Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2007., 11:46   #21
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Pakistan je najveći svjetski izvoznik riže i šećera. Plate su im otprilike kao i kod nas. Vojno se bore protiv Al-Kaide, zbog čega su dobili ogromne razvojne kredite od MMF-a, koje su okrenuli za izgradnju tvornica, irigacionih sistema i autoputeva.
Kao i kod vas u Bosni(što nije neki uspjeh), ili kao kod nas u Hrvatskoj(što nije puno bolje u odnosu na Europu, Japan, SAD)

Quote:
Svi gradovi koje si naveo su vrlo mladi u odnosu na gradove na Istoku. Zaboravljaš na Indijsko-Pakistansku i Kinesku kulturu, te da je Mesopotamija bila kolijevka civilizacije. Da ne spominjem Egipat, Maye, Inke ...
Ja sam mislio da ti Dubai navodiš kao primjer razvijenog a ne starog grada. Uz to, stare istočnjačke gradove ionako nisu izgradili muslimani.

Ako ćemo po starosti gradova, najstariji na svijetu je Jerihon, mislim oko 7000 godina.
__________________
"Tko ne uči iz povijesti, prisiljen ju je ponavljati."
"Sine ira et studio"-kako da ne
povjesnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 14:01   #22
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Je, europa je toliko islamofobna da je dozvolila useljavanje milijuna muslimana na svoje tlo. I ovi su na gostoprimstvo uzvratili urlikanjem "Allah je najveci, smrt nevjernicima".

Nesh ti islamofobije.
Ne kontam zašto bi se ja trebao nekom pravdati ako se bojim?

Valjda nešto s time ima i onaj koga se bojim, ne?

Da, ja se bojim Islama, i ne osjećam se krivim zbog toga, mislim da je Islam realna prijetnja meni, mojoj obitelji, mom narodu i zapadnoj civilizaciji, pa i svima ostalima na svijetu.

Da li je krivično djelo ako ja kažem da se nečeg bojim? Onaj koga se bojim nema ništa s tim? Bojim se i raznih drugih stvari, ljudi koji se ničega ne boje najprije od nečega i nastradaju.

Da, ja sam islamofob a mislim da bi to trebao biti svaki normalan čovjek.
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:28   #23
Quote:
100% kaže: Pogledaj post
Za one koji ne razumiju, a ima ih očigledno mnogo, islamofobija je paničan strah od islama, a to je upravo ono što imamo na djelu u krhkoj Evropi. Imamo na djelu strah od širenja islama. Strah je potpomognut teškom propagandom kojom se slika te vjere želi iskriviti i uprljati. Ali i bez obzira na to islam se nezaustavljivo širi. Osnovno je pitanje koliko nam je blizu dan kad ćemo svi govoriti Selam alejkum...
osnovno je pitanje kada će svi govornici "selam alejkuma" u europi završit kao 1463. u španjolskoj.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:30   #24
Quote:
povjesnicar kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da ti Dubai navodiš kao primjer razvijenog a ne starog grada. Uz to, stare istočnjačke gradove ionako nisu izgradili muslimani.

Ako ćemo po starosti gradova, najstariji na svijetu je Jerihon, mislim oko 7000 godina.
Najstariji naseljeni. Kad smo kod toga, medinu su sagradili zidovi. Grad se zvao Jatrib. Ali je muhamed proveo holokaust u arabiji, preimenovao zidovski grad Jatrib u Medina al Nabi, zidovsko kraljevstvo Hijamar u Jemen, itd, itd, itd.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 21:45   #25
Islam se širi kao puter na tavi.

Perhaps it is best to listen to the truth coming from the mouth of the horse. The Internet site aljazeera.net published an interview with Ahmad Al Qataani ???? ???????? An important Islamic cleric who said: “In every hour, 667 Muslims convert to Christianity. Everyday, 16,000 Muslims convert to Christianity. Ever year, 6 million Muslims convert to Christianity."

http://www.islamreview.com/articles/fastdemise.shtml

Ko kaže da nema pametnih muslimana ? Ima ih, oni koji napuste Islam.

www.apostatesofislam.com

www.formermuslims.com
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:26   #26
Abdullah al-Faisal, poslan je u Veliku Britaniju da propovijeda u islamskim centrima. Evo što se dešavalo na njegovom suđenju, zbog optužbi za poticanje na ubojstvo i rasnu mržnju. Osuđen je na 9 godina zatvora (kasnije preinačeno u 7 godina). Nije radio dana u životu, dobivao socijalnu pomoć (šokantno), i istovremeno putovao Velikom Britanijom na račun države koja mu je dala pomoć (VB) i države koja ga je poslala (Saudijska Arabija).

http://www.speroforum.com/site/artic...idarticle=7549

Quote:
Bizarrely, setting an uncomfortable precedent in British law, no Jews or Hindus were allowed to serve as jury members.

