Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2012., 14:03   #1
Darko Mihajlović - Nu2

novi gost, pa evo i teme. Pucajte.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:37   #2
Meni ovaj lik djeluje kao šarlatan.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:43   #3
Lesar šta čekaš ovaj je za tebe....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:45   #4
Zna li netko više o današnjem gostu?

Negdje sam čitao da je bivši HOSovac.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:47   #5
Covjek previse pametuje!
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:48   #6
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Lesar šta čekaš ovaj je za tebe....
Baš sam i ja to mislio.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:50   #7
Lik ima pravo potpuno. Ne vidim po čemu je šarlatan. Normalno, ako to zaista misli.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:52   #8
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Covjek previse pametuje!
Pametuje, ali dobro priča. Jedino mi je smješno da ova goveda od političara naziva uvaženima.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:53   #9
Jel odgovorio na kako smanjiti rizike koji dolaze s ulaskom u EU?

Koliko sam skuzio to mu je posao.

Britanija proizvodi dobar dio Airbusa, u Njemackoj motori, a na kraju se sklapaju u Toulouseu.

Ovaj dio s nabacivanjem imena i tako to, meni djeluje kao jedan od onih life couchova koji znaju sve o svemu...razvija novi model s uglednom ekipom, pa sto ne kaze nesto o tome?
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:58   #10
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Lik ima pravo potpuno. Ne vidim po čemu je šarlatan. Normalno, ako to zaista misli.
Zato jer je lako stalno ponavljati isprazne fraze tipa, zločesti bankari i slično.
Evo uzmi za primjer Lesara koji na krilima tih fraza može na lokalnim izborima doči na vlast u nekim gradovima. I šta se dogodi u Zagrebu, za kandidata predlože osobu iz druge stranke bez dana radnog staža a oni se nazivaju strankom radnika.... Takvi su im i zastupnici u saboru (Vukušić).
Jedno je iz pozadine prosipati fraze a kad treba preuzeti odgovornost, ne hvala nebi ja..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:59   #11
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Jel odgovorio na kako smanjiti rizike koji dolaze s ulaskom u EU?

Koliko sam skuzio to mu je posao.

Britanija proizvodi dobar dio Airbusa, u Njemackoj motori, a na kraju se sklapaju u Toulouseu.

Ovaj dio s nabacivanjem imena i tako to, meni djeluje kao jedan od onih life couchova koji znaju sve o svemu...razvija novi model s uglednom ekipom, pa sto ne kaze nesto o tome?
Ulaskom u eurozonu jednog dana nikako nećemo moći izbjeći rizike. EU će se raspasti ili ojačati. Prije ovo drugo.

Industrija se preselila dobrim dijelom u Aziju.

Zadnje uređivanje Revenger20 : 04.11.2012. at 15:07.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:03   #12
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Zato jer je lako stalno ponavljati isprazne fraze tipa, zločesti bankari i slično.
Evo uzmi za primjer Lesara koji na krilima tih fraza može na lokalnim izborima doči na vlast u nekim gradovima. I šta se dogodi u Zagrebu, za kandidata predlože osobu iz druge stranke bez dana radnog staža a oni se nazivaju strankom radnika.... Takvi su im i zastupnici u saboru (Vukušić).
Jedno je iz pozadine prosipati fraze a kad treba preuzeti odgovornost, ne hvala nebi ja..
Laburisti su komedija od stranke za koju će glasati mahom nezaposleni, ljudi koji su skloni socijalističkoj doktrini i ljudi koji smatraju da im je za sve nedaće u životu odgovoran neoliberalizam. I to što kažeš treba vidjeti koliko od njih ima tko radnog staža.

Odgovornost preuzimaju ljudi koji imaju velika, velika muda. Nama treba diktator.

Fraze o pohlepnim bankarima imaju uporište u stvarnosti. No s druge strane banke su nužnost. I koja je sada optimalna sredina?
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:07   #13
primjetio sam da ga Stanković zgroženo gleda kad ovaj priča pozitivno o HOS-u i Tuđmanu. Najrađe bi ga otjero iz emisije.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:07   #14
Darko Mihajlović, vidovnjak, prorok, iscjelitelj

Quote:
Kad govorimo o tom nevidljivom svijetu, osobno ne mogu o tome više govoriti. Mogu samo reći da se nekome može činiti smiješnim, ali osobno mogu posvjedočiti da samoborske vile postoje.

Sreli ste ih?

Da, imam to lijepo pozitivno iskustvo. Dogodilo se to na jednoj točki, upravo iznad Ruda. S tim da moram napomenuti, ako bi željeli biti jako precizni u razumijevanju vila, važno je razjasniti relativnost pojma - vila. Kad izgovorimo riječ vila, dobivamo predodžbu vile koju poznajemo iz doba kad smo bili djeca. Moje iskustvo nije bilo takvo. Moj je susret s njima bio dok su one bile u fizičkoj formi leptira i ptica. Nije bilo spektakularnih viđenja niti šokova, to je bila jedna vrlo interesantna komunikacija na nivou intuicije. Posvjedočio sam, a nekome se sad to može činiti prilično suludim.
Otkrivamo: Tko je bivši HOS-ovac koji savjetuje A. Merkel

Quote:
Zagrepčanin Darko Mihajlović završio je četiri fakulteta i govori sedam jezika. Kad je početkom rata smijenjen s mjesta direktora financija na KBC-u Rebro, pristupio je HOS-u. Srbin po nacionalnosti, otišao je braniti Vukovar.

