Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 07:47   #2641
Quote:
dona-brusnica kaže: Pogledaj post
Ja sam u grubo računala da bi nas za 120-130 ljudi svadba u Zagrebu koštala oko 9000€

Jel još netko imao ovako slične troškove? Jel se uspijete pokriti poklonima? Barem za neku pozitivnu 0
Mislim da ak bude 9000 eura, dobro si prošla! Ja sam imala za isti broj ljudi 88000 kn, a dosta troškova sam izbacila (nije bilo revera, kićenja auta, i sl) Pokrili smo sve troškove i još nam je i ostalo..
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 15:11   #2642
Cure sanja_volim orhideje i rose90 hvala vam na info.
Ja se nadam da troškovi neće prijeći 9000€ namjeravam izbjegavati nepotrebne troškove kao što su reveri, kićenje auta itd.
Možda jesu sitni ali nakupi se.. radije uštedim za dobru djevojačku
dona-brusnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 07:49   #2643
Quote:
dona-brusnica kaže: Pogledaj post
Cure sanja_volim orhideje i rose90 hvala vam na info.
Ja se nadam da troškovi neće prijeći 9000€ namjeravam izbjegavati nepotrebne troškove kao što su reveri, kićenje auta itd.
Možda jesu sitni ali nakupi se.. radije uštedim za dobru djevojačku
Baš mi javi povratnu informaciju koliko te je na kraju došla svadba. Ja sam se trudila dosta toga izbaciti (doma nismo imali okupljanje, nije bilo kićenja auta, revera i sl), al opet se skupi troškova. Recimo mislim da sam još mogla uštedjeti na prstenima i cvjećarki, i da sam se oblačila kod nekog, a ne u hotelu...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 12:39   #2644
Naše vjenčanje u Slavoniji: 200 ljudi - 85 000 kn. Uključeno sve, od igle do lokomotive
limela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 17:19   #2645
Koliko košta vjenčanje po osobi u jednom prosječno-malo boljem hotelu?
Da li zna iko, može pomoć?

Hvala!
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 18:29   #2646
Ovisi gdje. Izvan Zagreba (npr. kod nas u Slavoniji) je po hotelima stolica od 20ak eura nadalje. U Zagrebu od nekih 45 eura nadalje. Kod razvikanijih hotela okvirno oko 60 eura.
limela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 18:41   #2647
Quote:
limela kaže: Pogledaj post
Ovisi gdje. Izvan Zagreba (npr. kod nas u Slavoniji) je po hotelima stolica od 20ak eura nadalje. U Zagrebu od nekih 45 eura nadalje. Kod razvikanijih hotela okvirno oko 60 eura.
Hvala,
Sa meniem tuto kompleto ili kako?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 07:47   #2648
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Koliko košta vjenčanje po osobi u jednom prosječno-malo boljem hotelu?
Da li zna iko, može pomoć?

Hvala!
U malo boljem hotelu u ZG mislim od 60-70 eura na dalje, uključen menu i piće.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:37   #2649
Pozdrav svima! Moje je vjenčanje 15.11. sljedeće godine, tako da bi se moglo reći da sam planirati počela dosta ranije. Za sada smo kaparali salu i fotografkinju i snimatelja, a za koji dan ćemo kaparati i band. Sala je u Dragama, band je Balboa band iz Zadra (lijepo su uvježbani i imaju saksofon :klap: ), a fotografkinja i snimatelj su divni, talentirani mladi ljudi koje jedva čekam vidjeti na djelu (unaprijed ih toplo preporučam - http://sanjalydia.blogspot.com/). Imati ćemo oko 200 i nešto ljudi, a ove 3 stvari su, zaokruženo na 200 ljudi, skoro 97000 kuna. Procjenjujem da će nas sve zajedno doći oko 130 000 kuna. P.S. jel tko čuo išta o tome kakav je Balboa band na vjenčanjima, jer smo ih mi do sad čuli samo na drugačijim veseljima .
josephine8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:17   #2650
Kako ste odredili buđet i držite li ga se?

Ja ga do sad nisam imala (doduše, tek sam u početku planiranja i imam samo salu kaparenu) i nisam ga ni planirala radit po stavkama, al možda bi trebala?

Imam okvirno u glavi za što bi htjela i koliko sam za određenu stvar spremna platiti, ali ne i sve zajedno, crna na bijelom.

