Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 13:55   #2041
belica.....i mi također! koji ste otok bukirali i kada idete??
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 14:09   #2042
Cure, čestitam!
Bit će vam predivno! Koliko dana idete, 15? Ipak je to dalja destinacija...
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:41   #2043
Quote:
slatkica555 kaže: Pogledaj post
belica.....i mi također! koji ste otok bukirali i kada idete??
bukirali smo za rujan ovaj otocic http://www.holidaycheck.de/hotel-Url...tegorySubId=52
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:47   #2044
Quote:
Poles.ana kaže: Pogledaj post
Cure, čestitam!
Bit će vam predivno! Koliko dana idete, 15? Ipak je to dalja destinacija...
8 dana. dovoljno za uzivanciju i koji izlet. 14 dana se uzima vecinom u kombinaciji sa Sri Lankom ili Dubai
vec se vidim ispod plame ka i ovaj stari

Zadnje uređivanje belica : 22.02.2010. at 16:53.
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:19   #2045
Cure, na koji način mislite otići (samostalni aranžman ili agencija) na Maldive i kolika je otprilike cijena? Mi planiramo u 7. ili 8. mjesecu, najvjerojatnije isto neko daleko putovanje.
NoraFora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:22   #2046
Quote:
belica kaže: Pogledaj post
8 dana. dovoljno za uzivanciju i koji izlet. 14 dana se uzima vecinom u kombinaciji sa Sri Lankom ili Dubai
vec se vidim ispod plame ka i ovaj stari
wow!
Mi smo kupili karte za Maltu i, mjesec dana nakon, za Pariz!
Dupli bračni! Sad još smještaj, ostalo ćemo pomalo...
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:09   #2047
Mi idemo preko Jammarka. Oni su bili najpovoljniji. Idemo 14 dana, 10 dana maldivi i 3 dana dubai...na ovaj otok. http://www.kuramathi.com/ Idemo točno mjesec dana nakon svadbe, dakle početkom 8. mjeseca.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:11   #2048
NoraFora....cijena 6 000 eura za oboje. Pisala sam na pdf-u putovanja.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 19:10   #2049
Quote:
Poles.ana kaže: Pogledaj post
wow!
Mi smo kupili karte za Maltu i, mjesec dana nakon, za Pariz!
Dupli bračni! Sad još smještaj, ostalo ćemo pomalo...
ak te zanima info o Malti, tu sam. dragi i ja bili 10 tjedana 2007.
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 19:12   #2050
i dragi i ja bili na malti prošle godine... pomognem ako treba..
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 19:25   #2051
Quote:
NoraFora kaže: Pogledaj post
Cure, na koji način mislite otići (samostalni aranžman ili agencija) na Maldive i kolika je otprilike cijena? Mi planiramo u 7. ili 8. mjesecu, najvjerojatnije isto neko daleko putovanje.
preko agencije(Thomas Cookov arazman), 2420E(na "Turizmu" imas vise podataka). mi zivimo u Njemackoj, tak da ti ne mogu pomoc oko cijena. ja uvijek kazem da je De raj za putovanja. da se nac svasta nesto za manju lovu.
evo recimo mi smo dobili ponudu za Bali(4 dana proputovanja, 6 dana kupanja, hotel 4* s doruckom, ukljucena avionska karta i sve takse naravno) za 2200E(nas dvoje).
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:10   #2052
Blago vama! Tu cijene rastu ko gljive poslije kiše. Kod nas tako nešto povoljno ne možeš dobiti, pogotovo toliko unaprijed.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:35   #2053
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
mykaa ak se strpiš par dana, stavit ću sve na svoj blog pa ti pošaljem link
bit će tam puno slika i opisa i svega
cekam strpljivo
mykaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 22:16   #2054
Belica i Tinka!
Tamo prosjačim na pdf Turizam ne znam već koliko, nitko mi ništa nije odgovorio za Maltu, sve neke oskudne informacije...
Ali moje forumašice su kao Superman- ne samo što nude pomoć, nego i osjete da sam u gabuli

Cure, bilo koja informacija bi nam iper super dobro došla! Pogotovo o smještaju i rent a caru...
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 10:06   #2055
Cool

Quote:
belica kaže: Pogledaj post
ak te zanima info o Malti, tu sam. dragi i ja bili 10 tjedana 2007.
10 tjedana?, opaaaaa, pa fin je to odmor!!!
bzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 10:44   #2056
Quote:
bzzz kaže: Pogledaj post
10 tjedana?, opaaaaa, pa fin je to odmor!!!
to je bio odmor u kombinaciji sa skolom engleskog jezika
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 11:40   #2057
Quote:
Poles.ana kaže: Pogledaj post
Belica i Tinka!
Tamo prosjačim na pdf Turizam ne znam već koliko, nitko mi ništa nije odgovorio za Maltu, sve neke oskudne informacije...
Ali moje forumašice su kao Superman- ne samo što nude pomoć, nego i osjete da sam u gabuli

Cure, bilo koja informacija bi nam iper super dobro došla! Pogotovo o smještaju i rent a caru...
sto se tice smjestaja, preporucavam gradice Sliema, St. Julian i eventualno Buggiba te sljedece hotele: Preluna Hotel & Spa, Hotel Le Meridien St. Julians, The Victoria(barem su ih hvalili ovi sta su bili s nama u skoli).
Plaze: Golden Bay(lijepa ali prepuna turista), Paradise Bay(tu ces imat svoj mir, ali se do nje ne mozes autom) i plaza na Cominu(maleni otocic).

od turistickih atrakcija preporucam: Azure Window na Gozu(mali izlet brodicem oko grebena ak vremenski uvjeti budu dozvoljavali), Blue Grotto, Rabat(katakombe sv. Petra i Agate), posjet jednom od neolitskih hramova(imas 3 pa izaberes jedan), Marsaxlokk(mjesto s idilicnim prizorom maltezanskih brodica i nedjeljnom ribarnicom(ribarnicu nismo vidili jerbo se u 10 tjedana ni jednu nedilju nismo uspili ustat na vrime), Medina( silent city), La Valetta(unesco city), Three Cities

za reta car ti ne znam jer smo se mi vozili njihovim busevima . na aerodromu sigurno mozes rentat, al oprez, Maltezani su gadni u prometu

obavezno uzet izlet na Comino, a na Gozu taxi(taxist ce vam pokazat sve sto vridi vidit).
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 12:07   #2058
Quote:
slatkica555 kaže: Pogledaj post
Blago vama! Tu cijene rastu ko gljive poslije kiše. Kod nas tako nešto povoljno ne možeš dobiti, pogotovo toliko unaprijed.
ovde je bolje sto prije jer dobijes popust od 25%. mislim, i preko last minuta se da nac povoljnih aranzmana, al mi se nije dalo riskirat s maldivima
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 12:10   #2059
poles.ana, evo vidim da je belica većinu napisala, pa da se ja samo još malo ubacim..

dakle, mi smo bili u buggibi u hotelu St.Paul's Bays koji je nama bio u redu... išli smo preko agencije Kompas, ali nismo preko njih htjeli uzeti izlete jer bi nas ispalo duplo skuplje, nego smo mi lijepo sami prvi dan prošetali po rivi i u jednoj od tih malih agencija smo uplatili tri izleta i jedan dobili besplatno.. kao i belica, na izlete smo se vozili u mini busevima, kao što vidiš na slici... ugl, mi smo odabrali izlet u Blue Grotto, ide se brodićem, tamo se kupa cijeli dan u predivnoj plavoj laguni... vjeruj mi, trebaš to vidjeti... dalje, odabrali smo cjelodnevni izlet po malti sa tim malim busom i obišli smo sve i svašta i odabrali smo izlet na Gozo (drugi otok), ide se trajektom i onda se tamo također vozi mini busom... da sad ne idem u detalje, ima predivnih stvari za pogledati, vjeruj mi... a onda smo na poklon dobili Valleta at night, onda smo po noći išli u obilazak glavnog grada... to je isto bio doživljaj...

u svakom slučaju, moj savjet je da si sami tamo uplatite izlete jer vas dođe puno jeftinije nego preko agencije...

a kaj se prometa tiče, ne znam da li znaš ali malta je prije bila britanska kolonija i kod njih ti se vozi lijevom stranom ulice, a ceste su ti toliko uske, da jedva jedan auto prođe, a kamoli dva, ali oni se nekim čudnim čudom pri punom gasu uspiju mimoići.. ja sam mislila da će nas ubiti taj tip koji nas je vozio u mini busu po gozu cijeli dan, ali onda sam skužila da se oni svi tak voze i da se ne trebam niš brinuti...

ako te bilo kaj još zanima, samo pitaj...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 13:42   #2060
Super ste cure!
Sad ću malo istražiti te hotele, tnx!
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.