Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2007., 16:38   #2021
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
a soc. radnice došle svekrvi na vrata i rekle da neću ništa dobit jer su vidjele malenu.
Svekrvi na vrata? Ti ne živiš sa svekrvom, zašto su išle njoj na vrata? Jesi ti čula kako su rekle da nećeš niš dobiti ili ti je svekrva prenila tu informaciju?
Dobar down pa nemaš pravo na niš?
Idem se ozlijedit
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 16:41   #2022
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
Kažu još i da nemam pravo na žalbu.
well...na svekrvu sigurno nemaš, takva je kakva je

A na rješenje od czss itekako imaš pravo na žalbu
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 16:56   #2023
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
vec me oci bole od stalnog skiljenja, ali ima kapi i za to

sto se imuniteta tice, znam da nije isto, ali mozda pomogne.

nabavila sam za svoju mamu ampule za piti sa vodom (odurnog su okusa, ali uz juice prolaze!), bio-homeopatska terapija za 20 dana, na bazi gin-seng i jos nekih biljaka, (pogledam pa vas izvjesti posteno!) i nakon tih 40 dana mama kaze da se bolje osjeca, pojavio joj se apetit, nije toliko podlozna prehladama (dobro, mali je period, ali me veseli!)....

eto, stigle informacije...

http://www.frenchbeauty.biz/fiche-produit.php?ID=341


radi se o PHYTOFLUIDE za prirodnu obranu organizma - defenses naturelles, ja ovo sve prevadjam na svoj nacin, 20 ampulica za piti sa cajem, juicom, mlijekom od ARKOMEDIKE, ima eukaliptusa, gljive sitaki, limuna i jedne biljke koja se zove verbascum thapsus, meni slici hmelju.
to je terapija za 20 dana, moze se ponoviti popotrebi, toplo preporucujem dvije jednu iza druge...rezultati su zadovoljavajuci.
(o dostavi na pm)
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 21:20   #2024
hvala oona,mislim da nesmijem puno experimentirati,jer se bojim sastojaka koji možda nisu za moju jako osjetljivu bebicu,moram se konzultirati sa nekim doktorom,ali svejedno hvala na trudu.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 21:30   #2025
PRIKOLICE,samo ti prikupi sve nalaze i fotokopiraj,neka ti vaš pedijatar popuni obrazac i da mišljenje o tvom daljnjem boravku uz dijete,odi s tim u czss i traži da podneseš zahtijev o dopustu do 7.godine,TO TI NITKO,A POGOTOVO jedna službenica(soc.radnica)NESMIJE ODBITI TO JE TVOJE PRAVO,komisija je ta koja ima pravo odbiti,ali u našim slučajevima imamo 100% pravo na dopust i invalidninu(od 3.god.) i povećani dj.doplatak. Samo naprijed curo i budi oštra,nedaj se smesti.
Piši,pitaj ako što trebaš

Nicol
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:09   #2026
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
Svekrvi na vrata? Ti ne živiš sa svekrvom, zašto su išle njoj na vrata? Jesi ti čula kako su rekle da nećeš niš dobiti ili ti je svekrva prenila tu informaciju?
Dobar down pa nemaš pravo na niš?
Idem se ozlijedit
Ovo je selendra u kojoj svi sve znaju i poznaju. Ne živimo zajedno, ali su došle njoj na vrata - valjda i usput provjerit kako to da mi ne živimo s njima, a ima puno prostora za sve. Čudile su se tome. Možda i provjerit u kakvim smo odnosima. Njoj su rekle da nemogu ostvarit produljeni dopust, nemam pravo na žalbu i sve to.
A zahtjev i sve te potrebne papire sam ja predala njima. ma neću se uopće opterećivat, idem k njima u ponedjeljak. nek se ugrizu za guzicu kuje koje nemaju veze sa svojim poslom!
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:26   #2027
Samo ti pokupi svoja prava,zaprijeti im malo novinarima i odi kod ravnatelja vašeg czss pa ćeš vidjet kako se ploča mijenja, draga moja ja probala!!!
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:34   #2028
Eto samo da se javim. ponedjeljak - socijalno = sve u redu. To je strašno što ovi meni rade. Došla ja sva nabrušena u socijalno, a žena ljubazna,poslat će to na komisiju, još se dogovarale što će biti i kako će biti. Uglavnom , moja svekrva je namjerno/nenamjerno meni prenesla krive informacije. Nije bilo nikakvog problema i dizala se panika za ništa.
Čak i ovo što je rekla za tu posebnu grupu u vrtiću nije bilo ni govora, već će se ići na to da se integrira u normalnu grupu.
Strašno, nemam više riječi za nju. No, dobro možda je to ona sve sebi krivo interpretirala.
Hvala svima na savjetima, i pozdrav.
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:54   #2029
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
Eto samo da se javim. ponedjeljak - socijalno = sve u redu. To je strašno što ovi meni rade. Došla ja sva nabrušena u socijalno, a žena ljubazna,poslat će to na komisiju, još se dogovarale što će biti i kako će biti. Uglavnom , moja svekrva je namjerno/nenamjerno meni prenesla krive informacije. Nije bilo nikakvog problema i dizala se panika za ništa.
Čak i ovo što je rekla za tu posebnu grupu u vrtiću nije bilo ni govora, već će se ići na to da se integrira u normalnu grupu.
Strašno, nemam više riječi za nju. No, dobro možda je to ona sve sebi krivo interpretirala.
Hvala svima na savjetima, i pozdrav.
sveki , ajde reći ćemo da je sve krivo shvatila
najvažnije da papiri idu na komisiju i da su ljudi ok...to sa integracijskom grupom je također odlično
samo čuvaj živce, glavno je da stvari idu dobro za Prikoličicu
btw.napiši nam koju o njoj
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 16:41   #2030
Prikolice jel ti tražiš dopust do sedme godine? Ako da, zašto već razmišljaš o vrtiću? Prikoličica nema ni godinu dana, prerano je
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:22   #2031
večeras smo se naplesali...
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:35   #2032
i to još na stolu
cajka man
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 22:05   #2033
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
i to još na stolu
cajka man
osim što više izgleda kao malo popunjeniji baletan
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 09:27   #2034
Ej, pa gdje ste?
Nešto Vas nema...
Mi smo ok, Lena je u vrtiću, a kako pada kiša nisu nam došli majstori pa mislim u svojoj lijepoj glavici ajde da vidim gdje su i kako moje drage sa foruma...

Ivan je prekrasan!!!

Želim još jednom pozvati mamu D. da nam se pridruži sa par riječi, znam da nas prati redovito ali nekako nema snage da to učini..

Sve Vas ljubim i jedva čekam Kongres da Vas vidim!!!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 09:35   #2035
samo da vas kusnem u prolazu
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 09:54   #2036
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Želim još jednom pozvati mamu D. da nam se pridruži sa par riječi, znam da nas prati redovito ali nekako nema snage da to učini..
ajde mama D , dođi nam
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 09:59   #2037
e da...pozdravlja vas Doly iz Pule
kaže da im je divno
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:30   #2038
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ajde mama D , dođi nam
dođi, dođi da malo ćaskamo

suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:31   #2039
Ej Suza, jel Ivan sutra u redovnom vrtiću?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:31   #2040
super sa Doly uživa, a Mura jedva čekam kongres da se upoznamo
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.