Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2011., 14:07   #281
Slažem se sa lubenicom i vedrom,ja nebi radila taj posao za ništa,mi smo prezadovoljni s našim tetama i vrtićem.
Ninjago is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 22:55   #282
Ljetna dežurstva

Može li mi koji od iskusnih roditelja reći kako u Rijeci to funkcionira s vrtićima preko ljeta. Nama je najavljeno na adaptaciji još (tj. na roditeljskom) da će po ljeti vrtić biti zatvoren i da će djeca ići u dežurni vrtić. Tada se to činilo daleko ali sad se dogovaramo za ljeto i godišnji pa me zanima koliko točno budu vrtići zatvoreni ljeti? Cijeli srpanj i kolovoz ili...?
Tete u vrtiću još ništa ne žele reći ali pretpostavljam da je svake godine isto
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 08:34   #283
Nama su na roditeljskom rekli otprilike da rade do 15.7. i krecu ponovo od 1.9. i da postoji dezurni vrtic ali da to ne preporucaju S tim da im se unaprijed treba najaviti kada ce (i da li ce) dijete biti u vrticu da se znaju organizirati.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 11:20   #284
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nama su na roditeljskom rekli otprilike da rade do 15.7. i krecu ponovo od 1.9. i da postoji dezurni vrtic ali da to ne preporucaju S tim da im se unaprijed treba najaviti kada ce (i da li ce) dijete biti u vrticu da se znaju organizirati.
ma koje su to fore da to ne preporučuju??pa šta bi ja trebala sa djetetom mjesec i po dana?
bogami toliko godišnjeg nemam
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 12:05   #285
mene isto to ljuti, al jasno mi je zasto ne preporucaju - djeci je dosta stresno promijeniti i lokaciju vrtica i tete i jos su k tome spojene grupe na zalost kod nas je svijest takva da svi hrvati idu na ekstra duge ljetne godisnje i njima je sasvim normalno zatvoriti vrtic preko ljeta... ja recimo ljeti uopce ne idem na godisnji, vec skoro cijeli potrosim zimi na skijanja. I ful mi je jadno da to malo godisnjeg koliko imam moram sad s MM-om kombinirat tako da izorganiziramo da netko bude doma tih 6 tjedana ljeti

ista stvar i s onim famoznim spajanjem praznika.... ajd, za to bar ne zatvaraju vrtice nego samo bude neka druga teta i eventualno spojene grupe, al to se jos nekako pregrmi

zna li netko kako idu upisi jednom kad dijete vec je u vrticu? da li to sto je vec upisano daje neku prednost ili moram strepiti da li cemo iduce godine upasti? tete su nam na uvodnom roditeljskom rekle da ce kroz cijeli jaslicki program one voditi tu grupu i da malci nece mijenjati tete, pa pretpostavljam da to znaci da ako smo jednom upisani da smo "mirni"?
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:06   #286
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
mene isto to ljuti, al jasno mi je zasto ne preporucaju - djeci je dosta stresno promijeniti i lokaciju vrtica i tete i jos su k tome spojene grupe na zalost kod nas je svijest takva da svi hrvati idu na ekstra duge ljetne godisnje i njima je sasvim normalno zatvoriti vrtic preko ljeta... ja recimo ljeti uopce ne idem na godisnji, vec skoro cijeli potrosim zimi na skijanja. I ful mi je jadno da to malo godisnjeg koliko imam moram sad s MM-om kombinirat tako da izorganiziramo da netko bude doma tih 6 tjedana ljeti

ista stvar i s onim famoznim spajanjem praznika.... ajd, za to bar ne zatvaraju vrtice nego samo bude neka druga teta i eventualno spojene grupe, al to se jos nekako pregrmi

zna li netko kako idu upisi jednom kad dijete vec je u vrticu? da li to sto je vec upisano daje neku prednost ili moram strepiti da li cemo iduce godine upasti? tete su nam na uvodnom roditeljskom rekle da ce kroz cijeli jaslicki program one voditi tu grupu i da malci nece mijenjati tete, pa pretpostavljam da to znaci da ako smo jednom upisani da smo "mirni"?
u hebote, nisam ni znala da moramo ponovo na upise
tuka
ja mislila da smo sad do škole upisani
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:16   #287
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
u hebote, nisam ni znala da moramo ponovo na upise
tuka
ja mislila da smo sad do škole upisani
šta stvarno? ja baš pitala našu tetu, ona kaže da ne moramo svake godine ponavljati upis..

