Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2013., 17:52   #61
zabrijo sam, odlično je, sad uz ručak paše ko gromček. nije ništa oksidiralo, mutno još uvijek je ali je pitko, a mislim da neće ni dočekat da se razbistri jer ga neće bit
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 22:48   #62
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
pozdrav, evo me opet.
moje je crno provrelo, a bijelo mi se čini pri kraju.
uglavnom, crno sam pretočio iz bačve u bocune koji su sad puni do vrha, ali sam prilikom pretoka malo kušao i čini mi se da je kiselije nego što je bilo, nije prekiselo ali je zamjetno kiselije.

e sad, zanima me koji je rezultat oksidacije, jednom sam prije dvije godine ostavio otvorenu posudu s vinom u frižideru preko noći i sjećam se da je oksidiralo ali se ne sjećam točnog okusa da li je bilo i kiselije ili samo bljutavije.

je li produkt oksidacije povećanje kiselosti? isto tako sjećam se da prošle godina kad sam potrošio dio boce od litre i ostatak ostavio u njoj preko noći bi promijenilo okus i postalo uljastije i kiselije.

da li je to onda to?

i za kraj, kako se čuva vino u bačvama od oksidacije, da li se lijeva parafinsko ulje? mislim na dio kad se toči malo po malo iz bačve, ne odmah nakon vrenja kad se bačvu nadotoči do vrha.
Kao prvo mlado vine se ne zatvara sasvim jer još uvijek nije do kraja odvrelo i mogla bi ti puknut boca
Oksidacija ili tamnjenje vina se dešava jer nema dovoljno sumpora (bez njega se vino ne može čuvati),znači moraš sipati vinobran za crna vina
Kiselina ti se ne može povećati nakon što je odvrelo ,dapače već se izdvaja kroz vinski kamen pa ju je manje ,već ti je to samo subjektivni osjećaj ,da si mjerio prije i poslije vrenja bi vidio da je pala za 0,5 do 1 g po litri
Ako nemaš bačvu s plivajučim poklopcem teško ćeš na duže staze očuvati vino zdravim jer i ako staviš gore posudu s vinobranom i limunskom kiselinom svejedno ti to nije garancija da ti se neće pokvariti jer drvena bačva diše ,stoga je najbolje čuvati u inox ili plastičnim bačvama s plivajućim poklopcem oko kojega se nalije enološko ulje i može stajati unutra i godinu dana s 20-25 mg slobodnog SO2

Zadnje uređivanje robi0007 : 12.10.2013. at 22:59.
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 22:55   #63
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
zabrijo sam, odlično je, sad uz ručak paše ko gromček. nije ništa oksidiralo, mutno još uvijek je ali je pitko, a mislim da neće ni dočekat da se razbistri jer ga neće bit
grehota je popiti takvo vino,sačuvaj malo i za drugu godinu
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 16:51   #64
hahaha ma kakvu drugu godinu ima ga 50 litara, neće ga bit do 12. mjeseca. sad kad dođe sezona kestena...planut će.

mjerio sam onim alkoholmetrom za rakiju, ako je točno, ima između 10.5 i 11% alkohola, barem onaj dio što sam dobio cijeđenjem taloga.
uglavnom, zadovoljan sam svime kako je ispalo ali se nadam da će iduće godine biti još bolje a i više s obzirom da moram ili sad ili na proljeće nabavit stajskog gnoja i gnoja peradi i dobrano to pognojit i sve fino zaštihati. i iduće sezone još planiram eksperimentirat svojim načinima špricanja mlijekom, koprivama itd, pa ako prođe super, moram odgonetnut je li mi iznenadno sušenje ove godine sredinom sedmog mjeseca donijela peronospora, nedostatna gnojidba ili nešto treće. ove sam godine gnojio samo vozom trave naručene od komunalca koju je pokosio po gradskim parkovima i livadama, plus moj domaći kompost (kojeg inače imam premalo za cijeli vrt).

u svakom slučaju hvala ekipi ovdje na forumu na pomoći i savjetima, vjerojatno se čujemo dogodine u vezi ove teme, a u vezi neke druge sigurno i ranije.

u zdravlje!
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 22:05   #65
sUŠENJE ?

uPIŠI eska U TRAŽILICU, I POGLEDAJ DA LI JE TO TO
Opet žena prčkala po tipkovnici, nikak da skuži da su velika slova zabranjena.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 22:06   #66
Kiselo je jer je ova godina kisela, tj. ljudi neznaju pa beru napamet. Niti itko jede zelenu rajčicu, niti bi trebalo brati nedozrelo grožđe.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 22:58   #67
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
sUŠENJE ?

uPIŠI eska U TRAŽILICU, I POGLEDAJ DA LI JE TO TO
Opet žena prčkala po tipkovnici, nikak da skuži da su velika slova zabranjena.
ne bih rekao, prvo, nije se osušio cijeli trs nego 'samo' dio plodova tj grozdova. neki potpuno neki djelomično, neki ništa. uglavnom, propalo mi je po slobodnoj procjeni oko 50% uroda (nije toliki problem pošto se radi o kućnom vinogradiću sa 80ak trsova, nadokupio sam što mi je falilo).

isto tako i dio lišća je ošugavio i otpao. jedan dio peronospora sredinom srpnja, drugi dio malo paleži malo ovog malo onog, a sve u kompletu gledano možda 30ak posto zelene mase (još sam ja pri pojavi peronospore žešće prorijedio lozu kako bih omogućio prozračivanje i brže sušenje nakon kiše i da se ne zakote raznorazne gamadi po unutrašnjosti obraslih dijelova).
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:06   #68
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
hahaha ma kakvu drugu godinu ima ga 50 litara, neće ga bit do 12. mjeseca. sad kad dođe sezona kestena...planut će.

