Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 14:37   #461
Imam u planu svadbu 2017, ali datum još nisam definirala jer mislim da će mi tako biti lakše. Ali favorit mi je definitivno lipanj ili rujan.

Zanima me da li netko od vas zna cijenu stolice za Esplanadu?
Bojim se da je to preskupo ali nažalost ne poznajem nekog da je tamo imao svadbu.

hvala
amvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 14:43   #462
google je cudo

http://www.esplanade.hr/press/downlo...-jelovnici.pdf
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 15:27   #463
znala sam da će biti tako pametnih, jer sama ne bih znala za to...

Kad ponuda kreće sa "već od 420kn" zna kako to obično završava...
jer cijena u Antunoviću je cca 500 kn...
Da je sve to tako svi bi u Esplanadi imali svadbu.

Nadam se da će drugi shvatiti o čemu pričam
amvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 16:21   #464
Pa cijene su jasno naznačene. Imaš cijene menija, pa cijene pića pa piće dobrodošlice, pa kolači...
Izabereš si kaj ti se sviđa od menija pa zbrojiš. Koliko ja vidim, nije ispod 100 eura.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 16:27   #465
Ne želim te razočarat, ali esplanada za sljedeću godinu je već 80% bukirana :/ a obzirom na to da ciljate lipanj/rujan, možda bi bilo najbolje da ih nazoveš i pitaš :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 16:31   #466
Quote:
amvy kaže: Pogledaj post
znala sam da će biti tako pametnih, jer sama ne bih znala za to...

Kad ponuda kreće sa "već od 420kn" zna kako to obično završava...
jer cijena u Antunoviću je cca 500 kn...
Da je sve to tako svi bi u Esplanadi imali svadbu.

Nadam se da će drugi shvatiti o čemu pričam
sve ti je jasno naznaceno
pa lijepo uzmes papiric ili kalkulator i zbrajas...
ne vidim problem
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 08:59   #467
Definitivno treba provjeriti datume...

