Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2012., 07:36   #421
kraj

Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Valjda ce ova serija imati sretan kraj,kako vidim sve ostale imaju tuzan,bas bezveze

naravno da će imati..
pa to upravo pokazuje njihova ponosna šetnja mjestom.. rodnim mjestom koje ih je izopačilo a sad im oni pokazuju da Fatmagul ništa nije skrivila nego da je njoj nanesena nepravda i zlo i to zajedno sa Kerimom. ja i dalje mislim da će Erdogan pokazati svoje drugo lice i to ono koje će osloboditi svake sumnje Kerima.
sva sjećanja iliti flashbackovi me ne zamaraju.. pa naravno da su imali druge planove no to je zauvijek nestalo..
ovo nije Ezel...
večeras se pridružujem u svoje uobičajeno vrijeme... i onda tulum
eMarina13 is offline  
Old 21.06.2012., 08:45   #422
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post

Nisam otišla spavati... Ne pitajte zašto...
E sad, tko ima koju pametnu za reći? Ove scene sa Mustijem nisu bile u 1.epki, koliko se sjećam ili jesu?...Što bi onda ovo moglo biti? Sad moram ići vidjeti...: facepalm:
.........

da i ja neku zabrkljačim najranije ujutro..."ajme meni, nije mi dobro" ....kad vidim ovu sliku, jedino se pitam " a čiji je ćuko ?"...točno su me više smandrali s ovim slikama i tipovima..ne zna se di je kraj , a di je početak....samo znam da neće bit dovoljno njih dvoje na način na koji smo mi očekivali.....
kontale scenaristice, eto dale smo vam 79-tu....to je to!!...izvolite se s tim zadovoljit ...rekla sam ti ja @therm..čuvaj gifiće iz 79 ko suvo zlato.

..........
al ajde...probat ću bit realna ...Mustafa i Vural su tamo čisto zbog scena vezanih uz onu prvu noć, nekih karika koje će nam nešto razjasnit...il u pozitivnom il u negativnom dijelu ( po Kerimu ?)...znači li to da onda dok je pisan prvi dio , scenaristice NISU znale kako će im se radnja odvijati, jer bi onda pravovremeno i snimile....zanima me šta bi mogle ubacit a da se to može uklopit u scenarij ?

... zajeb su odlučile napravit u momentu kad su skužile da je raja previše na strani Kerima ,....eto , nisu onda davno ni one znale šta i kako će ispast...i kontam, ko zna kakav su mu onda namijenile kraj i da li su onda mislile da zaslužuje bit happy end...hebo knjigu po kojoj se scenarij piše ,kad se ne drže napisanog kraja !!!..
što su se uopće knjige ufatile???..što nisu neš svoje izmislile recimo; "Barica sucu nekac?"
.....samo ne bi voljela pirovu pobjedu...osjećaj gorčine koju će priuštit samo nama gledateljima dok gledamo nešto što samo mi možemo vidjeti, a Fatma i drugi ne....e s tim bi se stvarnodokazale kao nepopravljive bičure od žena...jer...sudeći po svemu..nešto su ipak zakuhale
__________________
#biokovo

Zadnje uređivanje sapunka : 21.06.2012. at 08:58.
sapunka is offline  
Old 21.06.2012., 08:51   #423
Jutro svima

Brojimo jos neko vrijeme...rekla bih sitno u odnosu na vrijeme koje je proslo... no znam da ce se do veceras vrijeme vuci k'o gladna godina

Prelijepe su mi one slikice kad secu mjestom ...vesli i sretni...osmijeh na Kerimovom licu zlata vrijedi (da mu bijelo jako dobro stoji to smo odavno zakljucili )

______________________________________

Jos cca 11 sati...
Jos nisam spremna reci im zbogom...ufff ya...
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 08:52   #424
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Moja wič lipa ti je ta pisma,čook duševna
sada san se sitila kako je moja prija u 5om osnovne opisala svoj vrt poslije kiše...kaže...u mom vrtu poslin kiše sve se omujsilo... i dobila bidna asa...a mala se žalila nastavnici jer bila jako inspirirana Cesarićevon voćkon poslije kiše...
..hebate, Dempsy,..vidim i tebi ide haiku poezija ..ja se nekako zadržala na gangi.... pa evo @witch i tebi jedna ( šta ću kad sam talent ..šteta što me ne možete vidjeti kad plešem )

vidi moga Kerima kako mi se mota
je li mi ga ostavit grijota ..joooooooooj



( nije griota kao čokolada, nego kao grehota ..ovo su samo uputstva po sapunki)
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 21.06.2012., 08:59   #425
´jutro cenemice end-lerice, son-lerice i ostale ice

slatke su ove sličice a pogotovo Kerim na motorinu, ah što ga goni ljepota jedna!

