
kako je prošao šoping,jesi bila i jesi šta našla?
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 22:10   #68
Quote:
LUKSY77 kaže: Pogledaj post
kako je prošao šoping,jesi bila i jesi šta našla?
ta subota je odgodena, idem u ovu subotu i bas me zanima hocu naci sto dobro..uglavnom javit cu odmah dojmove, jel znas da li im je dosla proljetna roba?
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 12:02   #69
jest, stigla je proljetna roba,haljinice,majice kratki rukav najvise
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 19:35   #70
evo da izvijestim samo o svom današnjem šopingu u bosanskom brodu,kako sam obećala...u zara outletu nisam ništa našla, probala sam 10 stvari ali to sve tako loše stoji, eventualno za nosit po kući ali za to imam dosta stare ''opreme'' pa nisam htjela trositi bezveze...nakon tog razočarenja sam svratila do pijace njihove i kupila super hlace (rifle, gore uske a dolje siroke, nesto kao dimije, 120 kn), košuljicu sa volanima na v- izrez, predivna 100 kn ( u ts ili mangu bi ju platila 300) i haljino-tuniku s kojom sam odusevljena 140 kn...malo donjeg rublja i donji dio trenerke...sve u svemu ima dobrih stvari ako se malo kopa..pozdrav
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 00:49   #71
Smile

Sljedeci tjedan idem u Neum pa me zanima gdje tamo ima nekih dobrih ducana za shopping. hvala unaprijed
tanja20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 23:26   #72
E ovak', vidim da svi pisete o toj Zari outlet, pa ajde da i ja stogod napisem. Kod nas u Mostaru imaju te 2 Zare, cijene su im jako niske, mozes naci jako puno stvari po 20-30 kn, ali je roba uzasna, kao da je prljava i iznosana.
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 08:03   #73
hehe,pa kako ja onda naletim na vecinu stvari novih i neiznosanih? (u Mostaru)
Ima i takve,ali to onda snize na max 20Kn i manje...
Ali ja uvijek nadjem nesto,dosad sam kupovala kaputića,kardigana(raznih),basic majica ,šorceva,suknji ,.....i svašta,roba dolazi utorkom i subotom,pa je najbolje doc tada kad je vade,jer sam i sama bila svjedok koliko stvari se tada bas razgrabi
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 13:23   #74
Slažem se s Orimajom, super stvari se nađe u Mostaru.

Zna li netko što se dogodilo s Dorothy Perkins i Miss Selfridge u Sarajevu? Nije valjda da su skroz zatvoreni?
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 13:33   #75
Da li možda netko zna ima li u Azel Zare slučajno kakav sezonski popust? Čini mi se da je lani u 8. mjesecu bilo poprilično sniženje.
__________________
*Prodaja krpica*
Reese Viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:02   #76
reese,bude popust
i sad je vecina ljetnih stvari na popustu,a jednom sam,ja mislim u devetom ili desetom mjesecu,vidila popust od 90% Bilo je haljinica i nekakvih majica po pola eura

Uglavnom,tamo uvijek nađem nešto za sebe,do sad skoro nikad nisam izašla iz Azela da ništa nisam kupila
tako da
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:39   #77
u azel francu se zna naći extra robe,samo treba imati sreću i poznavati prodavačice...ja tamo redovito sebi nešto nađem i pokajala sam se kad sam prošle godine kupila kardigan u italiji za 20 E, a ovdje ga platila 1.5 E...samo treba imati sreće
__________________
...Neki su rođeni za maske,neki statiraju do daske,ja sam pozitivno-negativan lik...
character is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 20:47   #78
Aaaa Orimajaa, u kojoj je to prodavnici, ondje u zelenoj zgradi?? Ja uvijek kad dođem, ništa ne nađem, a tako jeftino.
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 09:17   #79
danijela,može bit ondje kraj FIMA banke je
nisam obracala pozornost na boju zgrade
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:46   #80
da li bi mi znao tko objasniti gdje je taj azel u B.Gradišci ??'
teja.c is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.