Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2011., 12:44   #2001
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Aha, zato ti je svaka druga poruka "mogu pomoći" i "čujemo se na PM"

Forum je mjesto za razmjenu ideja a ne za traženje mušterija kao što ti radiš. To je i slijepcu jasno.

Da stvarno želiš pomoći onda bi ovdje, kao i većina ostalih, pisali tekstove koji bi pomogli ljudima da se sami zaštite.
ma koje ideje bi ja trebao razmjenjivat sa širom javnosti ? ja nemam ideje nego konkretno riješenje koje se tiče samo osobe o kojoj se radi
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:21   #2002
Naravno da imaš posla preko glave kad si ovdje došao skupljati mušterije i opet nisi ništa rekao o načinu skidanja uroka.

Nemaš ideje nego konkretno riješenje? Pa kakvo je to konkretno rešenje? Na čemu se temelji? Na koji način to djeluje?

Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Samozaštita?
O tome je li samozaštita moguća dalo bi se puno reči.
Ne mogu se svi ljudi sami zaštiti jer:
-ne postoje "recepti" primjenivi na sve osobe jednako
-samo neki univerzalni principi su temelj za samozaštitu
- ljudi ne znaju kako
-nisu dovoljno jake osobnosti kad bi i znali
-nedostaje im istinske vjere
-brzo posustaju

Mislim da je pitanje samozaštite svake osobe jedna posebna tema....

Naravno da si u pravu glede ovog nuđenja pomoći ovdje i meni djeluje kao kamuflirano poslovno...
Uvijek postoji univerzalni recept za osnovnu zaštitu. Kao npr. za zdravlje, znaš manje više čega se moraš držati kako bi zadržao zdravlje. Ali ako se toga ne držiš ili ako se "zaraziš" onda je potrebno potražiti savjet i pomoć liječnika.

Ma ovo nije ni kamuflirano. Ništa ne piše kako bi mogao sakriti vlastite neznanje i zadržao mističnost. No to ga ne spriječava da kritizira sve druge.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.05.2011. at 19:50.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:06   #2003
Čitam tu postove,čitam i vidim da ima puno nesuglasica,moglo bi se reći čak i provokacija..ne želim nikom ništa sugerirati,ali ću reći samo jednu i pravu istinu..osobno sam kontaktirala gospodina pod nickom cb3000..kad sam mu sve konkretno ispričala,čovjek mi je ponudio zaštitu u smislu nećeg što ću morati imati stalno uz sebe..ništa skupo,možda križić,onaj mali koji košta ni 50 kuna ili čak samo sliku sveca koja se u crkvi dobije besplatno..nije me tražio ni lipe za uslugu već je rekao kad se uvjerim u djelovanje da mu mogu nešto poslati,ovisno koliko i da li želim..iskrena sam,vjerujte mi..
ani40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:19   #2004
Naravno da ti vjerujem. To je ono o čemu sam i pričao. I, ako nije tajna, koliko si platila?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:40   #2005
Ovdje je nekoliko ljudi na prijašnjim stranicama spominjalo gatanje ciganki i to kako ti one na kraju gatanja daju neki smotuljak koji nakon 40 dana treba baciti u vodu koja teče. Sad ne mogu naći te postove, jer se više ne sjećam na kojim strancama su bili, a puno vremena bi trebalo da ih opet nađem.

Šta je zapravo taj smotuljak? Je li to neka zaštita ili zapravo neki urok? Nešto namijenjeno da ti pomogne ili baš obratno? Na netu ima malo o tome.

