Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2009., 21:48   #41
Kako riješit kad izađe 14 dana?
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:18   #42
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Kako riješit kad izađe 14 dana?
Kasni odgovor, ali prije nego postavim svoje pitanje... :-)
Stavi UK proxy u preferencesima, apply, restart aplikacije, pokreni ponovo i makni proxy.

U biti, ovak je dosad radilo da uopce nema reklama, a sad tu ide moje pitanje...
Ima tko kakvu ideju za workaround tih reklama? Iritantno je kad svakih 3-4-5 pjesama pusti audio reklamu. Koga briga za ove bannere... Prije nije bacao reklame za taj travel mod, kad si van regane zemlje (meni UK), pa se taj 14 day timer dao resetirati stavljanjem UK proxyja (tad su se vratile reklame), i odmah micanjem proxyja (reklame bi onda nestale).
Krešo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:49   #43
imam pitanje: kak se sad (od 2. mjseca negde) više nemre free regisdtrirati, postoji li neki način da se svejedno registrira bez invitation codea?
imal sam account na spotifyu ali ga duže nisam koristil i sad mi javlja da moram ispraviti podatke koji se ne podudaraju. ima ko ideju kakvu?
shteff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 02:49   #44
super je spotify, pravo otkriće
Slobodan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:04   #45
Trenutacno sam u Svedskoj i preko Spotifyja je moguce slusati i hrvatske izvodace. Slusao sam Severinu
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:37   #46
Nasla sam reklamu za spotify na nekom webu o trcanju di su "nudili" playlistu za trcanje, kao slusajte ju preko spoftiya.
Da li to kako upisujete proxy i mijenjate IP i sta sve vec funkcionira i za mobitele ili ne? Na webu su reklamirali za slusanje na mobu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:31   #47
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Nasla sam reklamu za spotify na nekom webu o trcanju di su "nudili" playlistu za trcanje, kao slusajte ju preko spoftiya.
Da li to kako upisujete proxy i mijenjate IP i sta sve vec funkcionira i za mobitele ili ne? Na webu su reklamirali za slusanje na mobu
Isto je, za mob imaš Spotify free što znači potreban ti je samo account.

No dobro, dal će se neko sjetiti postaviti svoj username?
__________________
Illic est glorior futurum...
GNP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 14:56   #48
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.
zag0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 20:07   #49
Quote:
zag0 kaže: Pogledaj post
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.
Kartica mora biti izdana u državi gdje jse koristi proxy server.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:23   #50
Spotify i Pandora kao aplikacija na uređajima

Imam pojačalo preko kojeg sam slušao Internet radio - ali je ta stavka krepala. Kupio bih Sonyjev uređaj Blu Ray jer u njihovim opisima spominju dobar streeming te Pandora i Spotify. Zna li netko radi li to u Hrvatskoj preko tog uređaja. Imao sam već medija player koji također ima Spotify ali se pridodana aplikacija nije mogla aktivirati: ne radi u vašoj državi. Kako je to kod Sonyjevih uređaja? Recimo Bluray BDP-s6700 i slični?
Cicarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:07   #51
Neovisno o uređaju - spotify i pandora ne rade u HR.
Jedini način je korištenje VPN-a ili servisa tipa UnblockUS..
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:39   #52
Quote:
spoiled_brat kaže: Pogledaj post
Neovisno o uređaju - spotify i pandora ne rade u HR.
Jedini način je korištenje VPN-a ili servisa tipa UnblockUS..
Eto sada si i sam rekao da rade. Ja upalim Tunnel Bear (US) dok se ne logiram na Spotify, isključim Tunnel Bear i radi kao podmazan. Izbaci me svako 2-3 tjedna (niste u zemlji u kojoj tvrdite) ali onda opet ista shema i bez problema ga tako koristim već duže vrijeme.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:32   #53
Na pola puta smo ali ako znate još i ovo

