Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2003., 17:07   #21
vidi vraga

i ASUS-MAN je došao na znanost...

de si kućo stara?!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 17:08   #22
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Ne, ali ja cu....
ti bi to volio... :P
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 17:08   #23
Quote:
slafko kaže:
kaj smo mi tu toliko ludi?
Da, zato sto Lucu, kao jednog od najkvalitetnijih clanova i moderatora izbacujete iz takta bezveze.

Mi smo ovdje da napokon pocnete cijeniti uvazenu moderatoricu
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 17:09   #24
Quote:
slafko kaže:
ti bi to volio...
Ne, ja bi to mogao
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 17:09   #25
Re: vidi vraga

Quote:
slafko kaže:
i ASUS-MAN je došao na znanost...

de si kućo stara?!




..ima nas, ima ..
vidi kako se drzimo
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 17:10   #26
luca rulez

da vidimo ko joj sta moze
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 17:11   #27
Quote:
Da, zato sto Lucu, kao jednog od najkvalitetnijih clanova i moderatora izbacujete iz takta bezveze.
priznaj. tebi je bilo krivo kaj tebe ne zajebavamo...

Quote:
Mi smo ovdje da napokon pocnete cijeniti uvazenu moderatoricu.
yeah, right. ne podcjenjujem te, ali ni bolji mi nisu uspjeli nametnut svoju volju.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 17:13   #28
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Ne, ja bi to mogao
...probati.
nemožeš toliko brisat koliko mogu srat bezveze. a ne serem luci jer je ne volim, poštujem ili nešto treće. luca je super. ali to nije razlog da ne serem zbog sranja kao takvog. bilo bi mi dosadno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 17:13   #29
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Da, zato sto Lucu, kao jednog od najkvalitetnijih clanova i moderatora izbacujete iz takta bezveze.

Mi smo ovdje da napokon pocnete cijeniti uvazenu moderatoricu
VelmaX is offline  
Old 28.01.2003., 17:13   #30
U bem ti.
Pa oklen sad nova dva moderatora?
kumek is offline  
Old 28.01.2003., 17:14   #31
Quote:
slafko kaže:
ali ni bolji mi nisu uspjeli nametnut svoju volju.
Slobodan si otvarati topic na PZK o mojoj samovolji, neces biti prvi
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 17:17   #32
Nemojte mi lucu dirat.

Bute dobili po turu

Americano:
Da citiram Budišu (opet):

Kome se ne sviđa, široka mu vrata.

To je naravno malo predrastična mjera, ali imaš PŽK i imaš PM.

Ovako napadat lucu zato što ti se ne sviđa njen način moderiranja je jako, jako
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 28.01.2003., 17:19   #33
Re: Pitanje

Quote:
Ame®icano kaže:
I kada smo vec stvar priveli kraju, pojavi se osoba koja nikada ne posta na Znanosti i nabaci par uvreda. Moderatori ne reagiraju, pa sam reagirao ja, tako sto sam napisao odgovor, na koji sam
Imas pravo. luca je napravila katastrofalnu gresku.
Cak dvije.
1. Netko tebe vrijedja, a ona mene o tome nije obavijestila da i ja od toga nesto imam.
2. Izbrisala je uvrede prije nego sam ih stigla vidjeti kad sam ipak saznala da se nekaj dogadja.

Ali znajuci tebe, sigurno si sejvao? Posalji da vidim cime su te pocastili...hehe... Mozda jos kaj dodam.
Gospon Pes is offline  
Old 28.01.2003., 17:19   #34
Nice attitude, luca.

Naravno da sam naporan, jer trazim obrazlozenje za ono sto mi nije jasno. A ono sto mi nije jasno je da po nekim pisanim ili nepisanim pravilima foruma, moderatori dopustaju pojedinim forumasima da pisu sto god zele, da vrijedjaju druge clanove foruma, a da niko ne da primjedbu na to. I na kraju kada se neko usudi da progovori oko toga, taj koji je dao primjedbu postaje glavni krivac za uzurpiranje foruma i krivica se svaljuje na njega. Da moderatori rade svoj posao kako treba na prvom mjestu, primjedbi ne bi ni bilo.

Cetrvrti put ti govorim da protiv tebe nemam nista osobno, zato molim te da prestanes okretati pricu na neku osobnu razinu.

Quote:
by luca
a ja ne zelim nista okretati nego se ukloniti iz situacije koja mi se ne svidja. ne moze jednostavnije od toga...
Upravo o tome i govorim. Ne svidja se ni meni da me neko upadne u diskusiju i pocne bez ikakvog razloga vrijedjati, pa zelim da se takvo sto ukloni, ako mi se vec zatvaranjem topika ne pruza prilika da odgovorim. Ne moze jednostavnije od toga.
Ame®icano is offline  
Old 28.01.2003., 17:21   #35
Americano, koliko si davitelja slicníh sebi sreo na ovom forumu?
Davis covjece, opusti se
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 17:22   #36
Quote:
Ame®icano kaže:
...pa zelim da se takvo sto ukloni, ako mi se vec zatvaranjem topika ne pruza prilika da odgovorim.
A mozda nije stigla, pa je na brzinu zatvorila samo da se ne nastavi dalje, a ti odmah frku digao?
Gospon Pes is offline  
Old 28.01.2003., 17:22   #37
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Slobodan si otvarati topic na PZK o mojoj samovolji, neces biti prvi
sori kaj te moram spustit na zemlju malo, ali u mom svijetu nisi toliko važan da bi bavio tobom iznad ovog topika. a sad se bavim tobom jer si me povukao za jezik. a zvučiš prepotentno. a takve vas najviše volim... pluz reci da si vegan. pliz.
a puse si šalji pederčićima i pederoljupcima na politici i religiji.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 17:24   #38
a ja mislila da sam sam to vec objasnila....
luca is offline  
Old 28.01.2003., 17:24   #39
Quote:
slafko kaže:
a puse si šalji pederčićima i pederoljupcima na politici i religiji.
Znam ja dobro zasto saljem puse tebi...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 17:25   #40
Quote:
slafko kaže:
sori kaj te moram spustit na zemlju malo, ali u mom svijetu nisi toliko važan da bi bavio tobom iznad ovog topika. a sad se bavim tobom jer si me povukao za jezik. a zvučiš prepotentno. a takve vas najviše volim... pluz reci da si vegan. pliz.
a puse si šalji pederčićima i pederoljupcima na politici i religiji.
slafko. ti si meni drag iako si lud. predlazem ti da pustis i pedere i politiku i vegane. njima tu nije mjesto.
luca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.