mjerio sam onim alkoholmetrom za rakiju, ako je točno, ima između 10.5 i 11% alkohola, barem onaj dio što sam dobio cijeđenjem taloga.
uglavnom, zadovoljan sam svime kako je ispalo ali se nadam da će iduće godine biti još bolje a i više s obzirom da moram ili sad ili na proljeće nabavit stajskog gnoja i gnoja peradi i dobrano to pognojit i sve fino zaštihati. i iduće sezone još planiram eksperimentirat svojim načinima špricanja mlijekom, koprivama itd, pa ako prođe super, moram odgonetnut je li mi iznenadno sušenje ove godine sredinom sedmog mjeseca donijela peronospora, nedostatna gnojidba ili nešto treće. ove sam godine gnojio samo vozom trave naručene od komunalca koju je pokosio po gradskim parkovima i livadama, plus moj domaći kompost (kojeg inače imam premalo za cijeli vrt).

u svakom slučaju hvala ekipi ovdje na forumu na pomoći i savjetima, vjerojatno se čujemo dogodine u vezi ove teme, a u vezi neke druge sigurno i ranije.

u zdravlje!
Malo je to alkohola ,koja je to sorta grožđa i kad si brao ,kojega datuma ?
Gnoji se isključivo na jesen i to zrelim stajskim ili nekim drugim al mora biti zreo,ovo kaj radiš s tek pokošenom travom ti je najgore kaj moreš napraviti jer se trava isparava dok truli

Zadnje uređivanje robi0007 : 13.10.2013. at 23:19.
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:11   #69
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
sUŠENJE ?

uPIŠI eska U TRAŽILICU, I POGLEDAJ DA LI JE TO TO
Opet žena prčkala po tipkovnici, nikak da skuži da su velika slova zabranjena.
Reci da li imaš kakve naznake fitoplazmoze u svom vinogradu ?
Kod mene se zadnjih dvje godine pojavilo par trsova ,tek ove godine saznao kaj je to za bolest
http://www.bayercropscience.com.hr/i...e/rumenica.jpg

Zadnje uređivanje robi0007 : 13.10.2013. at 23:21.
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:16   #70
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Kiselo je jer je ova godina kisela, tj. ljudi neznaju pa beru napamet. Niti itko jede zelenu rajčicu, niti bi trebalo brati nedozrelo grožđe.
Kiseline su ove godine manje više dobre ,naravno tko se nije žurio brati već je strpljivo čekao da padnu
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:19   #71
To je bila peronospora.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:21   #72
Imam dva trsa. Prošle godine jedan.
Nisam niš napravio, sljedeće godine stavljam nove trsove. Međutim, znam gdje sam pogriješio. Stvarno sam ga otpilio, i rana nije zacijelila, tj. ostala je otvorena.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:24   #73
Pročitati:
http://www.veleri.hr/files/datoteke/...bilizacije.pdf
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 23:21   #74
Quote:
robi0007 kaže: Pogledaj post
Malo je to alkohola ,koja je to sorta grožđa i kad si brao ,kojega datuma ?
Gnoji se isključivo na jesen i to zrelim stajskim ili nekim drugim al mora biti zreo,ovo kaj radiš s tek pokošenom travom ti je najgore kaj moreš napraviti jer se trava isparava dok truli
frankovka, 22.9. 16% sladora.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 23:25   #75
Ona je kisela sorta, a pogotovo u ovim uvjetima, klimatskim. Sljedeće godine 2014 u rujnu bi bila dobra, ali.....
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 11:29   #76
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Imam dva trsa. Prošle godine jedan.
Nisam niš napravio, sljedeće godine stavljam nove trsove. Međutim, znam gdje sam pogriješio. Stvarno sam ga otpilio, i rana nije zacijelila, tj. ostala je otvorena.
Ja redovito svoje mažem s voćarskim voskom ,čak i rane od lucnjeva al svejdno mi se desi pokoji trs epipleksije i sad ove fitoplazmoze .
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 11:38   #77
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
frankovka, 22.9. 16% sladora.
Pa i moja je frankovka al sam čekao do zadnjega i ima 6 g/l kiseline isto ko i prošle godine ,šećera je isto bilo 16 ko i prošle s tim da je nešto manje rodila ove al još uvijek velikih 4 litre po trsu (uzgoj dvostruki guyot)
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 17:30   #78
asti gospe 4 litre po trsu pa kolko je to šiba i grozdova onda?? 16 šiba sa po 2 grozda svaka?

čim mjeriš kiselinu?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 10:24   #79
Guyot dvostruki bi trebal imati dva rodna lucnja (sa po 8-10 rodnih pupova) i 2 prigojna reznika,... pri zdravom i jakom čokotu u punoj rodnosti i na kvalitetnoj zemlji takvi prinosi (prek 5 kila) su mogući, tak da to nije ništ čudno.

Kaj se kiseline tiče, ove god. smo to morali zanemariti i što prije (na vrat-na nos) pobrati jer su naglim dolaskom kiša bobice počele pucati i grožđe truliti.

@robi: kolko pupova po lucnju ostavljaš kod rezidbe?
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 10:42   #80
Ovak : nabavio sam inox onu bačvicu u kojoj pivovare drže pivo i dolje sam stavio pipu a gore inox čep koji ima rupicu za odvod zraka. Mislio sam kupiti vino i držati ga u toj bačvici pa me zanima dal će se to vino pokvariti unutra ako stoji par mjeseci.
freddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.