Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 19:56   #1061
Jao šta nisam ništa rekla? Baš sam smotana, normo je zato i nećemo u nikakve postupke prije jeseni.
Meni su ciklusi redoviti 26-28 dana ali mi je lutealna faza kratka, predprošli ciklus 9 dana, a prošli 11 i svaki mj imam pred M nekih 4 dana (ponekad i 7) krvaruckanje (spotting) i nakon M nekih 2,3,4 dana, nekad više. Posumnjala sam i ja na progesteron već prvi ciklus kad sam mjerila BT i zato mi je jako drago da sam dobila duphaston i nadam se da će sad biti sve ok
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:15   #1062
Javila sam da sam jucer imala prvu mucninu i proljev a danas,naravno,drugu mucninu...samo eto ja ne povracam nego imam proljev,ili kako hocete,povracam na drugu stranu.
U srednjoj skoli sam imala salmonelu i nisam niti jednom povratila ali sam zato stalno sjedila na wc-u.
Pocne mi u zelucu i spusti mi se na crijeva itd...
Joj samo da mi ne bude lose.
I btw.mene i dalje boli trbuh kako da cu dobiti mengu a da o pisanju ne govorim,dehidrirat cu kao princeza Kate.

Aprill-kako si ti?

Red-di si,jesu li vas pustili?Ako nisu,hoces da ti otvorim vrata?
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:08   #1063
APRIL any news?Kad je ultrazvuk?
nala03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:39   #1064
mučnine i dalje,ali naučila jesti puno puta dnevno male količine....tamanim kisele krastavce i gadi mi se kava...
najgore je kad me uhvate oko 3h u noći,ali ne povraćam a nemam niti proljev kao jele,više sam opstipirana i napuhana...trbuh mi je kao da sam već 6mj trudna...

nala,utz u utorak,javim kako bude...
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:06   #1065
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
mučnine i dalje,ali naučila jesti puno puta dnevno male količine....tamanim kisele krastavce i gadi mi se kava...
najgore je kad me uhvate oko 3h u noći,ali ne povraćam a nemam niti proljev kao jele,više sam opstipirana i napuhana...trbuh mi je kao da sam već 6mj trudna...

nala,utz u utorak,javim kako bude...
Nestrpljivo iscekujem
nala03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 12:49   #1066
Jelena doma smo i cikimo na veliko
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 13:02   #1067
bravo red...
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 13:23   #1068
Ajme RED zavidim ti,samo da decki lijepo napreduju,bas je lijepo imati dva odjednom.
Poljubi ih u moje ime.

Meni naravo mucnine i danas mi je dosta slabo,kao da sam na barci...samo da prode to prvo tromjesecje.
I tlak mi je 130-95. OK.mozda sam zbog mucnina malo uzbudena...
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 13:26   #1069
Jelena, neces se okrenuti a vec ces biti u ovoj istoj ulozi u kojoj sam ja a koja ce te na kraju dana ostavljati umornom i sretnom
I ti i April cim vise uzivajte u trudnoci koja je nesto posebno a tako brzo prodje.....
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:43   #1070
Aprill-kako ide tika taka? Jel tuce kao u malog ptića? 150 u sekundi?
Cuvaj se .

Sunchi-sto ima novog? Punkcija ili vec i transfer?Rekla sam da ti nas dvije slijedis.

Nala-jesi li se oporavila i pocela raditi.Cuvaj se posebno,nitko ti nece poslije reci hvala.

Sve vas ljubi vasa trudnica Jelena Mia.
Ah,kako lijepo to zvuci.
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:56   #1071
ide tika-taka, a tako je majušna mrvica i već tako snažna...najbolji osjećaj na svijetu...
sad čekam tvoje tika-taka,onda sunchi...lijepo se ova godina završava...

zaboravila napisat da sam već dobila i trudničku knjižicu...nemogu vjerovati da se to meni dešava...
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 19:54   #1072
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
ide tika-taka, a tako je majušna mrvica i već tako snažna...najbolji osjećaj na svijetu...
sad čekam tvoje tika-taka,onda sunchi...lijepo se ova godina završava...

zaboravila napisat da sam već dobila i trudničku knjižicu...nemogu vjerovati da se to meni dešava...
Bas caroban osjecaj!! Koliko je mrva velika? Kako mucnine?
mala2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 20:27   #1073
11 mm,sreća moja velika...

mučnine prestale prije 2 dana i sad mi opet hrana miriši,osim cigareta,čim ih nanjušim pa i na otvorenom, odmah mi muka...danas popila nescafe nakon 15 dana i baš mi pasao...
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 11:02   #1074
Unhappy

Quote:
jelena mia kaže: Pogledaj post
Aprill-kako ide tika taka? Jel tuce kao u malog ptića? 150 u sekundi?
Cuvaj se .

Sunchi-sto ima novog? Punkcija ili vec i transfer?Rekla sam da ti nas dvije slijedis.

Nala-jesi li se oporavila i pocela raditi.Cuvaj se posebno,nitko ti nece poslije reci hvala.

