Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2010., 08:31   #61
Ne, ne, treba mi bas pregled jer mi je on dao te neke vaginalete bez da mi je uzeo bris. Na kraju se ispostavilo da uopce nije problem u tim gljivicama vec da je nesto drugo a ja ne znam sto. Da je to odmah napravio ne bi bilo ovako
Ma joj, otici cu kod privatnika sam me je strah koliko ce mi lijekove naplatiti u ljekarni onda.
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 09:16   #62
To ti oni svi tako rade, uvale vaginalete pa ako prođe, prođe.

Ako baš trebaš pregled onda ćeš se morati naručiti. I on ti dotsa cicija oko tih uputnica, ne znam hoćeš li uspjeti ižicati bris. Ja sam mu jedno vrijeme stalno dolazila i onda mi je tek napravio bris.
Al koliko sam čula i drugi ginovi su isto takvi, ono naprave papu i ajd ćao. Samo ti inzistiraj na brisu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:04   #63
Jel ti ne radi tvoj ginekolog briseve? Kakve uputnice? Malo sam zbunjena..
koliko cu ja sad cekat da me prodje? To mi se vec 2 mj povlaci, da mi je odmah uzeo bris sve bi bilo ok..
Pocinjem sumnjati sad vec
Narucila me stara danas kod svog privatnika i moze me primiti tek na badnjak. Mislim ak ne umires onda ne mozes doci na red...
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:02   #64
Tako sam se i ja natezala i patila par mjeseci umjesto da mi je odmah napravio bris. I što je najjače bila sam u pravu, nisam dolazila bezveze nego sam imala bakteriju.

Gin ti napravi bris i ti te ampulice onda nosiš u Drapšinovu. Ja se sad više ne sjećam kako sam ja, al mislim da se sa tim ampulicama nosi i uputnica od gina (kao recimo i kad vadiš krv). A ponekad ako ginovi nemaju u ordinaciji te štapiće i ampulice prvo se ide po uputnicu kod gina, pa se to sve pokupi u Drapšinovoj, pa ti gin uzme bris i onda opet nosiš nazad u Drapšinovu (mislim da mi je tako legica radila kod jedne ginekologinje).

E da, i ti štapići, ampulice i sl. ginovi nabavljaju od onih para što dobiju od hzzo-a za pacjente i u cilju im je što manje potrošiti tih materijala, zato toliko cicijaju oko smrdljivog brisa.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 15:02   #65
Pozz cure,zna li neka tko od ginekologa sad prima ( Čepin-Osijek )
THX
E da HITNO JEEEE
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:29   #66
BOK,CURE JA SAM NOVOPEĆENA TRUDNICA OD DR LUČINGERA,ALI KAKO IMAMA PROBLEM S KOAGULACIJOM KRVI I KORISTIM FRAGMIN 2500IU SVAKODNEVNO,IMA LI KOJA OD VAS ISKUSTVA ZA BOLNICU OSIJEK GDJE DA VADIM NALAZE ZA TROMBOCITOPENIJU I KOME SE TAMO OBRATITI
palčicaizsnova is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.02.2011., 18:42   #67
PROČITALA SAM NA FORUMU DA SE NAVODNO MORA LEŽATI PAR DANA U BOLNICI DA NE BI DOŠLO DO TROMBOCITOPENIJE,A LUČINGER O TOME MENI NIJE NIŠTA REKAO NEGO SAMO DA ŠIŠAM FRAGMINE DO BETE,PA AKO JE POZITIVNA DA KRENEM OPĆEM GIN.ZA DALJNE UPUTE
palčicaizsnova is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.02.2011., 18:55   #68
palčicaizsnova molim te da ne pišeš velikim slovima (caps lockom) jer se to na forumu smatra deranjem i kažnjava se.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 01:01   #69
Quote:
palčicaizsnova kaže: Pogledaj post
PROČITALA SAM NA FORUMU DA SE NAVODNO MORA LEŽATI PAR DANA U BOLNICI DA NE BI DOŠLO DO TROMBOCITOPENIJE,A LUČINGER O TOME MENI NIJE NIŠTA REKAO NEGO SAMO DA ŠIŠAM FRAGMINE DO BETE,PA AKO JE POZITIVNA DA KRENEM OPĆEM GIN.ZA DALJNE UPUTE
..prije svega...čestitam na trudnoći....

