Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2012., 19:24   #5461
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Prijevod s fejsa
F: Gdje je Emir? Nešto se loše dogodilo? Emirrrrr UPOMOĆ!!!! Bojim se da se ponovno zavaravamo.
G:Spavala sam s Korayem Feriha
F:Što si napravila?!
S:Meho šta radiš?

mirisem probleme za ferihu jos vece
Kendi is offline  
Old 15.01.2012., 19:42   #5462
Gulsum ziva...

Nego kud je krenuo ona budala sa nozem
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 15.01.2012., 19:44   #5463
šta je sad ovo di će Meho s tim nožem ??? Jednog Halila zatvorili kad eto nam drugog ,opet noževi ...
baš sam naivna ja posmislila da je će nam nešto rasvijetlit s ovim trailerom , u tih 47sec. mogli su stavit nešto bolje , gulsum živa to smo znali iz one slike na facu, da je spavala s Korayem i to smo znali, da Feriha je dobro - pa glavna glumica je mora bit dobro... , ovi Emirovi starci zabrinuti ma nek se gone di su bili 43 epizode znaju plakat kad im je sin u bolnici tad se sjete da ga imaju, Seher - Meho šta radiš ? to se i mi pitamo... Emir šta s njim ???
Lenall is offline  
Old 15.01.2012., 20:13   #5464
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Gulsum ziva...

Nego kud je krenuo ona budala sa nozem

Jao sto forum steka,gubim strpljenje

Meho bi uvijek tukao nekoga,napadao a da nadje sestru tu se nije potrudio,majmum
Gulsum ima gips na vratu,sad dali je Meho tako saznao ili je cuo konverzaciju izmedju nje i Ferihe
Emir u bolnici a Feriha kuci
Kendi is offline  
Old 15.01.2012., 20:33   #5465
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Jao sto forum steka,gubim strpljenje

Meho bi uvijek tukao nekoga,napadao a da nadje sestru tu se nije potrudio,majmum
Gulsum ima gips na vratu,sad dali je Meho tako saznao ili je cuo konverzaciju izmedju nje i Ferihe
Emir u bolnici a Feriha kuci
mislim da emira neće zadržati u bolnici cijelu epizodu. možda je emir u svom stanu, a feriha doma. vjerujem da će feriha biti uz njega, a onda će morati otići (zbog mehe, rize, unala) sigurno će ju krivo gledati ali emir joj to neće zamjeriti sada ju savršeno razumije...
govori se kako ćemo u ovoj epizodi vidjeti i poljubac..
nervira me to što će korsum slučaj dodatno zakomplicirati seriju, zapravo odnos f&e. f i e nemaju ništa s time!!!! i to me nervira naravno, to su samo natuknice, ja mislim da se to neće toliko odraziti na njima. feriha će se ljutiti na koraya, ali i emir se ljuti na njega.. a i mislim da f&e imaju pametnijeg posla, nego se baviti tuđim problemima.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 15.01.2012., 21:49   #5466
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post

Meho bi uvijek tukao nekoga,napadao a da nadje sestru tu se nije potrudio,majmum
Gulsum ima gips na vratu,sad dali je Meho tako saznao ili je cuo konverzaciju izmedju nje i Ferihe
Emir u bolnici a Feriha kuci
Pogledam trailer, očekujući bar malo olakšanje, a ono opet luđaci u akciji. Jedan je u umobolnici, ali drugi s nožem ide utjerivati pravdu. Mehmet mi već debelo ide na živce, neka malo pogleda na osobu s kojom živi i shvati kako ga je sje.ala.
Ne shvaćam da neke stvari ne može riješiti jednim ljudskim pristupom i razgovorom?
Najvažnije je da su svi živi, Emir, Feriha i Gulsum.
Iz ovo malo prikazanog imam dojam da Feriha ima noćne more, da se Halila ne može riješiti u glavi.
Gulsum si ne može oprostiti neoprez u vezi Koraya, to je proganja i neda joj mira. Kad bi samo uvidjela kako je njen problem minoran i nebitan prema onim problemima koje prate Ferihu. Ali na žalost i Ferihu smo vidjeli u pokušaju samoubojstva.
I da u stvarnom životu rješavamo probleme samoubojstvom, svijet bi bio prazno mjesto.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 15.01.2012., 22:44   #5467
i meni mehmet ide opako na živce---šta on fantazira.a s seher se fuko nenormalno prije braka...još se skoro i san htio prodavtai ,a sad nešto glumi puritanca.
neznam koga će s nožem jer kad on izleti krevet plavi je prazan, a čini mi se da feriha i gulsun pričaju na plavom krevetu u trpezariji a ne u sobi.
možda mu je opet emir kriv jer nij čekao da on sestru izbavi.
....
feriha i emir....poludjet ću --ustinu se nadam da će biti malo lijepih i lagani scena gdje se vole. više mi dosta razdvojenosti i svađa. pa svi mso se navukli jer je prva sezona bila pitka i prepuna ljubavi
Githa is offline  
Old 15.01.2012., 22:56   #5468
Quote:
Githa kaže: Pogledaj post
i meni mehmet ide opako na živce---šta on fantazira.a s seher se fuko nenormalno prije braka...još se skoro i san htio prodavtai ,a sad nešto glumi puritanca.
neznam koga će s nožem jer kad on izleti krevet plavi je prazan, a čini mi se da feriha i gulsun pričaju na plavom krevetu u trpezariji a ne u sobi.
možda mu je opet emir kriv jer nij čekao da on sestru izbavi.
....
feriha i emir....poludjet ću --ustinu se nadam da će biti malo lijepih i lagani scena gdje se vole. više mi dosta razdvojenosti i svađa. pa svi mso se navukli jer je prva sezona bila pitka i prepuna ljubavi
Bold Ne samo da je spavao sa Seher prije braka, nego joj nije ni bio prvi muškarac u životu. Seher mu prodaje priče za laku noć, on bez problema svaku popuši. I sad ta kreatura sa mozgom veličine makova zrna ide drugima praviti pakao od života, nevažno da li je u pitanju Koray ili Emir. Mislim ipak da je čuo razgovor Gulsum i Ferihe i odlučio obraniti Gulsuminu čast.

