Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2013., 20:59   #441
Dakle, dobili smo minimum hrane, maximum čaša, tanjura i ostalog dekora. Svaki komadić fingerfood-a je bio apsolutno bezukusan, a neki su se činili poprilično suhi - očito su dulje stajali. Kolači - nemam komentara, srećom da smo imali od cateringa Lido pa kada smo utvrdili kakvi su, brže bolje smo stavili Lidove. Ja nikad prije nisam isprobala Zvona, uzela sam ih na preporuku.

Zapravo, ako vam je važna cijena i dekor - uzmite ih, ali kažem, dobit ćete minimum hrane

(mi smo uzeli samo hladno predjelo i desert jer bilo samo za dolazak ljudi doma, što je bilo cca 20 ljudi)
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:14   #442
Naletjeh na ovu temu, za svadbu nismo imali catering doma, ali na poslu uzimamo obično catering Placa kad imamo nešto gdje nam treba klopa, dobri su nam i nitko ne ostane gladan, a ljubazni i strpljivi i nikakvog posla uz njih.

Zvona smo imali na svadbi, radili su nam i večeru i sve kolače i tortu, ljudi su bili zadovoljni, nije bilo gladnih, dan poslije se tražio kolač viška.
To je bilo prije 4 mjeseca.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:41   #443
Quote:
Yorkshire kaže: Pogledaj post
Dakle, dobili smo minimum hrane, maximum čaša, tanjura i ostalog dekora. Svaki komadić fingerfood-a je bio apsolutno bezukusan, a neki su se činili poprilično suhi - očito su dulje stajali. Kolači - nemam komentara, srećom da smo imali od cateringa Lido pa kada smo utvrdili kakvi su, brže bolje smo stavili Lidove. Ja nikad prije nisam isprobala Zvona, uzela sam ih na preporuku.

Zapravo, ako vam je važna cijena i dekor - uzmite ih, ali kažem, dobit ćete minimum hrane

(mi smo uzeli samo hladno predjelo i desert jer bilo samo za dolazak ljudi doma, što je bilo cca 20 ljudi)
A jeste li dogovorili koliko ćete čega dobiti? Mislim na količinu hrane? Recimo mi smo ih isto uzeli, za 80 ljudi izabrala sam sljedeći meni :

Hladna predjela
Dalmatinski pršut s dinjom i maslinama
Plata kulena
Plata vrhunskih sireva
Marinirani roastbeef u aspiku
Canape zalogaji s kraljevskom paštetom od tartufa
Canape zalogaji s tatarskim biftekom
Canape zalogaji s šunkom, sirom, vlascem

Pecivo i kruh
Bio pecivo
Kukuruzni kruh
Raženi kruh
Bijeli kruh
Mini klipići

Topla predjela
Zapečeni zagorski štrukli
Mini cordon blue od piletine, kroketi
Mini cordon blue od puretine, rizi bizi
Medaljoni u umaku od šampinjona s domaćim njokima
Zeleni njoki sa repićima škampi
Lungić omotan slaninom, povrće na žaru

Salate
Grčka salata s feta sirom i crnim maslinama
Mediteranska salata od hobotnice
Izbor svježih sezonskih salata

Slastice
Plate svježeg voća
Čokoladni mousse od bijele i crne čokolade




I za svako jelo točno znamo koliko porcija/komada ćemo dobit. Zato ne razumijem kako vam se moglo dogodit da ste dobili minimum hrane
andjelina001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:58   #444
@andjelina001, kolika vam je cijena po osobi za sve to? piće nije uključeno? može i na pm
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:09   #445
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
@andjelina001, kolika vam je cijena po osobi za sve to? piće nije uključeno? može i na pm
Piće i kolači su naši. Sve zajedno nas je ispalo 7.560 kn. Znači oko 95 kn po osobi. S tim da smo dobili 10 posto popusta jer smo uzeli catering i za mladu doma i za mladoženju, pa sam ja rekla da mi idemo iz iste kuće al su nam svejedno dali 10 posto na broj ljudi onda. Znači cijena je bila 8.400 kn -10 %= 7.560 kn
andjelina001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 00:28   #446
Mi smo imali Zvona za krstitke doma u 8 mj i bili smo jako zadovoljni sa cijelim menijem i bili su jeftiniji od drugih. Sad sam za vjencanje narucila samo klopu s nogu i to je nekih 65 kn po osobi. Frendica je uzela i njihove kolace i kaze da su odlicni i isli su probati u par navrata ovako i svaki su put bili dobri. I ja sam dobila isto 10% popusta za raniju rezervaciju
mica-leica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 15:23   #447
Catering Zvona

Htjela bih samo javiti dojmove o cateringu, koji su i više nego odlični! Od prvih kontakata, ljubaznosti i susretljivosti kojom su nam pristupili kad god smo imali neko pitanje, ideju, nedoumicu, do samog dolaska, postavljanja, rastavljanja. Konobari su jako uslužni, brzi i gotovo neprimjetni bili...

