Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 23:24   #4401
Quote:
saray kaže: Pogledaj post
vidim ovdje bi pravi party cure sjajne ste

Forsina komentar "beba niz stepenice"

Scarlett, odmah idi u Istanbul i reci im kako se pise scenarij, a mogla bi preuzeiti ulogu glavnog zenskog lika (milsim ono kad si vec tu)
Vrlo rado,pogotovo ovo za glavnu zensku ulogu...hahaha,jos ako za sebe budem pisala scene-pa mislim da biste bili jako zadovoljni raspletom dogadjaja


2.trailer s prevodom na engleski:

http://bs.viki.com/channels/4969-i-n...videos/57953/1
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 13.12.2011. at 23:31.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 13.12.2011., 23:42   #4402
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Vrlo rado,pogotovo ovo za glavnu zensku ulogu...hahaha,jos ako za sebe budem pisala scene-pa mislim da biste bili jako zadovoljni raspletom dogadjaja


2.trailer s prevodom na engleski:

http://bs.viki.com/channels/4969-i-n...videos/57953/1
Scarlet, tebe definitvino za scenristicu, i glavnu glumicu... sad neka peticija , prijevod foruma, i tvojih postova, karta za Tursku u jednom smjeru (ne vraćaj se dok stvari ne postaviš na svoje mjesto),spavaćica nije problem, papuče uvjerena sam da imaš bolje ... ti me baš nasmiješ kad bi najradije vrištala.
Ljudska je dobrota super , al di graniči sa glupošću, Emir vozi mehu, a u prosloj epki ubio puru u Emiru, Seher ma o njoj ne želim pisat ,želim ju udavit !!!!
Ne znam nešto mi to sve skupa još nije sjelo lagano mi plešu po živcima
Lenall is offline  
Old 14.12.2011., 00:00   #4403
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Scarlet, tebe definitvino za scenristicu, i glavnu glumicu... sad neka peticija , prijevod foruma, i tvojih postova, karta za Tursku u jednom smjeru (ne vraćaj se dok stvari ne postaviš na svoje mjesto),spavaćica nije problem, papuče uvjerena sam da imaš bolje ... ti me baš nasmiješ kad bi najradije vrištala.
Ljudska je dobrota super , al di graniči sa glupošću, Emir vozi mehu, a u prosloj epki ubio puru u Emiru, Seher ma o njoj ne želim pisat ,želim ju udavit !!!!
Ne znam nešto mi to sve skupa još nije sjelo lagano mi plešu po živcima

Da Emir vidi moje pidzame,mislim da bi pomislio da je u Disneyland-u-minnie mouse,tinkerbell i kompanija.O papucama da ne pricam
(Ja odbijam da odrastem)

Ali,zrtvovala bih svoju ljubav prema likovima iz crtanih filmova...samo da mi se docepati Emira

Steta sto mi ide ispitni rok,inace bih bila na Taksimu koliko sjutra
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.12.2011., 00:48   #4404
i nešto od mene za laku noć.....

jedna od stvari koja mi se urezala u sjećanje je feriniha rečenica- ja tebe nikad nisam povrjedila namjerno, a ti mene ?
puno smo komentirali o njenom laganju koje nitko ne opravdava, neki je razumiju više ili manje zašto je to napravila - no emirovo ponašanje je poslije prelazilo ponekad i granice ljudskosti.
doista se nadam da će ona scena nešto biti dobro iako prema traileru ne čini mi se baš da je prihvatio njeno objašnjenje ako ga je dala za sliku s halilom.
mislim da je vrijeme da se oboje zapitaju što se treba dogoditi da si vjeruju opet. da se vole....vidi se od istambula do balkana!
i sad još ta seher ....pa dokle ti scenaristi misle mučiti ferihu. priču o njoj je i leventu je lansirala mrkava samo iz zlobe i svi povjerovali na prvu.
možda je najbolje ferihi da se odseli kod sofi dok si ne sredi gajbu kod emira
Githa is offline  
Old 14.12.2011., 03:16   #4405
Fenikel kendi gdje ste curke ;)

samo da pozdravim sve trebe nisam bila odavno ljubim vas
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 14.12.2011., 09:00   #4406
Selm@,pa gdje si ti???? Falila si...


