Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2014., 12:51   #2381
slikice su jednostavno wow
I čestitam vam!!!
__________________
<3<3<3https://www.youtube.com/watch?v=Crrbr5UWT1Y<3<3<3
Tammyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 08:09   #2382
Quote:
Jer - svaki put kad nekome pokažu album, sjetiti će se što sam napisala.
o da, i slatko se nasmijati
ona je u toj haljini bila najljepša taj dan. jer nije bitno kakvu imaš haljinu nego kako se osjećaš. tada si najljepši pa makar hodao u stolnjaku i pregači! iako se tebi haljina ne sviđa, mislim da fem boli briga za to. lol.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 08:46   #2383
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
@Fem: jako dobre slike, dobar ste par, jako si lijepa - ali haljina ima donji dio grozan. Podsjeća me na ono kak se nosilo ne znam pred koliko stoljeća - spužve iza na guzi....
Ne imputiraj vlastito misljenje kao tocno, jer je tvoje misljenje ipak samo tvoje misljenje. Ovako si ispala ne samo glupa, vec i primitivno nepristojna, a sve si mogla napisat s malo izmjenjenim recenicama u kojoj ne nameces svoj stav kao tocan.

I recenica ti je trebala ovako izgledat:

@Fem: jako dobre slike, dobar ste par, jako si lijepa - ali mi haljina ima donji dio grozan...

No, da to napises, prvo ne smijes imat osobne frustracije, ali eto, ljubomora je jebena stvar.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 08:49   #2384
Pozdrav dame, iz časopisa Perfect Wedding Croatia poziva mladenke da nam se jave ukoliko bi željele sa svojom vjenčanom pričom sudjelovati u foto rubrici Stvarna vjenčanja! Javite nam se [email protected]! Primamo i sve Vaše ideje, prijedloge, pitanja za teme o kojima bi voljele čitati.
PerfectWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 18:00   #2385
Tkogod stavlja slike vjenčanja svojevoljno se izlaže kritici, kako pozitivnoj tako i negativnoj, jedino je važno da to sve bude izvedeno pristojno, a to što je Victora komentirala je unutar tih granica, sasvim je ok i njeno je pravo, tome služi i ovaj topic.
Što se mene tiče ne sviđa mi se gornji dio Femine haljine, ta čipka i sve skupa, kao da je neka gužva u gornjem dijelu, kao da ne paše njenom tipu tijela, i kopka me je li mladenka malo starija od mladoženje, ona izgleda kao da ima između 40 i 45 godina ali to je već možda off, no oni su oboje generalno zgodni ljudi.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 20:12   #2386
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Tkogod stavlja slike vjenčanja svojevoljno se izlaže kritici, kako pozitivnoj tako i negativnoj, jedino je važno da to sve bude izvedeno pristojno, a to što je Victora komentirala je unutar tih granica, sasvim je ok i njeno je pravo, tome služi i ovaj topic.
Što se mene tiče ne sviđa mi se gornji dio Femine haljine, ta čipka i sve skupa, kao da je neka gužva u gornjem dijelu, kao da ne paše njenom tipu tijela, i kopka me je li mladenka malo starija od mladoženje, ona izgleda kao da ima između 40 i 45 godina ali to je već možda off, no oni su oboje generalno zgodni ljudi.
Reci da se zajebavaš za ovo, pliz. Pa cura nema ni jednu vidljivu boru oko očiju... ja bih joj dala maksimalno 30.
Ali da, u pravu si, to je off.

Fem, meni se sviđa vjenčanica. Da ju ja nosim, vjerojatno bi s kraćim rukavima, ali možda na neke široke bretele, ali sve u svemu, jako lijepo.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:25   #2387
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Reci da se zajebavaš za ovo, pliz. Pa cura nema ni jednu vidljivu boru oko očiju... ja bih joj dala maksimalno 30.
Ali da, u pravu si, to je off.
Da, Fem je žena u kasnim dvadesetima, 30 godina max.
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 23:27   #2388
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Tkogod stavlja slike vjenčanja svojevoljno se izlaže kritici, kako pozitivnoj tako i negativnoj, jedino je važno da to sve bude izvedeno pristojno, a to što je Victora komentirala je unutar tih granica, sasvim je ok i njeno je pravo, tome služi i ovaj topic.
Što se mene tiče ne sviđa mi se gornji dio Femine haljine, ta čipka i sve skupa, kao da je neka gužva u gornjem dijelu, kao da ne paše njenom tipu tijela, i kopka me je li mladenka malo starija od mladoženje, ona izgleda kao da ima između 40 i 45 godina ali to je već možda off, no oni su oboje generalno zgodni ljudi.
Ajde ne pizdi. Nije problem u kritici, svak ima na to pravo, vec u tome sta je nije kritizirala u svoje ime, vec ju je kritizirala kao da je ona sudac i da je njena rijec amen. A nije, jer svak ima pravo na svoj sud. I ne mora ona tumacit nikom sta je tribalo bit ovako a nije i slicne gluposti.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 00:36   #2389
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Tkogod stavlja slike vjenčanja svojevoljno se izlaže kritici, kako pozitivnoj tako i negativnoj, jedino je važno da to sve bude izvedeno pristojno, a to što je Victora komentirala je unutar tih granica, sasvim je ok i njeno je pravo, tome služi i ovaj topic.
Što se mene tiče ne sviđa mi se gornji dio Femine haljine, ta čipka i sve skupa, kao da je neka gužva u gornjem dijelu, kao da ne paše njenom tipu tijela, i kopka me je li mladenka malo starija od mladoženje, ona izgleda kao da ima između 40 i 45 godina ali to je već možda off, no oni su oboje generalno zgodni ljudi.
Ja stvarno, ali stvarno, loše procjenjujem ljude po godinama, ali mislim da si me prestigla u tom talentu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 09:49   #2390
Brijem da poslije ovih komentara nitko više neće stavljati svoje fotke na forum.
Moje je pravilo, ako nemaš ništa lijepo reći onda, brate, šuti. Super su mi ove osobe koji svoju zloću pradaju iznošenjem vlastitog mišljenja i iskrenošću... Iskreni budite prema svojim frendicama i ljudima oko vas, i recite im iskreno kad vas pitaju za mišljenje.