...

He claimed that it was acceptable for Muslims to kill Jews, Hindus or Americans. These are a few of his statements:

# "You all have to strike against America anywhere in the world you are. Is that clear? You have to learn how to shoot, to fly planes, to drive tanks and you have to learn how to load your guns and to use missiles."
# You can use chemical weapons to exterminate the non-believer. If you have cockroaches in your house you can spray them, yes with chemicals, chemicals. Who has more dignity, the cockroach or the unbeliever? If you spray the cockroach, spray the Hindu."
# Liberty can never be achieved by democracy. The way forward can never be the ballot; the way forward is the bullet. Islam was spread by the sword, today it has got to be spread by the Kalashnikov."
# "When you have a legitimate target you strike at it. If women and children die they are collateral damage"
# Christians and Jews will never accept you until you follow their evil and corrupted way of life.
Quote:
Naša Kvačica kaže:
Da, ja se bojim Islama, i ne osjećam se krivim zbog toga, mislim da je Islam realna prijetnja meni, mojoj obitelji, mom narodu i zapadnoj civilizaciji, pa i svima ostalima na svijetu.
Iskreno, ja se ne bojim samog Islama. Upoznao sam dovoljno muslimana kojima bih povjerio život u ruke. Upoznao sam i onih drugih koji zaslužuje instant-deportaciju u SA.

Realna prijetnja je agresivna politika vahabista iz SA, koji nemaju APSOLUTNO nikakvog poštovanja prema bilo kome različite vjeroispovjesti, seksualne orijentacije i političkih stavova.

Rat protiv terorizma? Najgluplji politički korektan termin koji sam čuo - radi se o ratu protiv radikalnog Islama. Terorizam je sredstvo, a ne pokretač. Kao da nazovemo 2. svjetski rat "Ratom protiv blitzkriega"
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:45   #27
Quote:
Tyndall AFB kaže: Pogledaj post
Realna prijetnja je agresivna politika vahabista iz SA, koji nemaju APSOLUTNO nikakvog poštovanja prema bilo kome različite vjeroispovjesti, seksualne orijentacije i političkih stavova.
Smijesno je reci da se radi samo o vehabijama. Hezbolahije, bilo iranske, iracke, libanonske ili bahreinske, su siiti, i mrze se sa vehabijama iz dna duse. Islamsko bratstvo, i razni nasljednici (poput islamskog dzihada, hamasa i slicnih) su hanefije, a ne salafije (vehabije su salafije). Komunisti i nacisti su tako prije 60 godina imali iste ciljeve i vrlo slicnu retoriku, ali su se mrzili iz dna duse. Ista prica je danas sa siitskim, selafijskim i hanefijskim fundamentalistima. I ceka ih ista sudbina kao naciste i komuniste, vjesala za vodje, a narod placat reparacije (preko poreza).
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:48   #28
Quote:
Tyndall AFB kaže: Pogledaj post
Iskreno, ja se ne bojim samog Islama. Upoznao sam dovoljno muslimana kojima bih povjerio život u ruke. Upoznao sam i onih drugih koji zaslužuje instant-deportaciju u SA.
A da li su ti muslimani kojima vjeruješ, zaista pravovjerni muslimani i koliko snažno drže do vjere?

Zašto se rijetko kaže islamski ekstremist, nego se puno češće kaže islamski fundamentalist, što je ogromna razlika.

Znači, fundament, osnova Islama, ono što Islam jest, jezgro Islama je opasnost za ne-muslimane. Nije to neki ekstremizam ili otpad od vjere, nego fundament vjere.

Ispada da je povjerenje koje možeš imati prema nekom muslimanu obrnuto proporcionalno tome koliko on drži do vjere tj. onog što piše u Kuranu, ne?
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:56   #29
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
A da li su ti muslimani kojima vjeruješ, zaista pravovjerni muslimani i koliko snažno drže do vjere?

Zašto se rijetko kaže islamski ekstremist, nego se puno češće kaže islamski fundamentalist, što je ogromna razlika.

Znači, fundament, osnova Islama, ono što Islam jest, jezgro Islama je opasnost za ne-muslimane. Nije to neki ekstremizam ili otpad od vjere, nego fundament vjere.

Ispada da je povjerenje koje možeš imati prema nekom muslimanu obrnuto proporcionalno tome koliko on drži do vjere tj. onog što piše u Kuranu, ne?



Upravo to...Sjajno receno.

