Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2005., 17:38   #41
prosli tjedan.
inace svakih 6-7 mjeseci.
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 14:47   #42
bila sam danas
Nalazi su za mjesec dana, a u medjuvremenu cu obavit i ultrazvuk.

Inace mrzim ginekoloske preglede pa odem tek svakih godinu i pol na jedvite jade, ali svjesna sam da bih treba barem 1 godisnje.....
Reddoorgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 18:49   #43
prije 5 mjeseci...godisnje jednom odem
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 22:33   #44
Bila sam lani, mislim prije nekih 6 mjeseci, al budem se sad opet zapisala na jedan pregled. Ne bude škodilo da odem.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 23:19   #45
Bila prije 2 god, idem se naručit sljedeći tjedan. Bio bi red
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 23:29   #46
prije 4 mjeseca.

šta je jedino što uzrokuje rak grlića maternice HPV?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 19:58   #47
ja sam bila prije mjesec dana

na svom proslom nalazu sam vidla da pise promjene na stanicama,i bilo je ispod prekrizena povezano s upalom
sad mene zanima,dr je rekla da je sve oke,i nisu me ni zvali doma ni nist
dal su promjene na stanicama veznae samo sa hpv-om,,il je to onad bila mozda upala rodnice il neceg drugog?
ona je rekla meni da je sve ok i odkantala me, sipmtoma neam nikakvih
loler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 23:15   #48
ja sam bila prije skoro 2 godine. isto se moram naruciti uskoro.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 08:57   #49
Papa test

prokopala sam teme sa hpv-om i 4 ginekološka brisa, no nisam našla što sam tražila pa vas tu molim za par hinteva jer sam lagano u panici.

rezultati papa testa pokazali su jaaaako povišene leukocite; doktorica je rekla kako test nije abnormalan, ali pošto su jako povišeni poslala bi me na 4 ginekološka brisa - klamidiju, hpv, ureaplazmu i mikroplazmu.

imam 20 godina i dosad sam imala samo jednog partnera koji mi je stalni dečko, imamo odnose nekih mjesec i pol, ne ponašam se promiskuitetno ali je on dosada imao partnerica prije mene. koristili smo pilule+kondome, no kako mi je stalni dečko i on i ja smo se složili probati bez kondoma. kako to obično biva da misliš neće se dogoditi meni, nisam ga poslala na testiranje (znam da sam blesava i jednako kriva kao on), sad me doktorica malo isprepadala pa me zanima ima li razloga za uzbunu, znači li to da su povišeni leukociti rezultat neke manje upale ili postoji velika mogućnost da imam klamidiju, hpv i ostale gorenavedene gadarije?

također me zanima kakve pretrage bi on morao napraviti, naravno konzultirat ćemo se s tetom ginić ali pitam tu ako je netko imao slična iskustva.

i ispričavam se ako su pitanja banalna, nisam se još susrela s ovim pa sam u panici.

hvala unaprijed
kit-kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 09:52   #50
odi na trudnice, imaš tamo par iskustava
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:03   #51
Quote:
kit-kat kaže: Pogledaj post
prokopala sam teme sa hpv-om i 4 ginekološka brisa, no nisam našla što sam tražila pa vas tu molim za par hinteva jer sam lagano u panici.

rezultati papa testa pokazali su jaaaako povišene leukocite; doktorica je rekla kako test nije abnormalan, ali pošto su jako povišeni poslala bi me na 4 ginekološka brisa - klamidiju, hpv, ureaplazmu i mikroplazmu.

imam 20 godina i dosad sam imala samo jednog partnera koji mi je stalni dečko, imamo odnose nekih mjesec i pol, ne ponašam se promiskuitetno ali je on dosada imao partnerica prije mene. koristili smo pilule+kondome, no kako mi je stalni dečko i on i ja smo se složili probati bez kondoma. kako to obično biva da misliš neće se dogoditi meni, nisam ga poslala na testiranje (znam da sam blesava i jednako kriva kao on), sad me doktorica malo isprepadala pa me zanima ima li razloga za uzbunu, znači li to da su povišeni leukociti rezultat neke manje upale ili postoji velika mogućnost da imam klamidiju, hpv i ostale gorenavedene gadarije?

također me zanima kakve pretrage bi on morao napraviti, naravno konzultirat ćemo se s tetom ginić ali pitam tu ako je netko imao slična iskustva.

i ispričavam se ako su pitanja banalna, nisam se još susrela s ovim pa sam u panici.

hvala unaprijed
Možeš imati najobičniju jaču upalu, ali i sve na što te je ginekologica upozorila.
Partnera pošalji urologu. A da ti ne pišem o svojim iskustvima, predugo bi trajalo. Pročitaj moje postove na topiku o HPV-u. Bez panike. Svemu ima lijeka
Zolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:28   #52
hvala zolta, umirila si me malo

decko je isto jadan ukomiran, cak me pitao boli li me to

nabavila uputnicu, idem privatnici dat briseve, nosim u mirogojsku i nadajmo se najboljemu. bum prosvrljala po tvojim postevima onda
kit-kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 17:32   #53
Meni na nalazu ne pise bas nigdje grupa ,mada mi je sestra rekla da je papa 2 i da je sve u redu,od zaokruzenih stavkih imam upalu.manji broj leukocita,od opasnih (kao sto su cin i ostalo)nije zaokruzeno bas nista!I ima kvadratic pored sljedeceg-

Vrsta stanica-
1.Skvamozne
2.Metaplasticne
3.cilindricne.
4.Endocervikalne

Nadjeno je nesto leukocita i eritrocita,a od Mikrobiologije nadjen je Fungi i Psedomicelys......Kontrola za 6 mjeseci....
Papu sam radila u vrijeme ovulacije pod upalom jajnika.....Ima li iko da mi zna objasniti ovo sto je nadjeno?Hvala
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 17:49   #54
pa je li ti dala išta za te Funge (gljivice)???
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 18:36   #55
Jeste posto sam imala upalu jajnika pila sam 2 vrste antibiotika i vaginalete.Jesu li ti nalazi uredu?Sta znace te stavke znas li?
Znam samo da se skvamozne stanice javljaju u vrijeme ovulacije a ja sam bas u vrijeme ovulacije radila papa test....
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 10:32   #56
mislim da je to sasvim normalan nalaz
mislim osim funga i taj pseudomicelij, ali za to si dobila terapiju
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 10:38   #57
jesi radila ona 4 brisa, ako nisi ne bi bilo loše da uradiš i to
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 10:44   #58
Nisam radila sam samo papa test.Kako se rade ti brisovi kako to ide
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:00   #59
ima ti ispod tema 4 brisa ....

radi se kao papa test slično samo moraš obično sama nositi isti dan u labaratorij
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:57   #60
To nisam radila.Za sto je to?
besana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.