Naime, također imam jedno iskustvo s cigankom: prije oko 7-8 godina srela sam na ulici stariju ciganku s malim, otprilike trogodišnjim djetetom. Nikad ne bih dala ciganki da mi gata na ulici, poslije nikad više nisam ni dala, iako u Zagrebu znaju prilazit ljudima s "hoćeš da ti gatam?". Ova me tada zatekla u jednom posebnom raspoloženju: bila sam zadovoljna s nekim stvarima koje sam riješila u životu, a ujedno sam imala neke stvari koje su me intrigirale i jako zanimale kako će se razviti. No, u stvari nisam htjela da mi gata, pomalo se bojim toga, a i bilo mi je glupo onako na ulici. No, ona je bila jako sugestivna: rekla mi je "vidim ti nešto na čelu, znam što ti prolazi korz glavu, ajde da ti pomognem i odgatam". Ona je bila starija žena, ali imala je nešto milo i brižno u licu, nije imala onako oštar izraz kao što često Romkinje znaju imati, a djetešce je imalo također tako neki dragi umiljati izraz lica, lijepe, drage oči... i činilo mi se da se ona nekako s puno ljubavi brine za to dijete, drži ga brižno za ručicu, ne vuče ga onako kao "pinklec" kao što se zna vidjeti. Ugl. ja rekoh "ajde, da čujem".

Moram reći da sam ostala jako iznenađena, takoreći u šoku. Ona mi je jednu situaciju nevjerojatno pomno, precizno opisala, rekla točne inicijale čovjeka (skoro sam pala u nesvjest na to!), jako precizne okolnosti (nije to bilo nešto samo "okvirno"). Ugl. tu prvu temu koju mi je vidjela, a koja me stvarno mučila, vidjela je savšeno precizno, s točnim inicijalima, opisima, ostala sam preneražena.

A onda je rekla: "znaš koji je tvoj najveći problem? Tebe je zacoprala udovica XX (rekla inicijale) - ona te je zacoprala, to je najveći izvor tvojih problema".

E sad, da poludiš, ti inicijali su bili inicijali moje majke, koja je tada već i bila udovica. Inače, jako volim svoju majku, bila sam na nju jako vezana i kao dijete i kasnije u odrasloj dobi, no recimo da sam kad sam odrasla sve više postajala svjesna i njene negativne energije: ona je vrlo impulsivna i nagla osoba, i zna i riječima i naglošću dosta povrijediti čovjeka. To sve dosta emocionalno iscrpljuje, kao da ti crpi snagu. Mnogi ljudi su se zbog toga na nju uvrijedili, ali ja kao kćer sam, naravno, sve tolerirala i nastojala biti strpljiva, jer je volim. No, ovo što mi je ta ciganka rekla me prenerazilo. Kako to misli, da me moja majka zacoprala (a druge udovice s tim inicijalima se nisam mogla sjetiti)?

E sad, da pitam još nešto što su spominjali oni kojima je neka ciganka gatala. što je taj "smotuljak" koji ti daju na kraju gatanja? Koliko se sjećam, taj smotuljak koji je meni dala bio je zamotan u neki papir, a unutra je nadrobila malo nekih zrnaca, čini mi se i malo mljevene kave i neka drvca... ne znam točno šta... Rekla mi je da to 40 dana nosim blizu uz sebe, a nakon 40 dana bacim u tekuću vodu. I sad, najveći bed , ja ne živim pored nikakve rijeke ni potoka (odn. daleko su mi) i ja sam taj smotuljak nakon 40 dana bacila u kanalizaciju - mislila sam si isto će ga voda odnijeti.

Tu vidim da su neki napisali da se ne smije baciti u ništa drugo nego u rijeku ili potok. Znam koja bi bila simbolika toga "neka voda odnese probleme", a znam i da je malo fuj baciti u WC , ali u tom trenu sam mislila da je bitno baciti negdje gdje će to biti vodom odnešeno. E sad, jesam li si ja po tim vjerovanjima napravila s tim bacanjem tog smotuljka u WC neki zajeb?

Inače, osoba o kojoj mi je prvo pričala u gatanju, a koja mi je bila jako naklonjena, od tada se nekako počela udaljavati od mene. jako čudno. Tada sam pomislila da je to što sam to bacila u WC možda nešto naštetilo. U biti, nikad mi ne bi palo napamet dati ciganki da mi gata, a pogotovo da me uvlači dalje u neko nošenje "smotuljaka" i sl., nisam ni naročito praznovjerna i zapravo ni ne volim baš ta gatanja. Ali, valjda sticaj okolnosti: činjenica da sam taj dan bila baš dobro-veselo-zafrkantski raspoložena plus znatiželja ("curiosity kills the cat"), plus što sam na licu te ciganke iščitala kao neku dobrotu... i eto.

Ali kad sam ušla u to, valjda je trebalo igrati prema "pravilima igre", a ja sam možda nešto grdno napravila bacivši taj zamotuljak u kanalizaciju. I da ponovim, što bi taj smotuljak zapravo značio i predstavljao?

Hvala, molim vas nemojte zafrkavati, ovaj topic kakav je da je i ma šta tko o tome mislio ima valjda svoju svrhu, da se pitaju ovakva pitanja i nedoumice.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 14:06   #2006
Quote:
ani40 kaže: Pogledaj post
Čitam tu postove,čitam i vidim da ima puno nesuglasica,moglo bi se reći čak i provokacija..ne želim nikom ništa sugerirati,ali ću reći samo jednu i pravu istinu..osobno sam kontaktirala gospodina pod nickom cb3000..kad sam mu sve konkretno ispričala,čovjek mi je ponudio zaštitu u smislu nećeg što ću morati imati stalno uz sebe..ništa skupo,možda križić,onaj mali koji košta ni 50 kuna ili čak samo sliku sveca koja se u crkvi dobije besplatno..nije me tražio ni lipe za uslugu već je rekao kad se uvjerim u djelovanje da mu mogu nešto poslati,ovisno koliko i da li želim..iskrena sam,vjerujte mi..
javite se kada budete mogli primio sam od vas pismo
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 14:34   #2007
Dobro, zašto začatavate topic tim vašim prepucavanjima?

Netko se ovdje "ispovijedi", nada se da će naći sugovornika i dobiti neki odgovor, a onda se sve svede na prepucavanja iz dječjeg vrtića. Već po tome ispada da ni nema smisla dolaziti bilo što pitati, jer tema valjda samo služi "starim poznanicima" s PDF-a da se prepucavaju, omalovažavaju itd.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 15:13   #2008
Odgovora ima, evo ja sam dosta pisao o tome na ovom forumu kao i neki drugi ljudi. Sve se to može naći jer forum služi za raspravu, razmjenu iskustava a ne za traženje mušterija.

Ovaj lik koji nudi pomoć je očiti šarlatan jer još nije napisao ništa jer ništa ni ne zna i izbjegava svako pitanje u vezi "posla" kojim se bavi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 15:55   #2009
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Odgovora ima, evo ja sam dosta pisao o tome na ovom forumu kao i neki drugi ljudi. Sve se to može naći jer forum služi za raspravu, razmjenu iskustava a ne za traženje mušterija.

Ovaj lik koji nudi pomoć je očiti šarlatan jer još nije napisao ništa jer ništa ni ne zna i izbjegava svako pitanje u vezi "posla" kojim se bavi.
Čitala sam pomno tvoje odgovore, jer mi se činiš razuman, ali sigurno nisam baš sve pročitala što si napisao. I ova tema je predugačka, nisam otpočetka čitala baš svaki post. Ali ne znači da neću još, kad stignem, čitati.

Možeš li mi nešto reći znaš li nešto o ovome što znači baciti to u WC - kanal, kao što sam ja napravila? Naravno, čovjek u to može vjerovati ili ne vjerovati, smatrati glupošću ili ne, ali mislim po nekim "pravilima igre" je li to objektivno bilo nešto štetno?

I što misliš o tom gatanju ciganki (preciznost, inicijali itd.)? I što misliš o njenom mišljenju da me mama "zacoprala", što bi to značilo? Hvala ti unaprijed, čeznem s nekim popričati o tome.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 16:02   #2010
Quote:
Essy_ kaže: Pogledaj post
Dobro, zašto začatavate topic tim vašim prepucavanjima?

Netko se ovdje "ispovijedi", nada se da će naći sugovornika i dobiti neki odgovor, a onda se sve svede na prepucavanja iz dječjeg vrtića. Već po tome ispada da ni nema smisla dolaziti bilo što pitati, jer tema valjda samo služi "starim poznanicima" s PDF-a da se prepucavaju, omalovažavaju itd.
Taj koji se ispovjedi i traži pomoć ovdje teško da će naći sugovornika i riješavanje problema jer ti i takvi problemi se ne riješavaju na takav način jer na takav način nisu ni nastali . Svima kojima sam ponudio pomoć neka razmisle i vide dali bi bilo pametno da mi odgovore na pitanja na koja sam tražio odgovore ,,,, mislim da ne ,,, mislim da je to osobno od svake osobe i da neke stvari nikada nebi podijelili sa ljudima kojih se to ne tiče . Što se tiče prepucavanja ja nikoga ne napadam niti ne optužujem nikakvim pogrdnim riječima a ako pročitate prijašnje postove vidjet ćete da se mene omalovažava i optužuje bez ikakova razloga i povoda . Valjda se imam pravo branit ???jer kada me se prestane napadat neće biti ni prepucavanja ...
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 16:21   #2011
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Taj koji se ispovjedi i traži pomoć ovdje teško da će naći sugovornika i riješavanje problema jer ti i takvi problemi se ne riješavaju na takav način jer na takav način nisu ni nastali . Svima kojima sam ponudio pomoć neka razmisle i vide dali bi bilo pametno da mi odgovore na pitanja na koja sam tražio odgovore ,,,, mislim da ne ,,, mislim da je to osobno od svake osobe i da neke stvari nikada nebi podijelili sa ljudima kojih se to ne tiče . Što se tiče prepucavanja ja nikoga ne napadam niti ne optužujem nikakvim pogrdnim riječima a ako pročitate prijašnje postove vidjet ćete da se mene omalovažava i optužuje bez ikakova razloga i povoda . Valjda se imam pravo branit ???jer kada me se prestane napadat neće biti ni prepucavanja ...
Fino, znači kažeš da će teško netko ovdje naći sugovornika, makar je tema na tu temu. Gdje bi trebalo tražiti nekog da popriča s tobom o tako nečem: na Politici ili temi o kućnim ljubimcima? Znači, dođeš ovdje i odmah ti se kaže "tu nećeš naći sugovornika za to".

A što se drugog što si napisao tiče: "svima kojima sam ponudio pomoć neka razmisle da li bi bilo pametno odgovoriti mi na pitanja na koja sam tražio odgovore" - pa ti si meni prije tri dana na PP poslao post, da ti se javim, jer možeš pomoći, da mi treba energetsko čišćenje stana i mene, ja sam ti odgovorila porukom: "Molim te opiši malo što pod tim misliš?" i ti nisi ni odgovorio (već tri dana)... uopće nisi reagirao... ništa, nula. Btw, nisi mi postavljao nikakva pitanja na koja bi trebalo odgovoriti.

Tako da šta da si čovjek misli? Stvarno samo to da je blesav što je uopće nešto napisao.

Zadnje uređivanje Essy_ : 23.05.2011. at 16:30.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 18:23   #2012
Quote:
Essy_ kaže: Pogledaj post
Fino, znači kažeš da će teško netko ovdje naći sugovornika, makar je tema na tu temu. Gdje bi trebalo tražiti nekog da popriča s tobom o tako nečem: na Politici ili temi o kućnim ljubimcima? Znači, dođeš ovdje i odmah ti se kaže "tu nećeš naći sugovornika za to".

A što se drugog što si napisao tiče: "svima kojima sam ponudio pomoć neka razmisle da li bi bilo pametno odgovoriti mi na pitanja na koja sam tražio odgovore" - pa ti si meni prije tri dana na PP poslao post, da ti se javim, jer možeš pomoći, da mi treba energetsko čišćenje stana i mene, ja sam ti odgovorila porukom: "Molim te opiši malo što pod tim misliš?" i ti nisi ni odgovorio (već tri dana)... uopće nisi reagirao... ništa, nula. Btw, nisi mi postavljao nikakva pitanja na koja bi trebalo odgovoriti.

Tako da šta da si čovjek misli? Stvarno samo to da je blesav što je uopće nešto napisao.
Svako pisanje ima tumačenje kako se kome prohtije vi ste protumačili sebi na svoj način . ja nisam na temi kućnih ljubimaca jer me to ne zanima . mislio sam na ovu temu odgovore koje tražim nebi bilo primjereno pisat na forumu . jer zašto bi cijeli forum trebao znati pojedinosti i samu srž problema . Vama nisam odgovorio jer nisam stigao a i smatram da stignem ponuditi riješenje koje biste trebali napraviti tokom prvog mladog mjeseca mladi mjesec je u srijedu 1 lipnja a mlada nedjelja je 5 lipnja znači ništa niti sam zaboravio niti preskočio . Stoga smatram da me nemate zašto pozivati na red niti ste me kupili niti ste me platili niti sam vaše vlasništvo da bih trebao skokom kud vi okom . Određene stvari se nemogu i nesmiju raditi kada se tko sjeti već kada je najbolje vrijeme za njihovu izradu , sama svijeća kojom biste vi trebali okaditi svoj dom radi se u četiri intervala počevši prvom noći mladog mjeseca na svijeći se radi četiri noći i to između 1 i 2 sata peti dan mora biti gotova zajedno sa tri vode koje biste vi stavili u kadu napunili sa vodom okupali se u toj vodi 5puta potopivši se u cijelosti izašli iz vode stali na ručnik na koji će se ocjediti voda sa vas kada ste na pola suhi možete se do kraja obrisati mokre ručnike staviti u vrećicu zajedno sa još nekim stvarima koje bi vam dao i u roku tri dana ih bacili u mirnu vodu ................................ svijeću bi zapalili kod ulaznih vrata obavezno na svijeću koja bi gorjela u vašem domu makar 6 sati prije sa svijećom bi krenuli lijevom stranom doma u krug kroz sve prostorije opet do izlaznih vrata ....................... itd ,. Sada mi recite dali bi takve opise trebao davati na ovim stranicama ???
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 19:52   #2013
Ne znam da li bi trebao to sve pisati na forumu, pa ne radim ja nikakav pritisak na tebe, sve je to tvoja stvar... i ne mogu u to ulaziti, jer se uopće u to ne razumijem, ali forum kao forum služi za razgovor, to sam htjela reći. Jer ako se sve svede na to "ja to ne mogu reći na forumu", onda takav oblik komunikacije gubi svoju svrhu.

I samo sam se osvrnula na ono što si rekao da je poželjno da čovjek odgovori na neka tvoja pitanja koja mu postaviš, pa sam rekla da si meni poslao poruku, ali mi nisi postavio nikakva pitanja niti se više javio. U redu, ti imaš puno posla i ne stižeš tako brzo odgovoriti, sad znam, sve OK. Znači, puno je zainteresiranih...

I sama sam pitala neke stvari što, zašto, kako je to tako, mislila sam da možda netko ima nekih saznanja, ha - možda mi još netko nešto i odgovori.

Ova metoda koju opisuješ je nešto čemu ne znam da li se osjećam dorasla, a i ne znam čemu služi (je li ti to neko energetsko čišćenje?). Mislim, to mi se čini kao da se ja upuštam u neko "bajanje", da tako kažem, a nemam pojma šta radim, jer o tome ništa ne znam, ne osjećam se tome dorasla nit nemam pojma šta radim, a kako kažu bolje ne gurat nos u nešto za što zapravo nemaš pojma šta radiš.

Mene zanimaju odgovori na ona moja pitanja gore, kao i iz prijašnjih postova, pa ako netko ima nekih saznanja ili sličnh iskustava... bit će mi drago da nešto napiše.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:55   #2014
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Naravno da ti vjerujem. To je ono o čemu sam i pričao. I, ako nije tajna, koliko si platila?
Razgovarala sam s čovjekom na mobitel..na polju na kojem sam vjerovala da imam uroke,odgovorio je da ih nemam..iskreno,bila bi sretnija da ih imam jer bi se onda bar mogla nadati da ću ih se riješiti..rekao mi je da vidi urok u vezi financija i tu mi je ponudio pomoć na način da on obavi to što mora preko slike koju sam mu već prije poslala..ponovno sam pitala koliko to košta,no ne traži ni lipe..rekao je da kad vidim rezultate,pošaljem nešto ako želim čisto po svojoj savjesti..evo,iskreno,najiskrenije
ani40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 08:14   #2015
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
....................... itd ,. Sada mi recite dali bi takve opise trebao davati na ovim stranicama ???
Naravno, to je smisao foruma i tema.

