Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 13:30   #21
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
Jedini smisleni zaključak nakon čitanja ovog posta je da si ti totalno nezrela i nesposobna osoba koja se boji gubitka svoje privatnosti (čitaj sebičnosti) i koja nije u stanju prihvatiti činjenicu da je život u dvoje užitak, između ostalog, u davanju sebe i dijela svoje osobnosti, koje ti tako ljubomorno čuvaš za sebe.

Za tebe su obiteljske obaveze "opterećenje i užas živi" ???

Pa, nedaj se podvesti takvim prizemnim osjećajima, uživaj život, momče.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:53   #22
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen.
A zakaj bi se ti uopće ženio u 27-oj Pa kaj si blesav, poznato je da muškarci prije 35 pojma nemaju o čem pričaju
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:55   #23
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
poznato je da muškarci prije 35 pojma nemaju o čem pričaju
i to šta kažeš
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:02   #24
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
poznato je da muškarci prije 35 pojma nemaju o čem pričaju
A nakon 35. ih lupi kriza srednjih godina pa opet nisu dobro.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:04   #25
Zato cure trebaju naći nekog poput Dikana i udati se za njega... ako ga uspiju pokopati dok su još u najboljim godinama onda su na konju
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:10   #26
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?

Ti si jedan običan ultrasebičnjak,i nema ti pomoći,crkni sam i ostavljen od svih i cijeni tu svoju slobodu.
bojler. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.09.2010., 14:11   #27
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Zato cure trebaju naći nekog poput Dikana i udati se za njega... ako ga uspiju pokopati dok su još u najboljim godinama onda su na konju
ne stoji hipoteza....naime, u tim godinama im zakaže tehnika

jebate, tek sad ovako crno na bilo napisano, vidin kako uopće nemamo izbora
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:17   #28
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ne stoji hipoteza....naime, u tim godinama im zakaže tehnika

jebate, tek sad ovako crno na bilo napisano, vidin kako uopće nemamo izbora
Kako ne? Imaš Dikana za financiranje i dubokoumne razgovore, a nekog mladog i potentnog forumaša za akciju
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:22   #29
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Kako ne? Imaš Dikana za financiranje i dubokoumne razgovore, a nekog mladog i potentnog forumaša za akciju
ma da, al ako si utopist ka ja, i žudiš za onim "one&only" muškarcem...jopet ne valja
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:44   #30
veliki Postotak brakova koji se raspadaju dogada se upravo zato sto se ljudi nisu dovoljno upoznali nisu zajedno cak ni zivljeli,a ne mozes vidjeti da si kompatibilan sa nekim ako provedete svaki drugi dan po tri sata i samo se hvatate, naravno da vam je lijepo ali kada stegnu obaveze onda stvar ne drzi vodu i brak se raspada.Mozda je prije bilo malo lakse odrzati neke odnose tko je radio tesko je mogao izgubiti posao,drzava je djelila stanove... a brak je izedu ostalog i financijska zajednica. Barem te neke napetosti u vecini nije bilo vecina izvanskolskih aktivnosti za djecu su bila besplatna barem sto se sporta tice.E a danas kada sve to imas na vratu radis skoro 10sati dnevno trcis i forsiras djecu po nekim glupostima koja ona i ne vole desava se da parovi zaborave na sebe nestaje ono sto su nekad imali i brak se raspada.Ako nekoga volis i taj te ne nervira kad je pored tebe niti ti nju brak kao institucuja vam ni ne treba,jedino kasnije kada vam se rodi dijete cisto pravno da vam stvari stimaju, ali dok ste sami mislim da te nista ne smije gusiti jer onda nisi ni spreman na brak.
asspain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:45   #31
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
statistički u nas oko 60% novosklopljenih brakova završava razvodom, a vani je taj postotak još veći.

danas ljudi brže jedno drugome dosade, ma najveći je problem s brakom to što ćeš vjerovatno imat i djecu pa nastanu komplikacije, jer lako se je razvest ako nema djece.

