Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 15:24   #41
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ludiš za tipom koji te ne tretira kako treba i koji te ostavio i ne voli te i nema nikave logike da ti bude tolko stalo, al tebi je stalo, i šta više razmišljaš i pokušavaš zaboraviti postaješ sve luđa i sve ti je više stalo......ljubomorna si na njegovu novu djevojku, ljubomorna si na sve buduće djevojke s kojima će pričat i kojima priča...

znaš šta, baš si posebna, to nijedna žena prije tebe nije osjećala ni prošla, to je toliko neuobičajeno za ženski rod ta vrsta iracionalnosti, ne znam kako ćeš se izvuć iz ovog...

ali u dogledno vrijeme se dobro kresni s drugim moja topla preporuka... ako voliš sebe... pa će sjećanja lagaano počet blijediti, bolit će, al manje i manje i sve manje... pa će prestat... pa će te malo štrecnut kad čuješ za njega... pa će i to stat... pa ćeš postat indiferentna... i onda ćeš u finalnoj fazi jednom otić na njegov profil i smijat se kako si bila glupa, žalit njegovu tadašnju odabranicu ako je bude i za 5 min zaboravit na njega i njegovo postojanje... a za 4-5 godina ni imena mu se nećeš sjetit, aj možda oćeš, al će ti trebat vremena....

a ako si šupendara imaš na US-u topic
Ne zelim si stavljat veci broj partnera ne zelim nikoga uvrijediti ali meni je i dva tri decka previse da spavas u zivotu. Razumijem da se rijetko tko ozeni za prvog ali opet ne zelim imati velik broj partnera posebno jer me nitko drugi ni malo ne privlaci
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:35   #42
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ne zelim si stavljat veci broj partnera ne zelim nikoga uvrijediti ali meni je i dva tri decka previse da spavas u zivotu. Razumijem da se rijetko tko ozeni za prvog ali opet ne zelim imati velik broj partnera posebno jer me nitko drugi ni malo ne privlaci
A ništa onda.Udaj se za ovog.
Čini se ko prava prilika za brak.
Preko njega budeš sa svima koje je povalio+svi s kojima su i te bile.
Sretno
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:41   #43
o da, boli ko vrag, znam.
tako svejedno zasto je u vezi sa tom drugom. mozes jedino drzat fige da i nju ne povrijedi. takvi ljudi su ili bili gadno povrijedjeni prije pa ne vjeruju nikome ili nisu imali veze ni malo sa emocijama dok su odrastali ili su jednostavno narcisoidni.
kad sam ja vidjela "konkurenciju" iz svoje situacije, ne da se hvalim, ali samopouzdanje je odmah poraslo .
jednom ces se sama sebi smijat. ne analiziraj sada, da je kakav se spada i da mu je stalo, sad bi bio sa tobom. to ti je samo poanta da drugi put budes pazljivija i sada si postavi pitanje - kako bi se osjecala da ste u vezi i cujes sa strane kako te vara? mislim da bi se osjecala gore nego sada.