Premda je bio dragovoljac i veći dio rata proveo na prvoj crti, odrekao se svih prava – od odličja do mirovine. Bio je prevoditelj Josipu Boljkovcu dok je bio ministar unutarnjih poslova. Mihajlović je povremeno savjetovao i dr. Franju Tuđmana, a danas spada u uži krug ekonomskih konzultanata koji priređuju ekspertize investicijskih rizika za savjetničke timove Angele Merkel...
24 SATA EXPRESS LAŽE I PROVODI CENZURU
Quote:
Redakciji tjednika 24 sata Express upućen je od strane utemeljitelja postrojbi dragovoljaca HOS-a ispravak objavljenog neistinitog predstavljanja izvjesnog Darka Mihajlovića kao dragovoljca HOS-a i da je kao Srbin po nacionalnosti otišao braniti Vukovar.

Uvidom u relevantnu i dostupnu dokumentaciju, provjerom na terenu i izravnim poznavanjem tisuća dragovoljaca pripadnika postrojbi HOS-a nedvojbeno proizlazi da Darko Mihajlović nikada nije pristupio postrojbama HOS-a 1991. godine a ni kasnije, niti je zaveden u bilo kojoj jedinici HOS-a kao njezin pripadnik, niti je imao bilo kakav ratni raspored u postrojbama HOS-a.

Uvredljivo je, degutantno i ponižavajuće prema dragovoljcima HOS-a i hrvatskoj javnosti da na dan obljetnice okupacije Vukovara 18. studenog , u ratu razorenog, izdanog i prodanog grada na obalama Dunava, samozvani Mihajlović ima drskosti neistinito se predstavljati ne samo kao dragovoljac HOS-a nego ni više ni manje kao Srbin koji je otišao braniti Vukovar.
da škegro kaže u novinama da viđa vile bili ga itko zvao da komentira ekonomsku situaciju ili da savjetuje njemačke kancelare?

sedam jezika, smijenjen s mjesta direktora, boljkovčev 'prevodilac'... Srbin HOS-ovac?!

tko je ono rekao da nam ovog 18. studenog slijedi još perfidnije i bestijalnije ispiranje mozga?
__________________
Zbog recesije i potrebne uštede do daljnjega se gasi svjetlo na kraju tunela.
zlo prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:09   #15
Quote:
zlo prase kaže: Pogledaj post
Darko Mihajlović, vidovnjak, prorok, iscjelitelj



Otkrivamo: Tko je bivši HOS-ovac koji savjetuje A. Merkel



24 SATA EXPRESS LAŽE I PROVODI CENZURU


da škegro kaže u novinama da viđa vile bili ga itko zvao da komentira ekonomsku situaciju ili da savjetuje njemačke kancelare?

sedam jezika, smijenjen s mjesta direktora, boljkovčev 'prevodilac'... Srbin HOS-ovac?!

tko je ono rekao da nam ovog 18. studenog slijedi još perfidnije i bestijalnije ispiranje mozga?
Što se tiče ekonomije dobro je pričao, ali za HOS treba provjeriti. No, opet nije valjda toliko glup da laže na javnoj televiziji.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:17   #16
Izlaganje mi se čini ko da je sat vremena propagande dobio "Hrvatski rast".
Ali, ako ćemo tako krenut naprid, nadam se da će mo imat 500 iljada (trajno-ne beskrajno?) nezaposlenih što prije.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:18   #17
Quote:
zlo prase kaže: Pogledaj post
Srbin HOS-ovac?!
pa sam si linkao na jednog, Nikolu Bogojevića.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:32   #18
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
pa sam si linkao na jednog, Nikolu Bogojevića.
'srbin hosovac?' je bio cinizam. jer ovaj tip je vjerodostojan ko sanader i vidoviti milan skupa.
a kad razmislim, i sanader je nedavno bio gost. valjda aco ima novi fetiš, ili liječi komplekse što ga ona dvojica koje bi tako radu čerečio nedeljom udba ladno ignoriraju...
__________________
Zbog recesije i potrebne uštede do daljnjega se gasi svjetlo na kraju tunela.
zlo prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:33   #19
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Meni ovaj lik djeluje kao šarlatan.
Tocno to.
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zna li netko više o današnjem gostu?

Negdje sam čitao da je bivši HOSovac.
Pokazali i njegovu iskaznicu, jedan zapovjednik HOS-a, Curkovic, to potvrdio, evo sad neki kazu da laze.

Inace uvod je bio jako interesentan.
Prvo je '90 dobio otkaz na Rebru (zato jer je Srbin jelte), pa se onda zaposlio ni manje ni vise nego u MUP-u kod Boljkovca (jel i to zato sto je Srbin), pa onda od Boljkovca ide u Ustase (jel i to zato sto je Srbin).

Na sto vas asocira taj put


Inace bilo bi lepo kad bi Nedjeljom u 2 preimenovali u "2 Srbina nedjeljom u 2", cisto zbog preciznosti


@sedan
Ako je bezocno laganje, izjednacavanje krivnje, cak i proglasavanje agresorom SANU I
onda je ovo sve cesce prodavanje "istine" (MAGLE) s najmanje ocekivanih mjesta SANU II (u njihovim pomirljivim tonovima uvijek se provlace i "nevoljko potvrduju" teze iz SANU I)
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:45   #20
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post


@sedan
Ako je bezocno laganje, izjednacavanje krivnje, cak i proglasavanje agresorom SANU I
onda je ovo sve cesce prodavanje "istine" (MAGLE) s najmanje ocekivanih mjesta SANU II (u njihovim pomirljivim tonovima uvijek se provlace i "nevoljko potvrduju" teze iz SANU I)
Ne razumijem o čemu pričaš.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.