Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 12:12   #81
Da, ali to onda nije internet potrošnja, kak mi veli teta u VIPu.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 14:19   #82
Moj otac ima 72 godine i koriti onaj mobitel za penzionere, jedan model sa velikim tipkama, samo za pozive, čovjek u životu nije poslao SMS poruku.

Danima me uvjeravao da mu lova sa računa nestaje ( VIP prepaid bonovi ) što je meni bilo suludo, reko stari u penziji si otiđi u VIP centar imaš vremena i vidi šta ti oni kažu.

ugl. odgovor iz VIP-a je da je otac koristio mobilni internet i da mu je to istopilo saldo na računu btw. taj mobitel nema opciju mobilnog interneta, ali ima SOS prekidač
Nercjeger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 21:40   #83
http://www.tele2.hr/upload/Huawei_E5...26_225x315.png

..ovo mi se prazni ko ludo! 5 sati traje i opet moraš puniti. Jel' to normalno ili?
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:10   #84
Quote:
doreen vrlina kaže: Pogledaj post
http://www.tele2.hr/upload/Huawei_E5...26_225x315.png

..ovo mi se prazni ko ludo! 5 sati traje i opet moraš puniti. Jel' to normalno ili?
U specifikacijama je navedeno da radi do 4 sata.


Tehničke karakteristike:

Baterija: 1150 mAh vrijeme rada do 4h
Nercjeger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 21:48   #85
Čemu služi ulaz za telefon na Huawei b315s?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 21:57   #86
Ako u njemu koristiš simicu koja ima aktiviranu govornu uslugu, možeš spojiti fiksni telefon i koristiti ga za pozive (osim ako tele2 to nije onemogućio u firmware-u).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 22:13   #87
O, fora! Nemam pojma je li o(ne)mogućeno; ja imam simicu koja dođe s njim kad se uzme ta njihova usluga pa pretpostavljam da je ona samo za podatkovni promet... Ali zanimalo me čemu služi

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 07:26   #88
Čemu služi ulaz za telefon na modemu, pa kada imaš aktiviranu uslugu telefona da ga tamo priključiš. To je isto kao i na autu kuka, kada imaš prikolicu zakačiš i voziš ako nemaš ide bez, ukratko.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:21   #89
Pitanjce - kako mi javljaju iz T-coma, njihov Alcatel W800 USB router je otključan na sve mreže, šta je super, a meni jako brzo istječe 12-mjesečni ugovor kod njih, šta je još više super.

kako mi je 25 gb mjesečno way too low jer ga taman negdje na pola mjeseca ispraznim, mislim da bi mi taman (odnosno više na knap) bilo Tele2 pokućni internet od 50 gb, no, kako mi njihove reklame nisu bile potpuno jasne i informirajuće, a nigdje ne pronalazim mail kako bi ih kontraktirao, zanima me; na stranici http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-uz-pretplatu/ uz 50 gb postoji opcija "ŽELIM SAMO TARIFU", daklem, to odaberem, naručim i dođe mi SIM kartica koja će mjesečno biti "natankana" sa 50 gb? nju samo ubacim u svoj uređaj koji mi ostaje od T-coma i to je to? Dakle, za 20kn više, odnosno 179 kn (umjesto 159 kn), imati ću 50 gb? i evo, opet poluproizvod-propagande, em šta ne mogu skužiti jesam li dobro razumio, nije mi jasno o vremenskom roku ugovora, cijena je za 12 mj. ili pak 24. mj.? ili je ista i za jedno i za drugo? je li pokušavao neko već ovakvu opciju kako sam je zamislio? thanks!
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 17:00   #90
Quote:
Nercjeger kaže: Pogledaj post
Moj otac ima 72 godine i koriti onaj mobitel za penzionere, jedan model sa velikim tipkama, samo za pozive, čovjek u životu nije poslao SMS poruku.

Danima me uvjeravao da mu lova sa računa nestaje ( VIP prepaid bonovi ) što je meni bilo suludo, reko stari u penziji si otiđi u VIP centar imaš vremena i vidi šta ti oni kažu.

ugl. odgovor iz VIP-a je da je otac koristio mobilni internet i da mu je to istopilo saldo na računu btw. taj mobitel nema opciju mobilnog interneta, ali ima SOS prekidač
Ista ista stvar i mom,al je u pitanju bonbon tj., 097
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:30   #91
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
Pitanjce - kako mi javljaju iz T-coma, njihov Alcatel W800 USB router je otključan na sve mreže, šta je super, a meni jako brzo istječe 12-mjesečni ugovor kod njih, šta je još više super.

kako mi je 25 gb mjesečno way too low jer ga taman negdje na pola mjeseca ispraznim, mislim da bi mi taman (odnosno više na knap) bilo Tele2 pokućni internet od 50 gb, no, kako mi njihove reklame nisu bile potpuno jasne i informirajuće, a nigdje ne pronalazim mail kako bi ih kontraktirao, zanima me; na stranici http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-uz-pretplatu/ uz 50 gb postoji opcija "ŽELIM SAMO TARIFU", daklem, to odaberem, naručim i dođe mi SIM kartica koja će mjesečno biti "natankana" sa 50 gb? nju samo ubacim u svoj uređaj koji mi ostaje od T-coma i to je to? Dakle, za 20kn više, odnosno 179 kn (umjesto 159 kn), imati ću 50 gb? i evo, opet poluproizvod-propagande, em šta ne mogu skužiti jesam li dobro razumio, nije mi jasno o vremenskom roku ugovora, cijena je za 12 mj. ili pak 24. mj.? ili je ista i za jedno i za drugo? je li pokušavao neko već ovakvu opciju kako sam je zamislio? thanks!

