Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 20:22   #4861
Well, ako je vjerovati najnovijim istraživanjima u Njemačkoj od 2016 vlada baby boom. U zadnjih par godina povećao se broj rođene djece tako da bi do 2030 moglo biti 83 mil, Nijemaca. E, sad pitanje je tko to diže natalite Nijemcima; ako više djece rađaju Erika, Frauke i Claudia onda je to dobar znak ali ako se tu ubrajaju Fatima, Zehra... onda to i nije nešto.

Vezano uz izbore; većina Nijemaca radije bi nove izbore nego veliku koalicijuhttp://www.epochtimes.de/politik/deu...-a2232885.html
martie81 is offline  
Old 05.10.2017., 21:31   #4862
Martie81, znači po tebi su djeca samo dio majki? Nije važan otac i odakle je?
Sto je ako je dijete od Hansa i Fatime? Od jure i zehre?

Jedan dio njemaca su i iz mješani brakova i s time se ovisno o odgoju osjećaju istodobno marokanski, hrvatski i njemački ili ruski i njemački itd. A imaš i roditelja koje svoje dijete odgajaju da je Europljani.

I sto se tice navedene Frauke, lako je tako kao poznata Frauke imati 5 djece, ako se brigaš kao majka samo o 1 od tih 5.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 06.10.2017., 06:17   #4863
Radi se o opstanku jednog naroda. Znači bitno je da se u Njemačkoj razmnožavaju Hans i Claudia u Italiji Luigi i Maria itd. Pa čak je i Dalaj Lama rekao da Njemačka mora ostati Njemačka a i to vrijedi za druge države. Nije sve u novcu kako Zapad misli.
martie81 is offline  
Old 06.10.2017., 11:04   #4864
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Njemice trpaju Arapi, crnci, Turci i nasi momci. Jer su njemacki muskarci feminizirane tetkice i vole se medjusobno guziti.
Nije tema o seksualnim fantazijama, za to imaš LJES.

I ne može me zaobić ironija da iz pozicije stranca koji ima ovako površno, generalizirajuće, ponižavajuće i prezirno mišljenje prema kulturi domaćina imaš kufer koji ti može bit pun ljudi s istim takvim stavovima.

Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Radi se o opstanku jednog naroda. Znači bitno je da se u Njemačkoj razmnožavaju Hans i Claudia u Italiji Luigi i Maria itd. Pa čak je i Dalaj Lama rekao da Njemačka mora ostati Njemačka a i to vrijedi za druge države. Nije sve u novcu kako Zapad misli.
Daj pliz taj kvot od Dalaj Lame.

Ja se slažem da postoje stvari koje Zapad i Europa imaju i trebaju obraniti. U prvom redu je to humanizam, koji je vrlo stran i odbojan velikom broju novodoseljenih ljudi. No isti taj humanizam je stran i odbojan desnici i populistima u samoj Europi. Ja neću biti sretniji ako humanističke vrijednosti umjesto muslimana poraze domaći filofašisti - ne želim to ni u kojem obliku. Generalno ne vjerujem da se protiv loših ideja može boriti drugim lošim idejama. Isto vrijedi i za vladavinu prava i dosljednu, jednaku primjenu tog prava na sve i svakoga. Predstavnici takve Europe su premoćno dobili izbore i ja sam osobno zadovoljan što država s tako robusnim poštovanjem prema stupovima uređene demokracije postoji.

Humanizam je zarazan i donosi blagostanje bez fatalnih nuspojava; države u kojima je humanizam prevladavajuć sustav vrijednosti sve redom imaju stanovništva s najvišom osobnom ocjenom kvalitete života. Nacionalizam nikada nigdje nikome ni u kojem roku nije donio blagostanje, a nuspojava je u velikom broju slučajeva totalni rat. Uostalom, nacionalizam je najveća kočnica asimilaciji stranaca u domaću kulturu. Humanizam treba samo biti hrabro prisutan i stranci će ga sami preuzeti. Jer se ne mora dokazivati, jer je objektivno dobar. Nacionalizam nema tog pozitivnog učinka jer ne nudi apsolutno nikakav pozitivan i dostojanstven primjer koji bi stranci mogli slijediti.
stretch is offline  
Old 06.10.2017., 16:31   #4865
To su ti ljudi koji nisu svjesni da nisu osobno s ničemu pridonijeli onome na što su ponosni i to da su rođeni kao ono što jesu. Slučajnost da su mu roditelji Hrvati ili bilo što drugo, ali osobni ponos to ne zaslužuje.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 07.10.2017., 16:10   #4866
U Njemačkoj se broj djece od stranaca unatrag samo 3 godine udvostručio...Broj samo onih iz Azije se u dvije godine udvostručio radi migrantske krize sa milon tamo 2014 na preko dva miliona tamo 2016 godine, a također broj onih iz Afrike masovno raste. Naravno da se onda broj djece povećao kada je kod njih takva kultura.

