Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 21:40   #1
Dvije godine glumim orgazam

Bok, ovo mi je teska tema, volim svog muza, oboje imamo 26, zgodan je i privlaci me kako izgleda ali ja jednostavno ne mogu imati orgazam vise od dvije godine. Godinu i pol smo u braku. Ne zelim da se on jadno osjeca i to radim, neznam kako da mu to kazem i trebam li. Zadnjih 5 mjeseci radimo na bebi ali nikako da zatrudnim, nikad nismo koristili kontracepciju.

Jel ima tko kakav savjet. :/
nikoli24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:02   #2
Prestani glumiti.

Ako ikada misliš orgazmirati.

I da, 5 mjeseci nije dug period za "rad na bebi".
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:11   #3
eksprimentiraj, istrazuj sebe i sta te uzbudjuje i radi na tome. Provrti XXX stranice sve do jednog sadrzaja i vidi na kojim temama ces oststai najdulje,kohttp://eros.hr/VIBRATORI/c28/index.html?ref=42&gclid=Cj0KEQjwmKG5BRDv4YaE5t6oqf 0BEiQAwqDNfE18YnJO1mO3XigG6dtvmylx575oDctDvchwwIZo r7AaAghY8P8HAQje su ti interesantne.
Kupi si neko pomagalo.
Takva veza ako kod tebe nema pomaka osudjena je na propast jer si samo robidja za pruzanje uzitka a sta je stobom? nista .i tako unedogled-uzasno frustrirajuce-ostaje osjecaj da tinje on nesto duzan a i ne zna
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:13   #4
Iako nemrem ozbiljno doživjet temu i autora mogu iskoristit priliku da mi se objasni kako to točno žene glume orgazam?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:18   #5
Sad će se nebo otvoriti, ali da, žene mogu odglumiti orgazam.
Bez obzira na muškarca "nasuprot".
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:22   #6
Čitao sam da 80% žena bar jednom odglumi. A to onda preraste u naviku pa se onda pretvori u temu na forumu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:23   #7
a kako se to može odglumit...?


malaljubicasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:27   #8
Negdje sam pročitala da ženski orgazam, nakon muškog između ostalog pospješuje nastanak trudnoće jer se steže rodnica i samim time pospješuje ulazak spermija. Tako da, reci mu.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:27   #9
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Sad će se nebo otvoriti, ali da, žene mogu odglumiti orgazam.
Bez obzira na muškarca "nasuprot".
Kak? Si ti glumila? Kako se točno dela?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:32   #10
Quote:
malaljubicasta kaže: Pogledaj post
a kako se to može odglumit...?


https://www.youtube.com/watch?v=Y1YVsTTIGsU
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:36   #11
Meni je iskreno ful čudno da netko ne može doživjeti orgazam 2 godine. Pa bouže moj, eksperimentiraš. Tražiš da radi ono kaj ti paše. Ako si ikada prije doživjela orgazam onda znaš kako se to radi.

Istina je da je ženama sex ponekad dovoljan i bez orgazma, ali 2 godine sexa bez orgazma

Ja bi željela doživjeti taj orgazam, nakon 2 godine bez orgazma
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:40   #12
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kak? Si ti glumila? Kako se točno dela?
Ne pada mi na pamet išta objašnjavati.
A i tema nije o meni.

Imaš indirektnih "tutoriala" po netu koliko hoćeš.
Muškaraca koji krepavaju od straha da im žena falša i žena koje same sebi nameću torturu glume.
Prema istraživanjima postotak je podosta visok, tako da utorica definitivno nije usamljena u svojoj muci.

Ne znam kako se ikome uopće da toliko truditi, a sve da bi se (pretpostavljam) poštedili osječajčići druge strane.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:43   #13
Pa ni ja ne kužim zakaj bi to netko uopće delal,a ispada da 80% žena to dela pa me čist zanima fizički kako se to dela da ne skužim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:45   #14
Kako me ovo "imati orgazam" bode u oci
No, autorice, dal "imas orgazam" sama sa sobom" i dal si ga "imala" s nekim drugim?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:51   #15
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ni ja ne kužim zakaj bi to netko uopće delal,a ispada da 80% žena to dela pa me čist zanima fizički kako se to dela da ne skužim.
Da li na kraju prema tvom istraživanju 80% žena odglumi jednom orgazam ili ga glumi i dalje :klap: ?
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:52   #16
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Meni je iskreno ful čudno da netko ne može doživjeti orgazam 2 godine. Pa bouže moj, eksperimentiraš. Tražiš da radi ono kaj ti paše. Ako si ikada prije doživjela orgazam onda znaš kako se to radi.

Istina je da je ženama sex ponekad dovoljan i bez orgazma, ali 2 godine sexa bez orgazma

Ja bi željela doživjeti taj orgazam, nakon 2 godine bez orgazma
3 do 10% žena nikad ne dožive orgazam.
Čak 29% ne može ga nikako doživjeti tijekom odnosa.
Tako kažu studije.

Uostalom teško autorica uopće može tražiti s partnerom što joj paše kad mu cijelo vrijeme glumi.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:56   #17
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Da li na kraju prema tvom istraživanju 80% žena odglumi jednom orgazam ili ga glumi i dalje :klap: ?
Koji horror.

Prema studijama skoro 1/3 žena nikad ne doživljava orgazam tijekom odnosa, što znači da su šanse velike da je svakoga koji je imao više od nekoliko partnerica jedna takva kad tad dopala.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:56   #18
I koja je točno poanta glumljenja orgazma?
To mi je ono...kao da glumim da sam se najeo a u stvari sam gladan ko vrag.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:57   #19
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
3 do 10% žena nikad ne dožive orgazam.
Čak 29% ne može ga nikako doživjeti tijekom odnosa.
Tako kažu studije.

Uostalom teško autorica uopće može tražiti s partnerom što joj paše kad mu cijelo vrijeme glumi.
Ja mislim da je za tako visoki postotak kriva isključivo psiha i sram. Sram možemo vidjeti i kod autorice. Očito je da se srami priznati svome mužu da nije zadovoljena.

Koliko god mislila da će ga to povrijediti, nedostatak užitka će stvoriti samo još veće probleme. Uglavnom, moraš muu reći.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:59   #20
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Da li na kraju prema tvom istraživanju 80% žena odglumi jednom orgazam ili ga glumi i dalje :klap: ?
Ma nije moje. Uzel sam tih 80%posto kao nekaj relevantnoga iz onog isječka iz filma. Realno pojma nemam kolki je to postotak i dali uopće negdje i postoji stručan odgovor na to pitanje. Sam me zanima kak se to dela. Ono iz isječka iz filma mi je previše glupavo da bi popušil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.