179 kn mjesečno bez ikakve ugovorne obveze...s obzirom da ti ne treba router potpisujes ugovor ( jer ema ovako puno gb na prepaidu), ali bez ikakve obveze

moj ti je savjet, ako ti je blizu neki od Tele2 centara da odeš do njih potpisat ugovor jer će ti proraditi sim kroz koji sat ( 2 h max), ovako kad naručuješ preko neta čekaš barem 1 dan, a i trebaš se s njima prepucavat
vipovka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:39   #92
Nikako mi nije jasno zbog čega uzimate to za 179 kn a samo 50 gb. Za 150 kn imate 100 gb i ful brzina i nakon toga kada potrošiš 100 gb imaš brzinu od 1 mbs, od 00 sati pa do ujutro 08 ful brzina i flat potrošnja. Uz to imaš telefon sa besplatnim pozivima prema svim na fiksnoj mreži i prema VIP mobilnoj. Usporedite malo, možda ste neinformirani to nudi VIP sa homebox turbo ili....
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:45   #93
To nije dostupno svakome. I to je fiksna usluga, ne smije se premiještati.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:19   #94
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Nikako mi nije jasno zbog čega uzimate to za 179 kn a samo 50 gb. Za 150 kn imate 100 gb i ful brzina i nakon toga kada potrošiš 100 gb imaš brzinu od 1 mbs, od 00 sati pa do ujutro 08 ful brzina i flat potrošnja. Uz to imaš telefon sa besplatnim pozivima prema svim na fiksnoj mreži i prema VIP mobilnoj. Usporedite malo, možda ste neinformirani to nudi VIP sa homebox turbo ili....
to je fiksno, nije fiksna u smislu da ti treba postojeća infrastruktura, ali ne možeš nosit na vikendicu ak ti se tak sprdne..i da bi ostavarila tu cijenu moraš biti na ugovoru 24 mj..
ovak, 179 kn, al možeš raskinut nakon mjesec, dva i najveći plus, kud i ti tud i internet
vipovka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:36   #95
Quote:
vipovka3 kaže: Pogledaj post
179 kn mjesečno bez ikakve ugovorne obveze...s obzirom da ti ne treba router potpisujes ugovor ( jer ema ovako puno gb na prepaidu), ali bez ikakve obveze

moj ti je savjet, ako ti je blizu neki od Tele2 centara da odeš do njih potpisat ugovor jer će ti proraditi sim kroz koji sat ( 2 h max), ovako kad naručuješ preko neta čekaš barem 1 dan, a i trebaš se s njima prepucavat
kako misliš prepaid? dakle, ja imam uređaj kojeg je moguće koristiti, šta je super.

onda, t-com ne zadovoljava više moje potrebe, ovo bi mi bilo 50 gb, tako tako, negdje taman da izdržim kraj mjeseca (u svakom slučaju bolje nego 25 gb), ja ne želim plaćati net prepaid na bonove, već da za tu lovu, 179kn imam 50 gb mjesečno?

vipovka, baš to, o tome se i radi, ja nemam mogućnosti za nikakvu opciju osim "pojačivač signala" od najmodavca stana pošto sam podstanar, i mobilni net, mislim da je ovo za sada od tele2 najbolja ponuda, imam još 3 mjeseca do kraja i arrivederci, hvala bogu
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:54   #96
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
kako misliš prepaid? dakle, ja imam uređaj kojeg je moguće koristiti, šta je super.

onda, t-com ne zadovoljava više moje potrebe, ovo bi mi bilo 50 gb, tako tako, negdje taman da izdržim kraj mjeseca (u svakom slučaju bolje nego 25 gb), ja ne želim plaćati net prepaid na bonove, već da za tu lovu, 179kn imam 50 gb mjesečno?

vipovka, baš to, o tome se i radi, ja nemam mogućnosti za nikakvu opciju osim "pojačivač signala" od najmodavca stana pošto sam podstanar, i mobilni net, mislim da je ovo za sada od tele2 najbolja ponuda, imam još 3 mjeseca do kraja i arrivederci, hvala bogu
htjedoh reći kako na bonove ne postoji opija sa tako puno giga..znai ti ces potpisai ugovor, ali se neces vezati na 12 ili 24 mj, jer svoj router vec imas..
klasicno dobivaš doma račune, a kad ti ne bude trebalo jednostavno raskines bez ikakvih penala
vipovka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 10:54   #97
Quote:
vipovka3 kaže: Pogledaj post
htjedoh reći kako na bonove ne postoji opija sa tako puno giga..znai ti ces potpisai ugovor, ali se neces vezati na 12 ili 24 mj, jer svoj router vec imas..
klasicno dobivaš doma račune, a kad ti ne bude trebalo jednostavno raskines bez ikakvih penala
čovječe, jedva čekam sada ta tri mjeseca da prođu
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:20   #98
Nose ljudi i vipov homebox turbo na vikendicu bez brige.
zeky1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:47   #99
Ima li netko da bi htio uzeti Tele2 pokućni meni više ne treba da napravimo prijepis plaćam mjesec dana besplatno i imate kraći ugovor
Mapper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:36   #100
I sve u svemu kakve su brzine na tome internetu ? Dali se na tom internetu daju igrat igrice da nema velikog pinga i pucanja linije ?
Majstorxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.