Hrana je bila prefina i ljudi su to baš puno komentirali i tijekom okupljanja doma, ali i nakon svadbe! Kolači su također bili odlični!
U svakom slučaju, imaju od nas najtopliju preporuku!
kimm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:56   #448
Quote:
ProZac kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko iskustvo slicno nasim zeljama, a to je da na svadbi koja ce biti u privatnoj vili na otvorenom i pomalo americkog tipa (grill) unajmimo catering agenciju ili nesto slicno sve s ciljem da imamo npr 2 rostilj majstora koji ce od veceri pa po potrebi do jutra rostiljati plus osoblje koje ce posluzivati goste cugom i klopom?
Dakle ne zanimaju nas nikakve fancy salate, sushi, kavijar i ostali kerefeki, svadba je totalno casual, od obleke pa do ambijenta, tako da zelimo i hranu u tom stilu, a najblize casualu nam je dobri stari rostilj.
Bili bi vrlo zahvalni svakome tko nam moze preporuciti nekoga za ovu vrstu usluge.
Jel imao netko sličnih iskustava? Znači, rentanje ekipe koja roštilja, obavlja sve uslužne detalje, dofuraju još i toplo/hladne klope i sve za sobom počiste i dolaze na imanja u okolici Zagreba?
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 00:06   #449
Na jednom dogadjaju rostilj je radio catering Kvatric i bilo je odlicno pa mogu njih preporuciti, mislim da rade takve stvari.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 17:00   #450
I mi smo imali catering od Gastro Globusa i bio nam je fenomenalan. Cuga nije bila od njih nego od kafića u kojem se sve odvijalo, pa konobari iz Globusa nisu bili zaduženi za taj dio, ali uskočili u pomoć ekipi s cugom kad su vidjeli da ovi grcaju (poslije je gazda kafića komentirao da su ih spasili). Stol je bio prekrasno složen - u nivoima. Ono što je trebalo biti toplo je bilo toplo i sve je bilo ekstra friško (imali smo i ribe i voća). Stvarno, za svaku pohvalu.
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 18:10   #451
Nama je na Kraljevom Vrhu bio catering Majetić i izuzetno sam zadovoljna s odrađenim poslom! Očekivala sam da će sve bit za 5, ali sam se jako ugodno iznenadila kad su mi gosti na odlasku poručili da prenesem pohvale među ostalim i na poslugu jer su bili oduševljeni

Samo mala preporuka - ako imate naznaka da vjenčanje neće trajati predugo (npr. nama je bilo u petak i ljudi su došli drito s posla pa smo očekivali nešto raniji fajrunt za tu radnu većinu, cca 3 ujutro), dobro razmislite o potrebi za odojkom/janjetinom poslije svih sljedova jer je nama (koji smo to izbacili) ostalo podosta hrane - večinom od glavnog jela i vinskog gulaša jer ljudi nisu mogli više zinut.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 11:34   #452
A koliko je bila cijena tog cateringa?




Quote:
andjelina001 kaže: Pogledaj post
A jeste li dogovorili koliko ćete čega dobiti? Mislim na količinu hrane? Recimo mi smo ih isto uzeli, za 80 ljudi izabrala sam sljedeći meni :

Hladna predjela
Dalmatinski pršut s dinjom i maslinama
Plata kulena
Plata vrhunskih sireva
Marinirani roastbeef u aspiku
Canape zalogaji s kraljevskom paštetom od tartufa
Canape zalogaji s tatarskim biftekom
Canape zalogaji s šunkom, sirom, vlascem

Pecivo i kruh
Bio pecivo
Kukuruzni kruh
Raženi kruh
Bijeli kruh
Mini klipići

Topla predjela
Zapečeni zagorski štrukli
Mini cordon blue od piletine, kroketi
Mini cordon blue od puretine, rizi bizi
Medaljoni u umaku od šampinjona s domaćim njokima
Zeleni njoki sa repićima škampi
Lungić omotan slaninom, povrće na žaru

Salate
Grčka salata s feta sirom i crnim maslinama
Mediteranska salata od hobotnice
Izbor svježih sezonskih salata

