Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 14:43   #581
Poliklinika medifem dr miskovic i dr kerner

Drage moje dame! Moram da kazem svoje pozitivno iskustvo sa dr Miskovicem i poliklinikom Medifem Horvascanska! Covijek mi je spasio 2015 trudnocu uz endometriozu, hematom i to sto mi je nestalo plodove vode. Uz sve komplikacije sam na svijet uz njegovu strucnu pomoc donjela svoje djetesce.
Takodjer prosli mjesec mi je odstranio cistu tako da mi je sacuvao jajnik! Svi do sad su govorili da jajnik mora vani!
Do njega je dosta tesko doci ali evo hvala Bogu unazad godinu dana ima privatnu praksu zajedno sa Dr Kernerom koji je takodjer super i dr Vasilijem, a ako je nesto ozb kao operacija onda to odrade na Sv. Duhu
Mcmaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:33   #582
Ja definitivno ne bi preporučila polikliniku Vili! Otišla sam tamo na preporuku, jer je moja soc. ginićka bila na bolovanju, a saznala sam da sam trudna pa sam morala ići na pregled. Krenula sam kod dr. Sabolović Rudman. Dotična me je koštala poprilično živaca, dajući mi nepotpune dijagnoze u vezi moga djeteta, nagovarajući me da napravim skupi Harmony test kod njih, koji mi na kraju nije bio potreban. Hvala Bogu, dijete mi je živo i zdravo, ali na takav način dovoditi pacijentice u brigu, bez potpunih podataka i objašnjenja davati dijagnoze, koje nisu utemeljene, samo za izmust novce, prestrašno!
I da, kad je bila na godišnjem, pregledao me neki drugi doktor koji je pregled uzv-a napravio za 5 min, bez ikakvih info o mom ranijem stanju, sve sam ga morala ispitivati, onak pregled samo da obavimo.
Cijena uzv-a i običnog pregleda je stalno varirala, a sve isto svaki put.
Uglavnom, mene nikad više neće vidjeti.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:21   #583
Ne preporučam dr Sandru Kovačević iz Croatia poliklinike.
Bila sam na ginekološkom pregledu u sklopu sistematskog. Doktorica je najprije pričala na mobitel jedno vrijeme,a onda totalno nezainteresirano uzela podatke i poslala me u kabinu. Prilikom pregleda je bila užasno gruba i obavila ga za minutu valjda. Rekla da je nalaz uredan a ni riječi o mojim policističnim jajnicima ni povećanom jajniku
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:58   #584
Pozdrav

Ima tko iskustva sa dr Gordan Crvenković i poliklinikom GynNova?
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:43   #585
Koji privatni ginekolog u Zagrebu radi izmedju 27-29, a da je dobar? Zna netko? Nazvala sam par njih i svi su na godisnjem u tom periodu...
autunno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 14:24   #586
Pozdrav!
Moze li mi netko preporuciti privatnu ginekologicu u zagrebu za prvi pregled. Naime jos uvijek sam djevica, ali mislim da imam policisticne jajnike pa bih htjela ici na pregled vise kao neke konzultacije i eventualno ultrazvuk preko trbuha.


Takoder me zanima koja bi bila pristojna cijena za takav tip pregleda?
Hvala puno
BramtyP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 21:31   #587
Quote:
BramtyP kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Moze li mi netko preporuciti privatnu ginekologicu u zagrebu za prvi pregled. Naime jos uvijek sam djevica, ali mislim da imam policisticne jajnike pa bih htjela ici na pregled vise kao neke konzultacije i eventualno ultrazvuk preko trbuha.


Takoder me zanima koja bi bila pristojna cijena za takav tip pregleda?
Hvala puno
Dr. Ulla Marton. Cijena pregleda sa ultrazvukom je 400kn
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 23:50   #588
Ima li netko preporuku za gin koji se bavi i prirodnom medicinom, osjećam se kao da tražim nemoguće...
Bila sam kod 6 gin i nitko ne može točno reći što mi je, jedino ih par misli da mogu probati pilule (ja ne želim, jer mi ne mogu garantirati da će djelovati, a i imam loše iskustvo s istima)..

Treba mi gin da me baš sasluša, a ne da me ispreskače, uzme novce i misli da je u pravu i da hoću nekog tko nije opsjednut pilulama, jer imam osjećaj da ih skoro svi gin prepisuju kao bombone...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 23:56   #589
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
Dr. Ulla Marton. Cijena pregleda sa ultrazvukom je 400kn


Imas li mozda iskustva lijecenja policisticnih jajnika kod dr. Marton?
BramtyP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 06:53   #590
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za gin koji se bavi i prirodnom medicinom, osjećam se kao da tražim nemoguće...
Bila sam kod 6 gin i nitko ne može točno reći što mi je, jedino ih par misli da mogu probati pilule (ja ne želim, jer mi ne mogu garantirati da će djelovati, a i imam loše iskustvo s istima)..