happy end svakako očekujem i samo to priznam ostalo yok

vrućina je i vako se znojim, šta bi tek bilo da mi misli ne daj Bože skrenu u crnjak...

i jako su slatki u ovoj šetnjici Ildirom, kod nje lijep trbuščić a u njega bijela majica i svijetle trapke, razmahao se, ma čok su guzel
aysha is offline  
Old 21.06.2012., 09:06   #426
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
i jako su slatki u ovoj šetnjici Ildirom, kod nje lijep trbuščić a u njega bijela majica i svijetle trapke, razmahao se, ma čok su guzel
Stvarno ...i koja razlika od one setnje odmah nakon suđenja...

Nadam se ovaj put da ce pricu o suđenju ispricat u komadu...neka bude i veci ovaj tezak i tuzni dio, ali da na kraju ostanu samo osmijesi
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 09:06   #427
Još malo je ostalo...sutra u ovo doba više nećemo imati šta iščekivati Baš će mi faliti...

Nego meni ova marama i haljina zapele za oko. Zar maramu nije voda odnijela? I zar haljina nije uništena? Ili su reciklažu radili?
Perlie is offline  
Old 21.06.2012., 09:10   #428
Quote:
Perlie kaže: Pogledaj post
Još malo je ostalo...sutra u ovo doba više nećemo imati šta iščekivati Baš će mi faliti...

Nego meni ova marama i haljina zapele za oko. Zar maramu nije voda odnijela? I zar haljina nije uništena? Ili su reciklažu radili?
Mislis i Mustafu su reciklirali?
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 09:14   #429
Gunaydin

Persembe je loše počeo...
Nisam još (= popila kavu ni pročitala Vas do kraja), posla za i to u tropskim uvjetima jer baš danas ne radi klima, jelte....
A i nervoza me drma da naprosto ne vjerujem - zbog kraja serije (za ozbač; ovo su mi neki novi momenti u životu ); meni se to uvuklo pod kožu i postalo svakodnevnica, nešto s čime se živi...

Idem potegnuti (virnuti ću tu i tamo i Vas ) da stignem sve napraviti...

...ništa mi neće ovi dan pokvarit...

Želim nam svima izvrstan stream i ugodno gledanje!
I sretan, divan, predivan, zadovoljavajući, zaslužujući završetak.
Hepinizi çok seviyorum. Çoook.
__________________
...Noć je najtamnija prije svitanja...
Tamee is offline  
Old 21.06.2012., 09:20   #430
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Mislis i Mustafu su reciklirali?
E da

Poznato mi je ovo mjesto gdje oni sjede samo ne znam odakle

Joj,samo da se dobro završi večeras. Nadam se da su scene sa Mustafom samo sjećanja.
Perlie is offline  
Old 21.06.2012., 09:21   #431
Odmah ujutro, osim pozdrava svima vama, moram reći...

Ijjjjjaaaaaojoooooooj meni, lijepo sinoć legnem, jedva se smirim kao priprema za današnji dan D, fino napokon zaspim dozivajući sebi lijepe misli, konačno se malo pribrala nakon onih divnih Kerimovih slika iz sudnice, a onda jutros ugledam ove dvije slike Kerima na bijelo dok šeće s Fatmom i opet sam izvaaaan seeeebe.....

Pa šta više reći o njemu...pa još je ljepši nego prekjučer, ak je to uopće više ikako moguće...kako sigurno hoda s Fatmom u onoj bijeloj majici koja mu bezobrazno dobro stoji, a tek hlače, na onoj slici od Therm, kaj je stavila, kh,kh, ama gotova sam evo već rano jutros, ispale mi oči
(ah da, a ko je Mustafa????..njega sam potpuno odignorirala,meni on potpuno nebitan i nevidljiv).
I kak sad mogu razmišljati i raditi, a danas mi je na poslu čok naporan dan????
Bila na sastanku, šef nešto laprda, al ja brate mili, ne čujem niš.
U glavi i mislima vrtim Kerimove slike, na usnama mi blaženi osmijeh ,malo me čudno gledaju, al baš me briga. Samo sam povremeno ubacila koju kao hmhm, pametnu, da ispadne kako sve pozorno slušam, moš mislit
Nema mi spasa, stvarno neznam kak ću izdržati bez serije i Engina
Vrtit ću njegove serije ispočetka, to mi je jedina nada i spas, a kaj drugo mogu. Valjda ćemo uskoro čuti za neki njegov novi projekt da se spasimo ovih muka.
Evo jedva čekam večeras, nadam se da ste svi spremni, da ste se svi opskrbili grickalicama, bozom, rakom, ili nečim sličnim, maramicama (za suze radosnice). Bome mi je danas jako važna večer u životu ( eto pukla), samo se nadam happy endu, na drugu opciju niti ne pomišljam.
Samo da nam stream svima bude dobar...pa uživajmo onda večeras i pišemo se.....a nakon toga samo naš forumaški veda tuuuuluum
Emma Lizzy is offline  
Old 21.06.2012., 09:24   #432
Samo da zadnja scena ne bude ona iz veda fragmana,pa da ne znamo ko se rodio,ko porodio,jesu li svi živi i na broju...