Sto se tice ove prljave rabote s Seher i bebom-zaista mislim da ce to Emir rijesiti.Pada mi na pamet sljedece:
Meho i Riza napadnu Ferihu,osamare je ili sta vec,Emir uskoci,odvede je odatle. Ona naravno ne bi ziva s njim zivjela,pa zatrazi pomoc od Sofi (ionako se pricalo da ce joj traziti nesto krupno). Nadam se ovome....Em sto bi se maknula od ludaka,em sto bi je Emir opet spasavao Mada ja mislim da ce se oni svejedno pomiriti uskoro.


E,jesam li vam rekla da u petak,30.12., nece biti epizode-izgleda zbog neke svecanosti.... Meni super,jer ionako ne bih mogla da je gledam jer putujem,pa bih poludjela tih par dana
Znaci ova i jos jedna epizoda-mislim da ce sljedeci petak biti internacionalni Femir dan
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.12.2011., 10:32   #4407
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
[B]

E,jesam li vam rekla da u petak,30.12., nece biti epizode-izgleda zbog neke svecanosti.... Meni super,jer ionako ne bih mogla da je gledam jer putujem,pa bih poludjela tih par dana
Znaci ova i jos jedna epizoda-mislim da ce sljedeci petak biti internacionalni Femir dan:cerek:
Ne bi me ubilo da mene dočeka epizoda, a ne ko kakva frikuša ludim petkom jer sajtovi ne rade , štekaju... al dobro bit ću okupirana drugim stvarima ,pa ajde preživjet ću .
Znači u petak ćemo femir ekipu ispratit za ovu godinu, u Novoj će sve bit bolje .
Lenall is offline  
Old 14.12.2011., 11:32   #4408
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Ne bi me ubilo da mene dočeka epizoda, a ne ko kakva frikuša ludim petkom jer sajtovi ne rade , štekaju... al dobro bit ću okupirana drugim stvarima ,pa ajde preživjet ću .
Znači u petak ćemo femir ekipu ispratit za ovu godinu, u Novoj će sve bit bolje .
Mislila sam da cu da poludim u petak,kad mi je sve zakocilo


Mislim da ce ta poljednja epka u 2011.-bolum 40-biti ono sto smo dugo cekale

Nije to samo zbog natuknica koje kaze da ce je zaprositi,vec ja odavno imam taj osjecaj,da bi ta novogodisnja (ili zadnja pred Novu) mogla biti-the epizoda. Ono kao,aj da ispratimo godinu u velikom stilu
Mada,to moze poci i u potuno drugom smjeru,zavisi sta oni smatraju pod ovim "u velikom stilu" hahaha,mozda neko ubistvo

Uff,sad kontam da evo vec par nedjelja najavljujem da bolji dani dolaze,a mi s konja na magarca... Ali,zaista,ako ih misle miriti-sad je pravi trenutak. A i rejting im ode dodjavola (mislim,briga mene/nas ovdje za rejting,mi bismo gledali i da pored nas gleda jos 5 ljudi,ali oni sigurna sam o tome brinu itekako)
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.12.2011., 11:59   #4409
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Mislila sam da cu da poludim u petak,kad mi je sve zakocilo


Mislim da ce ta poljednja epka u 2011.-bolum 40-biti ono sto smo dugo cekale

Nije to samo zbog natuknica koje kaze da ce je zaprositi,vec ja odavno imam taj osjecaj,da bi ta novogodisnja (ili zadnja pred Novu) mogla biti-the epizoda. Ono kao,aj da ispratimo godinu u velikom stilu
Mada,to moze poci i u potuno drugom smjeru,zavisi sta oni smatraju pod ovim "u velikom stilu" hahaha,mozda neko ubistvo