Naravno da se sve može zbrojiti...
Više sam pitala da li netko zna okvirnu cijenu koja je kad složiš meni kakav je npr u Antunoviću.
Mislim da sam htjela u startu tu opciju prekrižiti. Hvala svima
amvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 18:09   #468
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 09:25   #469
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I
Za gastro nisam cula najbolje komentare iako su uvijek puni. Sale su pregradene stiroporom i glazba se cuje ako je u vasoj sali pauza za bend. Takoder muljaju sa cijenama. Frendici naplatili vezanje masni i zamp iako je receno da je to u cijeni. A kad su oni zatrazili racun, onda su se poceli izmotavati. Prije nego sam cula za to, i sami smo gledali za njih. Isli smo na dane otvorenih vrata, probali hranu, koja nam je bila super. Voditeljica odaje dojam zloceste tete
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 13:53   #470
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I
Jesi vidjela imanje Monte Antonio u Laducu? U suradnji s Ivic cateringom rade svadbe i zbilja je jako lijepo..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:02   #471
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Za gastro nisam cula najbolje komentare iako su uvijek puni. Sale su pregradene stiroporom i glazba se cuje ako je u vasoj sali pauza za bend. Takoder muljaju sa cijenama. Frendici naplatili vezanje masni i zamp iako je receno da je to u cijeni. A kad su oni zatrazili racun, onda su se poceli izmotavati. Prije nego sam cula za to, i sami smo gledali za njih. Isli smo na dane otvorenih vrata, probali hranu, koja nam je bila super. Voditeljica odaje dojam zloceste tete
Glazba se čuje ako si u konfenerciskoj dvorani. (iako ne zna zašto bi netko tamo htio svadbu s onim tepihom )
U lijevoj dvorani je zaista super izloacija
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 11:11   #472
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I
Pogledaj si i Antunović Zagreb
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 14:08   #473
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I
pogledaj si novu ( ali i staru) salu od Ivića,po meni idealna za 150 ljudi.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:10   #474
Imali smo svadbu 14.5. u Zlatnoj Dvorani, Nova Galerija (Zagrebačka avenija, pored Antunovića) i jako smo zadovoljni, dvorana je prekrasna, gosti su svi redom bili oduševljeni, konobari su također bili odlični (doslovno nisu dali da si sami točimo cugu), jako ljubazni, simpatični i zabavni. Hranom su svi bili zadovoljni, tortu Ferrero i ledeni vjetar od jagoda su gosti iznimno nahvalili, a tek kolači - slatki stol s voćem, čokoladnom fontanom i kolačima je bio mrak, prva sam pojurila prema njemu Ambijent je mrak, doslovno. Mi smo imali 100 uzvanika, inače u salu stane čini mi se do 220 uzvanika, no meni nije bila prazna sa 100 - stolove su odlično rasporedili. Uglavnom moje iskrene preporuke za ovu salu. Za 100 uzvanika platili smo stolicu 60 eura (za svakih 10 uzvanika cijena ide dolje za 1 euro) a uključen je u cijenu zamp, kolači, torta, hladno (plate) i toplo predjelo (zagorski štrukli), 3 vrste glavnog jela po izboru, juha, janjetina i odojak, gulaš, neograničena konzumacija vina, mineralne, jana vode, pive (nama je bilo karlovačko), sokova cole i fante i neki juice je bio još, navlake za stolce, mašne, šampanjac za kumove, mladence i roditelje prilikom dolaska u salu i poslije torte, svijećnjaci (morate platiti samo svijeće za svjećnjake jer su oni potrošni materijal), brojevi stolova, popis gostiju po stolovima, apartman za mladence...ako sam nešto zaboravila sada, napisat ću poslije...Bojala sam se kako će gosti reagirati na wc koji je na katu (može se liftom i stepenicama do njega) jer po meni to je jedini minus sale, međutim nitko se nije žalio jer je ugođaj svadbe bio predobar
E da i u ponudi imate i automobil za mladenece s osobni vozačem, novi crni mercedes je u pitanju, mi smo platili od 15h do 20h 800kn (u tu cijenu ide vozač, potrošnja benzina i čiščenje automobila).
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:24   #475
Joj, ovo mi je tako drago čuti jer i ja imam svadbu tamo iduće godine!
Možeš li mi molim te reći kako je išlo sa nadopunom jela (glavnog) i kolača? Starješine se boje da neće biti dovoljno za sve
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:13   #476
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
S obzirom da necu naci nesto u prirodi sa normalnim cjenama a da stane 150 ljudi odustajem od toga, pa me zanima ima neko nova iskustva sa nekim od ovih sala?!?!?!
Jo-Lame
L'amour
Phoneix
Gastro globus
Hotel I

Što se vjenčanja do 150 ljudi tiče, bila sam u zadnje 2 godine na više takvih pa evo možda moj odgovor pomogne!
Spoon - super prostor, super klopa (djelomično klasično posluživanje, djelomično švedski stol), jedino su mi kolači bili pre "margarinasti" ) Jedino, obje svadbe na kojima sam tamo bila su bile oko 120 ljudi pa provjeri još točan kapacitet
Matis - što se klope, pića i svega ostalog tiče, odlično i prostor je jako lijep, čak smo imali i neku varijantu koktela u vrtu jedino je prostor nekako uži, a duži pa su stolovi malo natiskani i plesni podij nije prevelik. Na toj svadbi nije bilo benda, već dj i iskreno ne znam gdje bi bend uopće stao, alo to je možda samo moja pogršna procjena
Inela - bilo je 160 ljudi, a kako je to sala za i više od 200 bilo je mjesta ko u priči, lijep, novo uređen prostor, ok hrana i kolači, baš sve nekako dobro (u 9 mj ponovo idem tamo pa ti mogu javiti)
Jo - Lame - nisam bila, ali dosta frendica je bilo u više navrata tamo i bile su jako zadovoljne, jedna je čak nakon što je bila tamo u svadbi željela i svoje svatove tamo organizirati, no ipak se zbog blizine odlučila za Zovko
Nešto što mi još ovako pada na pamet je Valis - to je prijateljica koja se ženi iduće godine gledala, ali joj se na kraju broj ljudi povećao pa je odustala. To je relativno nova sala i nisam bas vidjela komentare za nju, prema njenim informacijama cijena je ok, prostor lijep i pristup i osoblje simpatični pa možda da i to pogledaš
Evo, nadam se da sam ti dala kju ideju....
peva2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 14:14   #477
Apolonia - Zaprešić