Sve vas ljubi vasa trudnica Jelena Mia.
Ah,kako lijepo to zvuci.
Lijepa moja trudnice

Ja sam se oporavila skroz,vec i mengu dobilaBila sam doma samo tjedan dana,i tesko mi je bilo kad sam se vratila ali sam se pazila pa nije bilo bas tako strasno..premda bi mi bilo draze da sam ostala doma
Isla vec i po patohistoloski koji je ok..i kod Dr.V u ponedjeljak prva kontrola..
Nego reci ti meni kada ja mogu opet u akciju?
Nadam se da su te mucnine prosle i da ti je bar mrvicu lakse?Uostalom ja bi dala sve da imam mucnine od trudnoce
Pusa!
nala03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 11:06   #1075
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
ide tika-taka, a tako je majušna mrvica i već tako snažna...najbolji osjećaj na svijetu...
sad čekam tvoje tika-taka,onda sunchi...lijepo se ova godina završava...

zaboravila napisat da sam već dobila i trudničku knjižicu...nemogu vjerovati da se to meni dešava...
AaaaaNajljepse vijesti)))Mala mrvica kuca..Mora da je neopisivi feelingDrago mi je jako jakoZasluzila si i ti i Jelena i sve koje se trudeNeka ima puno ovakvih lijepih vijesti na forumu i u pocetku druge godine..Sad nam mozete svima slat poz vibre,da malo predje i na nas
Pusa draga moja,jako sam sretna zbog tebe!!!
nala03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 16:00   #1076
i ti si zaslužila draga nala i vjeruj mi biti će...

jelena,navikla da u ovo doba pročitam nešto od tebe svaki dan a danas te nema...jel ti još mučno?
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 14:27   #1077
Drage moje cure-mame, trudnice i one koje ce to tek postati-evo mene opet! Prvo bi vam rekla, da ste me bas raznjezile sa tim malim kuckajucim srdascima, tjelescima i osjecajima koje ste mi tako prenijele. A joooj! Jako se jako veselim zbog svih vas i nadam se i vjerujem da cemo sve imati priliku iskusiti to divno iskustvo.
U ovo vrijeme mog nejavljanja, ja sam vam svasta prozivjela i prezivjela. Kao prvo, mojim bockanjem "zaradila" sam 7 jaja, cetiri se razvilo i vracena su mi dva. Nisu bas u super stanju, ali navodno imaju dobre sanse da nes od njih bude. Moram se pohvaliti da sam punkciju prosla bez anestezije i sedativa. Nije bezbolno, ali izdrzivo je. I prosla bi sto puta vecu bol, samo da uspije. To vam ne moram ni govoriti. Sad mirovanje i iscekivanje. Beta 28-og.
Hvala vam sto mislite na mene, a tebe Jele drzim za rijec i vjerujem sto god rekla. A rekla si bas ono sto zelim cuti.
sunchica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 14:46   #1078
Aprill draga-jucer cijeli dan prelezala,ja cu valjda uz mucninu imati proljev-to ce tako biti kod mene jer ja sam jucer muku mucila s mucninama a onda 3 puta proljev,da nebi povracala kako?! Moram biti iskrena nije mi bas onako grozno kao kad me cope moje predrage vrtoglavice kad sam out par dana.Da mi ovako prode to prvo tromjesecje odmah bi potpisala jer znam da su mnoge cure i na hitnu isle od povracanja i bile na infuzijama.
Samo da napomenem da sam po prirodi JAAAKO strpljiva i jako mi je visok prag torenancije tako da bi mozda nekom ove moje mucnine bile neizdrzljive.

Danas mi je ipak mrvicu bolje ali mi mora biti bolje jer veceras s odjelom idemo na veceru i svi ocekuju moju novu frizuru (godinama imam istu dugu,crnu kosu) i okladila sam se s jednom kolegicom da ako budem trudna da cu se osisati i sad je vrijeme da odrzim obecanje i vec me danas zvala ali ne mogu bas drasticno,sokirala bih se.

Aprill-vjerujem da ti je neopisivo bilo i gledati i slusati i veselim se s tobom.Ja idem u srijedu i nadam se da cu isti osjecaj imati iako ja vec imam malu prvu slicicu.Znaci tada ide trudnicka knjizica,ajme,jedva cekam.

Nala-drago mi je da si se vec oporavila a u akciju mozes krenuti vec kroz mjesec dana od operacije,naravno da govorim samo o sexu, ipak za trudnocu pricekaj 3 mjeseca zbog unutarnjeg oporavka.
Dal ce te vi ici na tempirane odnose kao i ja,tj. dal ce ti raditi f-metrije? Kakav je s-gram? Ustvari sve se to dogovori sa dr.V. kad dodes na pregled.

Cure moje,ja se vec brinem za Sunchi,nikakvih novosti?!

Nadam se da ce slijedece vjesti biti isto tako carobne kao i ove do sad.
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 14:54   #1079
Pa Sunchi-tek sad vidim da si se ipak javila ,valjda smo u isti tren pisale post.
Drago mi je za tebe i nesrpljivo iscekujem betu,ja uvijek odrzim obecanje...
Vidim ja bor u daljini...
Zvoncici,zvoncici zvone cijelu noc...
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 16:26   #1080
Quote:
sunchica01 kaže: Pogledaj post
Drage moje cure-mame, trudnice i one koje ce to tek postati-evo mene opet! Prvo bi vam rekla, da ste me bas raznjezile sa tim malim kuckajucim srdascima, tjelescima i osjecajima koje ste mi tako prenijele. A joooj! Jako se jako veselim zbog svih vas i nadam se i vjerujem da cemo sve imati priliku iskusiti to divno iskustvo.
U ovo vrijeme mog nejavljanja, ja sam vam svasta prozivjela i prezivjela. Kao prvo, mojim bockanjem "zaradila" sam 7 jaja, cetiri se razvilo i vracena su mi dva. Nisu bas u super stanju, ali navodno imaju dobre sanse da nes od njih bude. Moram se pohvaliti da sam punkciju prosla bez anestezije i sedativa. Nije bezbolno, ali izdrzivo je. I prosla bi sto puta vecu bol, samo da uspije. To vam ne moram ni govoriti. Sad mirovanje i iscekivanje. Beta 28-og.
Hvala vam sto mislite na mene, a tebe Jele drzim za rijec i vjerujem sto god rekla. A rekla si bas ono sto zelim cuti.


Sunchi sretno i ocekujemo i od tebe lijepe vijesti)))
nala03 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.