Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 21:16   #61
papa strumpf: jok..mada bi to bila prava ljubav.. ja nemam para a i ti kazes da ti je frka.. ja zivim u satoru, nist ne trosim a sminku obozavam...(medju nama)..zenio bih ja tebe al necu cm za kumu
eto..mozda u nekom drugom zibotu
headbanger: jos ja vidim neki svrab

nego evo ima vec 3-4g kako sam prestao navijati za dinamo.. jos onda kad su BBB kupili potpise za mamica..cini mi se da veceras ponovno pocinjem
ta da da da da ta da da da da ...ta da da ...toreador (ovo sam slusao danas u autu...karmen)..aj fil gud ...tu du du du du du
ma znate sto..reci ce vam el_em..ovih kurva, kurvica, kucki, prostitutki i sl je uvijek bilo..al eto dinamo bas ne pobjedjuje bas svaki dan,.. trebalobi se nesto popiti veceras
el_mariachi is offline  
Old 16.09.2010., 22:50   #62
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Jel ti mračno tak duboko u El M-ovom šupku?

još uvik tebe vadim,primai te ja za noge pa vučem,al nedaš se ti
Uhvatia se za slijepo crijevo i ne puštaš
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 17.09.2010., 05:27   #63
Ajd odi nazad di ti je toplo i mračno i maštaj o curi plavuši u minici i kako razbijaš svakog bauštelca koji joj fućne...
Headbanger is offline  
Old 17.09.2010., 06:53   #64
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
al necu cm za kumu
:
zašto? ali zašto?
i muziku bi dovela i plesačice i pita koliko oćeš...

__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 17.09.2010., 10:52   #65
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
zašto? ali zašto?
i muziku bi dovela i plesačice i pita koliko oćeš...

To on glumi, hoće da te navede da daš veći dar. Ajde reci kolko misliš dat, daj neku pristojnu cifru da te ne odbije.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 17.09.2010., 11:16   #66
Čekam da mi odgovori
Poklon ide nekako u reciprotetu s vrijednošću mladoženje...
A s testom za provjeru vrijednosti nisam sigurna da ga smijem ovdje postati, a ni tamo na onom drugom topiku o cijeni
Test je verificiran od UN, UNESCO, FIFE i drugih eminentnih stručnih institucija za istraživanje vrijednosti ...ne znam što vele b.a b.e na to
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 17.09.2010., 11:24   #67
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Čekam da mi odgovori
Poklon ide nekako u reciprotetu s vrijednošću mladoženje...
A s testom za provjeru vrijednosti nisam sigurna da ga smijem ovdje postati, a ni tamo na onom drugom topiku o cijeni
Test je verificiran od UN, UNESCO, FIFE i drugih eminentnih stručnih institucija za istraživanje vrijednosti ...ne znam što vele b.a b.e na to
Daj nemoj se zezat uvrijedit će se, kako možeš sumnjati u njegovu vrijednost. Daj 50 soma eura i ja ću ga nekako nagovorit da prihvati to
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 17.09.2010., 11:42   #68
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Čekam da mi odgovori
Poklon ide nekako u reciprotetu s vrijednošću mladoženje...
poklon se daruje prema onom sto ce se tebi pokloniti.. dakle moze mladozenja biti koliko hoces dobar ali sirotinja ali mu neces kupiti beemvea jer znas da ti on to nece kupiti...
cek ...sto se na ovom topiku raspravlja o meni i kupovanju poklona meni
jel ja ispadoh najveca kurva u ovoj zestokoj konkurenciji
necemo tako dino

evo u JL pise carinik uzeo 5 eura turcima..b.a.b.u. mu kresnem..od mene uzeo 20eura..i kome sad da se ja zalim
cm... podsjeti me kasnije da odem kupiti toalet papir

papastrumpf: vjerovao ili ne ta cifra od 50 somova je vec nekoliko puta spominjana u nekim drugim kontekstima oko mene zadnjih nekoliko dana...
nego daj nagovori cm da da jos.. tvojih 10%..

mayki: jelabate ona slika gore ...svaki put kad udjem na ovu stranicu sanader uvali jezik kosorki.. a ni ona se bas nesto ne brani
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 17.09.2010., 11:55   #69
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

cm... podsjeti me kasnije da odem kupiti toalet papir

:
Poklon se mladencima daruje od srca, a ne po planu za refundiranjem troška, mrčkavi...
A što ja tebi ne bi smjela bit kuma, ja tebe pitam...jebo bemve, dam ti svog, kurvo jedna, ma mrč..ma mrš
a što si plattijo?
a, jel, bre, ti, što ja da te podsećam na tvoje nus proizvode, keveti i tolaetne toatelne pfrr papire neke...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 17.09.2010., 11:58   #70
najveća kurva balkana

