Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2015., 19:42   #1
Angry Kada dođu djeca nestane seks?

molila bih savjete dragih majki odnosno kucanica sa obavezama djecom itd...
kako to uvik i krene zaljubimo se do usiju, sexamo se kad god se vidimo, shvatimo da je to to i ozenimo se i sanjamo bas ce nam ovako uvijek lijepo bit... dobijemo djecu i obveze koje na kraju samo ja vecinom radim sta se tice kuce i djece jer mi kao majke to MORAMO...sex tu i tamo pretezito kad je on dobre volje...ja sve vise vremena provodim u kuci zbog djece...postalo je sve monotono a sexa uopce nema...sta napravit...nemojte savjetovat razgovore jer nitko nije glup ni slijep.. on radi vecinu dana a ostatak je s drustvom na kartama...
vanessa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 21:02   #2
Ajme namlila si svašta.. što je problem, nema sexa, pije sa frendovima do kasno u noć, problematična djeca, mnogo radi/te...?
Što se sexa tiče.. bez emocionalne blizine zaboravi da će te netko ševiti nakon X godina braka.. ljudi se hlade na situ partnericu tijekom godina, to je biološka reakcija, sex nikad neće biti kao na početku ali ako zanemarite taj aspekt života neće ga biti uopće. Kad si grinatava, ljuta, frustrirana, umorna, opterećena i obično nezadovoljna vezom i partnerom zaboravi na iskre u postelji... sredit vezu pa onda pokušat srediti i sexualni život u vezi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 21:07   #3
krivi muskarac je u pitanju
pravi bi bio tu za tebe, pomagao oko svega, oko djeteta, kuce i kucanskih obaveza i ne bi bili nikakve nervoze, zivciranja i grintanja, a on ne bi slobodan dio dana provodio s ekipom vec s obitelji...
dakle, kao sto sam na pocetku rekla, krivi muskarac je u pitanju
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 21:36   #4
hvala na misljenjima... nije kriv barem jos uvik mislim da nije jer me tu i tamo podsjeti zasto sam ga odabrala...pomogne nesto ali vecinu ja, ne pije samo voli drustvo sale druzenje opcenito i kartanje... financijski smo sada malo teze i to ga dosta smeta odnosno to mu ubija volju za raspolozenjem.. no sve to na stranu samo pokusavam shvatit kako nikako ne inicira da mu je do sexa jer navikla sam da on prvi prilazi jer ja od umora zaspem kao top, nikad bas nikad ja njemu nisam prva prisla jer kazem uvik je on taj i nikad mu to nije smetalo
vanessa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 21:40   #5
jao koje filozofiranje

ako je samo u tome problem - lijepo mu pridi prva
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 22:09   #6
Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
hvala na misljenjima...no sve to na stranu samo pokusavam shvatit kako nikako ne inicira da mu je do sexa jer navikla sam da on prvi prilazi jer ja od umora zaspem kao top, nikad bas nikad ja njemu nisam prva prisla jer kazem uvik je on taj i nikad mu to nije smetalo
E pa sad mu smeta.
To možeš ignorirati i čekati da sve bude samo od sebe kao prije ili... možeš nešto poduzeti.

Danas nije jučer a sutra neće biti kao danas. Dojadilo mu da samo on inicira, svakome to dojadi.
Misli da nije željen jer ti samo čekaš na njega... ne pokazuješ jasnu želju ni namjeru.
Nemaš strasti za njega.
Znam da imaš djecu, obaveze, umorna si ali imaš i muža.


Po ovome što sam ti boldala nalazi se rješenje tvoga problema a osim toga muž ti je sam rekao. Ne trebaš prevoditelja i filozofske analice na 10 strana. .

Razmisli, malo se opusti i pokaži mužu da je željen. Budi malo kreativna. Da ne dođe neka koja sa tim nema problema.
Koja ne čeka muža da to inicira.

Često tu dođu neke koje se žale na isti problem a onda se otkrije da su mrtva puvala ili čekalice... ljuet što mužu više nije zabavno da samo on inicira seksa.Kao iniciranje i strast za smatraju čipkaste gaće i draganje po ruci dok se gleda Dnevnik.