Cure ovdje ne stavljaju svoje slikice s vjenčanja da bi se par vas pametnih našlo koji će prihvatiti priliku i blatiti haljinu te vrijeđati na ostale načine. Ovo s godinama mi je još gore od komantara na haljinu.
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 20:31   #2391
Kakve su ovo idiotarije na temu godina, ružne haljine i sl????
Fem je jedna predivna žena i sve te spekulacije su suvišne, nepristojne i neukusne.
Svaka pohvala njoj koja je stavila slike, za razliku od ovih koji potežu pitanja, a tko zna kako izgledaju!

I shvatite, poanta braka i sreće nije u lijepoj haljini i broju godina!!!!
__________________
هذا المنتدى هو حية تمتص
japanska_buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:50   #2392
Quote:
marlene13 kaže: Pogledaj post
Brijem da poslije ovih komentara nitko više neće stavljati svoje fotke na forum.
Moje je pravilo, ako nemaš ništa lijepo reći onda, brate, šuti. Super su mi ove osobe koji svoju zloću pradaju iznošenjem vlastitog mišljenja i iskrenošću... Iskreni budite prema svojim frendicama i ljudima oko vas, i recite im iskreno kad vas pitaju za mišljenje.

Cure ovdje ne stavljaju svoje slikice s vjenčanja da bi se par vas pametnih našlo koji će prihvatiti priliku i blatiti haljinu te vrijeđati na ostale načine. Ovo s godinama mi je još gore od komantara na haljinu.

POTPISUJEM U POTPUNOSTI



ONO cure WTF?!???


koji Vam je....radim, čitam i ne vjerujem toliko da jednostavno moram ostaviti trag....


Pa čemu tolike zloće u ljudima...ova tema očito kreće u nekom fkt jadnom smjeru..


Baš ste grozne!

Fem izgledaš ko curica
Slike kao i haljina su predivne i vjerujem da si se taj dan osjećala ko princeza...Pusti zle jezike (one se ili još nisu udale ili su ogorčene na svoje slike s vjenčanja pa se hrane na tvojima...)
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 16:31   #2393
Ova cura na slikama izgleda jako toplo i sexy, izgleda jako zenstveno i haljinu je odabrala po svom ukusu i kroj je odlicno potrefila. Kome se ne svidja haljina, neka postavi svoju sliku i pokaze sto je to imati dobru haljinu.
osoba koja je fotografisala ima zicu za uhvatiti naboj, emociju i izmedju njih se to osjeti i meni je to bitno kod vjencanja. Nije modna revija, nego ono naelektrisanje izmedju njih dvoje.
sad o godinama- sto ako je starija od njega? Ok, vec je nekoliko reklo da nije, ali sto i da jeste?
Da se ne slika? Koji primitivni umovi mogu odrediti dobnu granicu za slikanje i vjencanje dvoje punoljetnih?
nevjerojatno sto si pojedini dopustaju.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 10:05   #2394
A kaj se ne komentiraju tu slike, samo slike?
Ne kužim čemu analiziranje haljine, godina itd?

Meni se slike jako sviđaju.
Vidi se da su napravljene profesionalno, a sve ostalo je meni nebitno.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 11:43   #2395
Quote:
Bebilina kaže: Pogledaj post
A kaj se ne komentiraju tu slike, samo slike?
Ne kužim čemu analiziranje haljine, godina itd?

Meni se slike jako sviđaju.
Vidi se da su napravljene profesionalno, a sve ostalo je meni nebitno.
Potpisujem. Slike su prelijepe, mladenci također, sve djeluje jako lijepo opušteno i romantično...
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 09:16   #2396
Ono kad ljudi ne znaju granice normalnog/pristojnog ponasanja. Stvarno ne znam kome ce vise past na pamet staviti svoje fotke...
ancica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 09:24   #2397
Quote:
ancica985 kaže: Pogledaj post
Ono kad ljudi ne znaju granice normalnog/pristojnog ponasanja. Stvarno ne znam kome ce vise past na pamet staviti svoje fotke...


Upravo to
Pa ovdje smo na forumu da bi komentirali slike i vjencanje po mom misljenju objektivno i iskreno... Al da cu gurat nos u to koliko bora imas, izvanbracne djece, koji ti je to brak ili koliko staro izgledas sukladno godinama je po meni apsurd...
Radje necu komentirat slike nego da nekog tu dodjem vrijedat..
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 17:54   #2398
Uveliko je sezona vjencanja, nadam se da ce se ipak neko usuditi postaviti par slika, i kriticarima reci- sta je, misevi, frka? Ide macka
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 09:17   #2399
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Uveliko je sezona vjencanja, nadam se da ce se ipak neko usuditi postaviti par slika, i kriticarima reci- sta je, misevi, frka? Ide macka
Ja ću sigurno staviti svoje fotkice, al vjenčanje je tek krajem 8.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 16:59   #2400
Evo, pošaljem link za fotke na PM, ako nekog zanima. Ne bih baš stavljala tu na izvolte.
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.