Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2006., 16:29   #61
Poriluk-ne volim ga jesti-ali volim salatu od porog luka ,ovako bijeli dio izrezemo na kolutice ,sol,ulje ocat izmijesati i ostaviti 1/2 sata i tad mi je dobar ili struklji od pl (mljeveno meso pl)
maksica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 18:22   #62
Strasno volim cuspajz od poriluka.
Ne koristim vegetu, niti zaprsku, pa onda stavim dosta travica (timijan, lovor, zrna bibera, sve stavim u "jaje za caj" pa u lonac (umjesto "jajeta za caj" moze se koristiti muslinska vrecica) i cesnjaka da popuni okus. Krumpira na kockice, da otpusti malo skroba i zgusti cuspajz. Moze i malo preprzenog speka ili kobasica.


Druga verzija kakio radim poriluk je na tavi preprzim kobasicu izrezanu na kolutice, na to bacim poriluk izrezan na kratke komadice i pustim da povene, ne treba mu dugo. Dodam cesnjak, trave i to je to.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 18:23   #63
Quote:
x-type kaže:
btw, poriluk je sjajan na salatu. ono, najobičniji način pripravljanja - narezani poriluk začiniti octom, solju, uljem, mogu ić i kuhana jaja, al se meni to ne sviđa. sjajno se sljubljuje s grahom.
Odlicne ideje! Nisam nikad probala.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 10:44   #64
Quote:
ja i bash ja kaže:
poriluk u pivskom tijestu
doljne kompaktne dijelove poriluka (prije nego se listovi počnu rastvarati) kratko blanširati
po dužini razrezati na polovice ili ostaviti cijele ako su strukovi tanki
umočiti u pivsko tijesto ili tijesto na pariški
pržiti u vrelom ulju u tavi ili fritezi

prilog - pire krumpir ili riža i sezonske salate
Moj tata ga je ovako priprema.Izvrstan je.

Jedem ga inače na lešo začinjenog s limunovim sokom.

Jednom sam ga pripremala u kombinaciji s grožđicama i umakom od jogurta i nije bilo loše.Al sam izgubila recept.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 10:47   #65
nikak ga ne volim i gotovo .... eeeekk, ma trauma iz djetinjstva, onak kad se zaljepi za nepce brrrrrr .... :evosamsenajezio:
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:52   #66
pire s porilukom i zeljem - irski Colcannon
4 žlice maslaca
4 žlice mlijeka
4 cijela poriluka
4 krumpira veličine stisnute šake, kuhana oguljena i nakockana u slanoj vodi
1 mala glavica bijelog zelja (ili kelja ako želite blaži okus) usitnjeno i kuhano na malo posoljene vode

zapjeniti maslac u dubokoj tavi, omekšati poriluk narezan na tanke kolutiće
dodati mlijeko i umiješati prepasirani kuhani krumpir
umješati skuhano skosano zelje i sve zajedno miješati na laganoj vatri dok ne dobije blijedo zelenu boju i postane pahuljasto
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:51   #67
POGAČICE SA PORILUKOM I ŠPINATOM
potrebno otprilike:
500g brašna
250g margarina
20-25 dkg svježeg sira
20 dkg ribanog sira
500g svježeg špinata
2-3 poriluka
sol, šećer mlijeko, kvasac
poriluk se nareže na kolutiće i malo propirja
špinat blanširati i sitno ga narezati
kvasac pustiti da se digne u toplom mlijeku. brašno i margarin izraditi te dodati dignuti kvasac. u to dodati sireve , poriluk i špinat te sve dobro zamjesiti. razvaljati na debljinu oko 1 cm, već po želji da nije ni pretanko ni predebelo. izrezati pogačice (ja koristim čašu) ali može bilo kakav oblik i poslagati u tepsiju. pogačice zarezati nožem po površini, namazati žumancem i posuti sa sezamom ili solju (po želji nečim drugim) i ostaviti da se pokrivene dižu 30min do 1 sat. peći 30-tak min na temop 180° C. u tijesto možete dodati i sjemenke suncokreta ili buče ili oboje. te dio brašna zamjeniti s akukuruznim il ineki drugim brašnom.
sastojci su okvirni i mogu se po želji dodavati više ili manje. (po želji se može dodati više poriluka ili bez špinata, ili u potpunosti izbaciti ili zamjeniti ta dva sastojka). važno je da tijesto bude ni premekano ni pretvrdo, kao i svako dizano tijesto.
kvasac se može zamjetiti garantom i sljediti upute proizvođača.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 01:15   #68
Sjecam se u djetinjstvu da su djeca prigovarala oko poriluka kojeg su morali jesti doma. I sjecam se da sam gnjavila mamu sto je to i da mi ga skuha. Tek sam ga prvi put jela mozda u srednjoj skoli i odmah mi se svidio. Danas ga kuham mom dragom, i on ga jako voli.