Također unatrag zadnjih 15-ak godina Istočna Njemačka je podigla fertilitet dosta i došla na jednu solidnu europsku razinu(prosjek) iz jedne rupe gdje je zabilježen najmanji u povijesti...Međutim kako god to je daleko od bilo kakvog dobrog rezultata.
Njemci ne mogu spriječiti nikako pad populacije, on će se dogoditi i događa se čitavo vrijeme. Imate sve više Turaka koji se vraćaju kući i to onih obrazovanih, dobar dio Sirijaca/Iračana će se vratiti doma nakon rata koji se bliži kraju.
Imigranti u Njemačkoj su 90% bili Europljani i Turci dok sada se Njemačka prvi puta u zadnjih par godina susreće kao Francuska/Nizozemska/Engleska sa velikim brojem iz trećeg Svijeta. To će pomoći jednim djelom ekonomiji, no s druge strane zemlju će promjeniti na veliko jednako kao što su se dosta promijenile Engleska,Francuska i ostale zemlje. Ustvari prava promjena će se tek vidjeti kada baby boom generacije 60-ih ne budu toliko aktivne. Sad hoće li one biti pozitivne ili negativne vrijeme će pokazati, no Njemačku iz 70-ih prošlog stoljeća teško da ćemo gledati. Mislim da će u budućnosti izgledati više kao SAD..
arizin is offline  
Old 08.10.2017., 15:08   #4867
http://m.ostsee-zeitung.de/Region-Ro...fD-ist-beendet

Još jedan od "osnivača" afd-a napušta stranku.

Optužuje dio stranke, da im uopće nisu važne ikakve promjene nego da jedan drugome namješta funkcije i položaje da se međusobno osiguraju.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 08.10.2017., 19:46   #4868
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Još jedan od "osnivača" afd-a napušta stranku.

Optužuje dio stranke, da im uopće nisu važne ikakve promjene nego da jedan drugome namješta funkcije i položaje da se međusobno osiguraju.
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Populisti se u ovakvoj situaciji redovito prvo izbrukaju, a nakon toga međusobno posvađaju i raspadnu.
Na zapadu ništa novo
stretch is offline  
Old 08.10.2017., 19:54   #4869
Merkel popustila, gornja granica 200.000 godišnje. Sada je pitanje što će zeleni na to reći.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 08.10.2017., 20:11   #4870
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Merkel popustila, gornja granica 200.000 godišnje. Sada je pitanje što će zeleni na to reći.
A šta će reć...pari da je i to malo.

Uvijek se može izvuć da još ni one iz 2015. nisu smjestili...pa kad se uvede red bit će granica povišena i tako to..

"Ne boj se" neće se političar izgubit.
BBC drama is offline  
Old 08.10.2017., 20:14   #4871
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
A šta će reć...pari da je i to malo.

Uvijek se može izvuć da još ni one iz 2015. nisu smjestili...pa kad se uvede red bit će granica povišena i tako to..

"Ne boj" se neće se političar izgubit.
Pa malo je, ako se sjetimo da je ima par tjedana/mjeseci rekla da neće sa njoj biti granice. Inače sam bas sa tim računala samo sam mislila da će brojka biti bliže 300.000 ono da politički mogu sačuvati svi lice i ono imaš proforma granicu.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully

Zadnje uređivanje MrsGahan : 08.10.2017. at 20:33.
MrsGahan is offline  
Old 08.10.2017., 20:37   #4872
Gotovo je za Uniju. Dopustili su stvaranje političke snage desno od njih, kao što je SPD stvorio konkurenciju sa lijeva. Očekujem da će Ljevica i AfD dalje rasti.

Još samo da AfD nađe nekog karizmatičnog čovjeka za šefa stranke i postati će stranka sa 20%.
DJTcro is offline  
Old 08.10.2017., 21:13   #4873
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Gotovo je za Uniju. Dopustili su stvaranje političke snage desno od njih, kao što je SPD stvorio konkurenciju sa lijeva. Očekujem da će Ljevica i AfD dalje rasti.

Još samo da AfD nađe nekog karizmatičnog čovjeka za šefa stranke i postati će stranka sa 20%.
Ali možda će i biti 2-3 stranke od koje će samo jedna imati 5-10% a ostale 2 ostati ispod praga.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 09.10.2017., 07:27   #4874
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ali možda će i biti 2-3 stranke od koje će samo jedna imati 5-10% a ostale 2 ostati ispod praga.
Neće. AfD će preživjeti jer je brend. Svi ovi ljudi koji su iz AfD-a izašli će, ako osnuju svoje stranke ili svoju stranku, propasti.

