Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 15:56   #41
Ma nije Stanić tako strašan.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:13   #42
ovaaaj... jel netko zna koliko bi sve ukupno platila pregled + uzv + papa?

planiram ipak otići u polikliniku turjak...
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:26   #43
Ma ja mislim da ti je kod svih privatnika tu negdje cijena. Ja sam koliko se sjećam kod Laušinke uzv+pregled platila nekih 350kn. A sad koliko točno dođe papa, ne znam.

A računaj si negdje otprilike 500 kn, plus, minus.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:26   #44
pozz cure

jel taj gin.Stanić..u domu zdravlja retfala možda??
smiiiiley is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:56   #45
Quote:
smiiiiley kaže: Pogledaj post
jel taj gin.Stanić..u domu zdravlja retfala možda??
Da. Jesi bila možda?! Ili čula što o njemu...
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:39   #46
Evo da ti odgovorim, bila sam, covjek je onako ludjak pomalo , pita on mene kad sam usla prvo sve one osnovne podatke o mengi i stvarima i onda odjednom bubne: Pa otkud ti odjednom tak dosla? Ja kazem: Pa eto imam 18 god, pa bio bi red i tako to..
On me pogleda ispod oka i kaze: Sta kao samo zato? i nasmije se..
A bed malo, ali bilo je smijesno.
A to sto je muski, svejedno mi je kojeg se spola, to je samo doktor.
Pregled je bio malo neugodan, al mislim da je svugdje tako. Sveukupno traje minutu najvise a meni se cinilo kao 10
Eto, prezivjela sam prvi posjet ginekologu! Wuuhuuu!
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 10:09   #47
Ma on je meni zakon. Uvijek nešto provali, ja se uvijek pokidam.

A ne paše svima taj njegov humor, znam par cura da su otišle od njega baš zbog toga. Al meni je baš zato što uvijek nešto izvali zakon, barem mi nije dosadno na pregledu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:52   #48
A dobro, uvijek ima cura koje sve shvate doslovno pa se uvrijede. Meni ne smeta, uvijek treba malo humora
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:49   #49
trebala bih neke informacije za tog Stanića...

kao prvo, nisam iz Osijeka, ali sam počela ovdje studirati i otvorila bih si karton ovdje. Nisam imala karton nigdje drugdje pa je to ok bez obzira na to otkuda sam, ili?!
ima li netko broj telefona njegov? kada radi?
__________________
And Winterfell...Winterfell is no more...
BarbaricaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:56   #50
Thumbs up

Quote:
BarbaricaOS kaže: Pogledaj post
trebala bih neke informacije za tog Stanića...

kao prvo, nisam iz Osijeka, ali sam počela ovdje studirati i otvorila bih si karton ovdje. Nisam imala karton nigdje drugdje pa je to ok bez obzira na to otkuda sam, ili?!
ima li netko broj telefona njegov? kada radi?
Nema veze što ovdje samo studiraš..samo odi tamo i pitaj jel primaju nove pacijente i obavi to što prije.. Za svaki slučaj nekako napomeni da nisi iz OS već da tu samo stanuješ/studiraš, ali mislim da ne ćeš zbog toga imati probleme.
Broj telefona: 031/302-377 (ali bolje odi)
Radno vrijemeon,sri i pet.-7-13
uto, čet i sub-13-19
Good luck
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 16:00   #51
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
ovaaaj... jel netko zna koliko bi sve ukupno platila pregled + uzv + papa?

planiram ipak otići u polikliniku turjak...
pregled,uzv i papa=350 kn Doktorica dusa od zene,pitaj sve sto te zanima,a da ne govorim o tome kako izgleda ordinacija u usporedbi sa onom kod moje ginekologice preko hzzo..........ako mozes platiti,idi,nece ti biti zao
brankag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:30   #52
Quote:
emeralds kaže: Pogledaj post
Nema veze što ovdje samo studiraš..samo odi tamo i pitaj jel primaju nove pacijente i obavi to što prije.. Za svaki slučaj nekako napomeni da nisi iz OS već da tu samo stanuješ/studiraš, ali mislim da ne ćeš zbog toga imati probleme.
Broj telefona: 031/302-377 (ali bolje odi)
Radno vrijemeon,sri i pet.-7-13
uto, čet i sub-13-19
Good luck
Krivo ti je radno vrijeme. Ponedjeljkom i petkom radi ujutro, utorkom i četvrtkom radi popodne a srijedom radi UZV pa parnim radi ujutro a neparnim popodne. I mislim da ima jednu dežurnu subotu mjesečno al nisam sigurna.

