Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2018., 23:11   #1
Najgore odjevene žene?

blackpearl7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 12:44   #2
A pa to je lako, moja fejv :klap:
To ne umanjuje činjenicu da ju volim do neba iz nazad

Odmah iza nje idu ove američke cajke, raznorazne rijane bejonse, ona sva sila jeftinih tamnoputih pevaljki koje više ni ne razlikujem.
Ima i kod nas i u susjedstvu prometnih nesreća, ali nemam toliko vremena.

Kod britni ne znam jesu gori ovi stalinzi na eventima, ili ono što nosi privatno. Kod nje nije samo odjeća užasna nego i šminka i frizura i nokti. Također ne znam jesu li gore kombinacije koje je nosila u mladosti ili sad.
Jedno je sigurno - tu nema pomoći.











[IMG]https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/britney-spears-glaad-awards-2018-dress-1523614530.jpg?crop=1xw:1xh;center,top&resize=480: *[/IMG]
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 16:28   #3
uh, ajme Britney, ona ne zna složit ni gledljiv cajka stil.to bi barem trebalo bit lako.
blackpearl7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 14:33   #4




Sent from my iPhone using Tapatalk
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 15:28   #5
meni je ovo prvo baš dobro košulja m je bezveze, jer ne volim košulje, al ostalo mi se sviđa.
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 16:40   #6
meni je ta Blake totalno precijenjena što se tiče mode (a i muža i ljepote)
ove dve kombinacije su mi horor a ne prestaju iskakati sa svih strana te njene slike kao nešto ne znam ti ni ja kako 'wow'
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 20:42   #7
Na prvoj slici djeluje ko da radi u policiji pa se usput do kuće prerušila u Willy Wonku.

Simpsolina potpis ko kuća, još je i Louboutinova muza. Sigurna sam da joj je i Ryan već bacio par neduhovitih pošalica na zadnji stajling.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2018., 18:01   #8
Blake mi je više hit nego miss, ove dvije kombinacije joj nisu najbolje, od druge me bole oči, a i neke kriminalne cipele se naziru.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 10:01   #9
Ovo kaj Blake nosi je kao nešto iz doba GG.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 11:48   #10
Kim Kardashian bez premca
ne moram ni lijepit slike

Saoirse Ronan mi je jako draga zenska ali se dosta bapski oblaci za svoje godine
sta je ovo ?

Ariel Winter mi se previse trashasto oblaci ali to je njen djir pa haj neka joj
evo vako nesto
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 11:55   #11
Ajme, kričavo zelena od glave do pete!

Ona najbolje izgleda u haljinama.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 13:30   #12
Ta Ariel nema vrat
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 16:06   #13





Sent from my iPhone using Tapatalk
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 16:41   #14
Rita haha . Baš je zgodnička, ali redovito fula s odabirom. Šteta.
Miley čak može proći iz ove perspektive.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 18:33   #15
Miley je još i dobra kakva je bila, a Riti je bolje da se pojavljuje i gola nego u ovim krpama.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 20:37   #16
sinoć na VMAs sami užasi

Blac Chyna




Nicki Minaj



Amber Rose


Flyyy Sky


Rita Ora



Tana Mongeau
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 20:43   #17
Iggy Azalea


Chanel West Coast


Morgan Saint



Sofia Carson


Lily Barrios


Dreamdoll


Dej Loaf


Cardi B


Ariana Grande
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 20:48   #18
Blake Lively zadnjih par dana samo fura ova ogavna odijela


Madison Beer


Ashanti


Tiffany Haddish


Jillian Hervey
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 20:50   #19
Jennifer Lopez


Winnie Harlow


Rita Ora
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 21:05   #20
ovo na MTV-i nagradama kao da su bile maškare
Victorium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.