Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2007., 12:11   #61
hvala vam
miška is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 19:15   #62
I ja sam dobila posao preko portala .
E sad ..da sam zadovoljna ...o tome bi se dalo pricati malo duze ..
Ali dobra je prilika za ucenje i odskocnu dasku za dalje ..
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 19:18   #63
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
zašto bi netko plaćao nekom portalu da objavi oglas za unaprijed popunjeno radno mjesto?
Ne placa se ..u stvari ..imas i besplatnih oglasa preko portala .Jedan od mojih poslova je i oglasavanje preko portala za slobodna radna mjesta i iz prve ruke ti potvrdjujem da ih je vecina besplatnih .
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:13   #64
Koliko je učinkovito ostaviti životopis na portalu MojPosao?

Evo upravo sam se prijavila tamo i ostavila životopis, iako sam u radnom odnosu (ne baš zadovoljavajućem ) kontam da je dobro da mi životopis negdje stoji, možda će se netko i javiti s nekom dobrom ponudom.

Zanimaju me iskustva vas koji ste ostavili životopise, da li vam se itko javio, u kojem vremenskom periodu i koliko je zapravo učinkovita ta stranica? da li se netko ekšli zaposlio preko njih?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:17   #65
Ja jesam nitko me nikada nije kontaktirao. Najbolje salje C.V okolo
Ivan1912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 10:08   #66
Moj posao - prodaje pregledavanje baze za 3700 kn mjesecno ili 9000 godisnje...

5000 kn - Po pojedinoj poziciji....

Posao.hr za 1100 kn mjesecno

To je velik novac a znaci pregledavanje zivotopisa nekoliko dana sto ljudima nije bas u interesu da gledaju zivotopise stare 5 godina....

nista te ne košta ostavi...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 13:08   #67
Zavisi kakav CV imaš. Za neka, ajmo reči, "niža" zanimanja i kvalifikacije nema baš nekog smisla ostavljat CV. Inače, kako brale reče... poslodavci plaćaju pristup bazi, stoga možemo pretpostaviti da je poslodavac, koji pretražuje životopise, kolko-tolko uspješan i traži za sebe najbolje CV-ove.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 15:43   #68
ja sam puno puta poslala prijavu al mi nikad nitko od tam nije odgovorio.neznam.probaj,al netko mi je jednom rekao da oni imaju neku klauzulu da nemoraju odgovorit..ok ko bi na sve mejlove odgovorio...al ipak,da se ljudi ne nadaju baš previše..možda bolje da pošalješ cv u firme koje te interesiraju otvorenu molbu i cv,kako god sretno.
dlakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:37   #69
Baš sam si ovih dana mislio tamo staviti svoj CV. Mislim da ću nakon ovih vaših loših iskustava ipak odustati iako me ništa ne košta. Izgleda da ništa i ne donosi.
cromaidenfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 00:18   #70
Pa kakvo je to razmisljanje, ako te ništa ne košta ostavi CV, samo možeš profitirati od toga. Ali realno, ako si bez nekih kvalifikacija - nemaš neke šanse. VSS+ ekipa ima najviše šansi da im se zbilja netko javi. Što naravno nije pravilo, jer čak i ako si SSS ili KV za neko područje realni su ti izgledi da će ti se poslodavac javiti. Ali pazite, na MojPosao ima cca 77 tisuća CV-ova, postotak VSS+ ekipe u društvu je nekih max. 10%, dakle ostane nam (opet cca) 60k ljudi s VŠS/SSS, pa naniže obrazovanjem...oću reč, poslodavici to znaju i nemaju potrebe plaćati uslugu pristupa bazi životopisu kada znaju da će ima se iovako ionako javiti dosta ljudi s tim nižim stupnjem obrazovanja.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 01:11   #71
Quote:
cromaidenfreak kaže: Pogledaj post
Baš sam si ovih dana mislio tamo staviti svoj CV. Mislim da ću nakon ovih vaših loših iskustava ipak odustati iako me ništa ne košta. Izgleda da ništa i ne donosi.
S takvim stavom si na najboljem putu da provedeš narednih 5 godina kod kuće, na tuđi račun, i da ti za to budu krivi Mesić/Sanader/Milanović/Carla del Ponte ili netko peti...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 01:16   #72
izgubiti nemas sta, dobiti imas

vojky... slazem se
miloshz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:30   #73
Evo, mene je jučer prije podne nazvala njihova stručna suradnica i savjetovala mi kako da poboljšam izgled svog CV-a.

Zatim mi je poslala mail sa svim detaljnim uputama.
Dakle, pohvale za MojPosao.

Sada, koliko ću ja imati koristi od toga, ne znam, ali sam se uvjerila da vode stranicu korektno.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 18:11   #74
Posao preko portala

Ponukan napisima o portalima za pronalazak zaposlenja, zanima me da li je itko našao posao preko portala?
I općenito iskustva.
__________________
Are you Airtripster?
Yossarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:17   #75
ozbiljno pitaš?

naravno, oba puta baš preko jednog portala... prvo iskustvo nije baš bilo nešto ugodno, ali ovo drugo je sasvim ok
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:07   #76
I ja, i to bas na tom portalu...
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:13   #77
A kako drugačije?

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 09:23   #78
Išao na par razgovora, dobio jedan posao, bio prilično zadovoljan, radio do upisa na faks.

Nema na čemu.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 11:58   #79
evo mene sad ceka posao koji sam dobio preko portala, s time da ga nisam ja trazio/nasao, nego je poslodavac nasao mene
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 23:36   #80
a kako drugačije nego preko portala i neta?
top_dog_is_online is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.