Treba mi gin da me baš sasluša, a ne da me ispreskače, uzme novce i misli da je u pravu i da hoću nekog tko nije opsjednut pilulama, jer imam osjećaj da ih skoro svi gin prepisuju kao bombone...
Opet preporučam dr. Marton, a za eventualnu fitoterapiju dr. Ksenija Krajina Pokupec (Botana)
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 06:57   #591
Quote:
BramtyP kaže: Pogledaj post
Imas li mozda iskustva lijecenja policisticnih jajnika kod dr. Marton?
Ne, ali meni je rijesila problem koji se vukao 4 godine i za koji su mi svi ostali dr (Vinogradska, Petrova...) rekli da sam im totalni fenomen i da nikada nisu vidjeli nes takvo...
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 16:17   #592
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
Ne, ali meni je rijesila problem koji se vukao 4 godine i za koji su mi svi ostali dr (Vinogradska, Petrova...) rekli da sam im totalni fenomen i da nikada nisu vidjeli nes takvo...
A da li je cijena 400 kn pristojna cijena za pregled i ultrazvuk?
Ne znam kako se inace cijene krecu.
I zna li netko jos nekog dobrog ginekologa (zenskog preferiram), a da je lijecio policisticne jajnike?
BramtyP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 08:29   #593
Koliko ja znam 400kn je neka prosjecna cijena pregleda sa ultrazvukom
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:53   #594
Meni isto treba privatni ginekolog s dobrim poznavanjem endokrinologije. Naručena sam u Petrovu kod doktorice Pavičić, ali tek za 6.mjesec. S tim da bi mi bilo užasno bedasto ići k njoj u IVF kad ne radim na trudnoći.
Hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 11:16   #595
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Meni isto treba privatni ginekolog s dobrim poznavanjem endokrinologije. Naručena sam u Petrovu kod doktorice Pavičić, ali tek za 6.mjesec. S tim da bi mi bilo užasno bedasto ići k njoj u IVF kad ne radim na trudnoći.
Hvala!
Sada cu stvarno ispasti reklama za dr. Marton, ali ona je meni rijesila problem vezan uz ciklus do kojeg je doslo bas zbog problema sa endokrinoloske strane. I preporucila mi je super endokrinologicu koja bas holisticki pristupa pacijentu.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:29   #596
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
Sada cu stvarno ispasti reklama za dr. Marton, ali ona je meni rijesila problem vezan uz ciklus do kojeg je doslo bas zbog problema sa endokrinoloske strane. I preporucila mi je super endokrinologicu koja bas holisticki pristupa pacijentu.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ulla ze doktorica za pozeljeti .... preglede uglavnom odrađujem kod gin. preko HZZO-a ali kad je frka odem kod nje i nikada se nije dgodilo da je negdje fulala. Ona mi je vodila obje trudnoce i ugrađivala i prvu spiralu (ciju ugradnju nisma ni osjetila). Toj zeni treba podici spomenik za sve sto zene kojima je pomogla.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:32   #597
Quote:
Mcmaya kaže: Pogledaj post
Drage moje dame! Moram da kazem svoje pozitivno iskustvo sa dr Miskovicem i poliklinikom Medifem Horvascanska! Covijek mi je spasio 2015 trudnocu uz endometriozu, hematom i to sto mi je nestalo plodove vode. Uz sve komplikacije sam na svijet uz njegovu strucnu pomoc donjela svoje djetesce.
Takodjer prosli mjesec mi je odstranio cistu tako da mi je sacuvao jajnik! Svi do sad su govorili da jajnik mora vani!
Do njega je dosta tesko doci ali evo hvala Bogu unazad godinu dana ima privatnu praksu zajedno sa Dr Kernerom koji je takodjer super i dr Vasilijem, a ako je nesto ozb kao operacija onda to odrade na Sv. Duhu
Dr. Miskovic mi je vodio obje trudnoce zadnjih 45 dana na Sv. Duhu - legenda od covjeka, smiren, precizan i vrhunski dijagnosticar. I dan danas odlazim kod njega na Sv. Duh ako je neka frka.
Istina je da je do njega u bolnici tesko doci jer je prebukiran ali i ta prebukiranost govori sama za sebe o njegovoj sposobnosti.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 18:29   #598
Moze li mi netko reci kako da se narucim na pregled ako sam djevica? Da li da to posebno naglasim kad se budem narucivala ili tek kad dodem na pregled?
Jer ja zapravo i ne zelim pravi pregled vec samo neke konzultacije. Hvala
BramtyP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 19:06   #599
Zdravo neznam kak da pocnem.sa.temom posto sam nova na forumu
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 19:22   #600
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Meni isto treba privatni ginekolog s dobrim poznavanjem endokrinologije. Naručena sam u Petrovu kod doktorice Pavičić, ali tek za 6.mjesec. S tim da bi mi bilo užasno bedasto ići k njoj u IVF kad ne radim na trudnoći.
Hvala!
Ne treba ti biti bedasto, ja sam isla doktorici Pavicic, a takoder nisam radila na trudnoci. Doktorica je divna, jedino je problem to dugo cekanje.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.