Nadam se dr. Stanić ovo čita i da će mi dati finu proviziju što ga hvalim i što dobiva nove pacjentice. Čak nemora biti ni provizija, neka mi daje sve uputnice bez zajebavanja i natezanja, ja ću biti sretna.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 15:35   #53
Jel zna netko koliko prodje od narucivanja do dana kad te primi kod Stanica?
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 16:21   #54
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Jel zna netko koliko prodje od narucivanja do dana kad te primi kod Stanica?
2-3 tjedna..meni je bilo skoro 3
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 16:23   #55
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Krivo ti je radno vrijeme. Ponedjeljkom i petkom radi ujutro, utorkom i četvrtkom radi popodne a srijedom radi UZV pa parnim radi ujutro a neparnim popodne. I mislim da ima jednu dežurnu subotu mjesečno al nisam sigurna.

Nadam se dr. Stanić ovo čita i da će mi dati finu proviziju što ga hvalim i što dobiva nove pacjentice. Čak nemora biti ni provizija, neka mi daje sve uputnice bez zajebavanja i natezanja, ja ću biti sretna.
Hehe ja samo prepisala na brzinu s njegovih vrata (davnih dana), ništa pozorno nisam čitala, ali hvala..korisna informacija nama svima. pozz
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 20:57   #56
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Jel zna netko koliko prodje od narucivanja do dana kad te primi kod Stanica?
Mene obično je uvijek naručivala za 3 tjedna. E sad ne znam jel je u zadnje vrijeme tako, jer ja nisam bila na pregledu skoro godinu dana, trebala bih uskoro ići.

Ja ti nazovem kad dobijem mengu i onda se naručim, taman preduhitrim slijedeći ciklus.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 14:54   #57
To je tako dugo.. kako kod ostalih samo dodjes i cekas dok ne dodjes na red?
Zadnji put kad sam se narucila taman sam dobila mengu i dosla sam na red odmah cim mi je prestala..Znaci ima mjesta, sam ne zele staviti.
A bed mi je kad nikad ne znam kad cu je dobiti...
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 15:10   #58
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
To je tako dugo.. kako kod ostalih samo dodjes i cekas dok ne dodjes na red?
Zadnji put kad sam se narucila taman sam dobila mengu i dosla sam na red odmah cim mi je prestala..Znaci ima mjesta, sam ne zele staviti.
A bed mi je kad nikad ne znam kad cu je dobiti...
Pa jel znaš otprilike kad ćeš dobiti? Moje isto nisu redovite da baš znam točno u dan kad ću dobiti al znam otprilike.

Ja nazovem kad dobijem mengu, taman u sredini ciklusa stignem na pregled. A ako skontaš da ćeš negdje oko datuma kontrole imati mengu reci sestri jel ti može ikako prebaciti na neki raniji termin jer ćeš u to vrijeme imati mengu.

Vjeruj mi, deset puta je bolje kad se naručuje nego da 4-5 sati sjediš u čekaonici. I još ako se zareda par trudnica, eto ti ode cijeli dan (tako su mi neke legice kod drugih ginova čekale). Ovako barem znaš da ćeš čekati maksimum 10-20 min.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 18:53   #59
Ma znam, ali prepisao mi je neku terapiju koja nije uspijela i sad sam samo htjela da mi da nesto drugo, a glupo mi je prakticki mjesec dana cekati, jos ako dobijem mengu, a naravno hocu kakve sam srece...
Jel u tom slucaju ide brze?
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:10   #60
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Ma znam, ali prepisao mi je neku terapiju koja nije uspijela i sad sam samo htjela da mi da nesto drugo, a glupo mi je prakticki mjesec dana cekati, jos ako dobijem mengu, a naravno hocu kakve sam srece...
Jel u tom slucaju ide brze?
Ma odi fino tamo, kad sestra izađe van objasni joj šta je u pitanju, mislim da će te primiti bez problema. Pa ionako ti praktički samo treba recept a ne pregled.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.