JötunnHøllm is offline  
Old 17.09.2010., 12:11   #71
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Poklon se mladencima daruje od srca, a ne po planu za refundiranjem troška, mrčkavi...
.
jel bre..jes ti to naivna ko ceska sobarica.. a pokloni bi se trebali darivati od srca ali ne cini mi se nekako tako.. evo gledam krizmene kumove.. svi gledaju sto bogatijeg.. djeca kazu da bozic postoji zbog poklona
ko fol sam htio jos nesto pametno reci ali eto zaboravih..

jöttun: halmstad..jel to onaj vjetroviti grad u sverige?
ova ovdje sto je tu na slici i tako to... je mozda bila najveca kurva na balkanu ali vise nije..otisao joj dragi u njemacku a tim mu ispao u drugu ligu..znaci ona je sada samo drugorazredna kurva..eh sto ti je standard
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 17.09.2010., 12:15   #72
da,da sverige
JötunnHøllm is offline  
Old 17.09.2010., 12:19   #73
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
a pokloni bi se trebali darivati od srca ali ne cini mi se nekako tako.. .eh sto ti je standard
e pa je

a nije istina da se bira po lovi.. a ti pričaj što oš, ko ti brani...
dobiš taj tojlet papir pa se trljaj
a što ovu sa slike briga za status kluba kad ionako ona zarađuje u obitelji a fudbaler troši...


nego, neke ti se kardinalne greške provlače već neko vrijeme ... da se nisi zaljubijo ili tako nešto
zašto da ti ja ne budem kuma reci? jel se bojiš da mi nemoš vratit e, pa ni ne trebaš
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 17.09.2010., 12:31   #74
Ovu ste zaboravili a ona je bila oćeš nećeš prva sisa u nas i prva .........ina.

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...26tbs%3Disch:1

E ovo je bio spot. http://www.youtube.com/watch?v=oZzwRi7jXsg
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 17.09.2010., 12:54   #75
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
papastrumpf: vjerovao ili ne ta cifra od 50 somova je vec nekoliko puta spominjana u nekim drugim kontekstima oko mene zadnjih nekoliko dana...
nego daj nagovori cm da da jos.. tvojih 10%..
Kako mojih 10%, stečenu imovinu dijelimo po pola ili ništa da sam znao da si takav nebi se nikad htio udati za tebe.

čili daj 100k eura vidiš da nam zbog tebe brak propada
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 17.09.2010., 13:07   #76
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Kako mojih 10%, stečenu imovinu dijelimo po pola ili ništa da sam znao da si takav nebi se nikad htio udati za tebe.

čili daj 100k eura vidiš da nam zbog tebe brak propada
nije me ni za kumu htio, a pita lovu i to od tvog dijela...pa veća kurva od tebe...a to stvarno nisam mogla nikad zamisliti...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 17.09.2010., 13:12   #77
Mila Horvat i Lana Baneli
aze is offline  
Old 17.09.2010., 13:16   #78
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
nije me ni za kumu htio, a pita lovu i to od tvog dijela...pa veća kurva od tebe...a to stvarno nisam mogla nikad zamisliti...
ko bi reko. Ko kad imaš najjaće karte i šanse da dobiješ su za tebe 1/13 i dođe ta trinajsta karta pa izgubiš

marijači je ljubomoran na te kurve, on bi kurvama kurva bio kako se čini. Temu je otvorio da se reklamira.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 17.09.2010., 13:27   #79
a da li je ovo tema i za političke kurve?
osim Cigana, ovo je najveća politička kurva u Hrvata:


(ne ona ženska iza, nego debeli koji leži u stolici)
Krkimir is offline  
Old 17.09.2010., 13:35   #80
cm: ma jebo te brak da te jebo ti navalila da mi kumujes ko mutav na telefon navalila na mene ko na ramu katolika
cuka: ej vratio nam se buvsi mod pokoj mu dusi...ma jel ana siso bila zbilja u onoj reklami kad su joj se sise tresle... eh to moram naci..sto sve neces nauciti na ovom forumu
papastrumpf: a kad bude razvod bil i onda placao pola..nekako mi se cini da bi se samo ospario ...kod mene kad bi od 13 karata valjalo 13 onda bi nestalo struje ili bi se avion srusio ili cunami..itd

nego evo jos jednog primjerka kog bi trebalo odstrijeliti

svedska ...a danas petak... dakle kupuje se alkohol ..il se ide u dansku preko mosta kupovati ... koliko kosta most..bio je oko 35 eura

krkimir: nesto mu je tvrda stolica

aze: jel ta baneli nase gore list.. sve vise ucim na ovom forumu

edit: ovo mi je legendarna recenica "Mirna se danas rijetko pojavljuje na malim ekranima" ..
tesko da moze stati u mali ekran... kolka je ne moze stati u onaj sa 70 colova (igraj mala na colove dacu kucu i volove)
eh...kako se to igra na colove...daj pjegava ovdje ona bi to objasnila..ona naime sve zna o colovima
__________________
Izvukla si ciglu

Zadnje uređivanje el_mariachi : 17.09.2010. at 13:41.
el_mariachi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger