Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 11:13   #361
> Mjenjačnica > Prodaja deviza
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 15:16   #362
E, da, zaboravih se zahvaliti. Tnx mate
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 14:07   #363
Pozdrav.

Plaćam račun koji nije na moje ime i normalno - upišem to tuđe ime pod platitelj. Međutim nakon što je račun autoriziran i izvršen u pdf-u računa vidim da je ime platitelja automatski promjenjeno na ime na koje glasi moj račun.
Čitam sada, neki kažu da ime nije bitno prilikom uplate.
Može li mi to netko potvrditi?
Ivannnnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 14:47   #364
U pdf potvrdi o transakciji pišu pod "Nalogodavatelj" podaci o vlasniku računa, a pod "Platitelj" ime koje je napisano prilikom zadavanja transakcije (na PBZ365 ili mPBZ)

Zadnje uređivanje STIB : 30.11.2015. at 15:59.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:44   #365
Quote:
Ivannnnn kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Plaćam račun koji nije na moje ime i normalno - upišem to tuđe ime pod platitelj. Međutim nakon što je račun autoriziran i izvršen u pdf-u računa vidim da je ime platitelja automatski promjenjeno na ime na koje glasi moj račun.
Čitam sada, neki kažu da ime nije bitno prilikom uplate.
Može li mi to netko potvrditi?
i meni se dogodilo isto nekoliko puta. nekakav bug izgleda.
no dobro ti je rečeno, nikoga nije briga jel uplatio ivan ivanić ili pero djetlić dok je poziv na broj dobar. po tome se zna za koga je uplata.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 12:29   #366
Pomoć, ne radi plaćanje scaniranjem 2D koda

Imam problema sa scaniranjem računa, naime ne pali se odnosno aplikacija ne povezuje kameru već piše "pričekajte trenutak" i tako vrti u prazno.
Mobitel je Xperia M2
tomislav10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 22:18   #367
ne znam koji k su sad opet napravili. treba mi pristup računu hitno, i odjednom mi mobilni token prikazuje krivu zemlju tj.asocijaciju. pin je točan, i updejtala sam app, no kad odem u "promijeni pin"javlja da je kriv. što se događa?ili opet moram u banku po novi pin?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:07   #368
a zna se dogoditi, pogotovo kad se apdejta OS na mobitelu. ili nađi tko ima čitač, ne mora ni biti od pbz-a, važno da očitava karticu i da možeš dobiti jednokratnu zaporku, pa se prijavi na taj način i napravi redistribuciju sama. ili u poslovnicu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 15:09   #369
Desilo mi se u pocetku kad sam ga krenula koristiti, nikad vise. Ovo je bilo prije updejta, iz cistog mira. Kako je to moguće?najbliza poslovnica ima neko cudno radno vrijeme tj.ne rade kako piše, opet ću poljubiti vrata.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 15:26   #370
Je li zadnjih tjedan-dva mijenjana mPBZ aplikacija? Naime, kod pojedinog provedenog plaćanja ili primljene uplate (opcija "detalji prometa") mi je sve prazno osim datuma, opisa plaćanja i iznosa prometa. Prije sam mogao vidjeti i br. računa platitelja/primatelja i ime i prezime platitelja/primatelja. Sada to ne vidim niti za naloge koje sam sam zadavao, a napisao sam u njima sve te podatke.
Uopće ne mogu vidjeti tko mi je što uplatio.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 16:17   #371
već neko vrijeme je tako. bug, bude se riješilo.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:32   #372
pozz, samo jedno pitanje, nakon ugovorenog internet bankarstva u pbz-u i placenih 45kn koliko vremena treba proci da stigne taj citac kartica ili sta vec treba da bih mogao koristiti net banking?
__________________
The Walls Have Spoken
Lamchops is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 11:13   #373
Čitač dobiješ odmah na šalteru kad ugovoriš uslugu. Vidi u papirima što si točno ugovorio
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 18:50   #374
Javljalo mi slabu bateriju nekoliko dana, koristio sam ga i dalje dok se skroz nije otisla...Kupim dvije nove, i dalje ne radi token. Mislim da su mi se sjebala ona dva mala komadica zeljeza kaj idu gore preko baterije.

Ak dofuram ovaj stari token u banku, kaj mislite jel ce mi dat novi?
zmazanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:11   #375
hoće. svoje baterije izvadi, vrati stare ako nisi bacio. ili vrati bez baterija, neće nitko gledati.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:13   #376
Ma kupio sam nove baterije i ne radi. A stare sam vec bacio

Uzet cu si nove i odfurat prazan token ili čitač kartica. Ni sam ne znam kaj imam. Samo da mi daju novi da ne moram trošit pare na to sranje
zmazanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:24   #377
samo šuti o baterijama. kaži da ne znaš što je, samo je prestao raditi
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:26   #378
Meni rečeno da kad se baterija isprazni, uređaj donesem kod njih. Ne znam mjenjaju li uređaj, ili samo baterije, dosad nisam imao problem potrošene baterije
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 13:11   #379
Cesto koristim internet bankarstvo nikad problema s njima
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 14:07   #380
Zatvorio bih račun u PBZ-u pa me zanima dali je moguće dobiti arhivu svih uplata. Naime plaćam režije internet bankarstvom već 10 g. pa bih htio arhivu u slučaju nekih problema.
rale2505 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.