Poriluk na cuspajz

dobro oprati poriluk (izrezati uzduzno, po "naboru", natopiti u puuuno vode, polako isprati sve listice i udubljena od puno blata sto se nakupi na poriluku).

izrezati na komadice 5-10 mm

zavrije voda, ubaci se poriluk

i krumpir izrezan na kockice

doda se dva tri cesnja isjeckanog cesnjaka, soli

"jaje za caj" (Gdje je Winona!!?? ) stavim dva lista lovora, pola zlicice timijana, zlicu zrna bibera) ubacim u lonac

Moze se i ubaciti koji komad suhog mesa ili kobasica.

Mljac!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:59   #69
poriluk - recepti

obožavam poriluk. međutim, ne znam puno načina kako ga pripremiti. obično ga kuham u juhi sa drugim povrćem. odličan mi je i pečen s jajima. čula sam da može i pohani, ali nisam probala. imate li vi koji recept za podijeliti?
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:10   #70
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
obožavam poriluk. međutim, ne znam puno načina kako ga pripremiti. obično ga kuham u juhi sa drugim povrćem. odličan mi je i pečen s jajima. čula sam da može i pohani, ali nisam probala. imate li vi koji recept za podijeliti?
moze se na jako puno nacina, pohan odličan uz tartar, punjen isto, pa zapečen sa sirom itd itd, nebrojene su mogučnosti, a delikatesan je u obliku krem juhe u kombinaciji s drugim povrtnicama, mahom brokula, tikvica, cvjetaca, ali i drugim, ovisno o zeljenoj kombinaciji.

Uz to mogucnosti su igranja sa zacinima.
__________________
"To eat is a necessity, to eat intelligiently is an art" - La Rochefoucauld
Le Chef is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:18   #71
Ja ga u woku volim propržiti s junetinom i malo soja sosa.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:20   #72
Ja napravim čušpajz od poriluka i krumpira i odlično mi je.Jedino što mi muž to ne voli...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 15:41   #73
poriluk s kozicama

u stvari juha od poriluka..

poriluk se nareže na kolutiće, krumpir na kockice i stavi se kuhati zajedno.
kad poriluk omekša i krumpir se počne raspadati sve zajedno izmiksamo s vodom u kojoj se kuhalo..
začinimo prema afinitetima.
na maslinovom ulju popržimo kozice.
u juhu dodamo malo vrhnja (slatko ili kiselo) i kozice.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 17:16   #74
jučer smo ostali bez zelene salate. U frižideru samo jedan prosječan poriluk i ogromna mrkva.
Mrkvu naribali, poriluk nasjeckali, dodali maslinovo ulje i pola limuna.Ostavili da stoji pola sata.
Vrhunska salata, a slučajno.
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:49   #75
Ja poriluk često koristim umjesto luka, npr. kao "podlogu" za rižoto u šta onda još ubacim i kojekakvo povrće i meso.
margarita03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 17:33   #76
Pita (quiche) od poriluka

vrlo dobro,

treba dodati malo muškatnog oraščića i bijelog papra umjesto vegete (coolinarika je podravkin sajt pa...)
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.