Problem je kaj ne znam ni kako ga odrediti, po čemu se voditi/limitirati...
Trenutno sam više u fazi "ovo neću jer mi se ne sviđa/nije mi stalo do tog" (zahvalnice, reveri, kičenje auta...) i "ovo želim/moram imat "(fotokabina, kupnja haljine...). Uglavnom - srce, a ne razum
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:15   #2651
Nije loše stavit na papir sve stavke s kojima se možeš susrest i kolko pretpostavljaš da bi te koštalo i kako kupuješ bilježit si kolko si potrošila.. meni je to super način da pređem budžet kojeg imam zacrtan manje više i da imam troškove pod kontrolom... tipa za 150 ljudi ne bih voljela da mi budžet pređe 13 000 eura.. bilježenje i vođenjem evidencije jedino mogu biti sigurna mogu li si nešto ekstra priuštiti ili radije ne ako nije bitno.. i osjecam se zadovoljno kada vidim da sam na neku stavku potrošila manje nego što sam planirala sami plaćamo svadbu pa mi je to bitno.. a mislim da ima i neke veze s mojim horoskopskim znakom hahah
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:13   #2652
Quote:
MissKuki kaže: Pogledaj post
Nije loše stavit na papir sve stavke s kojima se možeš susrest i kolko pretpostavljaš da bi te koštalo i kako kupuješ bilježit si kolko si potrošila.. meni je to super način da pređem budžet kojeg imam zacrtan manje više i da imam troškove pod kontrolom... tipa za 150 ljudi ne bih voljela da mi budžet pređe 13 000 eura.. bilježenje i vođenjem evidencije jedino mogu biti sigurna mogu li si nešto ekstra priuštiti ili radije ne ako nije bitno.. i osjecam se zadovoljno kada vidim da sam na neku stavku potrošila manje nego što sam planirala sami plaćamo svadbu pa mi je to bitno.. a mislim da ima i neke veze s mojim horoskopskim znakom hahah
Plaćam ju i ja sama, i mislim da zbog tog + mog horoskopskog znaka () i jest takav raspašoj. Obično sam s tuđim novcem bolja

Ovdje me vodi srce, umjesto razuma. dosta tog bi ja htjela, makar mi realno pol tog ne treba i mogu. vodim i ja za sad statistiku (jedino salu imam )
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 00:50   #2653
Moja procjena je da će nas naša koštati oko 9500€ sa apsolutno svime.

Jbga neke stvari sam otplatio kroz usluge, neke stvari smo sami proizveli itd. Puno smo uštedjeli, za prvu ruku, na prstenju. Niti meni niti gospođi ne pada na pamet davati 4000+ kuna na prstenje (barem ne trenutno)
Dudeson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 09:11   #2654
Quote:
Dudeson kaže: Pogledaj post
Moja procjena je da će nas naša koštati oko 9500€ sa apsolutno svime.

Jbga neke stvari sam otplatio kroz usluge, neke stvari smo sami proizveli itd. Puno smo uštedjeli, za prvu ruku, na prstenju. Niti meni niti gospođi ne pada na pamet davati 4000+ kuna na prstenje (barem ne trenutno)
Naša procjena svadbe apsolutnim svim troškovima cca. 20000 eura.
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 10:00   #2655
Malo znače brojke u € ako nam ne kažete broj gostiju.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 10:08   #2656
To sam si i ja mislila.. teško za usporedit ako ne znamo broj gostiju, a i grad je bitan jer se cijene dosta razlikuju..

Nije isto npr. 20 000 € za 150 gostiju ili 300 gostiju i jel u pitanju Zagreb ili neki grad u npr. Slavoniji ili Lici gdje su cijene u prosjeku niže.
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 13:28   #2657
Quote:
MissKuki kaže: Pogledaj post
To sam si i ja mislila.. teško za usporedit ako ne znamo broj gostiju, a i grad je bitan jer se cijene dosta razlikuju..

Nije isto npr. 20 000 € za 150 gostiju ili 300 gostiju i jel u pitanju Zagreb ili neki grad u npr. Slavoniji ili Lici gdje su cijene u prosjeku niže.
Zagreb, gastro Globus, 250 gostiju.. ali u sumi su uključeni svi troškovi, baš sve..
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 13:36   #2658
Sisak, 80 gostiju, cca 42.000kn
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 21:25   #2659
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Zagreb, gastro Globus, 250 gostiju.. ali u sumi su uključeni svi troškovi, baš sve..
Bila već svadba ili planirate? Mi smo u Globusu krajem svibnja. Stavim troškove kad ću ih znati.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 16:59   #2660
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
Malo znače brojke u € ako nam ne kažete broj gostiju.
Pardon

140 ljudi, u Zagrebu sala.
Dudeson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.