Slazem se, brak je postao sprdacina. Mislim da je u Belgiji stopa razvoda cak 80%. U 99% slucajeva razvodom jedino profitiraju zene. Sud im dodjeljuje kuce, stanove, aute, alimentaciju itd. Nikad u zivotu nisam cuo da je muskarac profitirao razvodom.
Otto Weininger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:04   #32
e hebote iznenadim se svaki put kad stignem na forum
sta ce tebi zena, pa imas mamu
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:35   #33
Dobro, da. I ja sam bila sinoć u kinu i na cugama prije kina i poslije kina i isto se nisam nikom morala pravdati a imam muža i mogla bih mu se pravdati da hoću, ali nema potrebe da mu se pravdam jer je znao da imam u planu ić u kino pa je i očekivao da ću otići i na cugu i blablabla...i nisam se imala potrebu naroljati kao ni trkeljati gluposti o tome kako bi tko trebao živjeti i što je globalna glupost jer sam zadovoljna svojim životom i zaboli me za to tko se ženi, a tko ne, dok god ulazak u brak nije protuzakonit. Nego, imaš li ti šta za pod jaja bacit u vrijeme dosade?
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:44   #34
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
No nekako mi se čini da je tebe neka teta dobano povrijedila pa si sada ogorčen i preispituješ nešto što ti je trenutno daleko i strano.
Činjenica je da me je iskorištavala na razne načine, sve sam joj plaćao, vodio sam je svuda, činio sam sve što bi od mene zahtijevala jer sam bio zaljubljen. Kad mi je pukao film ostavio sam je, a ona je zbog toga doživjela šok. Kasnije se ispričavala ali sam je izbacio iz auta i rekao da je više ne želim vidjeti.
brown_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:51   #35
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
..i onda će doći jedna koja će te toliko zamantat da ne da nećeš imat volje švrljat okolo, nego ćeš puzati oko nje da se uda za tebe.. i sva ova teorija će pasti u vodu.......
emma :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:53   #36
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
kod mene još koja godinica u plusu,nisam u braku nit ne mislim bit...ali nije poanta u slobodi,slobodu imam u vezi,zadržala sam pravo na nju,jednostavno ne vjerujem u brak,tj.komad papira
__________________
...Time is a valuable thing...
harlekina.x is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 16:51   #37
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
Ti si skroz u pravu.Tebi i sličnima ne treba niti brak niti veza, sex bez obaveza je dovoljan za tebe.
Nemoj se čudit što postoje ljudi koji cijene neke druge stvari, koji žele obitelj, dijecu, dobar posao, savršenu emocionalnu vagu u partneru, možda malo manje važan sex...Uzmi ono što ti život pruža i što sam želiš.Nitko te na ništa ne tjera.Kad češ imati 35 godina i kad prođeš sve te stvari koje si gore nabrojao jedno 10x, kino, izlasci i opijanje i sve ostalo, život će ti postati dosadan i prazanPostoje ljudi koji se toga zasite.Neki se nikada ne zasite.Najbolje je biti iskren prema sebi.Dobro je da ti znaš što hočeš i radiš to al glupo je čuditi se onima koji žele drugačije!
dob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:37   #38
Quote:
asspain kaže: Pogledaj post
veliki Postotak brakova koji se raspadaju dogada se upravo zato sto se ljudi nisu dovoljno upoznali nisu zajedno cak ni zivljeli,a ne mozes vidjeti da si kompatibilan sa nekim ako provedete svaki drugi dan po tri sata i samo se hvatate, naravno da vam je lijepo ali kada stegnu obaveze onda stvar ne drzi vodu i brak se raspada.Mozda je prije bilo malo lakse odrzati neke odnose tko je radio tesko je mogao izgubiti posao,drzava je djelila stanove... a brak je izedu ostalog i financijska zajednica. Barem te neke napetosti u vecini nije bilo vecina izvanskolskih aktivnosti za djecu su bila besplatna barem sto se sporta tice.E a danas kada sve to imas na vratu radis skoro 10sati dnevno trcis i forsiras djecu po nekim glupostima koja ona i ne vole desava se da parovi zaborave na sebe nestaje ono sto su nekad imali i brak se raspada.Ako nekoga volis i taj te ne nervira kad je pored tebe niti ti nju brak kao institucuja vam ni ne treba,jedino kasnije kada vam se rodi dijete cisto pravno da vam stvari stimaju, ali dok ste sami mislim da te nista ne smije gusiti jer onda nisi ni spreman na brak.
A kada su se dovoljn o upoznali i kada shvatiš da ste jedno za drugo po mnei nikad sve je to izmšljotina tv-a.
Zašto?Je znam masu brakova gdje ljudi uopće nisu savršen par po toj nekoj definiciji a funkcioniraju savršeno i karakteruizira ih moto "uspješnog braka"
Svatko ima barem ti primjera dobtrih brakova (ok ne svi ali većina) djed i baka x 2 i roditeljski.
Problem je što nema tolerancije ništa ,obje moje bake a i mama trpjele su alkoholizam (jedan je prestao kada je punica zaprijetila da će ga baciti iz kuće,drugi je prestao rođenjem mog brata a treći je sveden na periode)naravno bilo je i nasilja u obitelji kod nas 2 put,drughi put je mama zaprijetila starome da ako mu još jednom padne na pamet da će mu iskopati oči na spavanju.(pred 20 godina)
Prva dva braka su proslavila 50 godina prije 10 godina znači sad već 60 godina braka,a roditeljima fali 1 godina do srebrnog.
Svima izvana se doimaju kao savršeni brakovi što hm na neki način i jesu
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 23:17   #39
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
brak je kompromis...
A kompromis se situacija u kojoj ni jedna strana nije postigla cilj nego samo djelomično ili uopće ne, odnosno totalno ...

Ono, on bi gledal nogomet a ona Čaroliju pa je kompromis da zajedno gledaju Globalno Sijelo

Zadnje uređivanje Crodra : 13.09.2010. at 00:25.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 23:23   #40
svatko svoj tv
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.