Uff,sad kontam da evo vec par nedjelja najavljujem da bolji dani dolaze,a mi s konja na magarca... Ali,zaista,ako ih misle miriti-sad je pravi trenutak. A i rejting im ode dodjavola (mislim,briga mene/nas ovdje za rejting,mi bismo gledali i da pored nas gleda jos 5 ljudi,ali oni sigurna sam o tome brinu itekako)
Za svaku sljedeću se ja nadam da je the epizoda, a iz tjedna u tjedan na magarcu jašem , moja frendica pred kraj uhvati neku lijepu scenu prestane gledat , i kaže da se nervira prvih par min. sljedeće ep. ja pokušala al nešto što ljudi nazivaju samokontrolom ja nemam.
Valjda će bit the epizoda zbog gledanosti , nas 5 paćenika ... smilovat će se oni nama sve ovi triaileri ukazuju na to .
Lenall is offline  
Old 14.12.2011., 13:53   #4410
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Za svaku sljedeću se ja nadam da je the epizoda, a iz tjedna u tjedan na magarcu jašem , moja frendica pred kraj uhvati neku lijepu scenu prestane gledat , i kaže da se nervira prvih par min. sljedeće ep. ja pokušala al nešto što ljudi nazivaju samokontrolom ja nemam.
Valjda će bit the epizoda zbog gledanosti , nas 5 paćenika ... smilovat će se oni nama sve ovi triaileri ukazuju na to .

Hahahahahahha,na magarcu jasemo taman
Ma nemam ni ja strpljenja za to-ako je ne pogledam odmah u petak nista nisam napravila. Jednom sam probala da samo citam na fb pa onda da gledam i rekla sam-nikad vise...
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.12.2011., 15:41   #4411
hoću epizodu odmaaaah
što li će biti sa šlapama i hoće li dijete preživjeti i kasnije dobiti ime Meho želim znati sad
vanhaver is offline  
Old 14.12.2011., 15:58   #4412
Selm@
Pa za ocekivati je da nema epizode pred novu godinu pa i oni bi da slave i da se opuste i uzivaju
Iskreno neznam ni sta ocekivati od ove serije vise kad nikad neznas na cemu si
Mene samo zanima kako to da svaka epizoda se snima samo u tom tjednu,zar nemaju bar jednu epizodu unaprijed vec snimljenu

Oh da epizodu nikad ne gledam odma,uvijek cekam do subote ili nedelje da fino sve gledam i sa prevodom a ne da se mucim da prekida i bez prevoda.
Kendi is offline  
Old 14.12.2011., 15:58   #4413
tambovceva

Evo i ja pogledala ovaj drugi nastavak i stvarno dosta zanimljivo,a opet nista jasno.Ova zadnja scena koja se desava u skoli po necemo je veoma specificna,nekako duboki pogledi koji su garant posle neke krupne stvari se deseli,mada se ovde u poslednje vreme sve krupne stvari desavaju.Mozda gresim,ali ta zadnja scena mi sve izgleda susret posle crvenog ruza,bade mantila.To je moje misljenje,a mozda je greska,videcemo u petak ako uspemo da otvarimo neku od stranica,jer je prosli petak bas bio problem otvoriti show tv.
tambovceva is offline  
Old 14.12.2011., 16:15   #4414
Sa snimanja scene sa Hazal,Melihom i Cacom:
C: Pogledaj,brale,sta se desava kad prebijes Emira.Zar nije tako,Hazal?
H: Druze,ja sam na strani mog brata.
C: Odmah si me prodala/odustala od mene,kao po obicaju.
i tu su svi prasnuli u smijeh..
Izgleda da je ona scena koja je nama tako tragicno izgledala njima bila presmijesna


Reporter: Zar vas ne pogadjaju intimne scene s vasom partnerkom Hazal Kayom?
Cagatay: Ko vam je rekao da nas ne pogadjaju (smijeh)


Hazal i Cagatay su proglaseni izgleda za najbolji glumacki par....
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 14.12.2011. at 16:28.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.12.2011., 17:09   #4415
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Da Emir vidi moje pidzame,mislim da bi pomislio da je u Disneyland-u-minnie mouse,tinkerbell i kompanija.O papucama da ne pricam
(Ja odbijam da odrastem:

Ali,zrtvovala bih svoju ljubav prema likovima iz crtanih filmova...samo da mi se docepati Emira
Steta sto mi ide ispitni rok,inace bih bila na Taksimu koliko sjutra:
Da Emir vidi tvoje Disney pidžamice, odmah bi te odveo u Disneyland. Iz ljubavi prema Emiru, ti bi sve Disneyeve krpice bacila kroz prozor, i ostala bez njih taman kako treba.: Zaključak: Gdje je Emir, rješenje je blizu!

Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
samo da pozdravim sve trebe nisam bila odavno ljubim vas:
Selm@ vrati se i molim te ne naginji se kroz prozor!

Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

Sto se tice ove prljave rabote s Seher i bebom-zaista mislim da ce to Emir rijesiti.Pada mi na pamet sljedece:
Meho i Riza napadnu Ferihu,osamare je ili sta vec,Emir uskoci,odvede je odatle. Ona naravno ne bi ziva s njim zivjela,pa zatrazi pomoc od Sofi (ionako se pricalo da ce joj traziti nesto krupno). Nadam se ovome....Em sto bi se maknula od ludaka,em sto bi je Emir opet spasavao Mada ja mislim da ce se oni svejedno pomiriti uskoro.


E,jesam li vam rekla da u petak,30.12., nece biti epizode-izgleda zbog neke svecanosti.... Meni super,jer ionako ne bih mogla da je gledam jer putujem,pa bih poludjela tih par dan
Boldirano Kako ne bi živa živjela sa Emirom? Pa neće valjda Emir čekati da Feriha umre da živi sa njim?
Ne znam kako će se odvijati ta situacija sa Seher, žena mi je toliko odvratna da mi se bljuje kad je vidim u kadru, ali mislim da neće biti tako extremno. Pa zar Zehra nije tražila od Rize da ne diže ruku na Ferihu?
Znam da će joj Sofi u nečemu pomoći, ostaje da vidimo u čemu.

Znači da 30.12. neće biti epizode, meni odgovara jer par dana neću biti doma.
Osim toga bez naše prevoditeljice je i besmisleno.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.12.2011., 17:32   #4416
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

Hazal i Cagatay su proglaseni izgleda za najbolji glumacki par....


Stvarno ???? Znas li jos nesto o tome da mi kazes...kad, gde, kako....
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 14.12.2011., 17:42   #4417
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post

Hazal i Cagatay su proglaseni izgleda za najbolji glumacki par....
Kakav PAR pa oni su nepar već duže vrijeme
Lenall is offline  
Old 14.12.2011., 17:46   #4418
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Kakav PAR pa oni su nepar već duže vrijeme


Ne znam da li da se smejem ili da placem na ove tvoje reci...

...valjda ce da nam ih spoje za Novu godinu...kao poklon...a jos ako nema epizode 30. 12....uffff...mozda ce biti par...evo vec 23.12....koja bi to epizoda bila?....
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 14.12.2011., 17:50   #4419
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ne znam da li da se smejem ili da placem na ove tvoje reci...

...valjda ce da nam ih spoje za Novu godinu...kao poklon...a jos ako nema epizode 30. 12....uffff...mozda ce biti par...evo vec 23.12....koja bi to epizoda bila?....
ako se to dogodi , ja ne želim niš pod bor
evo sad sam tek vidjela na ekranu " Neprikazano Kristalna kugla - sve što ste htjeli znati a niste se usudili pitati.... " možda nam oni mogu pomoć
Lenall is offline  
Old 14.12.2011., 17:52   #4420
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Sa snimanja scene sa Hazal,Melihom i Cacom:
C: Pogledaj,brale,sta se desava kad prebijes Emira.Zar nije tako,Hazal?
H: Druze,ja sam na strani mog brata.
C: Odmah si me prodala/odustala od mene,kao po obicaju.
i tu su svi prasnuli u smijeh..
Izgleda da je ona scena koja je nama tako tragicno izgledala njima bila presmijesna


Reporter: Zar vas ne pogadjaju intimne scene s vasom partnerkom Hazal Kayom?
Cagatay: Ko vam je rekao da nas ne pogadjaju (smijeh)


Hazal i Cagatay su proglaseni izgleda za najbolji glumacki par....
Meni nije jasno gdje taj reporter vidi intimne scene? U međusobnom njuškanju glumačkih partnera?

Cagataya sigurno pogađaju scene gdje se mora sagnuti napola, da kisne partnericu. Može tražiti osiguranje za slučaj da kičma strada.

Proglašeni za najbolji glumački par? Ako su fanovi u pitanju moguće, struka ...nisam sigurna, bar što se tiče Cagataya. Znatno se popravio u drugoj sezoni ali u prvoj nije bio dobar, samo prelijep. To je najvažnije!
MISSYOU3 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.