Nadam se da će stream biti dobar večeras...posljednji put.
Kada se samo sjetim,prvo moje live gledanje bilo je dok je vani padao snijeg,a sada upeklo.
Perlie is offline  
Old 21.06.2012., 09:25   #433
Quote:
Perlie kaže: Pogledaj post
E da

Poznato mi je ovo mjesto gdje oni sjede samo ne znam odakle

Joj,samo da se dobro završi večeras. Nadam se da su scene sa Mustafom samo sjećanja.
Naravno da su flashbackovi canim...znam da za mnoge nisu pozeljni, al eto dugo Mustija nismo vidjeli pa da se podsjetimo...bit ce dosta prisjecanja, al onda ce se naravno sve dobro zavrsiti
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 09:30   #434
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Naravno da su flashbackovi canim...znam da za mnoge nisu pozeljni, al eto dugo Mustija nismo vidjeli pa da se podsjetimo...bit ce dosta prisjecanja, al onda ce se naravno sve dobro zavrsiti

Za čudo,nije mi nimalo falio. Ko da ga nikada nije ni bilo,a minutažu je imao maksimalnu
Perlie is offline  
Old 21.06.2012., 09:30   #435
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post
Nema mi spasa, stvarno neznam kak ću izdržati bez serije i Engina
Vrtit ću njegove serije ispočetka, to mi je jedina nada i spas, a kaj drugo mogu. Valjda ćemo uskoro čuti za neki njegov novi projekt da se spasimo ovih muka.
Nisi jedina...

Stvarno se nadam da ce mu i novi projekt biti ovako poseban kao FGSN i BBO...ista stvar vrijedi i za Beren...oboje su birali dobre seriji ili su one izabrale njih...neyse ...tesko s njima, a jos teze bez
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 09:33   #436
Quote:
Perlie kaže: Pogledaj post
Za čudo,nije mi nimalo falio. Ko da ga nikada nije ni bilo,a minutažu je imao maksimalnu
Mustafa? A tko je to? Bio u seriji? ....ne fali on nikome osim znamo vec kome
klepetusa is offline  
Old 21.06.2012., 09:35   #437
http://img842.imageshack.us/img842/6...5112131324.jpg

Nikada Kerim ne napravi golubarnik...a davno joj je rekao da će joj jednom napraviti,dok je ona još bila ljuta na njega. Mogao bi on napraviti,a mi svako po goluba pokloniti im.
Perlie is offline  
Old 21.06.2012., 09:43   #438
Vol.3 svaka čast baš ste vrijedni.

Ja nisam dugo gledala seriju i bila na temi.

Večeras kraj , ajde neka se samo lijepo završi,onako kako sam oduvijek vjerovala da će biti

I da svi budemo sretni.

do kraja života.

Uživajte u gledanju...
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Old 21.06.2012., 10:05   #439
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Sa snimanja scene na brodu.......
Očito je bilo vjetrovito i hladno...ko kaže da ne komuniciraju njih dvoje
http://www.youtube.com/watch?v=vOPlR...eature=related
moja masal ..ja tek sad kad sam ovaj videić dooooobro prouuuuučila ( ovo mi prešla zaraza od @brankecro ) zapazih i mušmulje....jesi vražija...a sve vjetar, brod, hladno, ovo ono.......čok nisam znala da bi se plodovi mogli u to doba očekivat ...a možda to ipak samo u Turskoj tako...

edit za pletilje...dajte , matereti drugi put i nama te mustre za pletenje ( kontam,kad ste nekidan opalile po nezaboravku i potočnicama ,sapa se odmah na vrtlarske poslove dala .....a sad se uvatile tih nekih keraca , kiraca šta li...da i sapa napokon proba plesti )...
__________________
#biokovo

Zadnje uređivanje sapunka : 21.06.2012. at 10:23.
sapunka is offline  
Old 21.06.2012., 10:07   #440
Vau danas je četvrtak, tako smo ga dugooo čekali

Ali to znači da je kraaaajjjj. A to teško pada, vrlo teško.
Minka72 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.