..možda bi trebala posjetiti i transfuziologa pa se posavjetovati s njim...ja baš sutra idem kod njega...da vidim što će mi reći i hoće li me poslati na ispitivanje da vidim imam li trombofiliju ili ne...jer je imam u obitelji....
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 23:49   #70
:)

cure,
ima li tko broj od dr. Galović? Hvala
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 19:12   #71
pozdrav svima... napokon sam našla jos uvijek otvorenu temu - ginekolozi osijek.. imam jedno pitanje: Kakva su vam iskustva s doktorom Matkovićem i koliko dugo se kod njega mora čekati na pregled.. trenutno sam kod doktorice Laušin i moram priznat da nisam zadovoljna..pa bi htjela promijenit. hvala unaprijed
shadow_passion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 14:00   #72
Quote:
shadow_passion kaže: Pogledaj post
pozdrav svima... napokon sam našla jos uvijek otvorenu temu - ginekolozi osijek.. imam jedno pitanje: Kakva su vam iskustva s doktorom Matkovićem i koliko dugo se kod njega mora čekati na pregled.. trenutno sam kod doktorice Laušin i moram priznat da nisam zadovoljna..pa bi htjela promijenit. hvala unaprijed

evo ja sam baš jučer bila kod njega na pregledu i stvarno je odličan
ja sam bila naručena prije 2-3 tjedna, al mislim da se inače ne čeka toliko, jer je negdje u tom razdoblju doktor bio na godišnjem
sveukupno sam pregled platila 520kn (120 pregled, 200 papa i 200 uzv)
ako te zanimaju još neki detalji slobodno pitaj u pm
žmnkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:38   #73
pomooć!

jel zna netko radno wrijeme od mirjane jakobowić...ginekologinje s juga 2??
memoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 02:00   #74
Evo da se i ja malo uključim u forumske rasprave...
Prijavljena sam kod dr. Makarović iz Čepina, i iskreno ne bih ga nikome preporučila. Imala sam loša iskustva s njim, stalno je bio neki živčan i nadrkan i stalno se izderivao, tako da to baš i nije lijepo iskustvo za nekog tko prvi puta ide k ginekologu. Zato i očajnički tražim drugog ginekologa u Osijeku, pa ako znate da netko prima, informacije su dobrodošle. (Jedino kod Stanića ne mogu, stara mi je tamo, pa mi bed)
Stanić je odličan, moja stara ide kod njega, a osim toga, čula sam samo hvalospjeve za njega.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 14:58   #75
Što se tiče Stanića nije on baš toliko fantastičan. OK je, stručan je, voli se zajebavati ali škrtari sa uputnicama.

Bude bilo veselo kad ja budem bila trudna, mislim da ću se poklati tamo s njime ako mi neda uputnice koje budem tražila.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 13:14   #76
Quote:
memoo kaže: Pogledaj post
jel zna netko radno wrijeme od mirjane jakobowić...ginekologinje s juga 2??
Nije Jakobowić već Jakobović.
Radi utorkom, četvrtkom i petkom prijepodne, ponedjeljkom i srijedom poslijepodne.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 19:02   #77
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
cure,
ima li tko broj od dr. Galović? Hvala
Broj je 031/ 504 454,ali čisto sumnjam da ćeš ih dobiti na telefon,iako ima novu sestru,koja mi je simpatičnija nego stara,but still..
Ja kad sam ih zvala,nikad ih nisam mogla dobiti,uvijek sam morala osobno doći.

Inače,meni Lederer zakon
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 12:05   #78
Imam zakazan pregled kod dr. Stanića u ponedjeljak. Ali kako više nije lijepo i toplo vrijeme baš za suknju morat ću u hlačama ići, pa me zanima jel on tamo ima za obući neku kutu u ili šetaš onako gologuz od one svlačionice pa do stolice? Baš me to muči. Da znam obući muževu što veću majicu
__________________
Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat će uvijek najljepša pjesma i stih
kvakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 12:08   #79
Ponesi si neku suknju, tak ja radim.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 08:17   #80
Trebala bih na prvi pregled i jako želim ženskog gin., i ne privatnika jer nemam novca, pa, znate li nekoga tko prima nove pacijente?
popthebubbles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.