Pa se čude kako je to mužu dosadno. Čak i kada im muž direktno kaže u čemu je problem ne žele to prihvatiti ni shvatiti.
Razumjela bih da su aspergeri jer oni loše čitaju neverbalne znakove ali nisu.
Drže se one... " pih tako se oduvijek radilo i baš me briga.. ne želim ja ništa mijenjati". To zamara.
Nije lako ženi početi ako je plaha ali to ti je muž.
Zato se dobro naspavaj (klince neka u to vrijeme netko pričuva), klince stavi ranije spavati i navali.
Pa pokaži mužu da nisi mrtvo puhalo.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 23:35   #7
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Pa se čude kako je to mužu dosadno. Čak i kada im muž direktno kaže u čemu je problem ne žele to prihvatiti ni shvatiti.
Razumjela bih da su aspergeri jer oni loše čitaju neverbalne znakove ali nisu.
Drže se one... " pih tako se oduvijek radilo i baš me briga.. ne želim ja ništa mijenjati". To zamara.
Nije lako ženi početi ako je plaha ali to ti je muž.
Zato se dobro naspavaj (klince neka u to vrijeme netko pričuva), klince stavi ranije spavati i navali.
Pa pokaži mužu da nisi mrtvo puhalo.
Slažem se potpuno.. kad mi po(kaže) da sam joj zgodan, napet, malo zavrti guzom, strastveno me poljubi, stavi mi ruku na guzu ili dolje.. moš misliti što mi nije do sexa...
Ne forsirati i izigravati pizdarije, nego jednostavno pokazati muškarcu da je muškarac... kojeg voliš, želiš, obožavaš...
Mrtva puhala nitko ne voli. Na početku je lijepo i ne smeta ti jer se fiksiraš na nove stvari koje te jako uzbuđuju, na njeno tijelo samo po sebi i sex sam po sebi.. s vremenom postane normalno i svakodnevno i monotono i dosadno.. stoga ubaci malo podizanja muškog ega, zadirkivanja, dodira, poljubaca i aktivnosti u sexu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:14   #8
Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
tu i tamo podsjeti zasto sam ga odabrala...
A zašto?

Quote:
financijski smo sada malo teze i to ga dosta smeta odnosno to mu ubija volju za raspolozenjem..
Ukoliko smatra da je financijska situacija samo na njemu, a ona nije dobra, onda se čovjek može osjećati nedostatnim, nedovoljno sposobnim. To svakako može ubiti želju za sexom, ili barem za iniciranjem istog.

Zašto ti ne iniciraš sex kad ti je do sexa?
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 11:15   #9
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Slažem se potpuno.. kad mi po(kaže) da sam joj zgodan, napet, malo zavrti guzom, strastveno me poljubi, stavi mi ruku na guzu ili dolje.. moš misliti što mi nije do sexa...
Ne forsirati i izigravati pizdarije, nego jednostavno pokazati muškarcu da je muškarac... kojeg voliš, želiš, obožavaš...

Mrtva puhala nitko ne voli. Na početku je lijepo i ne smeta ti jer se fiksiraš na nove stvari koje te jako uzbuđuju, na njeno tijelo samo po sebi i sex sam po sebi.. s vremenom postane normalno i svakodnevno i monotono i dosadno.. stoga ubaci malo podizanja muškog ega, zadirkivanja, dodira, poljubaca i aktivnosti u sexu...
probala....i u trudnoći i kad sam rodila(nakon nekog perioda)...i samo da potvrdim-ako ne upali,goni ga u kurac
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 12:27   #10
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
probala....i u trudnoći i kad sam rodila(nakon nekog perioda)...i samo da potvrdim-ako ne upali,goni ga u kurac
Pa da, ukoliko nema nekih problema-bolesti na psihičkoj bazi koje se znaju odraziti na libido i potenciju ne znam na što bi žena mogla činiti nezainteresiranom muškarcu.. osim:
- da izađu van pa se ona onako atraktivno sredi i malo muva oko drugog, ili drugi oko nje, kako bi dotični skužio kako atraktivnu ženu ima pored sebe, ali je eto s vremenom to nekako zaboravio, muškarcu jako skoči testosteron kad mu se netko drugi muva oko partnerice...
- izaći i zabavljati se malo, neki zajednički hoby, ples, adrenalinske avanture, večere, ševa na neobičnim mjestima...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 12:33   #11
ženama se dogodi da im nije baš nešto do sexa dok je dijete skroz malo ali ako do toga dođe muškarac mora inicirati sex, a žena ga ne smije odbiti ako ima mozga u glavi. odnosno po zakonu ga smije odbiti ali po mom zakonu ne.
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 13:25   #12
kad se probudiš u pol noći dok klinci još spavaju zgrabi ga za...rukama ga mazi, ustima ako treba
Ako se probudi i ne reagira na "poticaj" onda nešto ne štima s njim
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:02   #13
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
kad se probudiš u pol noći dok klinci još spavaju zgrabi ga za...rukama ga mazi, ustima ako treba
Ako se probudi i ne reagira na "poticaj" onda nešto ne štima s njim
Uh.. pa gdje neće reagirati na noćno iznenađenje...onako opušten, sanjiv, pod testosteronom, u mraku, zamišljajući da mu nije žena nego gospođica xy na koju mu se inače pali mašta...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:08   #14
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Uh.. pa gdje neće reagirati na noćno iznenađenje...onako opušten, sanjiv, pod testosteronom, u mraku, zamišljajući da mu nije žena nego gospođica xy na koju mu se inače pali mašta...
Ja bih se zbilja raspametila od sreće da mi muž sav sretan pomisli da to nisam ja nego osoba na koju se inače pali