Zaprepascen sam izjavamava nasa zidovska prijatelja Tyndera..
ZAPRE-PASCEN...

I ja imam jedna muslimanska prijatelja, covjeka rijetke inteligencije...( Turcin..ali ne ovaj iz BIH, vec iz Konstantinolopisa). Ali taj covjek nije nikakav representant te vjere...

Pogledajmo 'nase' BIH muslimane. Veliki dio gradova Srednje Bosne je etnicki ociscen od nas BIH Hrvata, i reci mi tko od muslimana ovdje to priznaje??

I takovim ljudima povjerit zivot u ruke...hmmmm I don't think so...
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:02   #30
Quote:
UmpaUmpa kaže: Pogledaj post
Smijesno je reci da se radi samo o vehabijama. Hezbolahije, bilo iranske, iracke, libanonske ili bahreinske, su siiti, i mrze se sa vehabijama iz dna duse. Islamsko bratstvo, i razni nasljednici (poput islamskog dzihada, hamasa i slicnih) su hanefije, a ne salafije (vehabije su salafije). Komunisti i nacisti su tako prije 60 godina imali iste ciljeve i vrlo slicnu retoriku, ali su se mrzili iz dna duse. Ista prica je danas sa siitskim, selafijskim i hanefijskim fundamentalistima. I ceka ih ista sudbina kao naciste i komuniste, vjesala za vodje, a narod placat reparacije (preko poreza).
Ali to točno i je point ljevice i ne-toliko eksplicitne muslimanske retorike- brebaciti krivnju za ekstremizam, nasilje, i ine "nepodopštine" na vahabije. Tako svi sretni a ovca i dalje j****a.

A koliko je to daleko od istine znaju svi koji malo bolje prate događanja na BI.
Zeev Zion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:11   #31
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
A da li su ti muslimani kojima vjeruješ, zaista pravovjerni muslimani i koliko snažno drže do vjere?

Zašto se rijetko kaže islamski ekstremist, nego se puno češće kaže islamski fundamentalist, što je ogromna razlika.

Znači, fundament, osnova Islama, ono što Islam jest, jezgro Islama je opasnost za ne-muslimane. Nije to neki ekstremizam ili otpad od vjere, nego fundament vjere.

Ispada da je povjerenje koje možeš imati prema nekom muslimanu obrnuto proporcionalno tome koliko on drži do vjere tj. onog što piše u Kuranu, ne?
Nije tako forumski kolega.
Mada je ova tema više za religiju, samo ću kratko.

Ti pokreti koje je Umpa naveo, većinom su pokreti izrasli na nečijem teroru. Primarna im je zadaća da zaustave taj teror.( sukobi na lokalnoj razini )Kad prestane sukoba, nestat će i takvog pokreta. Osim vehabija. A oni su ionako u SA i teško da će dalje od tamo ići. Bilo oni sami bilo njihovo učenje. Ono malo što su uspjeli progurati na zapadu, uvelike je osujećeno na razne načine.
Islam je zaista miroljubiv. Fundament mu je mir. Najbolji reprezenti tog mira su sufije iz redova Hanefija. Hanefija je najviše, a sufije imaju jak uticaj na njih jer su duhovno vođstvo hanefijama, a potom cijelom Islamu. Zato je strah bezpredmetan. I da napomenem. Najveću "opasnost" predstavljaju polu učeni vjernici i radikalne skupine osnovane sa ciljem sprečavanja terora. Tamo gdje nema terora, nema ni radikala. Osim, naravno, vehabija. Po meni, oni su jedini problem.
Drugo je što bi Umpa htio podvaliti hamas koji je rezultat njihovog terora na onim područjima.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:20   #32
Gledam sinoc na TV-u, snimak iz GB, nekakav imam prica otvoreno kako ce islam zavladati Britanijom, milom ili silom.

Shvatite, islam je nasilna religija. Kazna za napustanje je smrt. Krenite samo od toga. Islam je nespojiv sa demokratijom, progresom, ljudskim pravima itd. Vi pripadate srednjem veku, dobu robovlasnika, razbojnika, pedofila...
Skot is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.01.2007., 23:27   #33
Kada Egipćanin dobije stipendiju da studira u Coloradu od 1948 -1950 i tamo se zgrozi nad scenom "životinjskog miješanja" muškaraca i žena u crkvama, a jazz glazbu doživi kao seksualni ispad crnačkog stanovništva i kasnije taj inspirira frontmene Al Kaide, onda tu nešto ne štima.
Čovjek je proveo dvije godine na srednjem zapadu krajem 40ih, nije zaglavio u primjerice San Franciscu 30-40 godina kasnije.