Hvala Vam na društvu i odgovorima!
Be.redy – Što je je Tunnel Bear (nisam ni potražio na mreži o tome) pa ipak pitam – je li to neka appp na samom uređaju – tip uređaja– više modela BluRay Sonyja manjeg formata kod kojeg navode puno app pa i navedene za slušanje Internet radija. Ako govoriš o računalu a ne o uređaju – nije jasno – reći ću: na računalu sam instalirao i Pandoru i spotify – traje tjedan dana – ali ako slušam glazbu na računalu, koristim app Internet radio koji nudi puno radio stanica – koristim njemački: streamwriter – koji radi dobro, a glazbu si snimim – istovremeno i 5-6 stanica – može i više - a to onda slušam u autu gdje MP3 i niži brt zadovoljava. Preko uređaja i HIFI Int. R. samo kada nešto radim ili gledam nešto na TV bez zvuka (neki sport). A kada baš slušam, to je lossless glazba a za to koristim diskove na medija playerima.
Nakon kvara Int. rad. na pojačalu Denon (pojačalo dobro radi) su Int.rad. na Dune m.playeru koji ima suženi izbor stanica i koji ne navodi izvođače te jedan stari Meder koji tjera disk ali ni njemu Int.r. više ne radi kako treba. Pitanja: 1. Slušaš li Spotify (Be.redy) na uređaju kako si opisao? 2. Imaju li navedeni Sonyjevi uređaji neku app. preko koje se sluša Int. rad a da ima izbor, ne samo ponudu stanica i da se navode izvođači i druge informacije?
Hvala i Be.redyju i spoiled_bratu – ali ako može odgovor ili iskustvo na ova dva pitanja?
Cicarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:44   #54
Moje slušanje internet radija/stream videa sa servisa koji nisu dostupni u HR funkcionira tako da mjesečno uplatim ~ 5 dolara servisu Unotelly (iako su postali nešto lošiji nego prije). Postoji masu sličnih servisa, unblock us, getflix, i slični. I uživam u američkom netflixu, hulu, pandora, crackle, bbc iplayeru, itvu i smithsonian kanalu...
Napominjem da koristim Roku player koji je spojen na tv i zvucnike (jer mi nije zgodno gledati video, slusati glazbu na kompu) koji nema posebne dns postavke u samom uređaju. Zato sam odlučio koristiti poseban dd-wrt router koji je postavljen u skladu s uputama unotellyja, i na taj router se spaja samo Roku. Kućna mreža mi je odvojena. Za svaki slučaj.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:52   #55
Je li ima netko informacije kada bi se Spotify trebao oficijalno pojaviti u Hrvatskoj?
ivan_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 14:07   #56
Kako vidjeti u svakom trenutku broj streamova neke pjesme?
Jedino kako sam ja uspio do sad je ako tražiš izvođača, ideš na "show all results" otvori se 5 popularnih pjesama tog izvođača i kraj njih piše broj streamova.
Nije valjda da je moguće samo tako?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:29   #57
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Kako vidjeti u svakom trenutku broj streamova neke pjesme?
Jedino kako sam ja uspio do sad je ako tražiš izvođača, ideš na "show all results" otvori se 5 popularnih pjesama tog izvođača i kraj njih piše broj streamova.
Nije valjda da je moguće samo tako?
Na racunalu odes na album u kojem je pjesma i stavis misa na one crtice desno od trajanja pjesme i pisat ce ti. Na mobitelu mislim da ne mozes.
Anonimi is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 01:29   #58
Hvala, konačno!
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:11   #59
Question

Preko uk apple ID-a skinem normalno Spotify i preko ljeta sam mogla normalno u hr napraviti free account koji bi svaka dva tjedna brisala i ponovno radila novi; sad mi vise ne zeli napraviti account ni preko Facebooka ni preko emaila. Zna mozda netko kako mogu to rijesit? Hvala puno
Cudnovato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:58   #60
Vjerojatno su ti blokirali uredjaj jer si napravila previse accounta s njega.

Umjesto da brises account i radis novi, dovoljno je da se svaka 2 tjedna preko vpna ulogiras. Na vpnu namjestis zemlju koja ti je na accountu.
Anonimi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.