Nije li žena rekla da umorna zaspe kao top? Što da si navine budilicu usred noći da može glumiti osobu koja privlači njenog muža, a nije ona?

Što se teme tiče, mene puno više zanima kako izgleda njihova komunikacija nego seks
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:21   #15
Komunikacija im ne izgleda nikako, jer ona ne zna kako bi niti sto bi rekla, a on ne cita misli.
Frajer je mladi tatko, nakon posla ide s ekipom na "kartanje", napusava se redovito, kad dodje doma zena spava.
Zena, koja inace samo ceka da on baci neki potez jer je "tako navikla".
Inace, po njenim izjavama na drugim temama "strasti nikad nije ni bilo", a naravno da su se "ozenili iz ljubavi" a ne zbog klinca ili trudnoce valjda.

I sad se ona pita "gdje se on prazni" ako ne na/u njoj

Problema je za izvoz, a ne vidim da su sposobni (ni jedno ni drugo) za konkretno rjesavanje (i razumijevanje) ijednog.
Jos jedan divan brak, nastavo iz bajkovitih i nerealnih ocekivanja idilicnog zivota

Prognoza: Promjenjivo oblacno i kisovito, s povremenim kratkotrajnim suncanim razdobljima.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 17:29   #16
kos mene je nešto sasvim drugo u pitanju...u što sam sumnjala i još sumnjam već duže vrijeme
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 18:34   #17
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Uh.. pa gdje neće reagirati na noćno iznenađenje...onako opušten, sanjiv, pod testosteronom, u mraku, zamišljajući da mu nije žena nego gospođica xy na koju mu se inače pali mašta...
i treba malo raspalit mastu
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:48   #18
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
kos mene je nešto sasvim drugo u pitanju...u što sam sumnjala i još sumnjam već duže vrijeme
a to je sto??
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:52   #19
Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
...nemojte savjetovat razgovore jer nitko nije glup ni slijep.. on radi vecinu dana a ostatak je s drustvom na kartama...
O.k. znači od razgovora ništa ali mislim da vam je potreban jer kad čovjek koji ima doma ženu i djecu nakon posla vrijeme rađe provodi sa društvom znači da tu postoje problemi o kojima bi valjajo popričati.

Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
...nikad bas nikad ja njemu nisam prva prisla jer kazem uvik je on taj i nikad mu to nije smetalo
Ovo sam morala prokomentirati... nikad bas nikad
Pa se sad čudiš što nema sexa
Očito je vrijeme da i ti napokon poduzmeš inicijativu, vjerujem da svaka žena zna kako napaliti svog muškarca no vidim i po tom pitanju su tu pali neki savjeti pa kreni u akciju
Nemoj gubiti vrijeme jer već vidim scenario kako tvoj muž otvara vamo temu tipa "Ljudi, savjetujte šta da radim? Imam ženu, djecu, naporan posao nakon kojeg rađe zaružim sa društvom nego da idem kući ženi jer mi ona nikad ali baš nikad nije pokazala da me želi "
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:01   #20
Razlog je po mome mišljenju taj da kod nas još uvijek većina razmišlja na primitivan način, a to je da im je jedini cilj u životu udati se ili oženiti i napraviti djecu. Time sam napravio ili napravila sve, i to je to. U ovom slučaju igrice na kompu, kartanje, cuganje, a takovih slučajeva zbog primitivizma naroda ima na sve strane. Kad bi mladi ljudi čitali knjige, kad bi dobro proučavali partnera kroz zajednički život prije braka ili djeteta, sve bi bilo drugačije, ali opet se vraćamo na ono staro-kad ćeš se udati, vrijeme je, blablabla... To je super opisano u knjizi Ljubavologija od Šimleše. Pročitao sam je nekoliko puta i ponoviti ću.
__________________
Tko se usudi, pobjeđuje!
MCnab ZERO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.