Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2006., 00:34   #21
ma sve se to moze vratit...

Quote:
An operating system, such as MS-DOS and Windows, uses a file system to keep track of the data on the hard disk: directories, files, their location, size, dates etc. Using a file system is noticeably faster than parsing the information directly from the disk, but also causes problems when the user wants to securely remove a file.

Normally, when you delete a file, the operating system does not actually erase the file; it only removes the reference of the file from the file system table and marks the area occupied by the file unused. Therefore anyone can recover the file using any disk maintenance utility capable of reading the disk directly. The data will not be destroyed until a program writes over the deleted file, and even after that it may be possible to recover some or all of the data by studying the disk with specialized equipment.
ako ne koristis nekii specijalan program za brisanje, nije problem nista vratit.
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:12   #22
Quote:
gottcha kaže:
mda kak smo mi onda uspijevali vratit obrisano
Boo?! Moj je radjen u Clarionu i ja sam se ubila da ih nadjem i vratim, ali jednostavno nisam mogla. Obratila sam se programeru koji mi je radio program, takodjer neuspjesno. Mozda sam se obratila krivom
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 23:22   #23
Molim vas za savjet kod odabira programa za malo poduzece.

Trebam financijski program za vođenje poslova firme. Primke,kalkulacije,stanje zaliha,izrada ponuda,otpremnica,računa,skladište,bilanca...itd.

Napominjem da korisitim uslugu knjigovodstva, tako da bi taj program bio za potrebe poduzeća.

Imate li kakav savjet i okvirno cijene takvog programa.
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:32   #24
imaš fino IPOS koji ti svaki srednjoškolac iz srednje ekonomske može snimiti.
inače, ne dopušta da ga ugasiš osim ako dugovna i potražna strana nisu jednake... ja sam na svakom satu knjigovodstva tako brisala zadatak da mogu računalo ugasiti i otići na odmor.
__________________
...
Amy Inferno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 22:15   #25
Quote:
leola kaže: Pogledaj post
Iako sam dostala istraživala o knjigovodstvenim programima, nikada nisam naišla na neki besplatni (pogotovo ne onaj koji bi podržavao naše stalne promjene izgleda obrazaca tj. knjiga - sad kolona sim, sad kolona tam).
rest-art brisan link-reklama
evo jedan besplatan, a kvalitetan.plača se podrška.pročitati licencu.

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 17:18.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 07:27   #26
knjigovodstveni software?

obrtnik sam, nemam zaposlenih. knjigovodstvo mi nije neki bed ali bih rado u nabavku nekog dobrog knjigovodstvenog softvera da si olakšam vođenje papirologije. Nisam u sustavu pdv-a. Trebam KPI, DI, U-RA, I-RA, putne naloge, evidenciju potrošnog materijala.

tu će ispasti reklama, pa molim iskusne da mi na PM preporuče nečiji program, po mogućnosti i koja mu je cijena.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 16:08   #27
ta stranica je zaražena nekim virusom, baj d vej
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 02:13   #28
brisi taj link...stranica ima virus....
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 13:38   #29
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
obrtnik sam, nemam zaposlenih. knjigovodstvo mi nije neki bed ali bih rado u nabavku nekog dobrog knjigovodstvenog softvera da si olakšam vođenje papirologije. Nisam u sustavu pdv-a. Trebam KPI, DI, U-RA, I-RA, putne naloge, evidenciju potrošnog materijala.

tu će ispasti reklama, pa molim iskusne da mi na PM preporuče nečiji program, po mogućnosti i koja mu je cijena.

Ja opet mislim da nije reklama ako je preporuka..ja imam programe od ove firme i jako sam zadovoljna...
max-grupabrisan link-reklama

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 17:18.
 
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:31   #30
A kako vam se ćini poduzetnik ? brisan link-reklama

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 17:18.
gydario is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 22:36   #31
nabavio bih novi program za kalkulacije i opcenito za vodjenje trgovine maloprodaje, ima li tko kakvu preporuku?

sta mislite o Pupilinom programu?

vecina kuca koje se bave programima ne zele prodati samostalan program na disku vec ga zele osobno ukucati u racunalo, jer im je to u interesu.

znali netko za program koji se moze kupiti na disku, a da je dosta dobar?

Titburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 18:22   #32
Quote:
leola kaže: Pogledaj post
Iako sam dostala istraživala o knjigovodstvenim programima, nikada nisam naišla na neki besplatni (pogotovo ne onaj koji bi podržavao naše stalne promjene izgleda obrazaca tj. knjiga - sad kolona sim, sad kolona tam).
rest-art brisan link-reklama
evo jedan besplatan i ima čak i forum koji služi koa podrška!
__________________
ZNATIŽELJNA

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 17:19.
goce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 11:16   #33
Quote:
Titburg kaže: Pogledaj post
nabavio bih novi program za kalkulacije i opcenito za vodjenje trgovine maloprodaje, ima li tko kakvu preporuku?

sta mislite o Pupilinom programu?

vecina kuca koje se bave programima ne zele prodati samostalan program na disku vec ga zele osobno ukucati u racunalo, jer im je to u interesu.

znali netko za program koji se moze kupiti na disku, a da je dosta dobar?

Pupila!!!!!!
Uzmeš grupu maloprodaja i POS sasvim dovoljno i za vodit robu i za izdavanje računa
knjigovodcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:21   #34
Dali netko ima iskustva sa programom firme Zagreb data - Apross?
Cijena nije sitnica pa me zanima je li uistinu dobar.
charmed_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 17:40   #35
Molim malu pomoc
Kod kunskog platnog naloga kad prebacujem lovu iz firme na fizicku osobu internet bankarstvom koji je poziv na broj zaduzenja.dali to ima veze s uslugom koju je obavila fizicka osoba ( usluge istrazivanja trzista).
hvala
dexter1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 13:30   #36
Ne trebaš upisati poziv na broj zaduženja, bar ga ja ne upisujem ili ako aplikacija traži da se upiše poziv na broj , onda stavim datum
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:36   #37
Quote:
charmed_01 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima iskustva sa programom firme Zagreb data - Apross?
Cijena nije sitnica pa me zanima je li uistinu dobar.

Vrhunski, ali to ti nije softver za male firme.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:39   #38
Hvala Rocky64.
A neka preporuka?
charmed_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 16:12   #39
Quote:
charmed_01 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima iskustva sa programom firme Zagreb data - Apross?
Cijena nije sitnica pa me zanima je li uistinu dobar.
I ja sam cuo da je program odlican, ali nisam imao osobnih iskustava s njim.
Namjeravam uvesti erp sustav u svoju tvrtku i mislim da ce Apross biti moj izbor.
Ako nije problem jel mozes reci o kojoj cijeni se radi? Moze i na mail [email protected]. Hvala
crosurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 01:59   #40
trebam dobar program za slozenu neprofitnu organizaciju - preporuke?
hvala
tamara777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.