Slastice
Plate svježeg voća
Čokoladni mousse od bijele i crne čokolade




I za svako jelo točno znamo koliko porcija/komada ćemo dobit. Zato ne razumijem kako vam se moglo dogodit da ste dobili minimum hrane
barby25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 19:00   #453
Evo moja preporuka za FAVORY
Imao sam svatove istina manje oko 50 ljudi u jednoj vili. Dekoracija stola, pregršt hrane ljubazno osoblje itd jednostavno nemam riječi dečki su organizirani .
Isprva me začudoilo kako će njih dvojica sve to stići , za nepovjerovati hrana i piće je dolazilo munjevitom brzinom, doček s apreitivom kada su ljudi dolazili i sve ostalo. Ljudi znaju svoj posao. Da ne spominjem da su mi došli u Pulu i sve donjeli sa sobom stoljnjake, tanjure, čaše, hranu. Sutradan su sve to potrpali u kombi i nestali, i sve to za najmanju cijenu na koju sam naišao a pitao sam na 5-6 mjesta.
Čak su ih i gosti hvalili kako su organizirani i ljubazni.
gfc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:38   #454
Quote:
gfc kaže: Pogledaj post
Evo moja preporuka za FAVORY
Imao sam svatove istina manje oko 50 ljudi u jednoj vili. Dekoracija stola, pregršt hrane ljubazno osoblje itd jednostavno nemam riječi dečki su organizirani .
Isprva me začudoilo kako će njih dvojica sve to stići , za nepovjerovati hrana i piće je dolazilo munjevitom brzinom, doček s apreitivom kada su ljudi dolazili i sve ostalo. Ljudi znaju svoj posao. Da ne spominjem da su mi došli u Pulu i sve donjeli sa sobom stoljnjake, tanjure, čaše, hranu. Sutradan su sve to potrpali u kombi i nestali, i sve to za najmanju cijenu na koju sam naišao a pitao sam na 5-6 mjesta.
Čak su ih i gosti hvalili kako su organizirani i ljubazni.
kaj si imao od klope? i kolko si platio?
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 20:09   #455
Mi cemo imati cca 250 ljudi u svatovima i nikako ne mogu doci do formule pomocu koje da izracunam za koliko ljudi naruciti klopu za kod mene doma Kod decka ce biti klopa i sve to i sad ne znam da li naruciti za moje goste ili i za njegove, jer sta ako ne budu tamo stigli jesti, pa budu kod mene i tak... Inace sam poznata po paranoji "samo da ne fali". Molim vas za pomoc
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 19:05   #456
Z_maja ja cu imati gostiju kao i ti, i uzet cu za 75 ljudi jer ce mojih kod mene biti oko 100 sve skupa neka 2h, a onda ce njegovi doci na sat vremena pa idemo na vjencanje. Kod njega ce isto bit klopa pa nema smisla uzimati previse hrane.
Rekli su mi ljudi iz cateringa da uzmemo duplo manje nego ce biti ljudi i jos ce ostati :nezna:

Mislim da nema smisla pretjerivati, svi s kojima sam pricala kazu da su uzimali puuuuno manje nego sto su kao trebali po broju ljudi i jos im je ostalo
Lima- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:42   #457
Quote:
Lima- kaže: Pogledaj post
Z_maja ja cu imati gostiju kao i ti, i uzet cu za 75 ljudi jer ce mojih kod mene biti oko 100 sve skupa neka 2h, a onda ce njegovi doci na sat vremena pa idemo na vjencanje. Kod njega ce isto bit klopa pa nema smisla uzimati previse hrane.
Rekli su mi ljudi iz cateringa da uzmemo duplo manje nego ce biti ljudi i jos ce ostati :nezna:

Mislim da nema smisla pretjerivati, svi s kojima sam pricala kazu da su uzimali puuuuno manje nego sto su kao trebali po broju ljudi i jos im je ostalo
Cak su mi i u cateringu rekli da uzmemo za 80 ljudi, ako planiramo da ce ih biti 100, a da ce oni inventara staviti za 100

Hvala ti puno
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:59   #458
Je li netko imao catering Lipov hlad iz Osijeka za doček gostiju kod kuće??
Zanimaju me iskustva i dojmova, kakva je usluga, hrana...
Dobila sam njihovu ponudu i stvarno je povoljna, sve ne mogu vjerovat s obzirom na ostale
Lautitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 15:37   #459
sve moje pohvale idu Zvona catering. bili smo preoduševljeni svime!
moram napomenuti da smo imali 2 domjenka, odnosno prvo rucak za najužu obitelj u podne i onda catering za sve goste popodne. stvarno sve je bilo fino, jako malo je ostalo.
nisam uspjela osobno ništa prigristi zbog uzbuđenja (tj ručala sam samo crni rižoto koji je bio prefini!) ali ostali gosti su bili oduševljeni sa svime! od dekoracije, do konobara - kojima skidam kapu jer su sve postavljali po kiši). svi su im pohvalili klipiće da su jako fini, baš mi je žao što ih nisam probala
uglavnom, moju preporuku svakako imaju jer nemam nikakvu zamjerku!
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 13:17   #460
Da li je itko imao iskustva sa kika cateringom? U biti tražim catering koji je cjenovno prihvatljiv, da nije minimalna količina hrane te da je u cijenu uključen inventar, konobari, itd..
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.