Da je prva sezona bila ovakva prestala bih gledati nakon prve epizode.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 16.01.2012., 09:51   #5469
miss i ja bih vjerovatno prestala gledati seriju, da je 1. sezona bila takva. al' dobro, drži me nada da će se stvari polagano popravljati...promijenili su scenarista, tu je problem. da je ostala ona scenaristica mislim da bi se stvari odvijale puno bolje. dosta toga bi bilo drugačije...ali opet, ne može cijela 2. sezona biti puna neizvjesnosti, svađa itd..stavit će oni i lijepih epizoda
sa seta.djevojka je pričala sa cagatayem, i rekla mu je kako su plakale kada su vidjele da je ozlijeđen, da su bile uplašene. on je rekao: ozbiljno? kao meni se neće ništa loše dogoditi.
već smo čitali kako će se navodno vratiti korayevi roditelji (mama/tata). meho će navodno raniti onim nožem K zbog G. vijest će biti na tv-u, jer je K tata neki političar. i zato će se u seriju pridružiti njegovi roditelji, i gunce se vraća, kao ide ga posjetiti....iako ja nebi htjela da se gunce vrati...dosta mi je likova,što dobrih, što loših. a gunce mi ne miriše na dobro.
mislim da će riza biti ok prema emiru, neće se previše obazirati na njihovu vezu, ali Meho glupan. ali, ako luđak halil nije uspio razdvojiti f&e, neće ni ovaj mamlaz!
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....

Zadnje uređivanje Studentica_20 : 16.01.2012. at 10:13.
Studentica_20 is offline  
Old 16.01.2012., 11:35   #5470
Ako Meho rani Koraya, Korayev tata će ga poslati na doživotni zatvor
vanhaver is offline  
Old 16.01.2012., 11:48   #5471
Mehmet je rođen u pogrešno doba... On je stvoren za neandertalca... Ja više nemam snage ni da ga komentarišem. To mozga nema ni koliko je crno ispod nokta. Na Emira je ljubomoran jer je on sve što bi Mehmet volio da je. I zato mu je kriv. Jbg, Emir je kriv što je imao poršea pa ga ostavio... I Emir je kriv što je on istog polupao.. Ma trebalo bi se njega nazvizgati dobro po onoj nosurdi, mulac jedan! Ona mu servira takve laži, ni dijete ih ne bi progtutalo a on će sad ići i ispravljati krive Drine! Kao, brine se za nečiju čast! Idi, magarče jedan i pobrini se za svoju, nemoj samo te rogove glancati!
seca2204 is offline  
Old 16.01.2012., 13:53   #5472
Jucer pogledala predzadnju....

Ja sam totalno razcorana nekim glupim propustima.. Ne kuzim ZASTO Feriha ne skine onu krpu sa usta kad joj ruke iako su svezane mogu doseci do tjemena,a ne samo do usta,par puta se vidilo kako su joj ruke od usta...i ne kuzim zasto nije dokrajcila Halila kad ga je ono udarila i drugi put pospricala sprejom..ok nije ga morala ubiti,ali mogla ga je jos malo izlupati pa zbrisati...

Ovi turci stvarno svaku seriju znaju upropastiti
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 16.01.2012., 16:06   #5473
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Jucer pogledala predzadnju....

Ja sam totalno razcorana nekim glupim propustima.. Ne kuzim ZASTO Feriha ne skine onu krpu sa usta kad joj ruke iako su svezane mogu doseci do tjemena,a ne samo do usta,par puta se vidilo kako su joj ruke od usta...i ne kuzim zasto nije dokrajcila Halila kad ga je ono udarila i drugi put pospricala sprejom..ok nije ga morala ubiti,ali mogla ga je jos malo izlupati pa zbrisati...