Moja najveća pohvala i preporuka ide sali Apolonia iz Drenja kraj Zaprešića. Sve mi je taj dan bilo savršeno ali sada kada se sve sleglo moram reći da za Apoloniju nemam baš niti jedne jedine zamjerke.
Sala prima od 150 do 450 osoba
Ambijent nije neki vau - izvana je obična sala sa parkiralištem, ali iznutra je (meni) jako lijepo, jednostavno ali svečano
Imaju okrugle stolove ali ako je jako velika svadba onda kombiniraju sa dugačkim
Cijena - sve je na njihovoj web stranici - ali standard u kojem ništa ne nedostaje ispadne cca 47 eura
Usluga
- naprosto savršena - od vlasnika koji je uistinu profesionalac i jednostavan i sve se možete s njime dogovoriti i ništa nije problem i ništa nije teško - hvala mu na tome
- konobari svi ali baš svi su predobri, bez ijedne zamjerke - kada smo dolazili u salu padao je pljusak i konobari su sa kišobranima dolazili gostima ususret - mislim da to govori gotovo sve
Hrana
- meni je onakav kakav odaberete (mi smo uzeli neki standard) i hrana je odlično pripremljena - neki su mi rekli da im je krumpir najfiniji koji su ikad jeli, krumpir!! Na svadbi su bila dva profi kuhara i par velikih gurmana i svi su rekli da je prefina hrana
- nadopunjuju plate dok god se jede; plate sa glavnim jelom ostavljaju skroz do sljedećeg slijeda na stolu
- nemaju svoje kolače i tortu
- ostatke hrane spreme u posebne velike zdjele i predaju ujutro
Dekoracija
- imaju navlake za stolice, mašne, svijećnjake
Pušenje je dozvoljeno u kafiću u sklopu sale
Svadba traje dok ne odete
WC je super u žeskom imaju toaletni stolić sa SVIME ALI SVIME - od igle do dezića najlonki jednokratnih četkica za zube ...

Mogla bih ih još puno hvaliti, ali radije sami provjerite sve što vas zanima.
U svakom slučaju velika preporuka
mihalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 07:13   #478
Quote:
zekosslava kaže: Pogledaj post
Joj, ovo mi je tako drago čuti jer i ja imam svadbu tamo iduće godine!
Možeš li mi molim te reći kako je išlo sa nadopunom jela (glavnog) i kolača? Starješine se boje da neće biti dovoljno za sve
Nadopuna glavnog jela ide, međutim vidiš, što se tiče kolača nije išla nadopuna, a nije se ni pojelo skroz do kraja...svu hranu koja ostane nosiš doma (možeš birati hoće li ići samo kod mladoženje ili po pola kod jednog i kod drugog, mi smo se odlučili za ovu drugu varijantu). Kolača što je ostalo i torte smo također dobili za doma
Nama je bilo 100 ljudi na svadbi, tako da obzirom da je bila manja svadba, nije se kuhalo previše hrane niti kolača zbog normativa. Svi su se najeli i bili zadovoljni P.s. kod vina možeš birati Zdjelarević ili Iločke podrume, mi smo se odlučili za Ilok (nekako nam je pitkije vino) i gosti su bili zadovoljni
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:13   #479
Hvala ti na odgovoru! Mi ćemo isto imati 100-tinjak ljudi, pa mi je tvoje iskustvo dobra orijentacijska točka. ☺
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 20:57   #480
Quote:
zekosslava kaže: Pogledaj post
Joj, ovo mi je tako drago čuti jer i ja imam svadbu tamo iduće godine!
Možeš li mi molim te reći kako je išlo sa nadopunom jela (glavnog) i kolača? Starješine se boje da neće biti dovoljno za sve
bila sam tamo na svadbi prije pola godine i hrana je bila super. za kolače se ne sjećam, ali mi smo za stolom dobivali nadopune hladnog predjela i toplog(štrukle) dok god smo htjeli, a bilo je prefino tako da mislim da se ne moraš brinuti za to. i konobar za našim stolom je bio odličan, profesionalan, a opet pristupačan.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.