Dobro kaže DJT ako AfD na čelo postavi nekog tko dobro izgleda i zna beknut pokoju riječ smiješ im se svijetla budućnost.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 09.10.2017., 14:45   #4875
Ali mora to biti netko tko nema veći Alzheimer od prosječnog političara. Znaci ne danas nešto reći i sutra "nisam to rekao" ili "nisam to tako mislio" vidi kako merkelica barem tek nakon. 2-3 mjeseca zaboravlja. ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 09.10.2017., 14:48   #4876
Inače baš čitala nešto odlično:
"Dragi kršćani, zamislite da su Josip, Marija i Isus kod svog bijega u Egipat bili neuspješni zbog gornji granica migranata"
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 09.10.2017., 15:15   #4877
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Inače baš čitala nešto odlično:
"Dragi kršćani, zamislite da su Josip, Marija i Isus kod svog bijega u Egipat bili neuspješni zbog gornji granica migranata"
Mislim da bi se dogodilo ovo:
http://www.hollywoodfringe.org/projects/47
"Jesus Christ returns to earth, but He doesn’t get through US immigration, because He’s a bearded, Middle-Eastern guy, prepared to die as a martyr."
stretch is offline  
Old 09.10.2017., 15:28   #4878
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Inače baš čitala nešto odlično:
"Dragi kršćani, zamislite da su Josip, Marija i Isus kod svog bijega u Egipat bili neuspješni zbog gornji granica migranata"
Pokušavaju biti duhoviti, ali "nešto" odlično? Meni se to čini kao "odlično sranje kvaka".

Spada li u ekonomske migrante obitelj koja bježi da izbjegne klanje sina jedinca?
Na što su Josip, Marija i Isus, navodna "sveta obitelj", u Egiptu imali pravo?
Jesu li ušli u Egipat i tamo boravili suprostavljajući se uputama egipatskih vlasti (graničnih i ostalih)?
Itd. - takve stvari me podsjećaju na navodnu "forumašicu iz SAD" comtesse, koja je jako puno postala u jeku masovnih protupravnih probijanja granica 2015. Ona je s visoka docirala o tome kako su SAD humanije i otvorenije društvo jer da su puno otvorenije imigrantima od europskih zemalja, a u tim njenim uspredbama nigdje ni spomena o tome kako EU tipično daje bolesno puno socijalne pomoći imigrantima, dok SAD svoje imigrante ekonomski iskorištava na sve moguće načine (a osobito ilegalne imigrante).

Ta @comtesse je gotovo sigurno bila Šorošev bot, jer su neke Šoroševe NGO u isto vrijeme pomagale to masovno protupravno probijanja granica 2015, kao i medijsku kampanju u korist toga.
http://www.breitbart.com/london/2017...migrant-plans/
Hlebyn is offline  
Old 09.10.2017., 16:09   #4879
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Pokušavaju biti duhoviti, ali "nešto" odlično? Meni se to čini kao "odlično sranje kvaka".

Spada li u ekonomske migrante obitelj koja bježi da izbjegne klanje sina jedinca?
Na što su Josip, Marija i Isus, navodna "sveta obitelj", u Egiptu imali pravo?
Jesu li ušli u Egipat i tamo boravili suprostavljajući se uputama egipatskih vlasti (graničnih i ostalih)?
Itd. - takve stvari me podsjećaju na navodnu "forumašicu iz SAD" comtesse, koja je jako puno postala u jeku masovnih protupravnih probijanja granica 2015. Ona je s visoka docirala o tome kako su SAD humanije i otvorenije društvo jer da su puno otvorenije imigrantima od europskih zemalja, a u tim njenim uspredbama nigdje ni spomena o tome kako EU tipično daje bolesno puno socijalne pomoći imigrantima, dok SAD svoje imigrante ekonomski iskorištava na sve moguće načine (a osobito ilegalne imigrante).

Ta @comtesse je gotovo sigurno bila Šorošev bot, jer su neke Šoroševe NGO u isto vrijeme pomagale to masovno protupravno probijanja granica 2015, kao i medijsku kampanju u korist toga.
http://www.breitbart.com/london/2017...migrant-plans/
Vidiš, greška u svemu je da ti stavljas opasnost da uđe ekonomski migrant iznad toga da se odbije nekoga tko ima pravo na azil.

Ili u ime svete obitelji, zašto bi primili roditelje kada je samo dijete bilo u opasnosti. Mogao je Josip ostati i organizirati revoluciju. ;-)

I daj opet Breitbart link, ti linkovi su seriosni samo kada seks 3 dana nije pio kap alkohola.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 09.10.2017., 16:44   #4880
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
"Dragi kršćani, zamislite da su Josip, Marija i Isus kod svog bijega u Egipat bili neuspješni zbog gornji granica migranata"
Osoba koja je to napisala uopce ne razumije da je Isus Bog.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.