al mi smo privatni (vjerski), pa ne znam jel to čini bitnu razliku
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:51   #288
ja sam bila u uvjerenju da smo isto mirni do skole, onda su mi neki ljudi rekli da ne, da su svake godine ispocetka upisi i da nam se lako moze desiti da ne upadnemo itd. pa sad nemam pojma kome vjerovat i kako to zapravo ide jer niti jedna od tih informacija koje imam nije iz prve ruke i provjerena. Ako netko zna kako je zapravo to nek vice
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 08:50   #289
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
ja sam bila u uvjerenju da smo isto mirni do skole, onda su mi neki ljudi rekli da ne, da su svake godine ispocetka upisi i da nam se lako moze desiti da ne upadnemo itd. pa sad nemam pojma kome vjerovat i kako to zapravo ide jer niti jedna od tih informacija koje imam nije iz prve ruke i provjerena. Ako netko zna kako je zapravo to nek vice
Ako ste oboje i dalje zaposleni i dijete i jedan roditelj ima prebivalište na području grada Rijeke onda nema problema jer već upisana djeca imaju dodatan bod na račun toga što već pohađaju taj vrtić. Tako je nama objašnjeno
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 07:58   #290
Ne znam gdje staviti pa evo:
Treba mi čuvanje moje curice u privatnim grupama od 2-4 djece, područje Rijeke istok i Grobnik, jutarnji sati..start odmah.-
Hvala
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:25   #291
Quote:
spuzva bob kaže: Pogledaj post
Ako ste oboje i dalje zaposleni i dijete i jedan roditelj ima prebivalište na području grada Rijeke onda nema problema jer već upisana djeca imaju dodatan bod na račun toga što već pohađaju taj vrtić. Tako je nama objašnjeno
pa da,ako je jednom upisano tesko da nece bit i dalje
brige gotovo i nema

a sto se tice ovih dezurstava po ljeti e ove godine se necu zeznut da ga ispisem,platit cu i bit mirna jer nemam slobodne baka servise
oni koji imaju super,blago im se i njima preporucujem ispis na ta 2 mjeseca
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:18   #292
Ide li nekome dijete u vrtić Rastočine ili Drenova? Kakva su vam iskustva?Mi se ove godine prvi put prijavljujemo i dvoumimo se između ta dva vrtića. Da li se možemo prijaviti u oba pa gdje upadnemo?
ivezri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:34   #293
ja sam isla u vrtic rastocine
al davno je to bilo

mozete se u oba prijaviti

E da,vrtic na rast.ce se rusiti i radit ce se novi malo dalje
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 13:03   #294
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
a sto se tice ovih dezurstava po ljeti e ove godine se necu zeznut da ga ispisem,platit cu i bit mirna jer nemam slobodne baka servise
oni koji imaju super,blago im se i njima preporucujem ispis na ta 2 mjeseca
Onda treba ponovo nositi papire nakon ljeta ako dijete tako pauzira ili vrijede oni koji su predani na upisima u svibnju?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 18:44   #295
Cure dali neka zna koje papire za upis treba predat samohrana majka?
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:01   #296
Ovo za samohrane majke bi i mene zanimalo

I, ako netko zna, da li Gardelin u Zvonimirovoj ima jaslicku grupu?
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:33   #297
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Onda treba ponovo nositi papire nakon ljeta ako dijete tako pauzira ili vrijede oni koji su predani na upisima u svibnju?
ne treba nista

tete te kao same ispisu,daju ti neku ispisnicu (maleni papiric,kao racun izgleda) i ti dodjes kad trebas i to je to
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:05   #298
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
I, ako netko zna, da li Gardelin u Zvonimirovoj ima jaslicku grupu?
ok, quotam sama sebe, nemaju jaslice
ostaje mi vrtic Krnjevo, i moram naci neku alternativu u gradu..

Ima tko iskustva s Krnjevom?
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:34   #299
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
ok, quotam sama sebe, nemaju jaslice
ostaje mi vrtic Krnjevo, i moram naci neku alternativu u gradu..

Ima tko iskustva s Krnjevom?
S drzavnim na Krnjevu nemam, ali privatni Maza na Krnjevu od ove godine starta sa jaslickom skupinom. Inace vrtic je super.
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 08:31   #300
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
S drzavnim na Krnjevu nemam, ali privatni Maza na Krnjevu od ove godine starta sa jaslickom skupinom. Inace vrtic je super.
tnx
znas mozda hoce imati jaslicku skupinu za djecu od godine dana? to bi mi najvise odgovaralo..

Luda sam od tih vrtica vec sad, bez auta sam pa trazim nesto di bi mogla malog ostaviti a da nam je blizu, da mozemo pjeske..
Gardelin nema uopce jaslice, Krnjevo ima za 2+ godine, tako da mi ovi najblizi od drzavnih otpadaju
Na kraju cu morati dati prijavu za Potok, ili Mlaku, ako imaju mladju jaslicku uopce.
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.