Znači i osobno šalješ poruke i nudiš pomoć. tko bi to rekao. A ja mislio da ti ne trebaju klijenit
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Baphomet : 24.05.2011. at 08:24.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 08:18   #2016
Quote:
Essy_ kaže: Pogledaj post
Možeš li mi nešto reći znaš li nešto o ovome što znači baciti to u WC - kanal, kao što sam ja napravila? Naravno, čovjek u to može vjerovati ili ne vjerovati, smatrati glupošću ili ne, ali mislim po nekim "pravilima igre" je li to objektivno bilo nešto štetno?

I što misliš o tom gatanju ciganki (preciznost, inicijali itd.)? I što misliš o njenom mišljenju da me mama "zacoprala", što bi to značilo? Hvala ti unaprijed, čeznem s nekim popričati o tome.
Idealno bi bilo baciti u neku vodu tekućicu ali s obzirom da većina ljudi nema rijeku u susjedstvu onda je to najpraktičnije rješenje.

Ciganke su karte kao i sve druge, razni mitovi o tome kako potiču direktno iz egipta i slične stvari su samo dobra reklama za bolju prodaju. No to ne umanjuje nečiju sposobnost da iz njih izvuče budućnost. Precizne su kao i sve ostale karte i ovise o tumaču a ne o samim kartama. Ne znam na kakve inicijale misliš? Inicijale osobe koje ćeš sresti? Iskreno, to je glupost, ni jedna metoda divinacije ne može tako precizno obajsniti budućnost. Ako se tako što i dogodi onda je to slučajnost.

A što se tiče copranja ili uroka njih nema toliko koliko bi razni skidači uroka voljeli da ih ima. Velika većina "uroka" se može jednostavno riješiti promjenom načina života ili selidbom u druge krajeve.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 12:25   #2017
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Idealno bi bilo baciti u neku vodu tekućicu ali s obzirom da većina ljudi nema rijeku u susjedstvu onda je to najpraktičnije rješenje.

Ciganke su karte kao i sve druge, razni mitovi o tome kako potiču direktno iz egipta i slične stvari su samo dobra reklama za bolju prodaju. No to ne umanjuje nečiju sposobnost da iz njih izvuče budućnost.
Ne, ona meni uopće nije gatala iz karata, možda sam se neprecizno izrazila. Ona je bila Ciganka, Romkinja (kako hoćeš ), nije gledala iz karata tzv. 'ciganica'... Srela me na ulici. Gledala mi je skroz u facu, u čelo i u dlan.

Ti inicijali su bili inicijali ljudi iz mog života, koji su mi bili jako važni (dakle, nije u pitanju bila budućnost) s tim što je točno rekla i koliko km su udaljeni, šta rade, i još neke stvari iz njihovog života, koje nema šanse da samo tako isisa iz malog prsta. Nema šanse ni da me ženska pozna (Zagreb, bila sam u sasvim drugom kvartu od svoga, a osim toga ni najbliži mi ljudi ne znaju neke stvari koje je rekla, tako da otpada mogućnost "špijuniranja" i da joj je netko mogao reći.).

Samo što me 'fras' spopao kad je rekla da me udovica X.X. (rekla inicijale, a to su inicijali moje mame) zacoprala.

Hvala na odgovoru!
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:16   #2018
dal postoje uroci koji se NE MOGU skinuti?
__________________
I don’t need to be drunk to do stupid things.
blackdevilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:16   #2019
Quote:
blackdevilles kaže: Pogledaj post
dal postoje uroci koji se NE MOGU skinuti?
Postoje.
Ako se nekome svjesno iz zavisti i ljubomore što je najčešći razlog počini šteta.
Ljudi bez razmišljanja o posljedicama naručuju uroke protiv svojih bližnjih. Uroke obično nabacuju osobe u koje teško čovjek može posumnjati.
Svaki čovjek ima intuiciju.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 20:52   #2020
Quote:
Essy_ kaže: Pogledaj post
Samo što me 'fras' spopao kad je rekla da me udovica X.X. (rekla inicijale, a to su inicijali moje mame) zacoprala.

Hvala na odgovoru!
JA i dalje stojim iza toga da su inicijali dobra fora jer se lako pogađaju, možda ih je i rekla nekoliko dok nije pogodila onog pravog
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.