Koji je on to teror pretrpio, osim činjenice da postoji drugačija kultura od njegove. A možda je to nekom teror sam po sebi.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:28   #34
Quote:
Skot kaže: Pogledaj post
A ko si ti? Neko ko zeli da zavlada svetom?

Gledam sinoc na TV-u, snimak iz GB, nekakav imam prica otvoreno kako ce islam zavladati Britanijom, milom ili silom.

Shvatite, islam je nasilna religija. Kazna za napustanje je smrt. Krenite samo od toga. Islam je nespojiv sa demokratijom, progresom, ljudskim pravima itd. Vi pripadate srednjem veku, dobu robovlasnika, razbojnika, pedofila...
Priča i Džordž dablju da je vladar svijeta i da dobiva naredbe direktno od Boga.
Samo što Bush djeluje. Prikladnije je da se počnete pitati nije li nastupila Bushofobija.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:33   #35
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Kada Egipćanin dobije stipendiju da studira u Coloradu od i tamo se zgrozi nad scenom "životinjskog miješanja" muškaraca i žena u crkvama, a jazz glazbu doživi kao seksualni ispad crnačkog stanovništva i kasnije taj inspirira frontmene Al Kaide, onda tu nešto ne štima.
Čovjek je proveo dvije godine na srednjem zapadu krajem 40ih, nije zaglavio u primjerice San Franciscu 30-40 godina kasnije.

Koji je on to teror pretrpio, osim činjenice da postoji drugačija kultura od njegove. A možda je to nekom teror sam po sebi.
To ti ne možeš shvatit. Međutim primjedba stoji i mi muslimani radimo aktivno na tome da amortiziramo te razlike i da obrazujemo naše muslimane da budu spremni i sposobni za suživot. Radite li vi na tome?
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:49   #36
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
A da li su ti muslimani kojima vjeruješ, zaista pravovjerni muslimani i koliko snažno drže do vjere?
Drže dovoljno. Ne dižu se u zrak u židovskim autobusima i pizzerijama, i vjeruju u moje pravo da ne vjerujem. Neki imaju i radikalnije ideje obračuna sa Al-Qaidom od mene (a moje ideje uključuju sudare neutrona i nuklearnu fisiju). Obrazovani su na zapadu, i prihvatili su ga kao svoj dom - rade, plaćaju poreze, izlaze van, samo što ne piju alkohol. Poštuju običaje i civilizacijske norme zapada, i kada netko kaže musliman, prvo pomislim na njih. Kada netko kaže islamist, pomislim na Curtisa Le Maya.

Da li to znači da drže do vjere? Ne znam, meni se čini da drže. You tell me.

Quote:
Zašto se rijetko kaže islamski ekstremist, nego se puno češće kaže islamski fundamentalist, što je ogromna razlika.

Znači, fundament, osnova Islama, ono što Islam jest, jezgro Islama je opasnost za ne-muslimane. Nije to neki ekstremizam ili otpad od vjere, nego fundament vjere.

Ispada da je povjerenje koje možeš imati prema nekom muslimanu obrnuto proporcionalno tome koliko on drži do vjere tj. onog što piše u Kuranu, ne?
Pišu grozne stvari i u drugim vjerskim knjigama, pa i njih poštujem. Ali ako slučajno netko pokuša nametati svoj svjetonazor meni ili meni dragim ljudima, bit će sranja. Jebiga, svaki fanatizam je štetan i opasan, pa bio on islamski, kršćanski, hinduistički, socijalistički, kakav god bio.

Sada, vehabije, šijiti, suniti, nisam u tome potkovan. Bit je da se širi apsolutno nepoželjan svjetonazor koji ima izvor većinom u Saudijskoj Arabiji. I oni koji šire takve poruke, trebaju biti izbačeni iz Europe (i SAD-a, Australije,...) u roku odmah. Avionom do Meke, i van bez slijetanja. I bez padobrana.

Frankopan, idiota ima svugdje, u svim nacijama, vjerama, sa svih strana političkog spektra. Samo što na bliskom istoku taj idiotizam je uzeo maha jače nego drugdje.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:11   #37
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Osim vehabija. A oni su ionako u SA i teško da će dalje od tamo ići. Bilo oni sami bilo njihovo učenje. Ono malo što su uspjeli progurati na zapadu, uvelike je osujećeno na razne načine.
Ne bih rekao. Pogledaj moj post br 26. Itekako se širi, uz prešutno odobravanje dobrog dijela muslimana, i kolaboracijsku šutnju mainstream medija.

