Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 12:28   #4781
Hvala Xxmen. U kući sam i nije problem do prve utičnice doći. Problem je što je prva utičnica dosta daleko (5 m) od routera. Da li postoji neki kabel kao kod bakra ili mora biti router na utičnici

Lp
ck_kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 22:50   #4782
Jel ima tko pokucni internet od iskona, bez telefonske linije? Kakva su iskustva? 139 kn. To je najjeftinije
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 23:46   #4783
Arrow Trebam hitno pomoć!

Ukoliko ima netko iz Iskona ovdje na forumu volio bih znati što se događa ukoliko se podnesu dva zasebna zahtjeva kod dvije zasebne telekomunikacijske tvrtke za prijenos INT/TEL/TV usluge na postojećem HT broju? Može li Iskon 'prevagnuti' i prvi prenjeti broj s obzirom da su oni tvrtka kćer ili kako to ide? Može i na pm.
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 00:42   #4784
Quote:
quest11 kaže: Pogledaj post
Ukoliko ima netko iz Iskona ovdje na forumu volio bih znati što se događa ukoliko se podnesu dva zasebna zahtjeva kod dvije zasebne telekomunikacijske tvrtke za prijenos INT/TEL/TV usluge na postojećem HT broju? Može li Iskon 'prevagnuti' i prvi prenjeti broj s obzirom da su oni tvrtka kćer ili kako to ide? Može i na pm.
Ona tvrtka čija administracija je brža će prevagnuti. Kod druge će se zahtjev ili stornirati s obzirom da je prijenos broja već u tijeku, ili će čekati prijenos ka prvoj tvtki, a nakon toga pokrenuti iz prve u drugu.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 01:32   #4785
Quote:
Europium kaže: Pogledaj post
Ona tvrtka čija administracija je brža će prevagnuti. Kod druge će se zahtjev ili stornirati s obzirom da je prijenos broja već u tijeku, ili će čekati prijenos ka prvoj tvtki, a nakon toga pokrenuti iz prve u drugu.
Ok,hvala, ali zašto bi prva koja je bila brža dopustila drugoj da na kraju prenese korisnika na sebe?
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:33   #4786
Zašto bi uopće tako nešto radio? Samo stvaraš mogućnost da dođe do greške i ostaneš bez usluga kompletno. Danas više ne postoji ograničenje koliko često je moguće prenositi broj iz mreže u mrežu, iako je najvjerojatnije da bi prvi operater odbio prijenos zbog postojeće ugovorne obaveze.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 17:29   #4787
Da li je netko dobio e-mail o promjeni cijene Iskon.TEL paketa od 1 veljače 2018?
Cijena se povećava za 12 Kn + PDV pa umjesto dosadašnjih 60 kn + PDV plaćati će se 72 kn + PDV odnosno 90 Kn/mj.

U njihovom cjeniku ni riječi o tome.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:15   #4788
Ja dobio da ako zelim sve tv kanale kao do sada, cijena raste 40kn, tako da sutra otkazujem sve...
__________________
na ovim prostorima svemu je kriva rakija...
https://m.youtube.com/watch?v=Hi1HpPf8Tvo
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:51   #4789
To ste pod ugovornom ili bez? Koji paketi?
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 07:51   #4790
Nisam pod ugovornom, paket net+tv. Kao poklanjaju mi par programa koji mi ne trebaju, al neke koje sad imam su izbacili iz osnovnog paketa. Tak je svaki put kad mi zele nesto pokloniti, ispadne da ja njima moram platiti tisucu kn kroz 24mj samo da ne ostanem bez necega sto vec imam. To je valjda nagrada za 10 godina vjernosti...Srecom, ima i drugih operatera
__________________
na ovim prostorima svemu je kriva rakija...
https://m.youtube.com/watch?v=Hi1HpPf8Tvo
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 08:40   #4791
Super, mi imamo isti paket i bas nam je istekla ugovorna...ponude su im drek. Koje programe su ukinuli?
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:06   #4792
Nisam gledao u detalje sve programe, al zene u kuci su u panici jer ce ostati bez E! kanala ako ne uzmem skuplji paket. Do sada mi je bio u osnovnom paketu od prije par godina, mislim da se zvao iskon.duo. Najbolje mi je to kad mi objasnjavaju da oni meni nesto poklanjaju.Prije sam bar mogao odbiti te njihove poklone, sad su mi ukinuli pravo odbijanja poklona. Sad kad predjem kod nekog drugog ce me vjerojatno zvati nakon mjesec dana da imaju fantasticnu ponudu samo za mene....
__________________
na ovim prostorima svemu je kriva rakija...
https://m.youtube.com/watch?v=Hi1HpPf8Tvo
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 18:13   #4793
Planiram otici od iskona. Ne odgovaraju mi njihove ponude. Za 4g nude samo skuplje pa se nek j.
Jos 16dana imam ugovor. Htio bi cim prije u vipu uzeti-potpisati da se docepam televizora. E sad mi kao ne znaju izracunati koliki penal cu platiti. Koliko moze zbilja za tih 16dana doci penala?
Molio bi ako netko ima iskustva da mi napiše. Hvala
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:07   #4794
Piše ti u cjeniku (kod svake usluge):

"u slučaju raskida ugovorne obveze, korisnik plaća manji od dva iznosa (preostale mjesečne naknade do kraja ugovorne obveze ili zbroj razlike vrijednosti uključenja i razlike vrijednosti akcije)"
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:14   #4795
Da vidio sam sad.
I dalje ne znam koliko bi to iznosilo. Ako racun iznosi 250kn/mj (kad sam prije 1.9god produljivao ugovor, receno mi je da je vrijednost tog paketa 310kn).
Po mojoj procjeni to je 250kn/30dana x 14dana= 116kn.
Ukljucenje pise da je uz ugovor 24mj 62kn.

Cisto da nebude nekih zabluda, zato pisem detalje, kako se nebi iznenadio (neugodno) na nekoj cifri tipa 500 i vise kuna
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:55   #4796
plaćaš penale do dana realizacije prijenosa broja u novu mrežu:

računa se 5 radnih dana od dana podnošenja zahtjeva (recimo sutra u subotu)

uto 2.1 je prvi radni dan
pon 8.1 je peti radni dan

pa bi platio (250/30) x 24 dana (6 dana prije isteka ugovora) = 200 Kn

jesam dobro izračunao?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:12   #4797
Hm zasto x24?
Ugovor istice 14.01
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:23   #4798
Sorry, krivo sam pretpostavio broj dana obuhvaćenih mjesečnom naknadom.

Ako je obračunsko razdoblje od prvog do zadnjeg dana u mjesecu, tada tek trebaš dobiti račun za prosinac 2017 (250 Kn), a za preostalih 14 dana siječnja 2018 platiti penale kako si već izračunao (116 Kn).
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:40   #4799
Okej. Hvala
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 17:27   #4800
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Okej. Hvala
Kakva je to akcija s televizijom koje se zelis docepati?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.