Ovi turci stvarno svaku seriju znaju upropastiti
Pisala sam da sam nedavno gledala jednu seriju koja mi se super svidjela da bi na kraju glavna uloga poginula ja ostala pufffffff
Tako da sam skontala da u njihovim serija je sve moguce i ono nemoguce je moguce
Jedva cekam petak
Kendi is offline  
Old 16.01.2012., 16:28   #5474
Na facu našla sliku Gulsum u vjenčanici i onaj tip s kojim se uvijek slikaju ,
ipak će se oženit K i G ...
http://tr-tr.facebook.com/adiniferih...akoydumfanclub
Lenall is offline  
Old 16.01.2012., 16:37   #5475
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Pisala sam da sam nedavno gledala jednu seriju koja mi se super svidjela da bi na kraju glavna uloga poginula ja ostala pufffffff
Tako da sam skontala da u njihovim serija je sve moguce i ono nemoguce je moguce
Jedva cekam petak
Pa prisjetimo se samo Ezela

Ali Ezel je jedno Feriha je drugo .. od lijepe ljubavne price oni napravili krimi seriju
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 16.01.2012., 17:02   #5476
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Pa prisjetimo se samo Ezela

Ali Ezel je jedno Feriha je drugo .. od lijepe ljubavne price oni napravili krimi seriju
Stalno neko pucanje,nozevi sijevaju
Ja sam ipak navijala da Ferihu upuca Halil da i nju malo Emir pazi i mazi a usput nebi je njegovi toliko mrzili da ona njega nekad spasi od nevolje
Nadam se drugom trejleru
Kendi is offline  
Old 16.01.2012., 18:33   #5477
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sa seta.djevojka je pričala sa cagatayem, i rekla mu je kako su plakale kada su vidjele da je ozlijeđen, da su bile uplašene. on je rekao: ozbiljno? kao meni se neće ništa loše dogoditi.
već smo čitali kako će se navodno vratiti korayevi roditelji (mama/tata). meho će navodno raniti onim nožem K zbog G. vijest će biti na tv-u, jer je K tata neki političar. i zato će se u seriju pridružiti njegovi roditelji, i gunce se vraća, kao ide ga posjetiti....iako ja nebi htjela da se gunce vrati...dosta mi je likova,što dobrih, što loših. a gunce mi ne miriše na dobro.
mislim da će riza biti ok prema emiru, neće se previše obazirati na njihovu vezu, ali Meho glupan. ali, ako luđak halil nije uspio razdvojiti f&e, neće ni ovaj mamlaz!
Čudni su mi ti fanovi (djevojke) ipak je ovo iluzija, makar bilo potresno. Opet sjetim se trauma koje sam proživjela zbog jedne druge serije, pa ne mogu da ne razumijem.
Nije teško pogoditi da se Emiru i Ferihi neće ništa dogoditi, ipak su oni nositelji serije.
Za Mehmeta sam naslućivala, on se povodi za primitivnim instiktima, mozak njemu nije niti potreban. Sad mi je jasan razlog povratka Korayevih roditelja, samo nejasan mi je povratak Gunce. Koga vraga nju vraćaju? Vjerojatno da zapapri Korayu?!


Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Jucer pogledala predzadnju....

Ja sam totalno razcorana nekim glupim propustima.. Ne kuzim ZASTO Feriha ne skine onu krpu sa usta kad joj ruke iako su svezane mogu doseci do tjemena,a ne samo do usta,par puta se vidilo kako su joj ruke od usta...i ne kuzim zasto nije dokrajcila Halila kad ga je ono udarila i drugi put pospricala sprejom..ok nije ga morala ubiti,ali mogla ga je jos malo izlupati pa zbrisati...
Sve te propuste sam i ja uočila, vide se što bi se reklo iz aviona, ruke naprijed svezane, prsti potpuno slobodni, marama uredno na ustima. I malo dijete bi se uspjelo osloboditi takvih spona. Ove scene kao da su radili početnici, sva sreća da su glumačke izvedbe dobre. No redatelj je očito imao drugu viziju. Osobno mislim da su se svi učesnici smijali dok su sudjelovali u scenama, ali nama ovdje nije bilo zabavno gledati onaj nebulozni horor.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 17.01.2012., 02:06   #5478
gledala sam slike na fb i izgleda da će biti kursum svatovi.
to bi bilo super- možda bi feriha i emir imali priliku zaplesati slow dance....... ajme ta scena ...opet bi se toplila!

i nadam se da će sad biti malo ljepših scena - dosta mi više femir deranja

Zadnje uređivanje Githa : 17.01.2012. at 02:18.
Githa is offline  
Old 17.01.2012., 02:10   #5479
Kako je bolesna ova 43 epizoda UZAS
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 17.01.2012., 02:19   #5480
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Kako je bolesna ova 43 epizoda UZAS
da...ali poneki dijelovi, pogledi i rečenice su predivni..i ne bi imali smisla da ova epizoda nije bila ovako teška.
iako se generalno slažem s tobom i nadam se laganijim epizodama
Githa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.