zanimljivo je to promatrat kad zapnes za oko nekom Casanovi u situaciji kad te ta osoba uopce ne interesira. smijesno mi je, a sa druge strane jadno kako trce za tobom ko cucak i dosadni su dok ne "dobiju". u tom slucaju samo košaricu mogu dobit. bio jedan koji je stvarno bio dosadan, a mogla sam prepoznat i iz aviona. sad se jednoj udvara, sad drugoj tako da sam ga vec bila proguglala. jadan, toliko je bio uporan da sam na kraju morala bit i bezobrazna, sljedeci put jedva da me je pozdravio. a, jadan
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:48   #44
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ne zelim si stavljat veci broj partnera ne zelim nikoga uvrijediti ali meni je i dva tri decka previse da spavas u zivotu. Razumijem da se rijetko tko ozeni za prvog ali opet ne zelim imati velik broj partnera posebno jer me nitko drugi ni malo ne privlaci
Znači, on ti je bio zadnji?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:48   #45
lik zna kako napraviti da se osjećaš onako kako se voliš osjećati, da se sama sebi sviđaš, zna napraviti da se u njegovim oćima vidiš onako kako želiš da te muškarac vidi... da se osjećaš kao žena...dobro...voljeno...interesatno....Proble m je što je navedeno sposoban sa manje/više dobrim dijelom ženske populacije i što navedeno radi ne zato što je dobročinitelj i što tako misli nego iz određenih motiva jel..
moraš prihvatiti da lik manipulira ali da će "sutra" stvarno doći netko iskren koji će sve to u tebi i stvarno vidjeti..Znam, u svijetu prosječnosti, malaksalosti, šonjavosti..pitanje je jel postoji takav..ali ništa ti ne preostaje nego nadati se... ovaj glumac (čitaj:lovac na muf) to definitivno nije!
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:50   #46
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ovo ce zvucati grozno ali muci me da ce se promijeniti zbog nje bas zato jer mu ona sve tolerira a i vrlo je vjerojatno da ce ga uhvatiti na dijete
Daj ti meni pliz reci, opisala si ga kao klosara koji ima neki bijedni job sa kojim nema za kiflu, hoda okolo i kurva se, šef ga ima za ispodprosječnog radnika...i kaj se tu sad ima za "uhvatiti"?
Pa jel ti cujes sebe kaj ti pričaš?
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:02   #47
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znači, on ti je bio zadnji?
Drugi ako je bas bitno za temu
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:05   #48
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Daj ti meni pliz reci, opisala si ga kao klosara koji ima neki bijedni job sa kojim nema za kiflu, hoda okolo i kurva se, šef ga ima za ispodprosječnog radnika...i kaj se tu sad ima za "uhvatiti"?
Pa jel ti cujes sebe kaj ti pričaš?
On ima zavrsenu srednju skolu, ima placu ne znam tocno ali recimo 3500-4000 kn, a ova cura s kojom je sad zavrsila je neku srednju ne znam tocno ne radi nigdje ili je radila kratko u trgovini za nju on je ulov i to se vidi da ga tretira tako inace zasto bi zatvarala oci na sve poruke koje on javno pise curama
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:17   #49
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Drugi ako je bas bitno za temu
Ok, to je dobra vijest, to znači da imaš još jednu šansu. Idućeg biraj pažljivo.

Da sam ja ostala sa trećim, sad bih se bacila u rijeku vjerojatno. Jedno vrijeme su me spopadale takve misli, kad sam bila jadna, zašto ga ja nisam mogla tako trpjeti, zašto ja nisam toliko mogla slomit kičmu. Jebiga, nisam, nije mi u opisu ličnosti.
Nije ni tebi, inače ne bi bila tu di jesi. Kako je moj frend rekao kad sam bila tako jadna "Nisi ti toliko dno ko one. Ti bi možda voljela biti takvo dno, ali ne ide. Pomiri se s tim. "
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:20   #50
očekivala sam temu o smrdljivom penisu.

Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Zakljucak zasto sam ja toliko da kazem opsjednuta s njim da ne mogu nista raditi samo se vucem po kuci i placem cijele dane
zato kaj si zaluđena. proći će te.

a on je neiživljeni klipan koji samo želi pičke. po tome kaj pričaš ispada i da je besperspektivni klošar.
teško da će se taj promijeniti. čak i ako ga neka uhvati na trudnoću.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:41   #51
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ne zelim si stavljat veci broj partnera ne zelim nikoga uvrijediti ali meni je i dva tri decka previse da spavas u zivotu. Razumijem da se rijetko tko ozeni za prvog ali opet ne zelim imati velik broj partnera posebno jer me nitko drugi ni malo ne privlaci
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:41   #52
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ovo ce zvucati grozno ali muci me da ce se promijeniti zbog nje bas zato jer mu ona sve tolerira a i vrlo je vjerojatno da ce ga uhvatiti na dijete
i onda će oni živjeti happilly ever after
hej, ajde malo samopouzdanja i poštovanja prema sebi,
ništa nisi izgubila, puno si dobila,
idemo dalje
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:50   #53
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
On ima zavrsenu srednju skolu, ima placu ne znam tocno ali recimo 3500-4000 kn, a ova cura s kojom je sad zavrsila je neku srednju ne znam tocno ne radi nigdje ili je radila kratko u trgovini za nju on je ulov i to se vidi da ga tretira tako inace zasto bi zatvarala oci na sve poruke koje on javno pise curama
ako ti imas zavrsen doktorat, kako to da si onda spetljala sa obicnim smrtnikom?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:51   #54
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
On ima zavrsenu srednju skolu, ima placu ne znam tocno ali recimo 3500-4000 kn, a ova cura s kojom je sad zavrsila je neku srednju ne znam tocno ne radi nigdje ili je radila kratko u trgovini za nju on je ulov i to se vidi da ga tretira tako inace zasto bi zatvarala oci na sve poruke koje on javno pise curama
Ne znam zasto bi ona, ali zasto bi ti?
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:08   #55
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ako ti imas zavrsen doktorat, kako to da si onda spetljala sa obicnim smrtnikom?
Nemam doktorat zavrsavam faks to sam vec napisala a pitao me netko o njemu pa sam napisala sto ima od skole zavrseno nije sramota imati srednju skolu i ne znam sto sam tu krivo rekla i zasto se netko tko studira ne bi trebao petljati s nekim takvim

Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto bi ona, ali zasto bi ti?
Pa nisam tocnije prigovorila sam mu i nasao on neku koja ce trpit

Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
o da, boli ko vrag, znam.
tako svejedno zasto je u vezi sa tom drugom. mozes jedino drzat fige da i nju ne povrijedi. takvi ljudi su ili bili gadno povrijedjeni prije pa ne vjeruju nikome ili nisu imali veze ni malo sa emocijama dok su odrastali ili su jednostavno narcisoidni.
kad sam ja vidjela "konkurenciju" iz svoje situacije, ne da se hvalim, ali samopouzdanje je odmah poraslo .
jednom ces se sama sebi smijat. ne analiziraj sada, da je kakav se spada i da mu je stalo, sad bi bio sa tobom. to ti je samo poanta da drugi put budes pazljivija i sada si postavi pitanje - kako bi se osjecala da ste u vezi i cujes sa strane kako te vara? mislim da bi se osjecala gore nego sada.

zanimljivo je to promatrat kad zapnes za oko nekom Casanovi u situaciji kad te ta osoba uopce ne interesira. smijesno mi je, a sa druge strane jadno kako trce za tobom ko cucak i dosadni su dok ne "dobiju". u tom slucaju samo košaricu mogu dobit. bio jedan koji je stvarno bio dosadan, a mogla sam prepoznat i iz aviona. sad se jednoj udvara, sad drugoj tako da sam ga vec bila proguglala. jadan, toliko je bio uporan da sam na kraju morala bit i bezobrazna, sljedeci put jedva da me je pozdravio. a, jadan
Kako si ti uspjela zaboraviti
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:25   #56
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
E pa probala sam najbolje sto sam znala od toga da sam uvijek bila super sredena kad sam se nasla s njim, skuhala sam mu iako sam imala hrpu obaveza a on jedan taj svoj poslic i u ostalo vrijeme se dosadivao, vozila sam ga kamo je trebalo, ako nije imao namirnice kod kuce to sam kupila novcem koji sam zaradila ljeti radeci honorarno kod svojih, pisala mu slatke poruke sretno na poslu, sef ne vidi tvoje kvalitete i tako moralna podrska ne znam sto jos


Jesi ti to sve radila jer ti dolazi prirodno da radiš te stvari ili da dobiješ njegovo odobravanje kako si divna?

Žene to često rade, poslije nabrajaju što su sve radile, a on je nezahvalan.
To je ono što kažu needy ponašanje - kad ne radiš nešto jer si takva nego da nešto dobiješ nazad.

Okreni se sebi.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:27   #57
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Jesi ti to sve radila jer ti dolazi prirodno da radiš te stvari ili da dobiješ njegovo odobravanje kako si divna?

Žene to često rade, poslije nabrajaju što su sve radile, a on je nezahvalan.
To je ono što kažu needy ponašanje - kad ne radiš nešto jer si takva nego da nešto dobiješ nazad.

Okreni se sebi.
Radila sam jer sam htjela, jer sam smatrala da je to nacin na koji se odnosis prema osobi koju volis, jer sam tako odgajana
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:30   #58
Ok, ali odabir riječi - kuhala sam mu iako sam imala hrpu obaveza a on jedan taj svoj poslic i u ostalo vrijeme se dosadivao - govori da misliš da je to što radiš nešto posebno, a on to ne cijeni.

Zato moj komentar.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:30   #59
Nisam to radila jer sam trebala znas sto sam trebala trebala sam ga prekrizit kad je prvi put poceo biti bezobrazan a ne da sam se vukla s njim ne znam kako dugo dok on nije nasao drugu
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:32   #60
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Ok, ali odabir riječi - kuhala sam mu iako sam imala hrpu obaveza a on jedan taj svoj poslic i u ostalo vrijeme se dosadivao - govori da misliš da je to što radiš nešto posebno, a on to ne cijeni.

Zato moj komentar.
Spomenula sam to jer sam mu stvarno radila po kuci i sve jer radim to i doma jer da nisam to napisala mozda bi neki rekli da je prekinuo jer mu nisam pomagala ili nesto ali jesam
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger