Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 16:07   #61
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
koji crni gen.

moj sinek je pola nl, pola hr, za one koji broje krvna zrnca. ima dvojno drzavljanstvo. Ako mu gledas prvo ime je cisti rvat, drugo ime onda je frizijac, trece ime onda moze proci i pod srbin. porijeklom prezimena cacinog je francuz, a materinog je crnogorac (rekla mi zena u crnogorskom konzulatu u zgb kad sam dosla pitati za neke turisticke rute, hotele itd da jel znam da nosim jedno staaaaro crnogorsko prezime . reko wut?! ). pa ja bih mogla skupiti cudo putovnica

sin mi se s 8 godina izjasnio da ne vjeruje u boga. djaba protestantska osnovna skola, dijete razmislja svojom glavom.

a u 15oj da mu je vec pun kuki da svako ljeto isto. pritom pod 'isto' nije mislio da ljetujemo u istom mjestu, nego da mu je pun kuki hrvatske. a zlato moje niskozemac

sto se mene tice moze se izjasniti i kao queer marsovac.

nda...

jeblo vas preslagivanje, etiketiranje, sklanjanje i sram
Tako ja imam frendicu amerikanku koja tvrdi da je 11 posto native american i da si zato moze ostvarit neka manjinska prava. Veli da je 9,5 posto minimum.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:10   #62
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
a u 15oj da mu je vec pun kuki da svako ljeto isto. pritom pod 'isto' nije mislio da ljetujemo u istom mjestu, nego da mu je pun kuki hrvatske. a zlato moje niskozemac
Sad sam tek skuzila da mi je u ovom odlomku toliko puno 'da', 'da' pa 'da', da mora zapravo da smo srbi.

stovise

i u nizozemskom se vrlo cesto koristi recenicna konstrukcija tipa da (om). mora (da ) su i oni svi srbi.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:22   #63
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Sad sam tek skuzila da mi je u ovom odlomku toliko puno 'da', 'da' pa 'da', da mora zapravo da smo srbi.

stovise

i u nizozemskom se vrlo cesto koristi recenicna konstrukcija tipa da (om). mora (da ) su i oni svi srbi.
Pa jeste Uostalom i Иcyc je bio Srbin Pisalo nekidan i kako mu je bilo pravo ime
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:26   #64
Valissa meni argeta pari prvenstveno ko jugonostalgicarska pasteta, opci dojam
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:36   #65
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Pa jeste Uostalom i Иcyc je bio Srbin Pisalo nekidan i kako mu je bilo pravo ime
Cuj njega!

Ma i ti si srbin!

Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Rekao bih da da






Edit:
Jaoj, koji li je smsao ove teme? SUzivot u dvoje, valjda...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:40   #66
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
krv nije voda te prije ili kasnije ipak proradi gen koji te tjera
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
koji crni gen.

moj sinek je pola nl, pola hr,

a zlato moje niskozemac
Nego Mare, obzirom na taj gen i da je niskozemska ravna, a kod nas brdovito, kak ti mali hoda? Jel se popikava?

Quote:
jeblo vas preslagivanje, etiketiranje, sklanjanje i sram
da vas jeblo
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:41   #67
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Cuj njega!

Ma i ti si srbin!
A ko nije?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:44   #68
a ne, molim lepo, on se popikavlje...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:47   #69
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
a ne, molim lepo, on se popikavlje...
Niskozemski Zagor(ec) porijeklom iz Crne Gore? Pa Balkan je očito melting pot, a ne Novi Svijet
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:53   #70
elem, gdje.......pardon......dje(!) celjad nije bijesna...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:55   #71
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Tako ja imam frendicu amerikanku koja tvrdi da je 11 posto native american i da si zato moze ostvarit neka manjinska prava. Veli da je 9,5 posto minimum.
Još ak može utvrdit kojem plemenu pripada, može po tom osnovu ostvarit i znatne prihode. Najčešće od kockarnica u plemenskom vlasništvu.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:57   #72
E Mare, a jesi ti pala na ravnom il se pa popiknul v bregima?

Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
elem, gdje.......pardon......dje(!) celjad nije bijesna...
Đe?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:02   #73
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Pa jeste Uostalom i Иcyc je bio Srbin Pisalo nekidan i kako mu je bilo pravo ime
Nije bio Srbin mada ima indicija , ali jedno je sigurno očito i jako zanimljivo , a to je da su Hrvati jedini katolički narod koji Isusa zove Isusom tj.grčkom iliti prvoslavnom verzijom toga imena.

Ovo je dobar podatak za ovaj nesrećni mešani par , neka malo muž i baba popuste u ime Isusa.

U ovoj priči očigledno postoji laž tj.nešto ne štima u postavci samog začetnika teme , jer mi je jako glupo da je žena apolitična i ateista ali se udala za katolika i nacionalistu i odlučila da decu vaspitava baš u tome duhu.

Mislim da to nije istina i da je postojao dogovor da muževljeva strana bude dominantnija kao i u većini porodica što jeste , ali sam siguran da nije bilo odricanja od srpskog porekla i slično jer to je prosto glupo.

Kad se baba pojavila videla je dominantniji hrvatski osećaj u kućiiverovatno rekla da treba i da bude zastupljen i ovaj srpski i pravoslavni takođe.
E tu se verovatno došlo do sporečkavanja , i onda ide ono ključno , a to je uvlačenje rodbine u tu situaciju.

Glavu dajem ako tu muževljeva rodbina nije popizdela i ona zapravo od toga pravi problem , jer eto ove dve srpske kuje se odjednom setile srpske tradicije pa zaskučila na poštenog Hrvata i katolika.

Siguran sam da muž nije došao kod svojih rođaka i požalio se kako mu ove dve srpske veštice isisavaju hrvatstvo i katoličanatvo iz dece i iz dnevne sobe , već se "katolička rodbina" nije naviknula da im je ipak snaja porekla o kojem se dogovorno ćutalo po raznim letovanjima i skupljanjima familije.

Uglavnom moj savet je sledeći:"Rodbino odhebi od ovog bračnog para u skokovima , a ti začetniku teme pogotovo jer ćeš biti indiretkni krivac za ono što nije tvoja lična stvar".
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:07   #74
Maniti, svaka ti dala! (bez obzira koja joj je vjera )

Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
E Mare, a jesi ti pala na ravnom il se pa popiknul v bregima?
on se piknul v bregima. i nepovratno pal na glavu.

Quote:
Đe?
masala
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:19   #75
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
on se piknul v bregima. i nepovratno pal na glavu.
A jel zbog tog jebenog gena ravnice, koji se kad tad aktivira (naročito kad si u u posjeti glavnom gradu tj. Vinogradu) il se jednostavno našvasal? Il je riječ o kombinaciji tog dvoje? Ono, k'o šiš ćevap i običan, k'o prst i nokat?

Naime, znal sam neke nizozemce svojedobno, jebli mater svoju šta su mogli popit. Da ne kažem polokat
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:22   #76
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Nije bio Srbin mada ima indicija ,
po boji očiju il' zato što je bradat?

Quote:
da su Hrvati jedini katolički narod koji Isusa zove Isusom
Vrijeme je da se bobu kaže bob, a popu sveštenik
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:28   #77
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
A jel zbog tog jebenog gena ravnice, koji se kad tad aktivira (naročito kad si u u posjeti glavnom gradu tj. Vinogradu) il se jednostavno našvasal? Il je riječ o kombinaciji tog dvoje? Ono, k'o šiš ćevap i običan, k'o prst i nokat?
nis ne kuzim, daj nemoj pisati na cirilici

Quote:
Naime, znal sam neke nizozemce svojedobno, jebli mater svoju šta su mogli popit.
pa jebemu misa, ak se do sad nije otreznil, ni nece
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:36   #78
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
nis ne kuzim, daj nemoj pisati na cirilici
Dobro de, ne mogu protiv sebe

Quote:
pa jebemu misa, ak se do sad nije otreznil, ni nece
Neće ziher, pa tom je pala sjekira u med (probaj mu to prevest na frizijski)

Edit: tko je manit?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:50   #79
onaj iznad mene. pise mu u potpisu. u moje doba :No1: jos je bilo cirilice u skolama.

I stvarno je covjek sve dobro sazeo:
'..neka malo muž i baba popuste u ime Isusa.'
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:56   #80
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
onaj iznad mene. pise mu u potpisu. u moje doba :No1: jos je bilo cirilice u skolama.
Issa ti, ne vidjeh potpis Pa zakaj piše tak sitnim slovima? Edit: pitam se ludim li? Sad ga uopšte nema! Eto ti, podmetanja su to.

Quote:
I stvarno je covjek sve dobro sazeo:
'..neka malo muž i baba popuste u ime Isusa.'
Pa jeste. Al kako jedan pošten Rvat (i katolik) da popusti? Kako? Kako obitelji i prijateljima te široj demokratskoj javnosti saopštiti da mu je žena, majka njegove rvacke đece, deklarirana rvatca, zapravo pravoslavne vere? I da je toga svesna. Kako pitam te? Postoji li uopšte način?

Zadnje uređivanje siddharta : 20.01.2016. at 18:22.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.