Kažeš da je islam miroljubiv. Zašto ga onda određeni ljudi šire nasiljem (nekada mačem i ognjem, sada eksplozivnim remenjem i AK-47)? Ti ljudi se smatraju muslimanima.

Quote:
Derviš kaže:
Ko ste to vi? Posjednici zapada? Posjednici svijeta? Kakva oholost.
Kada kažeš "mi", na koga misliš? Zapadna civilizacija je sekularna i humanistička. Love it or leave it. Ako netko hoće da mu taj zapad pomogne, neka onda prihvati neke civilizacijske norme. Vrijeđa ga to što vidi žene u topićima i uskim trapericama? Slobodan je otići negdje gdje ga to neće vrijeđati. Vrijeđa te sloboda tiska i izloženost kritici? Doviđenja. Zapad tako funkcionira.

Quote:
To ti ne možeš shvatit. Međutim primjedba stoji i mi muslimani radimo aktivno na tome da amortiziramo te razlike i da obrazujemo naše muslimane da budu spremni i sposobni za suživot. Radite li vi na tome?
Postoje li džamije po zapadu? Postoje. Postoje li sinagoge / crkve/hinduski hramovi po bliskom istoku? Svi znamo odgovor na to pitanje. Gdje su ti obrazovani musliman spremni na suživot? Poznam ih svega nekoliko, a čini mi se da ih ona netolerantna gamad daleko nadglasava.

I time završavamo Tyndallovu školu forumskog ophođenja - Lekcija 1: Kako se zamjeriti obadvije strane u debati.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:27   #38
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Pakistan je najveći svjetski izvoznik riže i šećera. Plate su im otprilike kao i kod nas. Vojno se bore protiv Al-Kaide, zbog čega su dobili ogromne razvojne kredite od MMF-a, koje su okrenuli za izgradnju tvornica, irigacionih sistema i autoputeva.

Svi gradovi koje si naveo su vrlo mladi u odnosu na gradove na Istoku. Zaboravljaš na Indijsko-Pakistansku i Kinesku kulturu, te da je Mesopotamija bila kolijevka civilizacije. Da ne spominjem Egipat, Maye, Inke ...
Povijest islama zapocinje u sedmom stoljecu. Indija ima civilizacijski kontinuitet od otprilike 2500. godine prije Krista. Kina otprilike od 21. stoljeca prije Krista. Kakve Mezopotamija ima veze s islamom? Da ne spominjemo Egipat a osobito Maye i Inke.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:28   #39
Moje iskustvo sa "tolerantnim" muslimanima:

"Hajde da ti objasnim zasto je islam najbolji i napravedniji, pa ces ga prihvatiti ako imas otvoreno srce".
Skot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:49   #40
Tyndall AFB kaže.
Quote:
Ne bih rekao. Pogledaj moj post br 26. Itekako se širi, uz prešutno odobravanje dobrog dijela muslimana, i kolaboracijsku šutnju mainstream medija.
Moguće. A i ne mora bit. Dok netko ne donese precizne podatke, status quo.

Quote:
Kažeš da je islam miroljubiv. Zašto ga onda određeni ljudi šire nasiljem (nekada mačem i ognjem, sada eksplozivnim remenjem i AK-47)? Ti ljudi se smatraju muslimanima.
Ovdje ti je bio važniji Tyndal, nego upis.


Quote:
Kada kažeš "mi", na koga misliš? Zapadna civilizacija je sekularna i humanistička. Love it or leave it. Ako netko hoće da mu taj zapad pomogne, neka onda prihvati neke civilizacijske norme. Vrijeđa ga to što vidi žene u topićima i uskim trapericama? Slobodan je otići negdje gdje ga to neće vrijeđati. Vrijeđa te sloboda tiska i izloženost kritici? Doviđenja. Zapad tako funkcionira.
Derviš nije rekao MI. Stavio je primjedbu na upis nicka ZeevZion koji pripada Židovskom miljeu. Zapanjila me oholost takve njegove izjave i to je sve.

Quote:
Postoje li džamije po zapadu? Postoje. Postoje li sinagoge / crkve/hinduski hramovi po bliskom istoku? Svi znamo odgovor na to pitanje. Gdje su ti obrazovani musliman spremni na suživot? Poznam ih svega nekoliko, a čini mi se da ih ona netolerantna gamad daleko nadglasava.
crkve u Iranu
također Iran
Još malo Iran
mješane slike

Quote:
I time završavamo Tyndallovu školu forumskog ophođenja - Lekcija 1: Kako se zamjeriti obadvije strane u debati.
Nitko te ne traži da budeš na nečijoj strani. Pozdravi Tyndalla i reci mu da je smisao debate spoznaja Istine.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.